امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1395 شهريور 7، 16:53)قاصدک نوشته است: سلام
ممونم از محبتتون ... 302 
الان حالمم کمی بهتره .. امید هام هم هنوز سرجاشه ... با قدرت به راهم ادامه میدم ..

خیلی دلم پاکی بالا میخواد Hanghead 
کاش یه طوری میشد ....
تو می تونی داداش Khansariha (46)
باید جدی و دقیق ادامه بدی ، مثل روزای اول ورودت به کانون که تمام مدالا رو درو می کردی Khansariha (69)
تو امید کانونی داداش 302
(1395 شهريور 7، 13:28)روزبه نوشته است: روزبه/ گروه امید/ هفته سوم هم سبز 1
برای دور بعدی هم نیستم اگه قراره به همین روال باشه 53258zu2qvp1d9v
داداش درسته این دور من سرگروه خوبی نبودم و ...
اما انصافا مسابقات بین پسرا در بالاترین سطح خودش برگزار شد. 53258zu2qvp1d9v
و عملکرد فردی بچه ها خیلی خوب بود. در مورد عملکرد گروهی باهات موافقم. می تونه بهتر باشه.
راهکار بده ، ترک زمین نشانه ی شکسته. 53258zu2qvp1d9v
به خاطر روزای سبزت هم ممنون Khansariha (56)

(1395 شهريور 7، 11:11)sea2015 نوشته است: متاسفانه من امروز گند زدم Hanghead  امیدوارم با آغاز مسابقات که اولین دوره ی شرکت کردن من هست بتوننم بالاخره اون شاخه گندهه رو بگیرم و از باتلاق خارج بشم Hanghead  انشاالله به مدد خدا یه کم دیگه دستمو دراز کنم میتونم شاخههه رو بگیرم Hanghead
داداش این شاخه ،‌ درون خودت هست. ما ها همه این جاییم که این رو بهت یادآوری کنیم. 49-2
یه چیزی ، حتما اعلام وضعیت توی مسابقه ی ده روزه رو فراموش نکن ، اون مسابقه حتی بیشتر از مسابقه گروهی ، می تونه بهت کمک کنه. [تصویر:  128fs318181.gif]
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام و درود خدمت رهروانی های عزیز و مدیران زحمت کش و دلسوز تالار 303 302
راستش بخاطر عدم پیشرفت و عدم همکاری در مسابقات گروهی میخواستم این دور نباشم
ولی الان با صحبت های داداش عاشق و چندتا دلیل دیگه میخوام این دور هم شرکت کنم
بیایین دست به دست هم بدیم و برای پاکیمون و پیشرفت مسابقات گروهی و انفرادی و همچنین رونق کانونمون نهایت تلاشمون رو بکنیم
منتظر نباشیم که از بیرون کسی به دادمون برسه ما باید خودمون بسازیم ایندمون رو
و
انگیزه و  اراده ام رو تقویت خواهم کرد و این را اینجا مینویسم تا بیادم باشه تا اخرش سبز و پاک خواهم ماند به لطف و یاری خدا و شما دوستان عزیز
پس با تمام قدرت یاعلی Khansariha (46) Khansariha (69)
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 بهترین روش برای پاکیمون که ازش نتیجه گرفتیم رو اینجا برای دوستانمون بنویسیم
 و
 همچنین روش های دوستامون رو بخونیم و استفاده کنیم

یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
دارم به این نتیجه میرسم که مضرات اعتیاد به مواد مخدر با اعتیاد به خ ا برابر.سال قبل‌ یادم‌میاد هر بار خود ارضایی‌می کردم تاثیری روم میزاشت که تا دو  سه روز بعد نمیتونستم درس بخونم اگر هم میخونم فایده نداشت...یادم تا حدی حافظم ضعیف میشد که حتی ساده ترین مسائل رو فراموش میکردم.از لحاظ جسمی حدی ضعیف میشدم که روی پام نمیتونستم بایستم... Khansariha (60) 20
دوستان خیلی دلم پره.خوشحالم که‌ مکانی برای همدردی با این بیماری هست
امسال برام دعا کنید تا از این باتلاق کثیف بیرون بیام God
[تصویر:  05_blue.png]
(1395 شهريور 5، 22:53)Mohandes Sharif نوشته است: سلام بچه ها ،  [تصویر:  53.gif] 
و درود آقا سهیل عزیز ..  [تصویر:  303.gif] 
راستشو بخوای راست میگی ، حق با شماست . 
جدیدا به این نتیجه رسیده ام ، به خاطر ترک های ناموفق زیاد گذشته ، موضوع ترک یه ذره پیچیده شده ، یعنی به این راحتی نیست که فک کنم بسه دیگه بذاریمش کنار ؛ و واقعا هم به این نتیجه رسیدم که خیلی کم در مورد این بیماری میدونم ، 
جدا همین طوره که شما میگین ، من بعد خ.ا تنها میشم و خودم متوجه این موضوع نبودم ، تا این که از زبون شما شنیدم . همیشه بعد خ.ا میرفتم تو خودم ، معمولا یه خلوت واسه خودم  و شاید تا 6-7 روز دوست نداشتم کسی بیاد تو این خلوتم ، یعنی دوست داشتم رابطه داشته باشم با بقیه ولی در حد رفع نیاز ها ، شاید دلیل این موضوع که خجالتی ام ، تعارفی ام ، اجتماعی نیستم و ... همین باشه . این که این پیله ای که واسه خودم درست کردم مدام قطور تر میشده با هر خ.ا .
اصن خ.ا باعث شده که یه ذره وزنم زیاد هم بشه . چون ( نمیدونم چرا ) بعد خ.ا خیلی تمایل به خوردن دارم . همش حس میکنم نرژی رفته رو باید اینجوری برگردونم . و میشه یه خوردن عصبی و بی کنترل و استراحت بی مورد و اضافه وزن . 
یه مورد دیگه هم که خیلی به کمکتون نیاز دارم در موردش درسه .. 
من امسال کنکور ارشد دارم . خیلی برنامه ریخته بودم برای تابستون . و الان که اینو مینویسم باید عین اسب درس بخونم تا دوباره شهرستان نرم . ولی همش به خاطر خ.ا درس نخوندم . نمیدونم چرا ، ولی اصن ناخودآگاهم عادت کرده .. بعد خ.ا تا 5-6 روز اصن نمیتونم درس بخونم ، فکرهم نمیتونم بهش بکنم . 
فکر کن کافی بود ماهی 2 دفعه شکست داشته باشم تا کلا اون ترمو تا مشروطی برم ، یا مثلا تو امتحانا شکست بخورم ، هیچی دیگه ! 
نظر شما چیه .. شما ها هم اینجوری بودین ؟
میدونم مهمه که بذاریم کنارها ، ولی نمیشه یه راهی رفت که حداقل شکست هامون اینجوری تو بقیه جنبه های زندگی گند نزنه ؟!  
سلام خدمت رفیق گل سی روزه ای مون.....
خدمت شما عرض شود که....پیام شمارو امروز بعد از ظهر دیدم....
تا اینجای کار بنده متوجه شدم شما، یک، با خجالتی و تعارفی بودن و اجتماعی نبودنت مشکل داری...
دو....شرایط ظاهریت هم بواسطه ی خ.ا تا حدی تغییر کرده...
سه....کنکور ارشد داری...
ـــــــــــ
یه سوال اون ته پرسیدی....
در جواب:
والله شما امروز خ.ا کنی تا یه هفته چِتی.....ضمنا گفتی نمیدونی این بیماری چیه؟!....اعتیاده!....یه توضیح مختصر:
یه چیزی هست تو مغز به نام دوپامین.....حالا وارد جزییات داستان نمیشم که چیه.....ولی یه تحقیقاتی فک کنم شده که کمبودش باعث اضطراب اجتماعی میشه....
یه مقدار دیفالتی هم تو مغز داره تو حالت عادی که نرمال محصوب میشه....
خ.ا کنی یا مواد مخدر مصرف کنی میره بالا......بعد یه مدت دوباره میان پایین(پایین تر از حالت عادی)....بعد شما مجبوری دوباره خ.ا کنی!(واسه اینکه دوباره بره بالا).....بعد خ.ا طولانی مدت دیگه دیفالتش تو حالت عادی پایین تر از حالت نرمال میشه......خلاصه میریزی بهم.......
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
برم سر وقت سه تا مشکل بالا:
یک....
شما تا حالا خودتو بدون خودارضایی دیدی؟!!......من یه صد روزی خ.ا نکردم.....خودمو دیدم....کن فیکون نشده بودم.....ولی اعتماد به نفسم بالا رفته بود....اضطرابم کمتر شده بود......خلاصه با اونچیزی که قبلا بودم متفاوت بود....
شما هنوز زندگی بدون خ.ا رو تجربه نکردی......پس زود نگو من خجالتی ام ...فلانم بیسارم.......این از این...
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دو....
بعضی ها بعد ترک طولانی مدت میگفتن موهامونم رشد کرده!!!!....
من صورتم شاداب تر شده بود......قوی تر هم شده بودم.......
ظاهر بلاشک بعد ترک طولانی تغییر خواهد کرد.........انرژی بیشتر میشه.....طالب میشی ورزش هم بکنی....
سه....ارشد داری.....
سبک زندگی شما باید تغییر کنه.....
می تونی صبح زود بلند شی.....
می تونی سر صبح بری زیر دوش آب یخ......من میرم اخیرا.....
تونی رابینز میگه.....صبحا زود بلند شین نیم ساعت رو به خودتون اختصاص بدین......ده دقیقه راه برین....چار بار پشت سر هم دم و چار بار پشت سر هم بازدم داشته باشین.....این باعث میشه فیزیولوژی بدنتون تغییر کنه(خوابتون بپره)....ده دقیقه هم نماز بخونین و.....بقیه شو خودت یه سرچی بکنی گیرت میاد.....اگه اینکارارو بکنی روزی پر انرژی خواهی داشت......مخصوصا اون آب سرد سر صبح که اساسی تکون می ده آدمو....
سبک زندگی خوب یعنی همین...
نمی تونی انتظار داشته باشی هر صبح که پا میشی پر انرژی باشی ....ولی کارای بالا کمکت میکنه که حتی اگه سر صبح از دنده ی چپ بلند شدی، بازم سر حال باشی....

نکته ی اخر ......
واسه ترک باید انگیزه داشته باشی.....
[تصویر:  MuALi.png]
[quote pid='365955' dateline='1472396056']

(1395 شهريور 7، 13:28)روزبه نوشته است: روزبه/ گروه امید/ هفته سوم هم سبز 1
برای دور بعدی هم نیستم اگه قراره به همین روال باشه 53258zu2qvp1d9v
داداش درسته این دور من سرگروه خوبی نبودم و ...
اما انصافا مسابقات بین پسرا در بالاترین سطح خودش برگزار شد. 53258zu2qvp1d9v
و عملکرد فردی بچه ها خیلی خوب بود. در مورد عملکرد گروهی باهات موافقم. می تونه بهتر باشه.
راهکار بده ، ترک زمین نشانه ی شکسته. 53258zu2qvp1d9v
به خاطر روزای سبزت هم ممنون Khansariha (56)
[/quote]
داداش عاشق... من بابت رک بودنم واقعا عذر میخوام 1 
میدونی که قلبا دوستت دارم ولی... آره... شما این سری، سرگروه خیلی خوبی نبودین 53258zu2qvp1d9v 
اما عاشق عزیز،مشکل این نیست... من به صادقین هم گفتم، مشکل اینا نیست..
خودمم خیلی خوشم نمیاد که توی کانون همیشه در نقش منتقد وارد میشم اما متاسفانه جا برای انتقاد هست 302 
با این که شرایط خوب هست یا نه کاری ندارم ولی اون روح و روحیه گروهی رو نمیبینم 53258zu2qvp1d9v
نمیدونم... احساس میکنم بچه ها خیلی با هم راحت نیستند
شاید بخاطر سیستم گروه بندی باشه
کسایی با هم همگروه میشن که خط فکریشون با هم نمیخونه... در نتیجه نمیتونن کمک زیادی به هم کنن 53258zu2qvp1d9v 
و راه کار دادن هم کار بزرگان کانونه 302
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
 سپاس شده توسط
سلام دوستای گلم
من برای دور بعدی پیشنهاد میدم کارگاه های گروهی برگزار بشه به این صورت که روزانه همه اعضای گروه به پروفایل سرگروه تشریف ببرند و یکم از مشکلاتشون بگند یا اصلا بیاند همینجا شروع کنند به حرف زدن.
آقا مثلا چه ایرادی داره یکم از زندگی خودمون تعریف کنیم؟
ما که هیچکدوم هم رو نمیشناسیم. داداش روزبه شما رو چه حسابی میگی خط فکر؟ مگه شما همه رو میشناسی والا من تو این مدت فقط یکم با داداش صادقین رفیق شدم و البته بیشتر ایشون با من اشنا شدند.
خداییش مثلا کی با داداش روزبه آشناس؟
من که خودم هیچ چیزی از شما نمیدونم جز اینکه کنکوری بودید و الان احتمالا قراره دانشجوی پزشکی بشید. همین.
خب حالا به فرض شما دچار مشکل شدید من از کجا باید روحیات شما رو بدونم تا کمکتون کنم؟
پس مشکل از اینجا شروع شده که ما نیومدیم از خود واقعیمون اینجا حرف بزنیم و بیشتر با هم آشنا بشیم.
اگه به نظرتون حرفم درسته بهتره حلش کنیم.
دوستان قبل از شروع دور بعدی لطفا پیشنهاد بدید برای بهتر شدن روابطمون ما قرار نیست اینجا تکروی کنیم بلکه ما یه تیمیم و دشمن هممون مشترکه (خ.ا).
لطفا کمک کنید.
یاعلی

شعار من: ناامیدی ممنوع
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 8، 8:25)mamad68 نوشته است: سلام دوستای گلم
ما که هیچکدوم هم رو نمیشناسیم. داداش روزبه شما رو چه حسابی میگی خط فکر؟ مگه شما همه رو میشناسی والا من تو این مدت فقط یکم با داداش صادقین رفیق شدم و البته بیشتر ایشون با من اشنا شدند.
خب حالا به فرض شما دچار مشکل شدید من از کجا باید روحیات شما رو بدونم تا کمکتون کنم؟
پس مشکل از اینجا شروع شده که ما نیومدیم از خود واقعیمون اینجا حرف بزنیم و بیشتر با هم آشنا بشیم.
اگه به نظرتون حرفم درسته بهتره حلش کنیم.
یاعلی

خب از روی پست های هر فردی، تا حدودی میشه با طرز فکرش آشنا شد 53258zu2qvp1d9v
من همه رو نمیشناسم ولی تو این مدتی که توفیق حضور توی کانون رو داشتم، پیگیر موضوعات مختلف بودم و کمابیش آشنا هستم با دوستان 53258zu2qvp1d9v 
 و اینکه در کل با نظر شما موافقم داداش
اما در حال حاضر ایده ای به ذهنم نمیرسه 4chsmu1

535353
 سپاس شده توسط
سلام
یه نکته هم من بگم با اجازتون(فرد خاصی مد نظرم نیست و کلی میگم)
اینکه نباید درگیر مسایل کنیم خودمون رو
ما اینجا اومدیم که تو کانون  که اولا با کمک خدا دوما با اراده و انگیزه خودمون سوما با راهنمایی ها و کمک های دوستان به هدف ترک خ.ا دست پیدا کنیم
اینجا هرکس همدیگر رو با فعالیت هاش میشناسه که کم و بیش این فعالیت ها نشان از خود واقعی و اخلاق و روحیات فرد داره
بر این اساس ها میتونیم مواقع نیاز مشکلمون رو با اون کسی که روحیاتش رو دوست داریم در میان بذاریم
یکی از خوبی های مسابقات گروهی اینه که انتخاب افراد گروه ها به صورت قرعه کشی هست اینطوری میتونیم بیشتر با افراد جدید حاضر در کانون و گروهمون اشنا بشیم که بعدا میتونیم این اشنایی رو ریشه دار کنیم نخواستیم هم سه هفته تحمل افرادی که دوستشون نداریم کار سختی نیست این جا فضای مجازیه
و عیبی که من از این مسابقات دیدم مربوط به سرگروه ها و معاونین هاست عملا تمایزی بین این افراد عزیز و سایر افراد زیر گروه دیده نمیشه
فقط اسم گروه انتخاب میشه و گاهی برنامه ای اعلام میشه و بجز این کار خاصی انجام نمیشه
و در این وسط تنها ایراد از سرگروه نیست بلکه از خود زیرگروه ها هم هست که مسابقات گروهی رو اغلب فقط اعلام وضعیت سبز یا قرمز در اخر هفته میبینه
و یکی  هم اینکه زیاد خودمون رو درگیر روش های مختلف نکنیم اینطوری اصل مسئله که ترک خ.ا هست در حاشیه میمونه و اصلمون رو برترک خ.ا قرار دهیم با یه نسخه ی اصلی و همیشگی
و یه مورد دیگه که در بین دوستان دیدم اینکه وابسته کانون نباشیم
خیلیا گفتن که وقتی مدتی از کانون رفتم دوباره الوده و چ و چ شدم
باید اونقدر خودمون رو مقاوم کنیم که تحت هرشرایطی پاکیمون تو اولویت باشه کانون یک ابزاره تا مارو به مسیر درست هدایت کنه نه اینکه همه کارهارو فقط کانون کنه و ما خنثی بنشینیم

به امید موفقیت هممون Khansariha (46)
یاعلی مدد 53
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
سلام صادقین عزیز
لطفا اسم منو از لیست مسابقات گروهی حذف کنین... 53 53
 سپاس شده توسط
هادی عزیز... حرف شما کاملا درست و متینه 302
 قبول دارم که اصل ماجرا خود طرفه... و باید بتونه بدون کانون هم روی پای خودش وایسه
من میگم حالا که داره برگزار میشه، حداقل مفید تر باشه... و اگه قراره مفید نباشه اصن ، برگزار نشه 53258zu2qvp1d9v
نمیدونم... شایدم کم کاری خود ماست که باعث میشه اینجوری بشه 53258zu2qvp1d9v

535353
 سپاس شده توسط
سلام گل پسرا

لطفا به این لینک مراجعه کنید !!!

لطفا!! Khansariha (58)
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 8، 20:39)روزبه نوشته است: هادی عزیز... حرف شما کاملا درست و متینه 302
 قبول دارم که اصل ماجرا خود طرفه... و باید بتونه بدون کانون هم روی پای خودش وایسه
من میگم حالا که داره برگزار میشه، حداقل مفید تر باشه... و اگه قراره مفید نباشه اصن ، برگزار نشه 53258zu2qvp1d9v
نمیدونم... شایدم کم کاری خود ماست که باعث میشه اینجوری بشه 53258zu2qvp1d9v

منم منظورم همینه که مفید تر برگزارکنیم هربار به هدف پاکیمون نزدیک تر و نزدیک تر بشیم و به تجربیاتمون افزوده بشه قوی تر بشیم
و اما این رو هم در نظر داشته باشیم که همه این مسابقات با ایده های بچه های خود این کانون ایجاد شده حاصل مشورت و نظر سنجی عزیزان بوده قطعا هر ایده ای که داده میشه به دنبالش حتما ایده های دیگه ای خواهد بود برای بهتر شدن هرچه بیشتر ایده قبلی
برای همین اگه ایده ای کارسازو مهم  برای بهبود و پیشرفت  هست رو حتما بیان کنیم این ایده ها حتما بررسی میشوند 128fs318181
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها ، 
من خودم شرایطم به حدی نیست که بتونم مثلا هر روز ، یا حتی هر هفته جمعه بیام کانون ؛ واسه همین تو مسابقات گروهی شرکت نمیکنم . چون میبینم کار بقیه هم لنگ میمونه و انگیزشونم از بین میره . 
قبلا هم گفتم با این روند گروهی موافق نیستم . 
من پیشنهاد میدم به جای مسابقه ی ترک گروهی ، فقط " ترک گروهی " داشته باشیم . اینجوری که 5-6 نفر عضو یه گروه شن ، و فارق از مسابقه و سبز و قرمز ف به هم کمک کنن .
به مدت مثلا 2 ماه . اینجوری وقت و انرژی بچه ها ، به جای 30 نفر ، متمرکز میشه رو 5 نفر . اینجوری بهتر همو میشناسن ، بیشتر باهم رفیق میشن . اگه یکی نتونست یه هفته بیاد ، اتفاق خاصی برای بقیه نمیفته . اگه دوست داشتن هم بعد 2 ماه ، دوباره تمدید کنن .
من یه 1.5 ماه با بابالنگ دراز ، گروه 2 نفره داشتیم تو تلگرام . باور کنین نتیجه اش خیلی خیلی خوب بود . ولی خوب به دلایلی نشد که ادامه پیدا کنه

یه کار دیگه هم میشه کرد . 
میشه به جای گروه ، این تفکر و رواج بدیم که : " به بقیه کمک کن ، تا بقیه هم بهت کمک کنن ." 4chsmu1
 سپاس شده توسط
قبلنا تو گروه های پسرونه و دخترونه یه سری افراد بودن با عنوان " حامی"
خیلی خوب بود 53258zu2qvp1d9v
چرا دیگه نیستن؟!

535353
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان