امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1395 مرداد 1، 23:19)mamad68 نوشته است: داداش هانتر دوست داشتنی، من مخالفم
از نظر من، ما اینجا گروه تشکیل میدیم که تو سختیا پشت هم باشیم
اگه دوستان قبل از خ.ا بیاند و بگند که دارند وسوسه میشند که عالیه چون هرکی یه راهکاری که تجربه کرده رو میگه و ان شاء الله حل میشه
ولی اگه بعد خ.ا اومدند همچنان میگم اصلا اشکالی نداره قدمتون رو جفت چشمای بنده چون الان تنها کاری که باید جلوشو گرفت اینه که سریالی نشند و صد البته بدتر از همه یه وقت ناامید نشند.
پس بلند داد میزنم اقایون عزیز، برادرای گلم لطفا قبل خ.ا 1 مشارکت کوچولو بکنید
و خدای نکرده اگه خ.ا داشتید یک کلمه بگید به دَرَک من ناامید نمیشم و یک هفته دیگه تلاش میکنم پاک بمونم(بلند و واضح این جمله اخر رو بگید)
من سالها گرفتار بودم ولی الان 54 روزه پاکم و فقط به خاطر 1 چیز بوده اونم اینکه بدون رودربایسی بعد گناه اومدم اعتراف کردم که من گناه کردم و پشیمونم و با گریه و زاری از خدا طلب بخشش کردم، اینقد این اتفاق افتاد که امروزه مطمئنم فقط خدا دلش برام سوخته و دست گذاشته پشتم و داره هلم میده سمت پاکی هرچند گاهی وقتا خودم یدفعه از راه خارج میشم ولی خیلی هوامو داره ایندفعه و یجورایی مطمئن شدم اگه خیلی خطا نکن عمرا پشتمو خالی کنه.
اینا تجربه خودم بود. زمانایی که ناامید بودم اصلا پاکی بدست نمیاوردم و اگه از طرف دوستام سرزنشت میشدم که با یه خ.ا دیگه مثلا خودمو اروم میکردم
جان من اگه میخوایند به هم کمک کنید همدیگه رو سرزنش نکنیم(و اعتبار منفی ندیم!!!!)
چون اولین اصول پاکی روحیه عالی و امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید امید .....

نه داداش موفقیت شما بخاطر اون یه دونه منفی بود که من بهت دادم Khansariha (13) (شوخی کردم، ولی دقت کنی دقیقا از اون روز دیگه نشکستی 4chsmu1)
داداش عزیزم. قرآنو شما ببین... خدا هم وعده بهشت داده و هم وعده جهنم...هم امید داده هم ترسونده

من کی گفتم ناامید شن؟ منم که حرف شما رو زدم اگه تا آخر خوندی
ولی من قبول ندارم شکستن اشکالی نداره، و باز هم میگم اشکال داره و خیلی هم داره

ما نباید فقط به خودمون امید بدیم...باید از یه طرفم خودمونو بترسونیم
مطمئنم اگه شما هم ته دلت ترسی از عذاب خدا نداشتی و ترس از عذاب وجدان بعد از گناه نداشتی موفق نمیشدی تا امروز پاک بمونی...منم همینطور

وقتی امام علی (علیه السلام) کسی رو دید که داره خ.ا می کنه چیکار کرد؟ گفت اشکالی نداره پاشو بریم زنت بدم؟!
نه! اول یکی محکم زد پشت دست طرف، به قدری محکم زد که پشت دستش قرمز شد بعد کمک کرد ازدواج کنه

این یعنی چی؟ یعنی تنبیه و تشویق همزمان... در حد تعادل
نه که فقط بهش بگی اشکالی نداره طرف هم بگه خب اشکالی نداره دیگه...هفته بعد هم مثل این هفته!!
الان هم دوباره میگم: دوستانی که شکستن به هیــــــــــچ وجه ناامید نشن! بازی هنـــــــوز ادامـــــــــــــه داره 49-2ما قهـــــــــــــــــرمانیـــم Khansariha (46)
مهم اینه که تلاش می کنیم. خیلیا هستن همین تلاش رو هم نمی کنن
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
سلام
ابتين/كروه برنده ها/هفته دوم/سبز
جشمم عفونت كرده برام دعاكنين
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
 سپاس شده توسط
(1395 مرداد 2، 15:04)abtin نوشته است: سلام
ابتين/كروه برنده ها/هفته دوم/سبز
جشمم عفونت كرده برام دعاكنين
سلام داداش
چرا؟ چی شده؟

با گوشیم پیام میدم. اگه کم و کسری بود به من چه! 4chsmu1
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سپاس شده توسط
سلام
جناب خان 1 / گروه برنده ها / هفته اول سبز / هفته دوم قرمز
53
 سپاس شده توسط
دیگه بسه / صراط پاکی / هفته ی دوم قرمز

ولی خدارو شکر فقط 1 بار اشتباه کردم اون هو 5 شنبه بود هفته ی قبلش 3 بار گند زده بود

به امید روزی که با افتخار بگیم پاکیم
(1395 مرداد 2، 17:55)دیگه بسه نوشته است: دیگه بسه / صراط پاکی / هفته ی دوم قرمز

ولی خدارو شکر فقط 1 بار اشتباه کردم اون هو 5 شنبه بود هفته ی قبلش 3 بار گند زده بود

به امید روزی که با افتخار بگیم پاکیم
ماشاالله 49-2 
همین که داری همت می کنی نشون میده چقدر پای کاری.
به تلاشت ادامه بده. هر موقع مشکلی پیش اومد سریع بیا کانون 128fs318181
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
متاسفانه بعد از ۵۰روز شکستم.همه چی خوب بود تا اینکه روز اخر کلی اتفاقاته بد واسم افتاد.من سعی کرده بودم همه راه هارو ببندم....تا حدودی هم موفق بودم ولی متاسفانه حتی یه نگاه ساده و یه رفتار ممکنه همه چی رو عوض کنه.شاید این چیزا رو پیش بینی نمیکردم ولی الان اینو میتونم بزارم به عنوانه تجربم و قدم بعدیمو با تجربه بیشتر و محکم تر بردارم.
یه نکته هم اینکه هیچوقت خودتونو از کانون جدا نکنید و سعی کنید آنلاین باشید و فعالیت کنید که به نظرم خیلی مهمه.علته شکست من شایدیکی از دلایلش همین بود که همه اینا تجربه میشه واسه قدم های بعدی
محکم تر و قوی تر از قبل ادامه میدم
وقتی پایین ترینم
خدا امید من است
وقتی تاریک ترینم
خدا روشنایی من است
وقتی ضعیف ترینم
خدا نیروی من است
وقتی غمگین ترینم
خدا آرام جان من است
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام داداش پیمان
معلومه که خیلی تلاش کردی.
به تلاشت ادامه بده
چون خیلی موثره اما کافی نیست.
بهتره فکر کردن رو هم به تلاشت اضافه کنی.
چون جلوی شکست رو می گیره.و پاکیت دوام پیدا می کنه.
من تو صفحات قبل راجبش توضیح دادم.اگه که بخوای انجام بدی.
من بهت قول می دم با انجامش دیگه شکست نخوری.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام کسی هست حرف بزنیم
سلام
خوبی؟
من در این لحظه هستم.
بعد معلوم نیست
خوبی؟
چه خبر؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام من برگشتم Hanghead Hanghead
دست مرا گرفتید تا یادتان بمانم                             از عمق خاک بردید تا اوج آسمانم

گویند امام هر عصر بابای آن زمانست                   روز پدر مبارک بابای مهربانم

53 53 53
سلام همین اول کار از بچه های گروهمون ((ابی اسمون)) عذرخواهی میکنم بابت تاخیری که تو اعلام وضعیت داشتم-اقام اباالفضل/گروه ابی اسمون/هفته ی دوم سبز 53
سوگند به نام جاودان عبّاس (ع)       سوگند به چشم خون فشان عبّاس (ع)

هرگز نکند حسین (ع) نومید مرا       چون میدهمش قسم به جان عبّاس (ع)

سپاس شده توسط
سلام بچه ها !!
Hanghead
(1395 مرداد 3، 16:52)مرگ خاموش نوشته است: سلام من برگشتم Hanghead Hanghead
(1395 مرداد 4، 11:54)Mohandes Sharif نوشته است: سلام بچه ها !!
Hanghead
سلام به هر دو عزیز
خیلی خوش اومدید303
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط
سلام.... 

امروز 5 مرداده....

من امروز (((( یکساله)))) شدم...

یکسال فاصله از این نکبت وحشتناک

یکسال فاصله از این گناه دردناک

یکسال فاصله از خنده های شیطان و گریه های حسرت  بر از دست دادن فرصت...

یکسال جنگ...یکسال مقاومت...یکسال امید
.
.
یکسال  # رزمجو#
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان