امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام دوستان
روز پاکی 2 
هدف 10
دوستان منم می خوام تو مسابقه گروه باشم 
ترک کردن به طور جمعی خیلی مهمه
Confetti 4chsmu1
 سپاس شده توسط
سلام آقا تواب...
بزار برات بگم من چه کار کردم توی این نه روز....ببین وضعم چقدر داغون بوده!!

1-کلید در اتاق رو که همیشه اتاقم رو باهاش قفل میکردم انداختم دور...اصلا الان هر کس میخواد میتونه بیاد توی اتاق
2-اصلا و ابدا هیچ دختری رو نگاه نمیکنم چه عکس چه قیلم چه همسایه چه فامیل چه دوست ...اصلا دختر جماعت رو قعلا تا وقتی که یه ذره آدم نشدم طرفش نمیرمو نگاه هم نمیکنم.

3-گوشیمو تبدیل به یه نوکیا ساده کردم خیلی هم ازش راضیم...قبلی هیچ کجا راحتم نمیذاشت!! خودت بگیر چی میگم!!

4-کامپیوتر رو هم هنوز نتونستم کاری باهاش بکنم چون فایلای درسی زیاد توش دارم و خیلی هم برام کاربرد داره ...این یکی رو اگه یکی از دوستان بگه که چطور میشه یه کاریش کرد که دیگه نشه فیلتر شک ن ازش گرفت عالی میشه ////.....
5-اتاقم رو تغییر دادم جاهای وسایلشو منظورمه )....باعث میشه روحیه آدم عوض بشه ...یه نیم ساعتم بیسشتر کار نمیبره...
6-یه سری فیلم زبان انگلیسی هم دانلود کردم که مواقع ضرووری برم نگاه کنم.....حالا شما برو انیمیشن بگیر نگاه کن (فیلم ایرانی و خارجی نگیری که توی همه ش یه عالمه دختر بزک کرده پیدا میشه)....یا هر چیزی که میدونی میتونه سرگرمت کنه..
7-یه فکری رو به عنوان هدفم انتخاب کردم که بهش برسم ......حالا بماند....این نیرو خیلی کمکم میکنه.
8-به یکی هم که خیلی اعتماد دارم گفتم و اونم خودش همین مشکل رو داره ...هر موقع بهم فشار بیاد یه تماسی باهاش میگیرم اونقدر چرت و پرت میگیم که از یادمون میره .
9-غذاهای کمی میخورم که انرژیم کم باشه ...تازه غذاهایی که میدونم توش چیزای گرم و تند ریختن و ادویه جات زیادی داره نمیخورم ...میرم یه سیبزمینی آبپز میخورم بهتر از اونه که بد بختم کنه.
10- به خودش (؟!) قول دادم که در آینده کمکش کنم بهترین چا رو پیدا کنه!! ...الان گفتم باهام راه بیاد تا بعدا !!(هر کی متوجه شد چی میگم ایول داره!! ....وعده سر خرمن یه چورایی بهش دادم ....!!)

به جوون خودت دوستت دارم که اینارو برات میگم مگر نه قصدم نصیحت و از این جور کوفت و زهر مارا نیست ...من خودم بیشتر از هر کسی نیاز به توضیح و نصیحت دارم.
آقا تواب موفق باشی بعد از این دیگه میخوام حلوی اسمت صفر نبینم.
(1394 بهمن 28، 22:45)amanduby نوشته است: Slm dostan
2 roz paki
Hadaf 10 
Dostan mnam mikham to mosabeghe goroh basham 
Tark kardan be tor jami kheyli moheme
Confetti 4chsmu1

سلام ..داداش به خدا تحسینت میکنم ...اما تورو همون خدا فینگلیش ننویس ...ما همینطوریشم زبون مادریمون رو لنگ میزنیم واسه خوندنش!! Khansariha (13)
 سپاس شده توسط
سلام 
رفقا برای بازیابی توان بدن می تونید برنامه غذایی ارزون قیمتی پیشنهاد بدین که آثار ناشی از بیماری رو از بین ببره در واقع تسهیل ببخشه ؟
 سپاس شده توسط
یه سلام گرم .. خدمت رفقای گلم .. 
آقا شایان .. مبارک باشه .. میبینم که فردا 10 روز و زدی تو گوشش .. دیدی شد .. دیدی گفتم .. 
ماشالا .. باریک داری .. ایولا .. 
حرفات کاملا درست بود .. کسی که بخواد واقعا ترک کنه .. باید خیلی مدیریت نفس داشته باشه .. الکی نیس .. 
منم تو این مدت دهنم سرویس شده .. 
حتی یه روزی که خیلی کار داشتم ، هم خونه ای هام گفتن میخوان برن تفریح و منو تنها بذارن خونه .. با اینکه کلی کار داشتم رفتم .. دیدم پاک موندن خیلی مهم تراز درسه ..
آقا تواب .. واسه تغذیه که منم تقریبا کارهای شایان و کردم .. و اینکه سعی میکنم کمتر برنج و نون ، و بیشتر پروتین مثل گوشت و تخم مرغ و اینا بخورم .. اینجوری شکمم بیشتر وقت ها خالیه .. ولی بدنم افت نمیکنی و بازسازی میشه ..
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 29، 13:02)Mohandes Sharif نوشته است: یه سلام گرم .. خدمت رفقای گلم .. 
آقا شایان .. مبارک باشه .. میبینم که فردا 10 روز و زدی تو گوشش .. دیدی شد .. دیدی گفتم .. 
ماشالا .. باریک داری .. ایولا .. 
حرفات کاملا درست بود .. کسی که بخواد واقعا ترک کنه .. باید خیلی مدیریت نفس داشته باشه .. الکی نیس .. 
منم تو این مدت دهنم سرویس شده .. 
حتی یه روزی که خیلی کار داشتم ، هم خونه ای هام گفتن میخوان برن تفریح و منو تنها بذارن خونه .. با اینکه کلی کار داشتم رفتم .. دیدم پاک موندن خیلی مهم تراز درسه ..
آقا تواب .. واسه تغذیه که منم تقریبا کارهای شایان و کردم .. و اینکه سعی میکنم کمتر برنج و نون ، و بیشتر پروتین مثل گوشت و تخم مرغ و اینا بخورم .. اینجوری شکمم بیشتر وقت ها خالیه .. ولی بدنم افت نمیکنی و بازسازی میشه ..

..................
سلام به هر شخصی که این پست رو میخونه.

سلام آقا مهندس عزیز...
امروز نه روزه شدم(عین جوجه نه روزه!!)..
آره داداش شد  اولش سخت بود و سختیشم به این خاطر بود که واقعا نمیخواستم ترک کنم ...با اینکه خیلی چیز هارو در مورد ترک نوشتم....
امیدوارم هیچ وقت جلوی شهوت کم نیارم و کم نیاریم....ره دراز است و مقصد ناپدید....!!

خودتم کم از ما نداری داداش. ...دیگه خفه ش کردی ..!!....دم شما گرم

....با همین فرمون ادامه بده .....منم پشت سرتم ....

................................................................
در مورد آقا تواب هم باید بگم که نمیدونم واقعا چی بگم ...میترسم یه چیز بگم ، که تخصصی نباشه و کارارو خراب کنه...اما به نظرم شما مواد پروتئینی مثل گوشت ها رو بخور که جبران بشه و همچنین عدس (هم پروتئین داره و هم میگن که کاهش دهنده شهوت هستش.!....بعد چیزی که میتونه مقوی تر باشه و پر از نشاسته باشه ، سیب زمینیه .....اونم آبپز.........................

در حالت کلی برای اینکه حجم به دست بیاری باید این کارارو بکنی
1-مواد گرم یا تند مثل ادویه جات و تخم مرغ و این جور چیزا نخوری!!....چون امکان داره  شهوت زیاد بشه و بعدش ماده از دست بدی.!!
2-هر چی که پروتین و کربوهیدرات داره بخور..... مثال هاشم توی گوگل پیدا میشه ....ببین چه ماده هایی پروتین دارن و کربوهیدرات!! بعد هر کدومش دم دستت اومد نزار دم دست بمونه فورا بزار توی شکمت Gigglesmile

سیب زمینی خور تا  توانی با دهن خویش    اضافه کنی چربی و ببالی به هیکل خویش!.....
 سپاس شده توسط
برای دور جدید اسم منو هم بنویسید 53
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
عوارض این عمل کثیف بعد از ترک در من نه تنها از بین نرفته بلکه تشدید هم شده. الان 34 روزه پاکم ولی هم موهام شروع به ریزش کرده هم گودی کمر گرفتم و کمرم درد میکنه. نمیدونم شاید این مقدار پاکی خیلی کم باشه ولی دیگه اخه اون موقع که این کوفتی رو انجام میدادم اینقدر گودی کمر نداشتم و موهام نمیریخت. 
یعنی داغونما.... نسل ماها دیگه بعید میدونم به 50 سال برسیم. والا از الان اینقد داغون...
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
,سلام.  داداشای پهلوون.  خلاصه میگم چون کار با گوشی مخصوصا تو کانون سخته.
روز ۲۱۴ بلطف حضرت حق پشت سر گذاشتم. 
اسم من رو هم تو مسابقه بنویسید از الان هم سه هفته رو سبز بزنید  . یاعلی مدد .
داداش برا نفست بهوونه نتراش و به ترکت مردونه ادامه بده.  محکم برو جلو.  مراقب حرفایی که میزنی و خوبیهات و ترک ارزشمندت باش. الان یه گنج دستته.  مبادا به فنا بدی....
(1394 بهمن 17، 21:58)Dash Ali نوشته است: سلام بچه ها
اوضام بدجوری خراب شده
گناه پشت گناه . دیگه نیمتونم نماز بخونم هر کاری میکنم نمیتونم نماز بخونم.  یک هفته اس درس هم نمیخونم .چند وقته اصلا ورزش نیکنم. صبح ها به زور از خواب بیدار میشم میرم مدرسه.
اصلا همه چی کاملا عوض شده تقریبا 2 هفته میشه.
امروز سه بار زدم... باز هم میخواستم بزنم. یک دفعه همه چی بهم ریخت.
گناه هام زنجیره ای و پشت سر هم ...| تنبل و بی انگیزه شدم . و فقط دوست دارم گناه کنم....
منی که روم نمیشد تو خیابون به کسی نگاه کنم 2 شب پیش که از کلاس زبان میومدم رفتم دنبال دختر مردم و دخترارو بد نگاه میکردم...
هر چی که ساختم تا حالا ... تمام اون درس خوندنا ... شاگرد اول شدنا. ... داره خراب میشه. حتی دیگه زبان هم نمیخونم. و اگه تا حالا وتا چند هفته دیگه هیچی هم نشه... دارم همه ی زحمتامو خراب میکنم. روز هایی بوده دخترا ازم میخواستن بهشون کمک کنم ...  من حتی برای این که یک درصد احتمال گناه نشه ازشون دور میشدم.روز هایی بوده ساعت چهار و نیم صبح قوی و پر انرژی بیدار میشدم نماز میخوندم با انگیزه صبحانه میخوردم و شاد به مدرسه میرفتم.
اما الان به زور خودمو میکشم و صبحانه هم نمیخورم.
کاملا بی تفاوت شدم تقریبا نسبت به همه چی.

اینجا هم نیومدم  بگم راستش از اینجا هم دل سرد شده بودم
نمیدونم بچه ها.
به هر حال در جریان باشید دارم فنا میشم.

(1394 بهمن 30، 0:06)Deril نوشته است: عوارض این عمل کثیف بعد از ترک در من نه تنها از بین نرفته بلکه تشدید هم شده. الان 34 روزه پاکم ولی هم موهام شروع به ریزش کرده هم گودی کمر گرفتم و کمرم درد میکنه. نمیدونم شاید این مقدار پاکی خیلی کم باشه ولی دیگه اخه اون موقع که این کوفتی رو انجام میدادم اینقدر گودی کمر نداشتم و موهام نمیریخت. 
یعنی داغونما.... نسل ماها دیگه بعید میدونم به 50 سال برسیم. والا از الان اینقد داغون...
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 30، 0:06)Deril نوشته است: عوارض این عمل کثیف بعد از ترک در من نه تنها از بین نرفته بلکه تشدید هم شده. الان 34 روزه پاکم ولی هم موهام شروع به ریزش کرده هم گودی کمر گرفتم و کمرم درد میکنه. نمیدونم شاید این مقدار پاکی خیلی کم باشه ولی دیگه اخه اون موقع که این کوفتی رو انجام میدادم اینقدر گودی کمر نداشتم و موهام نمیریخت. 

سلام به همگی
سلام ویژه به داداش گلم دریل
آقا دارین به خودتون تلقین می کنین
به نظرم ذهنت داره فریبت می ده 
مقاومت کن تا اینجا رو خوب اومدی این حرفا رو بریز دور
ریزش مو که هشتاد درصد ارثیه و در ضمن شما هیچ وقت تو سی روز نمیتونی بگی ریزش مو داری اگرم داشته باشی هزار دلیل داره
کمرت هم باز هزار دلیل داره گول این حرفا رو نخور
ترک اولا تز همه چیز مهمتره دوما هیچ بدی که نداره خیلی هم خوبی داره صبر کن و ببین 302
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
برای مسابقه 
ثبت نام می کنم
 سپاس شده توسط

بچه ها راست می گن. کچلی هزار تا عامل داره.
من خودمم دارم کچل می شم. 53258zu2qvp1d9v
ظاهر و تیپ آدم خیلی مهمه ها ، ولی بعضی وقتا کاریش نمی شه. کرد دیگه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط

.............................................
داداش عوارضش که فعلا هنوز باهامه....اما این گودی کمر رو واقعا نمیدونم چیه؟؟!! ...اصلا مگه کمر قرار نیست گود باشه!!...کمر به خودی خود گوده!!(البته خیلی کم)...

البته این ممکنه از اون ندونسته های زندگی من باشه که نمیدونمشون!! Hanghead

ریزش مو رو هم دارم ...اما موهامو ماشین کردم کلاه میزارم .کوتاه کردن موها البته زود به زود!! خیلی توی رشدشون اثر داره ....کمتر هم ریزش پیدا میکنه....اما به شرطی که مرتب باشه ..ماهی یه بار مثلا.!

نسلمون که به فنا رفت همه جوره!!..اصلا توی این شکی نیست ....

303
 سپاس شده توسط
سلام داداش برای رفع گودی کمر توی نت سرچ کن کمکت میکنه ولی باید پاش واستی یادت نره سرطانم زبونم لال بگیری این داروش باشه منطورم خ.ا نباید تن بدی ب این کار
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
دوستان من هر 13 14 روز سرمو با ماشین صفر می تراشم 
موهام از جلو حسابی ریخته و به مرور داره به کل سرم توسعه پیدا می کنه 
مهم نیست کیفیت زندگی من اگر بخواد وابسته به حجم موهام باشه همون بهتر که نباشه ، 
برادر دریل به خدا اصلا ارزش نداره بهش فکر کنی 
همه به من می گن چقدر خوشتیپی خصوصا وقتی می تراشم سرمو 
اصلا فکرشو نکن اگر می شد عکس کله مو  Khansariha (13) برات بدم ببینی تا به خودت امیدوار بشی
 سپاس شده توسط
ما هم اومدیم 317

ثبت نام دور  چهاردهم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»

[تصویر:  68007217701220182764.jpg]

2- JAMASB
4- Deril

اطلاعات بیشتر تو این لینک هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید...  [تصویر:  14.gif]

خب بذار لیست رو یه نگاه بندازم.
...
به به. چقدر اصلا انرژی می باره از این لیست. 4chsmu1
خب این طوری که بوش می آد ، این دور می خوایم بترکونیم.
یه چیزی فقط.
بچه هایی که توی رهروان ثبت نام نکردند ، این لیست رو پر کنند.

1- نام کاربری:
2- جنسیت:
3- سن:
4- بیشترین رکورد ترک:

اگر پر نکنید ثبت نامتون توی مسابقه لغو می شه. Hanghead

خب این دور از فردا شروع می شه:
پیش به سوی سه هفته ی سبز 317
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده