امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1395 ارديبهشت 21، 14:14)sea2015 نوشته است: دوستان کمکم کنید . من به کمک نیاز دارم .... کمکم کنید  Please Please Please Please
سلام
چی شده عزیز؟
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام رفقا و گلپسرای عزیز خودمون 302
تبریک میگم به تازه واردهای گروه که به امید خدا اولین قدم رو که یافتن راهی برای ترکه پشت سر گذاشتند
ایشالا با کمک و دعای رفقای عزیز گروه روز به روز به پاکی نزدیکتر میشید
دوستان 1 مشکل برام پیش اومده لطفا برام دعا کنید
دیروز تو کوچه داشتیم میرفتیم یهو 1 نصفه اجر از طبقه دوم خورد تو سر خانمم
10 تا بخیه خورده ولی خداروشکر بخیر گذشته اما سردرد و سرگیجه و یکم فراموشی لحظه ای گرفته براش دعا کنید خواهشا 63

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
من دارم نابوووود میشم  Shy
[تصویر:  ak6arnkh2l78taigily1.jpg]

53 53 « پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند در حالی که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند » 53 53

«شهید آوینی»

(1395 ارديبهشت 21، 17:05)mamad68 نوشته است: سلام رفقا و گلپسرای عزیز خودمون 302
تبریک میگم به تازه واردهای گروه که به امید خدا اولین قدم رو که یافتن راهی برای ترکه پشت سر گذاشتند
ایشالا با کمک و دعای رفقای عزیز گروه روز به روز به پاکی نزدیکتر میشید
دوستان 1 مشکل برام پیش اومده لطفا برام دعا کنید
دیروز تو کوچه داشتیم میرفتیم یهو 1 نصفه اجر از طبقه دوم خورد تو سر خانمم
10 تا بخیه خورده ولی خداروشکر بخیر گذشته اما سردرد و سرگیجه و یکم فراموشی لحظه ای گرفته براش دعا کنید خواهشا 63

ای بابا! 39
انشاالله هر چه زودتر سلامتی کامل حاصل بشه.
براتون هم دعا می کنیم. 53
[تصویر:  photo_2018_02_20_19_03_36.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
اول از همه تبریک میگم به هم گروهی های پرتلاشم بابت قهرمانی تو مسابقات... 

دوم
ممد68 عزیز دعا کردم برای همسر گرامی... ان شالله که هر چه زودتر بهبود پیدا کنن...
(ببخشید بابت اینکه نتونستم در مورد اون مشکل کار و چیزهایی که گفتی پاسخ بدم... خیلی فرصتم کم بوده این روزها...)

سوم
عاشق نمی دونی چقدر لذت بردم از نتیجه فکر کردن هات...
یادته گفتی فکر کردن لذت بخشه؟
این لذت فقط واسه فکر کردن خود آدم نیست...
این که از یه نفر دیگه فکرهای خوب بشنوی باز هم به همون اندازه و یا حتا بیشتر می تونی از اون لذت ببری...
دیروز تو قطار بودم که پست هات رو خوندم و نمی دونی چقدر حظ بردم از این همه فکر خوب...
آفرین و مرحبا... 

اینکه آدم افکارش رو بنویسه واقعا فوق العاده است... می دونم که تو خیلی وقت ها این کار رو انجام میدی...

ما همون افکارمونیم...
آدم خیلی هم نمی تونه متفاوت با افکارش عمل بکنه...
یه جاهایی ممکنه کم میاره... طبیعیه... اما کلیت خیلی شبیه به اون افکاره...
با تلاش بیشتر و استمرار در عمل جزئیات هم روز به روز درست تر میشه... 
موفق باشی برادر خوش فکر و پرتلاشم...  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 21، 17:06)sea2015 نوشته است: من دارم نابوووود میشم  Shy

سلام

برادر بزرگوار داداش گلم حواست هست با خودت چی کار می کنی؟
خ.ا اگه هیچ عارضه جسمی و روحی و روانی هم نداشته باشه، این طور تکرارش پدر آدم رو درمیاره...

کباب و پرتقال و انجیر هر کدوم ده ها فایده دارن...
اما با همه خواص و فوایدی که دارن، اگه زیاد مصرف بشن تنها چیزی به همراه میارن درد و مرض و بیماریه...
دیگه از خ.ا چه انتظاری داری؟

کلاس چندمی؟ چقدر وقت آزاد داری؟ رفقا و فضای اطرافت چه مدلیه؟

اول از همه
از ته قلب طلب بخشش از خدا کن... استغفار کن...
نمی خواد صد بار هم بگی... یه دفعه بگو... فارسی هم بگو... ولی از ته قلبت بگو...
بگو خدایا واقعا پشیمونم... گیر افتادم به دام این گناه... دلم نمی خواد ادامه بدم... ببخش منو... تمام تلاشم رو می کنم که تکرار نکنم... تو هم بهم کمک کن...

نماز می خونی؟
جدی بگیرش... اول وقت...
بیشتر از اونی که فکر کنی بهت کمک می کنه...

یه تایمی برای ورزش بذار...
کوتاه باشه اما 3 روز در هفته... کوتاه تر باشه اما هر روز...

جمع هایی که مشکل داره، زود خودت رو جدا کن...
جمع هایی که خوبه، زود خودت رو داخل کن...

کنترل چشم داشته باش... فکرت رو در لحظه کنترل کن... غذاها و چیزهایی که می خوری رو کنترل کن...
ورودی ها نذار رو هم دیگه تلنبار شه و تو رو به انفجار برسونه...

خودت باید به خودت کمک کنی عزیز...
من از پشت کامپیوتر اون سر ایران چه کمکی می تونم به تو بکنم؟

بیشتر مراقب خودت باش... 
عمر زود میگذره....  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

میخوام اما نمیشه !!! مسئله من الان اینه که با تمام وجود از این کار متنفرم ولی نمیدونم چی کار کنم ... نمیدونم چرا فردا تصمیم دارم انجامش بدم ... اصلا نمیدونم کار درستیه یا غلط اصلا دیگه هیچ کس رو نمیشناسم نه خدا رو نه پیغمبر رو .... سراط مستقیم و غیر مستقیم دستم نیست نمیدونم کجا دارم میرم .... به بیراهه دارم کشیده میشم یا ... ترو خدا کمکم کنه یکی حالم خیلی داغووونه  117 20 20

53 53 « پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند در حالی که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند » 53 53

«شهید آوینی»

(1395 ارديبهشت 21، 21:09)sea2015 نوشته است: میخوام اما نمیشه !!! مسئله من الان اینه که با تمام وجود از این کار متنفرم ولی نمیدونم چی کار کنم ... نمیدونم چرا فردا تصمیم دارم انجامش بدم ... اصلا نمیدونم کار درستیه یا غلط اصلا دیگه هیچ کس رو نمیشناسم نه خدا رو نه پیغمبر رو .... سراط مستقیم و غیر مستقیم دستم نیست نمیدونم کجا دارم میرم .... به بیراهه دارم کشیده میشم یا ... ترو خدا کمکم کنه یکی حالم خیلی داغووونه  117 20 20

من وقتی این جوری می شم ، نمی خوابم ، 
تا صبح بشین خدا رو صدا کن ، با ایمان قبلی.
کمکت می کنه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
خب این کار که ازم بر نمیاد چون فردا امتحان دارم . راستش نمیدونم این کارو انجام بدم یا انجام ندم ...  Please  Please با همه ی وجودم میخوام انجام ندمش ولی چه کنم که یه چیزی نمیزاره ظاهرا  Shy

«شهید آوینی»

سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 21، 21:09)sea2015 نوشته است: میخوام اما نمیشه !!! مسئله من الان اینه که با تمام وجود از این کار متنفرم ولی نمیدونم چی کار کنم ... نمیدونم چرا فردا تصمیم دارم انجامش بدم ... اصلا نمیدونم کار درستیه یا غلط اصلا دیگه هیچ کس رو نمیشناسم نه خدا رو نه پیغمبر رو .... سراط مستقیم و غیر مستقیم دستم نیست نمیدونم کجا دارم میرم .... به بیراهه دارم کشیده میشم یا ... ترو خدا کمکم کنه یکی حالم خیلی داغووونه  117 20 20

این حالت شاید برای هممون رخ بده، حداقل منم اینجوری میشم
ولی اراده کن، چون این گناه و با این روندی که داره ، خونه ی دل رو نشونه میره
بعد از ی مدت می بینی اع من کجام و کجا می خواستم برم، می بینی نه خدا را داری ، نه موفقی، فقط کارت شده بری سایت های خاک بر سری Gigglesmile و گناه کنی و وقتت رو تلف کنی، می بنی لهت کرده و هر چی زمان بگذره بدتر می شه.
راه کاری ک من گناه کار ب ذهنم می رسه
اولا به عاقبت داستان فکر کن
دوم: خدا را ببین پیش روت، ببین تو زندگیت می خوای بیاد تو خونه ی دلت یا نه؟ یا غیر بحث دینی ببین چقدر با مسیر آیندت این روند همسوئه
سوم :بیکار نمون، وقتت پر کن، کار ورزش، تفریح ، مطالعه، مطالعه، مطالعه و هر وقت دیدی هیچ کدوم از اینا جواب نمیده از خونه بزن بیرون
چهارم: با خدا حرف بزن تو دلت ، کشفش کن، بخواه ازش و از هرچیزی غیر از اون به خودش برگرد(یعنی اگر چیزی از کسی می خوای، بگو من خدا را دارم، منو کفایت می کنه و فقط اون صاحب خیر و شر)  
پنج: فکر ایندت باش ، رویا پردازی کن، کارای خوب ، زندگی خوب و ببین که از این راه جداست
شش: روزه ی این ماه
و توکل کن
و فقط بدون تو هستی که باید برگردی و خونه ی دل رو برای خدا اماده کنی. اگر امشب یا فردا را پاک بمونی و با خدا معامله کنی، چند برابر کمکت می کنه
و اخر من گناهکار رو دعا کن 4chsmu1
دوستان یه سوال؟
 وضعیت هفتگی رو کجا باید اعلام کنیم؟
ممنون
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
الان فصل امتحاناس ولی متاسفانه همین اول کار این کار ذهن من رو دوباره به خودش مشغول کرد نمیدونم لعنتی لااقل چرا تابستون نمیاد سراغم و ادد دم در امتحانا میاد سراغم راستش خیلی دوست دارم این کارایی که گفتید رو انجام بدم ولی هنوزم نمیدونم خواسته ی قلبی و واقعیم چیه

«شهید آوینی»

سپاس شده توسط
sea2015میخوام اما نمیشه !!! مسئله من الان اینه که با تمام وجود از این کار متنفرم ولی نمیدونم چی کار کنم ... نمیدونم چرا فردا تصمیم دارم انجامش بدم ... اصلا نمیدونم کار درستیه یا غلط اصلا دیگه هیچ کس رو نمیشناسم نه خدا رو نه پیغمبر رو .... سراط مستقیم و غیر مستقیم دستم نیست نمیدونم کجا دارم میرم .... به بیراهه دارم کشیده میشم یا ... ترو خدا کمکم کنه یکی حالم خیلی داغووونه  117 20 20

به خودتون تلقین مثبت کنید 53  چون تلقین های منفی از طرفه شیطانه Swear1

نقل قول: من میدونم 53 من  میخوام 53   من میتونم 53

هممون از این کار متنفریم Swear1 البته من الان بعد از گذشت چهل روز از این کار می ترسم ! می ترسم دوباره گرفتارش بشمو اون حال خراب رو دوباره تجربه کنمو ترسم بشه تبدیل به همین تنفری که دارید Hanghead
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
غسل کردم و پاک هستم در حال حاضر ... خوشبختانه متوجه شدم که خداوند من رو رها نکرده چون هنگامی که سعی کردم فیلم های پاک شده رو ریکاوری کنم هیچ کدوم ریکاوری نشدن  4chsmu1 خیلی خوشحالم احساس سبکی میکنم و احساس یه شروع دوباره  49-2 حالا حالم بهتره مرسی از همه تون

«شهید آوینی»

سپاس شده توسط
سلام به همه ی رهروانی ها... 53
به گروه شیردلان بخاطر پیروزیشون تبریک میگم و یه تبریک مخصوص واسه بچه های گروه خودمون جنگجویان سرنوشت 49-2
این دور رو هم هستیم ولی خیلی قدرتمند تر از دفه قبل،،،
خداروشکر همه چی داره خیلی خوب پیش میره...
این دفه با دفه های قبل خیلی فرق داره...بسیار محکم و استوار دارم پیش میرم،نه فقط در ترک بلکه در همه چی.اصلا باور نمی کردم به اینجا برسم ولی همیشه به خودم امیدشو میدادم...
همه ی راهای نفوذی شیطان رو بستم و از همینجا هم بهش میگم:
"شیطان تو هیچ غلطی نمی تونی بکنی"

بشدت رو نفسم دارم کار می کنم که از اون راه های انحراف بکشم بیرون و فرد پاکی باشم و دارم روحمو اصلاح میکنم...
همه چی داره باب میل من پیش میره...خدا میدونه امروز چقدر خوشحال بودم Confetti Confetti Confetti
کلی برنامه برا زندگیم دارم...میدونم خیلی عقبم ولی من سخت تلاش میکنم تا همه چیو جبران کنم
می خوام رکورد ترکمم بزنم بره بالا 40 روز که چیزی نیست من میخوام تا ابد پاک باشم
با قدرت پیش میرم و مطمئنم خدا پشت و پناهمه
شروع پاکی دائمی....برا موفقیت در این راه به این اراده ی پولادینم نیاز دارم
برا همه رهروان پاکی هم امید رسیدن به این جایگاهو دارم... 49-2
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان