امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام و علیک خدمت بروبچه های گل گروه ۲
اسم پیشنهادی من:لشکر رهایی

Sent from my HUAWEI Y530-U00 using Tapatalk
Khansariha (46) (میخام دوباره به زندگی برگردم) Khansariha (46)
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 25، 21:44)قاصدک نوشته است: سلام
ان شالله همگی سه هفته سبز داشته باشیم ..
به خصوص گروه ما ... گروه 4 49-2

گروه 4
همـت
razmjoo
قاصدک
hunter1
سلام. ان‌شاءالله همین‌طوره.
پیشنهاد من برای نام گروه «مسیر سبز» است
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سپاس شده توسط
،به فضل خدا 295 روز رو تا الان پاک پشت سر گذاشتم ....

اصلا نزاشتم وسوسه بشم که بخوام مقابله کنم .
یعنی همون فرمول معروف خودم( جلوی ورود خر رو بگیر) بکار بستم.

یعنی انرژی رو که برای دفع وسوسه بنا بود صرف کنم کمتر از یکدهمش رو صرف کردم که جلوی ورود فکر گناه رو بگیرم...

اینم فرمول مو فقیت . 
هرکه مرد ترک است بسم الله

امیدوارم  هممون پاک وارد ماه رمضون بشیم
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

(1395 ارديبهشت 26، 21:20)razmjoo نوشته است:
،به فضل خدا 295 روز رو تا الان پاک پشت سر گذاشتم ....

اصلا نزاشتم وسوسه بشم که بخوام مقابله کنم .
یعنی همون فرمول معروف خودم( جلوی ورود خر رو بگیر) بکار بستم.

یعنی انرژی رو که برای دفع وسوسه بنا بود صرف کنم کمتر از یکدهمش رو صرف کردم که جلوی ورود فکر گناه رو بگیرم...

اینم فرمول مو فقیت . 
هرکه مرد ترک است بسم الله

امیدوارم  هممون پاک وارد ماه رمضون بشیم
ماشاءالله به اراده [emoji4] [emoji122] [emoji122]
آفرین رزمجو جان. ان‌شاءالله روزی برسه ما هم به شما برسیم.
پس به لطف خدا مسابقه رو بردیم دیگه[emoji39]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سلام برو بچز 4chsmu1

تا حالا شده بیحال باشید و حوصله هیچ کاری نداشته باشید.
نه حوصله ی تفریح دارید ، نه حوصله فیلم دارید ، دوست دارید یه گوشه بیافتید. 4chsmu1

توی این مواقع چی کار می کنید؟
آقا مجتبی یه راهکار هایی توی این تاپیک ارائه کردن ، برای این که به این حالت نرسیم.
خیلی تاپیک خوبیه.

ولی من یه چیز دیگه می گم. خب فرض کنیم ، روانمون به شدت گرفت. خب چی کارهایی رو انجام ندیم توی این شرایط؟
بدترین کار توی این لحظات برای ما قرار گرفتن توی موقعیت خطر هست.
مثلا این که برید الکی توی اینترنت بچرخین. کافیه یه عکس جلوتون ظاهر بشه ، اون وقت هست که فیلتون یاد هندستون کنه.

من که می گم ، شما اینترنت رو بذار برای وقتایی که خیلی سرحالی ، وقتی که بدونی اگر هم عکس بد بیاد ، فورا می بندیش.
کدوم آدم عاقلی بدون ذره می ره میدون جنگ؟
کلا توی این جور حالات روحی ، یه جا لم دادن ، مثلا با گوشی ور رفتن ، یا اینترنت چرخیدن ، هیچ فایده ای برامون نداره.
امتحان نکردم ، ولی فکر کنم ورزش بتونه حالمون رو خوب کنه.

(1395 ارديبهشت 26، 10:57)آرمــین نوشته است: هی میاد تو ذهنت بابا چقدر می خوای تحمل کنی؟
برو خودتو راحت کن تموم شه بره...
همون موقع که اومد توی ذهنت ، چنان با پشت دست محکم بزن تو گوش شیطون که گوشش سوت بکشه.
یعنی چی؟ Swear1 
چرا خودت رو دست کم می گیری داداش؟ توان آدمی زاد ، خیلی بیشتر از چیزی هست که فکر می کنه.

(1395 ارديبهشت 26، 11:41)قاصدک نوشته است: همیشه با خودم فکر می کنم .. شاید من باید حتما تو این شرایط سخت قرار بگیرم تا عیارم مشخص بشه ..
ولی خیلی راحت کم میارم .
همیشه از خدا خواستم منو پاک کنه .. منو کامل کنه .. یه انسان کامل .
خدا هم یه شرایط سخت برام ایجاد کرده .. منو به چالش بکشه ..
من که می گم این فکری که توی سرت هست اصلا سازنده نیست و مخربه. چون بوی ناامیدی می ده.
بندازش دور. به جاش نگاهت به آینده باشه.
از کجا می دونی تازه اصل امتحانت و اصل عیار سنجی به قول خودت ماه دیگه تازه شروع نمی شه؟
از کجا می دونی سال دیگه شرایطی به مراتب سخت تر رو باهاش مواجه نشی.
اصلا کی می دونه این یک ماه چه اتفاقی پیش می آد؟ بازی رو جدی بگیر ، همین یک ماه کار کن روی خودت.

من به خودم که نگاه می کنم ، می بینم حسابی زدم خودم رو له و لورده کردم این چند سال.
نه فقط با خ.ا ، توی همه چیز. خب خوبیش اینه که حداقل دیگه علی الاصول نباید مغرور باشم. گند زدم رفته.
خدایا من هیچ توانی برای خودم نمی بینم ، اگر هم جایی تونستم مقاومت کنم لطف تو بوده. 53258zu2qvp1d9v
ولی از اون ور خیلی به خدا امید دارم و البته می دونم که آینده سخت تر از این خواهد بود.
سن 60 سال با سن 20 سال تفاوت داره ، امتحاناش عوض می شه ، سخت تر می شه و سخت گیری خدا بیشتر.

(1395 ارديبهشت 26، 11:39)sea2015 نوشته است: شکست خوردم حالا چه کار باید کرد ؟!  Khansariha (56) راهنمایی فوری  Khansariha (56)

داداش راهنمایی خواستی ، دیگه باید انجامش بدیا.
برو یه کاغذ بردار ، حسابی فکر کن. چند شکست آخرت رو بررسی کن. (بررسی کن یعنی به عللش فکر کن ، اگر خواست فکر گناه بیاد تو ذهنت ، سریع بپر بپر کن از ذهنت بره. 4chsmu1 )

خلاصه این که هر عاملی که باعث شکستت می شه رو یادداشت کن. اگر خواستی کاغذ رو از بین ببری بعد از یادداشت می تونی بیای این جا تایپ کنی که واست بمونه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام به بر و بچه های گروه چهارم،
خیلی خوشحالم که دوباره قرار هست استارت مسابقات گروهی رو بزنیم و در کنار هم هفته های سبزی رو پشت سر بزاریم.
خب الان وقت اعلام نام پیشنهادی برای گروه هست که داداش هانتر و رزمجو اعلام کردن. من هم الان اعلام می کنم. امیدوارم داداش قاصدک هم تند و سریع نظرش رو بگه.
با توجه به اینکه مسیر پاک شدن از گناه خ.ا به نظر من کمی پیچیده هست و گذر از اون نیاز به صبر و حوصله و آرامش داره من نام "جاده چالوس" رو انتخاب می کنم!
پس شد:
همت: جاده چالوس
رزمجو: خشم مقدس
قاصدک: ....................
هانتر: مسیر سبز
بعد از اعلام نام قاصدک جان، یه پست برای امتیاز دادن به اسامی پیشنهادی براتون می فرستم.
در پناه قرآن باشید 53
[تصویر:  photo_2018_02_20_19_03_36.jpg]
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 26، 23:13)همـت نوشته است: سلام به بر و بچه های گروه چهارم،
خیلی خوشحالم که دوباره قرار هست استارت مسابقات گروهی رو بزنیم و در کنار هم هفته های سبزی رو پشت سر بزاریم.
خب الان وقت اعلام نام پیشنهادی برای گروه هست که داداش هانتر و رزمجو اعلام کردن. من هم الان اعلام می کنم. امیدوارم داداش قاصدک هم تند و سریع نظرش رو بگه.
با توجه به اینکه مسیر پاک شدن از گناه خ.ا به نظر من کمی پیچیده هست و گذر از اون نیاز به صبر و حوصله و آرامش داره من نام "جاده چالوس" رو انتخاب می کنم!
پس شد:
قاصدک: ....................
بعد از اعلام نام قاصدک جان، یه پست برای امتیاز دادن به اسامی پیشنهادی براتون می فرستم.
در پناه قرآن باشید 53
سلااااام سر گروه عزیز.
من هم خیلی خوشحالم که اومدم به این انجمن. ان‌شاءالله دوستای پاک و خوبی برای هم باشیم.
برای شما و بقیه دوستان و خودم هم موفقیت در این راه سخت رو آرزو دارم و البته التماس دعا از دوستای عزیزم[emoji4]

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
سلام به دوستای گلم
گلپسرای پاک خوشتون هست؟ 4chsmu1

همگروهیای گل خودم چطورند؟
صادقین عزیز (رفیق خودمه!)
پیروز دوست داشتنی (عاشق عکسشم)
و آخرین بار 53 (ایشالا قراره با شما هم بیشتر اشنا بشم)

اقایون داداشای گلم بابت این هفته از همتون عذر میخوام
خودمو له کردم ولی نا امید نشدم
الان خدارو شکر 5 ساعته پاکم (باز کلیه دردم شروع شده!) ولی سوراخ رو پیدا کردم ایشالا از فردا پنچریمو میگیرم و قراره گازشو بگیریم و 3 هفته عالی داشته باشیم.

از اونجایی که دوره قبل من با نماز تونستم پاکیمو حفظ کنم و هرجا خوردم زمین بخاطر بی نمازیم بود
این دوره هم می خوام اولین برنامم نماز خوندنم باشه ولی بخاطر اینکه یوقت نمازامو ترک نکنم میخوام سوره یس رو بعد از نماز صبحم هرروز بخونم.
پس برنامه من: 1- نماز 2- سوره یس

درباره اسم گروه هم من نظر خاصی ندارم هر چی دوستان بذارند قبوله فقط سخت نباشه که 1ساعته هی بخوایم برگردیم توی پیج ها دنبالش بگردیم! 4chsmu1

317 2uge4p4 Khansariha (46) پیش بسوی پاکی Khansariha (46) 2uge4p4 317

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 سپاس شده توسط
سلام
ممنونم از دعوت سرگروه جان اقا همت Thankyou

و اسم پیشنهادی من :

قاصدک:  حبل المتین

برنامه این سری هم کنترل نگاه و ذهن

چرا حبل المتین ؟

نقل قول: "حبل المتین" [ریسمان استوار] در قرآن نیامده است است. ولی در روایات این عبارت هم در توصیف قرآن آمده است. امام علی در توصیف قرآن می فرماید:
عليكم بكتاب الله فإنه الحبل المتين
بر شما باد به کتاب خدا که ریسمان محکم و استواری است [ که یک طرفش به دست خداست و طرف دیگرش به سوی شما تا آن را بگیرید و بالا روید و به خدا برسید]
و هم در زیارات، روایات و ... به عنوان وصف امام علی (ع) آمده است. [البته پیامبر و بعد امام علی برترین مظهر حبل المتین هستند و امامان معصوم، دیگر مصداق های آن می باشند که انسان را به خدا می رسانند]
در روایتی که امام علی و فاطمه زهرا (علیهما السلام) (برای شناساندن خود به جامعه )به افتخارات خود اشاره می کنند ، امام علی (ع) خود را "حبل المتین" می نامد:
وأنا الحبل المتين
و من ریسمان محکم و استوار خدایم.
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
میتونیم درباره اسمای پیشنهادی گروه همینجا نظر بدیم؟

فرستاده شده از GLX Spider1Sِ من با Tapatalk

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
اصلا اوضاع پاکی و روانی من خوب نیست و دائما در حال شکستنم اونم به بدترین شکل ، بدنم خیلی تحلیل رفته ، کمک کنید بهتر بشم 
واقعا شرایط بدی دارم ، خودتون می دونید  چقدر نفرت انگیز می شه آدم تو این لحظه
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 27، 10:33)تـــواب نوشته است: اصلا اوضاع پاکی و روانی من خوب نیست و دائما در حال شکستنم اونم به بدترین شکل ، بدنم خیلی تحلیل رفته ، کمک کنید بهتر بشم 
واقعا شرایط بدی دارم ، خودتون می دونید  چقدر نفرت انگیز می شه آدم تو این لحظه

سلام داداش تواب خوبی؟ 49-2
منم اوضاع پاکیم روبه راه نیست
اما تو این مدت تجربه های چندهفته وماه پاک بودن را داشتم
چیزی که من تجربه کردم اینه که در قدم اول برای پاک شدن (نه لزوما پاکی همیشگی، همین که فواصل خ ا زیاد شه به نظرم موفقیته) باید این احساس گناه و سرزنش رو از خودمون دور کنیم
واقعا جواب میده، خیلی از ماها آسیبی که از سرزنش های بعد خ ا از طرف خودمون میبینیم خیلی بیشتر از آسیب خود خ ا هست.
تا نتونیم خودمون را ببخشیم نمیتونیم واسه پاکی قدم برداریم.
 سپاس شده توسط
سلااااامممم

من بعد از یکسال بیشتر برگشتم خخخخخ4chsmu1

چرااااا لوگو گروه رو از امضام برداشتید یعنی منو اخراج کردید از گروه ؟؟

وای وای وایSwear1Swear1Swear1Swear1
حسین آرام جانم ... حسین روح و روانم ... حسین داروی دردم ... حسین دورت بگردم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
(1395 ارديبهشت 27، 6:13)قاصدک نوشته است: سلام
ممنونم از دعوت سرگروه جان اقا همت Thankyou

و اسم پیشنهادی من :

قاصدک:  حبل المتین

برنامه این سری هم کنترل نگاه و ذهن

داداش قاصدک جسارت نباشه من با حبل‌المتین موافق نیستم.
بنظر من این راهی که در پیش داریم پر از پستی و بلندی‌هاست، پر از نور و ظلمتهاست...
درست نیست بیایم اسم کتابی رو روش بذاریم که سرتاسر نوره!

ان‌شاءالله که حتماً حتماً پیروز میشیم ولی خدای نکرده خدای نکرده اگه شکست خوردیم چی؟ فرض محال که محال نیست. در این صورت آیا اسم این کتاب مقدس لوث نمیشه؟

بنظرم صحیح نیست نام معصومین(علیهم السلام) یا هر اسمی که سرتاسر نوره و روشنایی برای این منظور بکار برده بشه[emoji4] [emoji257] [emoji257] [emoji257]

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
بیچاره شدم ... با وجود همه ی موانعی که خداوند در مسیرم قرار داد بازم حماقت کردم و انجامش دادم  809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg به زودی همه متوجه میشن  Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60) 2 من دیگه به اخر خط رسیدم ... همه ی فرصت ها و برگه برنده هایی که داشتم رو آتش زدم حالا فقط عذاب در انتظار منه ... خدانگهدار همه ی دوستان  Shy Hanghead 2
[تصویر:  ak6arnkh2l78taigily1.jpg]

53 53 « پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند در حالی که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند » 53 53

«شهید آوینی»

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان