امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام به دوستای همگروهی و رهروانی خودم
خیلی خوشحالم که تو این گروه هستم و از الان معلومه گروهه قدری داریم و ایشالله مسیر خوبی رو با هم طی کنیم.
همت جان با اسم گروه موافقم عالیه داداش 53
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
(1394 اسفند 3، 0:12)صادقین نوشته است: سلام بر رهروان پاکی
خوشحالم که گروه بندی ها مشخص شد.
این دور همگروه های ما 
پهلوان رزمجو، که مدت هاست کمر همت روبسته و در راه پاکی ابدیه
یا-حق عزیز، که هر از چند گاهی میاد بهمون سر میزنه و فکر کنم قبلاً گفته بود کنکور داره. ان شاء الله موفق باشه هم در پاکی و هم در سایر مراحل زندگی
و سرباز مهدی، که هنوز اطلاعی ازش نداریم چون تازه نفس راه پاکیه. ان شاء الله که بیاد در مورد خودش بیشتر بگه.

دوستان هر کدوم هر اسمی که به نظرشون خوبه رو انتخاب کنند و جلوی اسمشون بنویسن.

گروه سوم:
صادقین = امیدواران
razmjoo
یا-حق
سرباز مهدی

برا همه ی دوستان آرزوی موفقیت داریم.. 302

سلام دوستان خیلی خوشحالم که با شما هم گروه شدم 
والا من نظر خاصی برای اسم گروه ندارم ، امیدواران هم خوبه 
بنظرم «در آرزوی پاکی » هم خوبه

یا امام رضا

نیت کردم اگه امسال بتونم به هدفم برسم انشالله میام پا بوست

کمکم کن  63
 سپاس شده توسط
(1394 اسفند 3، 16:30)amanduby نوشته است: Kharab kardam
1 roz paki 
Diroz roze nahsi bod  Shy
Vali barhal 5.5 roz pak bodam

اشکال نداره هم گروهی
پیش می آد.
5 روز هم خوبه
خب تعریف کن از این پنج روز؟ برای بعد چه کار می کنی؟
راستی فینگلیش هم نویس ، کور شدیم بابا  Swear1
(1394 اسفند 3، 16:29)پسر آ ریایی نوشته است: ای کاش بشه منم تو این گروه ها باشم
بهر حال من مشخصاتمو میگم چون مشتاقم
پسر آریایی ،،،سن هفده ،،،،،پسر،،،،،بیشترین رکورد فکر میکنم دو هفته،،،،الانم 13روزه که داخل14روزه که پاک پاکم

چرا نشه؟ 
فقط تا فردا اگر وارد نشده بودید بهم یادآوری کنید.
راستی موارد مسابقه رو هم رعایت کنید که هفتتون سبز باشه
فعلا بچه ها  317
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان من یه مشکلی که تو ترک دارم اینه که هنوز از ته دل نتونستم تصمیم به ترک بگیرم یعنی هنوز میل دارم این کار رو انجام بدم حتی گهگاهی پیش اومده که وسط درس خوندن بودم یکدفعه بلند شدم رفتم و...... ممنون میشم تو ترک کمکم کنینن راستی کنکوری هستم
 سپاس شده توسط
(1394 اسفند 3، 23:44)MAYSAM نوشته است: سلام دوستان من یه مشکلی که تو ترک دارم اینه که هنوز از ته دل نتونستم تصمیم به ترک بگیرم یعنی هنوز میل دارم این کار رو انجام بدم حتی گهگاهی پیش اومده که وسط درس خوندن بودم یکدفعه بلند شدم رفتم و......   ممنون میشم تو ترک کمکم کنینن راستی کنکوری هستم

سلام
خیلی خوش اومدی به کانون و به رهروان
خب به مسئله ی مهم و اساسی اشاره کردی داداش
بزرگترین رکن ترک همین چیزیه که داری میگی
یعنی خودت از ته دل بخوای کنار بگذاری.
بی پرده بگم برای طی مسیر هم باید این موضوع رو حل کنی
به نظرم برای اینکه بیشتر به ترک راغب بشی کانون رو مطالعه کن و سعی کن با عوارض این کار بیشتر آشنا بشی
فک کنم هر آدمی وقتی بیشر به عوارض جسمیش پی میبره ازش متنفر میشه( از ضعف جسمی و روحی گرفته تا حافظه و زود انزالی و ضعف چشم و زنگ گوش و کمی اعتماد به نفس و خیلی چیزای دیگه که در خیلی جاهای کانون بهشون پرداخته شد)
حالا دیگه بحث مسائل اعتقادی که خیلی روی این موضوع هم حساس هستن رو من انجام نمیدم چون همه تقریبا با اون آشنا هستن
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام .. خوبین بچه ها .. 
آقا از اتاق فرمان اشاره کردن .. یه بازیکن خارجی اوردیم تو تیممون .. آقای پسر آریایی .. خوش اومدی رفیق .. 
من پیشنهادم واسه اسم اینه : " پارسایان" هم ایرانی ِ .. هم به موضوع ترکمون میخوره .. هم قشنگه دیگه .. 
بعدم سر جدتون ، عاشق ، آریایی ، اماندوبی .. تو رو خدا دل بدین به کار .. بیاین دیگه بابا .. بقیه تیم ها همه اومدن بستن رفتن .. 
یه تایمی بگین همه با هم بیایم .. فردا ساعت 10 شب خوبه ؟
 سپاس شده توسط
(1394 اسفند 3، 23:44)MAYSAM نوشته است: سلام دوستان من یه مشکلی که تو ترک دارم اینه که هنوز از ته دل نتونستم تصمیم به ترک بگیرم یعنی هنوز میل دارم این کار رو انجام بدم حتی گهگاهی پیش اومده که وسط درس خوندن بودم یکدفعه بلند شدم رفتم و......   ممنون میشم تو ترک کمکم کنینن راستی کنکوری هستم

حیف نیست واقعا بدنت اینهمه زحمت میکشه و کلی انرژی صرف میکنه برای اینکه تو توی راه درست تخلیش کنی
ولی توی یه لحظه بدون هیچ سودی به جز یه لذت لحظه ای که همش مادی و بحث معنوی اصلا نداره همش دور ریخته بشه؟

این مسیر آخرش چیزی جز پشیمونی نداره. حالا الان تصمیم جدی نگیری به ترک بالاخره که یه روز باید این اتفاق بیفته. بهتر نیست کلا ترک کنی و بزاریش کنار؟؟ باور کن میشه از ته دلم میگم

سعی کن اعتماد بنفستو ببر بالا. عوارض اینکارو بیشتر بخون تا ببینی چه بلایایی سرت میاره

یه چیزی دیگه. حین ارتکاب جرم 4chsmu1 خودتو جلوی خدا تصور کن. ببین که میبینتت و داره نظارت میکنه. میرزه واقعا؟؟؟
 سپاس شده توسط
(1394 اسفند 3، 11:32)قاصدک نوشته است: ممنونم از برادران با صفای گروه های ترک 49-2
و
ماشالله به گروه چهارم Khansariha (69)

اسم پیشنهادی من : چهار ستاره Khansariha (69)

سلام 
باید ببخشید بابت تاخیر پیش اومده 
عجب گروه شاخی هستیم ما  4chsmu1
اسم پیشنهادی منم ستارگان راه پاکی هستش Khansariha (46)
درسته کمی اسممون نشون از اعتماد به نفس بالامون داره اما چی کار کنیم دیگه قدرتمندیم  317
گروه چهارم   
تواب
قاصدک : چهار ستاره  
-عاشق اباالفضل
amin2008:ستارگان راه پاکی(البته چهار فوق ستاره هم خوبه دلیلشم اینه چهار ستاره کمه چهار فوق ستاره بیشتر لپ مطلبو میرسونه Gigglesmile)

سپاس شده توسط
(1394 اسفند 3، 23:20)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1394 اسفند 3، 16:29)پسر آ ریایی نوشته است: ای کاش بشه منم تو این گروه ها باشم
بهر حال من مشخصاتمو میگم چون مشتاقم
پسر آریایی ،،،سن هفده ،،،،،پسر،،،،،بیشترین رکورد فکر میکنم دو هفته،،،،الانم 13روزه که داخل14روزه که پاک پاکم

چرا نشه؟ 
فقط تا فردا اگر وارد نشده بودید بهم یادآوری کنید.
راستی موارد مسابقه رو هم رعایت کنید که هفتتون سبز باشه
فعلا بچه ها  317
من توی کدوم گروه میفتم؟
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلام بابت راهنمایی ممنون یه مشکل دیگه ای که هس اینه که واقعا از نظر برنامه ریزی من واسه خودم برنامه خیلی فشرده ای دارم خب طبیعیه واسه یه کنکوری ولی مثلا یه وقتایی تو اوج درس خوندنم ولی یکدفعه بدون هیچ کنترلی میرم و اون کارو انجام میدم بدون هیچ فکر یا تصمیم قبلی حالا سوالی که دارم اینه که اینم مربوط به همون اعتماد به نفس میشه یا به جز این مشکلات دیگه ای هم دخالت داره؟
 سپاس شده توسط
(1394 اسفند 4، 11:53)MAYSAM نوشته است: سلام بابت راهنمایی ممنون یه مشکل دیگه ای که هس اینه که واقعا از نظر برنامه ریزی من واسه خودم برنامه خیلی فشرده ای دارم خب طبیعیه واسه یه کنکوری ولی مثلا یه وقتایی تو اوج درس خوندنم ولی یکدفعه بدون هیچ کنترلی میرم و اون کارو انجام میدم بدون هیچ فکر یا تصمیم قبلی حالا سوالی که دارم اینه که اینم مربوط به همون اعتماد به نفس میشه یا به جز این مشکلات دیگه ای هم دخالت داره؟

آخه چی جوری ؟؟ یه عامل تحریک کننده حتما وجود داره ! میثم جان برو ببین این عامل چیه و اون رو ساقطش کن Khansariha (56)  Khansariha (51)
53  53  53 (برای تعجیل در ظهور امام زمان (عج) صلوات) 53  53  53
صــــــوت بسیار زیـــبا : لـیـنک
سخنان زیبا علی اکبر رائفی پور در احیا نیمه شعبان : لــینک

سپاس شده توسط
(1394 اسفند 4، 11:53)MAYSAM نوشته است: سلام بابت راهنمایی ممنون یه مشکل دیگه ای که هس اینه که واقعا از نظر برنامه ریزی من واسه خودم برنامه خیلی فشرده ای دارم خب طبیعیه واسه یه کنکوری ولی مثلا یه وقتایی تو اوج درس خوندنم ولی یکدفعه بدون هیچ کنترلی میرم و اون کارو انجام میدم بدون هیچ فکر یا تصمیم قبلی حالا سوالی که دارم اینه که اینم مربوط به همون اعتماد به نفس میشه یا به جز این مشکلات دیگه ای هم دخالت داره؟

آخی این داستانت منو یاد خودم می اندازه 53258zu2qvp1d9v
چه زود میگذره 65
پشت کنکوری هم داریم مگه دیگه 4chsmu1
بریم سر اصل ماجرا

خب داداشی ما این رو بهش میگیم وسوسه شدن
برای همه ی ما هم پیش میاد کاری هم به اعتماد به نفس نداره 
عوامل خودش رو داره
یه سری کار باید انجام بدی کمتر وسوسه بشی یه سری کارم باید انجام بدی که جلوش رو بگیری
برای وسوسه ی کمتر
به قول دوستمون از چیزهای تحریک کننده دوری کن
مثل عکس فیلم و ...
بعدی اینکه تا اونجایی که می تونی تنها نباش . تنها درس نخون سعی کن بری کتابخونه درس بخونی.تنهایی برات سمه.
سعی کن تو برنامه ی هفتگیت ساعاتی رو هم برای ورزش بگذاری.اول که باعث نشاط برات میشه دوم اینکه باعث میشه انرژیت رو جای درستی بسوزونی

حالا برای مقابله با وسوسه
تا میتونی نگذار وارد ذهنت بشه هر کجا که حس کردی وارد ذهنت شده فورا خارجش کن و فکر دیگه ای جایگزینش کن

303
 سپاس شده توسط
بچه ها اگه خ.ا نکنی هفته میشه سبز؟
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
آقا یکی از دستش در رف یه نیم ساعت رف تو سایت خاکبرسری باس هفته رو قرمز کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(1394 اسفند 4، 16:14)پسر آریایی نوشته است: بچه ها اگه خ.ا نکنی هفته میشه سبز؟

(1394 اسفند 4، 16:20)سرباز مهدی نوشته است: آقا یکی از دستش در رف یه نیم ساعت رف تو سایت خاکبرسری باس هفته رو قرمز کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
ببینید دوستان مواردی که باید در طول هفته رعایت بشه تا اون هفته سبز به حساب بیاد این هاس:

موارد مسابقات:
مسابقات این انجمن صرفا برمبنای ترک خودارضایی نبوده و شامل موارد زیر میشه:
الف) عدم خودارضایی (استمنا)
ب) عدم دست ورزی (شروع به فرآیند خودارضایی از روی عمد و به قصد لذت)
ج) عدم ورود به سایت های مستهجن از روی عمد

هر شرکت کننده باید تمامی موارد بالا رو در نظر داشته و اون ها رعایت کنه.
--------------
سرباز مهدی (عج) حالا خودمون ببینیم رعایت کردیم یا نه.

اما یه چیزی بگم اینکه همش ما لب مرز حرکت کنیم خوب نیست.
وقتی می خوایم این عمل رو ترکش کنیم و کامل بگذاریمش کنار باید تمامی عواملی که باعث این کار میشن رو از خودمون دور کنیم.

من به این نتیجه رسیدم که اگه یه لحظه به ذهن اجازه بدیم ما رو به اون کار می کشونه.
پس اگه کوچکترین وسوسه ای اومد باید سریع ذهنو بر گردوند وگرنه اونقدر مشغولمون می کنه تا آخر سر مجبور به این کار بشیم.

پیشنهاد می کنم توی مسابقه کنترل نگاه و ذهن (اینجا توضیحاتش هست) هم شرکت کنی.
--------
راستی هنوز پهلوان رزمجو نیامده. ان شاء الله که مشکل کامپیوترش حل بشه.

ویرایش:

منم با اسم پیشنهادی برادر رزمجو موافقم. اگه دوستان موافق باشند همین اسم رو می گذاریم.

گروه سوم:
صادقین = شمشیر کشیدگان
razmjoo = شمشیر کشیدگان
یا-حق = در آرزوی پاکی
سرباز مهدی = امیدواران

موفق باشیم همگی 53258zu2qvp1d9v
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان