امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

دوستان کسی میمونه که آثار خود ارضایی بر هوش و حافظه دائمیه یا بعد از ترک از بین میره؟لطفا جواب بدید خیلی نگرانم
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
منم دور بعدی هستم Khansariha (69)
صادقین جان یادت نره اسم منم بنویسی Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
(1395 مرداد 31، 23:19)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: سلام دوستان

هفته پیش خوب نبود.
اما اما دلم می خواد توبه ی واقعی کنم ، یه توبه ی بی بازگشت. توبه نصوح.
این چند روزی به فکرشم ، منتظرم یه زمانی سیم هام وصل شه اون ور. Gigglesmile
این کلیپی که توی امضام هست (رو دانلود کلیک کنید می آره) بی ربط نیست.

دو تا ترفند که بدون اونا ترک کردن خیلی سخته.

۱- معمولا وسوسه که می آد آدم یه مقداری می تونه مقاومت کنه ،
ولی بعضی مواقع وسوسه به اوج خودش می رسه. جایی که دیگه نمی شه تحملش کرد.
و به نوعی نفس شروع می کنه به لجبازی.
در این جور مواقع ، لازم نیست حتما بخوای جلوی نفس بایستی.
کافیه که اون رو به تعویق بندازی ، مثلا بگی که من فردا خ.ا می کنم.
یا این که به خودت بگی : اگر امروز رو خوب تحمل کنی و یک لحظه هم فکر بد نکنی ، فردا خ.ا می کنم.
و گرنه تو که لجبازی کنی منم بد تر لجبازی می کنم.
اینطوری شهوت فروکش می کنه ، وقتی فروکش کرد و ذهنت سر جاش اومد می تونی دوباره بشینی چاره کنی برای فردا.
(حتما باید چاره کنی و گرنه فرداش روز از نو روزی از نو)

خلاصه این که این به تاخیر انداختن در بعضی شرایط خیلی جواب می ده.
توجه کنید که در جای درست باید از این روش استفاده کنی تا جواب بگیری.

(1395 شهريور 9، 11:03)mohammad1986 نوشته است: دوستان کسی میمونه که آثار خود ارضایی بر هوش و حافظه دائمیه یا بعد از ترک از بین میره؟لطفا جواب بدید خیلی نگرانم

تا اونجایی که من مطالعه کردم این کار هم فایده داره هم ضرر ولی ضررش خیلی بیشتر از فایدشه . همین طوری نمیشه نظر داد به نظرم به تعداد دفعات رخ دادنش هم بستگی داره ولی در کل ضرر جبران ناپذیری وارد میکنه برای همین بهتره که هر چه زودتر از شرش خلاص شد Hanghead هر چه زودتر بهتر ... اصلا هم فراموش کنین قبلا انجامش دادین و فلا ن ضرر رو وارد کرده پس ترکش چه فایده داره . ماهیو هر وقت از آب بگیری تازس
[تصویر:  ak6arnkh2l78taigily1.jpg]

53 53 « پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند در حالی که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند » 53 53

«شهید آوینی»

سپاس شده توسط
سلام دوستان من ۲۶سالمه هیچ وقت نتونستم ترک کنم.هرچی ضربه میخورم از فیلم های پورنو اینترنتی هستش.قبلا هم عضو کانون بودم بعداز گذشت چندروز از شکستم از اومدن به کانون سرد میشم پیش خودم میگم من که دیگه ترک کردم واسه چی برم کانون.دوستان چیکار کنم من با این اوضاع بخدا خسته شدم همه زندگیم شده فیلم پورنو دوست دارم همیشه بین شما باشم.راهنماییم کنید
 سپاس شده توسط
سلام داداش توانا Muscular
خوبی؟ Khansariha (46)

خیلیا هستن که چندسال پاکن اما هنوز کانون میان،
به نظر من حضور مداومتون اینجا خیلی تاثیرگذاره
منم قبلا مثل شما زیاد سایت و فیلم میدیدم
اما وقتی به اینجا وابسته شدم عادت اومدن به اینجا جایگزین اون عادت بد شد
53
 سپاس شده توسط
(1395 مرداد 31، 23:19)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: سلام دوستان

هفته پیش خوب نبود.
اما اما دلم می خواد توبه ی واقعی کنم ، یه توبه ی بی بازگشت. توبه نصوح.
این چند روزی به فکرشم ، منتظرم یه زمانی سیم هام وصل شه اون ور. Gigglesmile
این کلیپی که توی امضام هست (رو دانلود کلیک کنید می آره) بی ربط نیست.

دو تا ترفند که بدون اونا ترک کردن خیلی سخته.

۱- معمولا وسوسه که می آد آدم یه مقداری می تونه مقاومت کنه ،
ولی بعضی مواقع وسوسه به اوج خودش می رسه. جایی که دیگه نمی شه تحملش کرد.
و به نوعی نفس شروع می کنه به لجبازی.
در این جور مواقع ، لازم نیست حتما بخوای جلوی نفس بایستی.
کافیه که اون رو به تعویق بندازی ، مثلا بگی که من فردا خ.ا می کنم.
یا این که به خودت بگی : اگر امروز رو خوب تحمل کنی و یک لحظه هم فکر بد نکنی ، فردا خ.ا می کنم.
و گرنه تو که لجبازی کنی منم بد تر لجبازی می کنم.
اینطوری شهوت فروکش می کنه ، وقتی فروکش کرد و ذهنت سر جاش اومد می تونی دوباره بشینی چاره کنی برای فردا.
(حتما باید چاره کنی و گرنه فرداش روز از نو روزی از نو)

خلاصه این که این به تاخیر انداختن در بعضی شرایط خیلی جواب می ده.
توجه کنید که در جای درست باید از این روش استفاده کنی تا جواب بگیری.

(1395 شهريور 9، 15:58)توانا نوشته است: سلام دوستان من ۲۶سالمه هیچ وقت نتونستم ترک کنم.هرچی ضربه میخورم از فیلم های پورنو اینترنتی هستش.قبلا هم عضو کانون بودم بعداز گذشت چندروز از شکستم از اومدن به کانون سرد میشم پیش خودم میگم من که دیگه ترک کردم واسه چی برم کانون.دوستان چیکار کنم من با این اوضاع بخدا خسته شدم همه زندگیم شده فیلم پورنو دوست دارم همیشه بین شما باشم.راهنماییم کنید
دقیقا منم مشابه مشکل شما رو داشتم . غرور !
مثلا سه - چهار ماه خ.ا انجام نمیدادم و سراغ ف و ع نمیرفتم فکر میکردم خب دیگه من ترک کردم برای همیشه برای چی برم کانون . ولی فهمیدم که بودن اینجا انگیزه ی ترک میده . انگیزه ی مضاعفی که خودمو برای همیشه از شر اینکارا خلاص کنم
[تصویر:  ak6arnkh2l78taigily1.jpg]

53 53 « پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند در حالی که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند » 53 53

«شهید آوینی»

سپاس شده توسط
دوستان راسته که میگن خود ارضایی باعث روانی شدن میشه؟
من  حدود ۳ ساله که وسواس شدیدی دارم.مثلا کافیه که به وسایلم خط یا خش بیفته اون موقع به شکل فوق افراطی ماه ها حتی یک الی دوساله فکرم رو مشغول میکنه و فقط به آسیب وسایل نیست حتی امور دیگه هم در بر میگیره کارم به جایی رسیده که خواستم به روانپزشک مراجعه کنم.به نظر شما خ ا دلیلش؟
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 9، 20:31)mohammad1986 نوشته است: دوستان راسته که میگن خود ارضایی باعث روانی شدن میشه؟
من  حدود ۳ ساله که وسواس شدیدی دارم.مثلا کافیه که به وسایلم خط یا خش بیفته اون موقع به شکل فوق افراطی ماه ها حتی یک الی دوساله فکرم رو مشغول میکنه و فقط به آسیب وسایل نیست حتی امور دیگه هم در بر میگیره کارم به جایی رسیده که خواستم به روانپزشک مراجعه کنم.به نظر شما خ ا دلیلش؟

چیزی که باعث این اتفاقات میشه از نظر من اینه که بعد هر بار خ ا عذاب وجدان زیادی سراغمون میاد، که همین موضوع باعث میشه رفتار عصبی و خشنی داشته باشیم.
خودمم این موضوعو تجربه کردم

البته علاوه بر این موضوع موقع خ ا فشار زیادی به مغزمون وارد میشه که اونم 100% تاثیر گذاره، حتی بیشتر از عامل قبل.

راه حل من اینه که بعد خ ا خودخوری نکنم و دوباره با انرژی شروع کنم
منظورم این نیست که نسبت به خ ا بیخیال باشیم
منظورم اینه که اگه انجام دادیم خودخوری نکنیم، خودمونو عذاب ندیم و بجاش سریع غسل کنیم یبار دیگه شروع کنیم.
303
53
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 9، 20:31)mohammad1986 نوشته است: دوستان راسته که میگن خود ارضایی باعث روانی شدن میشه؟

وسواس فکری چیزی هست که کسی دچارش میشه که برای اولین بار بعد سال ها خودارضایی..خودارضایی رو قطع کنه این باعث بروز وسواس فکری میشه
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ
[تصویر:  shine_light_backgrounds_vector_537230.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام 
دوستان گلم خیلی مخلصیم.من بیشترین ضربه ای که میخورم از فیلم های پورنو هستش.که از طریق اینترنت نگاه میکنم.یه دفعه نمیدونم چی میشه ذهنم میپیچه وسریع یه فیلترشکن دانلود میکنم و.....
چیکارکنم اون لحظه تو اوج جلوی خودمو بگیرم و نرم سمت فیلم
ممنون میشم راهنماییم کنید
 سپاس شده توسط
سلام شکر خدا 47 روز حالم عالیه
(1395 شهريور 10، 8:47)توانا نوشته است: سلام 
دوستان گلم خیلی مخلصیم.من بیشترین ضربه ای که میخورم از فیلم های پورنو هستش.که از طریق اینترنت نگاه میکنم.یه دفعه نمیدونم چی میشه ذهنم میپیچه وسریع یه فیلترشکن دانلود میکنم و.....

قبل از هر تصمیم خوب فکر کنید...منه هم وقتی  میخوام دست به این که بزنم به عاقبتش فکر میکنم و دست به این اشتباه نمیزنم.
مطمین باشید که اگه به فیلم هایی که قبلا دید یا صحنه های شهوانی فکر نکنید دیگه سراغ پورنو نمیروید
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 9، 11:03)mohammad1986 نوشته است: دوستان کسی میمونه که آثار خود ارضایی بر هوش و حافظه دائمیه یا بعد از ترک از بین میره؟لطفا جواب بدید خیلی نگرانم

جلوی ضرر رو هر وقت بگیری منفعته، بدن انسان جوان این توانایی رو داره که خودشو بازسازی کنه 53258zu2qvp1d9v ...به شرطی که اولا خ.ا ترک بشه.دوما تغذیه مناسب داشته باشی Khansariha (56)
خیلی به این موضوعات اهمیت نده چون نمی شه به گذشته برگردی و.... شما اینکارو ترک کن بقیه اش رو بسپار به بدنت که خودشو بازسازی کنه. Khansariha (69)
هر چی سن بالاتر بره احتمال تقویت بدن بعد از ضررهای خ.ا کمتر میشه 53258zu2qvp1d9v
من که وقتی مبتلا میشم مخم عملا تعطیله، مغزم اصلا روشن نمیشه!
ولی فقط با 10 روز ترک مخم دوباره بکار میفته و بعد اون روز به روز بهتر میشه...یه چیزایی به ذهن میاد که قبل اون تصورشم نمی کردم 2uge4p4
10روز...20روز...30روز...40...60...100...200......................
Confetti Confetti Confetti
 سپاس شده توسط

سلام توانا جان ، خوش اومدی ! 
من میگم جبهه ی مقومتتو ببر جلوتر ، یعنی به جا دانلود ف شکن ، بعد نبرد با خ.ا ، از همون اول با وسوسه ی دانلود کردن ف شکن ( به هر دلیل و بهونه ای ، یوتیوب و علمی و سیاسی و ...) مبارزه کن . 
بعدم کاری که رو من جواب میده اینه که سرم گرم باشه . من این تابستون خونه بودم ، هر روزی که خونه تنها بودم درگیر این موضوع شدم . بعد ب این نتیجه رسیدم که خونه نمونم . میرم بازار ، الکی مغازه ها رو نگاه میکنم ، تو پارک روزنامه میخونم ، با مردم حرف میزنم . 
اینجوری اصن طرف نه پورن ، نه خ.ا نمیری . 
با خونه نشستن اصلا نمیشه .
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 10، 20:03)Mohandes Sharif نوشته است:

سلام توانا جان ، خوش اومدی ! 
من میگم جبهه ی مقومتتو ببر جلوتر ، یعنی به جا دانلود ف شکن ، بعد نبرد با خ.ا ، از همون اول با وسوسه ی دانلود کردن ف شکن ( به هر دلیل و بهونه ای ، یوتیوب و علمی و سیاسی و ...) مبارزه کن . 
بعدم کاری که رو من جواب میده اینه که سرم گرم باشه . من این تابستون خونه بودم ، هر روزی که خونه تنها بودم درگیر این موضوع شدم . بعد ب این نتیجه رسیدم که خونه نمونم . میرم بازار ، الکی مغازه ها رو نگاه میکنم ، تو پارک روزنامه میخونم ، با مردم حرف میزنم . 
اینجوری اصن طرف نه پورن ، نه خ.ا نمیری . 
با خونه نشستن اصلا نمیشه .

ماها که کنکوری هستیم و دایم در اتاق دربسته ۲۴ ساعته درس میخوریم چیکارکنم کنیم
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان