امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلامـ آقایون داداشام
امیدوارم که خوب و پاک باشید
دمتون گرم که پر تلاش و با روحیه هستین.
از روحیه شما منم روحیه می گیرم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام
آقای ضربتی / گروه برنده ها / هفته اول سبز
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
هادی....دریل...درخشنده! / از گروه سیاوش/ سبز Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
علیرضا/ آبی آسمونی/ هفته اول سبز
 سپاس شده توسط
آنلی گاد / از گروه سیاوش/ سبز [تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]
اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الذُّنُوبَ الَّتِي تَحْبِسُ الدُّعَاءَ

مهربانا ببخش گناهی که دعایم را حبس می کند

[img=0x0]http://darse-emruz.persiangig.com/image/ktark/logo/Rahrovan_paki/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
(1395 تير 24، 22:25)درخشنده نوشته است: هادی....دریل...درخشنده! / از گروه سیاوش/ سبز Khansariha (46)

داداش یه نیگا به زیر پات بنداز ما رو هم ببین!
(من بعد هادی اعلام وضعیت کردمآ!) Hanghead

آفرین همگروهیای عزیز و فعالم، این هفته کل گروه سیاوش سبز بود.
(
دست تک تکتون رو میبوسم که سر وقت اعلام وضعیت کردید و حرص ندادید Gigglesmile )

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 سپاس شده توسط
سلام، هر چند فردا جمعه هم جزو هفته اول حساب میشه ولی طبق فرموده سرگروه: اعلام وضعیت نکردن بدتر از خ.ا 53258zu2qvp1d9v
4chsmu1
حسین / گروه آبی آسمونی / هفته اول سبز
Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
سلام.داستانی کوتاه و عبرت آموز
در شهری زنی بسیار زیبا رو بود که شوهری دیوث(بی غیرت) داشت
زن روزی خودش را آرایش کرد و به شوهر بی غیرتش گفت: آیا کسی هست که منو ببینه و در فتنه واقع نشه؟
شوهر گفت: بله یک نفر بنام عبید که بسیار انسان عابدیست
زن گفت: حالا ببین چجوری وسوسه اش میکنم و در فتنه می اندازمش

زن به نزد عبید رفت و چادرش را از چهره اش کنار زد ، مثل اینکه تکه ای از ماه در صورت این زن گذاشته بودن و عبید را بسوی خودش دعوت کرد

عبید گفت: باشه من قبول میکنم که باتو باشم اما چند سوال دارم و دوست دارم با من صادق باشی اگر صادق بودی قبول است ، آن زن گفت:باشه درست جواب میدم 

عبید گفت: اگر الان عزرائیل برای بیرون آوردن روحت بیاد آیا در آن حالت نزع روح دوست داری بامن مشغول باشی؟زن گفت: نه به خدا ،

عبید گفت اگر تو را در قبر گذاشتن و منکر و نکیر برای سوال و جواب پیشت آمدند در آن حالت دوست داری با من باشی؟ زن گفت: نه به خدا،

عبید گفت: اگر قیامت برپاشد و تو نمی دانستی که پرونده اعمالت به دست راستت می دهند یا دست چپت آیا در آن حالت باز دوست داشتی با من مشغول باشی؟ زن گفت: نه به خدا

عبیدگفت: اگر ترازوی اعمال گذاشتند و تو نمی دانستی که اعمال خوبت بیشتر میشود یا اعمال بدت ! آیا در آن حالت باز دوست داشتی که با من مشغول گناه باشی؟ زن گفت: نه به خدا

عبید گفت: اگر در مقابل خدا قرار گرفتی و خداوند با تو صحبت می کرد ،آیا باز هم دوست داشتی با من باشی ؟ زن گفت نه والله

عبید گفت: وقتی مردم از روی پل صراط رد میشدند و تو نمی دانستی که آیا میتونی رد بشی یانه؟ آیا باز هم دوست داشتی بامن مشغول گناه باشی ، زن گفت نه به خدا دیگه نگو ،
عبید گفت : راست گفتی و آن زن به خانه رفت و به شوهرش گفت هم من بد کردم هم تو و زن توبه کرد واز عبادت کاران بزرگ شد .

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
سلااااااااااااام

ماشاللههههههههههه به بچه های گروههههههه آبی آسمونی Khansariha (69)

ماشالله همگی سبــــــــــــــــــــــــــــــز بودن 317 317
آفرین به همگی 49-2 49-2 49-2 49-2 49-2
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
(1395 تير 25، 0:09)mamad68 نوشته است:
(1395 تير 24، 22:25)درخشنده نوشته است: هادی....دریل...درخشنده! / از گروه سیاوش/ سبز Khansariha (46)

داداش یه نیگا به زیر پات بنداز ما رو هم ببین!
(من بعد هادی اعلام وضعیت کردمآ!) Hanghead

آفرین همگروهیای عزیز و فعالم، این هفته کل گروه سیاوش سبز بود.
(
دست تک تکتون رو میبوسم که سر وقت اعلام وضعیت کردید و حرص ندادید Gigglesmile )

اقا خب ندیدم سرم شلوغ بود Shy
انلی گاد چکار کرد؟
لازمش داریما 53
 سپاس شده توسط
hunter1/ گروه برنده ها/ هفته اول هم طبیعتاً طبق سنوات و ایامی که در این دوران گذشت و شما نیز از آن آگاهی دارید و می دانم اکنون نیز می خواهید با خبر شوید و قند توی دلتان آب می شود که من وضعیت خود را اعلام نمایم و اکنون هم صدای قلب شما همچون تیک تاک ساعت صدایی آزار دهنده برایتان دارد چون هی دل دل می کنید که من کی اعلام وضعیت خواهم کرد بر خود لازم میدارم در این جمع برادرانی که مشتاقانه پای سخنرانی بنده نشسته اند اعلام کنم که: براداران گرامی سپاسگزارم از اینکه وقت گرانقدر خود را در اختیار بنده قرار داده اید و من از همین تریبون از تمام دست اندر کاران این مجموعه عظیم و مردمی و از تمام کسانی که ما را در این امر خطیر یاری می کنند سپاس گزاری کنم. و همچنین لازم میدانم پس از رنج دادن های طولانی شما عزیزان خدمت با سعادتتان اعلام دارم که هفته اول اینجانب به حول و قوه الهی و مجاهدتهای اینجانب و الطاف شما دوستان عزیز سبز می باشد 65

انشام تموم شد بالاخره  4 یه نفس عمیق... 40

خداروشکر همه همگروهیای ما این هفته سبز بودن... دم همتون گرررررم مواظب خودتون در هفته های بعدی باشید 128fs318181
49-2Khansariha (69)
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

(1395 تير 25، 10:51)hunter1 نوشته است:

انشام تموم شد بالاخره  4 یه نفس عمیق...
ترو خدا داداش هانتر رودربایسی نکن از مسئولین از پدر و مادر و ... هم یه باره یه تشکری چیزی میکردی. منم ساده نشستم تا تهش خوندم فکر کردم اتفاقی چیزی افتاده! Swear1
دلم به حال بابات میسوزه بنده خدا چقد قبض تلفن میده؟! Khansariha (13)

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
سلام روز جمعتون بخیر
برایه ظهور دعا کنیم   [[[[[[[[[اللهم عجل لولیک الفرج]]]]]]]]]
و همچنین برایه هم تا بتونیم در این راه استوار بمونیم Khansariha (46)
سلام بر کنکوری ها خوب بود امتحان
 سپاس شده توسط
ابتين/كروه برنده ها/هفته اول/سبز سبز
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان