امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

اول : اسم پیشنهاد بدین برای گروه
اسم پیشنهادی من : پهلوانان نمی میرند Khansariha (69)

دوم : از خودتون بگین ( معارفه)

من قاصدکم .. از موقع بلوغ تا الان درگیر این عمل بودم .. از 15 -16 سالگی ...
18 سالگی سنی بود که من فهمیدم که این چند عمل زشتیه  و تصمیم گرفتم بذارمش کنار ..
وقتی 21 سالم بود با کانون اشنا شدم .. و از اون موقع تا حالا دارم تلاشمو می کنم که به ایده الم نزدیک بشم ..
در این مدت  9 ماه به صورت جسته گریخته پاک بودم .. و بعد از ورودم به کانون خیلی روز های شیرینی رو تجربه کردم .

سوم : بگین برنامه تون چیه ؟
برنامه من برای این دور مسابقات اینه که کنترل نگاه و ذهن داشته باشم ..
که ان شالله در تاپیک کنترل نگاه و ذهن اعلام وضعیت خواهم کرد .
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 14، 16:40)قاصدک نوشته است:
(1395 شهريور 14، 16:29)Mr Degaresh نوشته است: سلام دوستان
با ترک این گناه انگار خدا درهای رحمت رو خیلی به روت باز میکنه و حال خوبی بهت دست میده. امروز یه خبر خوش بهم رسید و منتظر مراحل بعدیشم. برام دعا کنین مراحل این کار رو پشت سر بذارم و به فرجام خوبی برسه.
ممنون از همگی 53 53 53

حتما همین طوره !!
منم خیلی از این موارد برام پیش اومده .. خدای با حالی داریم واقعا ...
مسلما این یه نشونس .. چه خوب فهمیدیش .. پس هیچ وقت فراموشش نکن . هیچ وقت ..  همیشه توی مسیر بمون ...
حضور مستمرت خیلی مزایا برات خواهد داشت ..
خدا رو شکر 53
آره...یه سری مصاحبه کاری در پیش دارم بین کلی شرکت کننده حدودا 12000 نفر توی قبولی های این مرحله تقریبا 500 نفر اسمم در اومد. در ادامه یه سری مراحل چالشی برای انتخاب شدن پیش روی منه. خیلی برام مهمه که بهش برسم. واقعا این حال خوش نتیجه ترک این کار و نزدیکی به خداست. قبلا خجالت میکشیدم با خدا درد دل کنم ولی الان خیلی راحتم یه قرآن کوچیکم کنار میز کارم همش هست و مرتب در اولین فرصتی که پیش میاد میخونمش. خدایا شکرت که دوستم داشته و کانون رو پیش پام گذاشت. سالها قبل هم عضو بودم ولی بارها لغزیدم و بیخیال شدم. ولی ایندفعه خیلی فرق میکنه. فهمیدم همه استرسها و خود کم بینی ها از همینه
ممنونم از همگی
 سپاس شده توسط
سلام
علیرضا هستم 17 ساله ، از 12 سالگی توی این باتلاق افتادم و هنوز نتونستم خودم را نجات بدم.
یکم خجالتی هستم و سابقه ی افسردگی هم دارم. تازه  یه عالمه دارو برای افسردگیم مصرف میکنم :4chsmu1 فکر میکنم علت افسردگی هام همین خ.ا باشه. امیدوارم بتونم با کمک شما ترک کنم...
 سپاس شده توسط
جا دارین؟! Hanghead
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 14، 18:02)™alireza نوشته است: سلام
علیرضا هستم 17 ساله ، از 12 سالگی توی این باتلاق افتادم و هنوز نتونستم خودم را نجات بدم.
یکم خجالتی هستم و سابقه ی افسردگی هم دارم. تازه  یه عالمه دارو برای افسردگیم مصرف میکنم :4chsmu1 فکر میکنم علت افسردگی هام همین خ.ا باشه. امیدوارم بتونم با کمک شما ترک کنم...
مطمین باش علت افسردگیت همینه چون خودم هم در اثر این کار افسرده میشم
 سپاس شده توسط
سلام دوستان ببخشید من یادم رفت برا گروه اسم پیشنهاد بدم:
mamad68: رهجویان خدایی
Hossain:
؟؟؟
Mohandes Sharif:
پارسایان
mohammad1986:
؟؟؟
alirezaTM
:فردای روشن تر

برنامه هام هم توی امضام گذاشتم.
گلپسرا این دور باید قهرمان از رهروان باشه یکم تلاش کنید لطفاً.

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 سپاس شده توسط
سلام رهروان پاکی
اومدم عرض ارادتی کنم

خوش به حالتون که اینجایید و همدیگه رو دارید...
قدر خودتون و اینجا رو بدونید...  53258zu2qvp1d9v
-------
برادر روزبه
اومدم پیامی بدم بر پیام های پر مهر و محبتت..
به در بسته خوردم...

تو را چه شده؟ 
در چه حالی؟  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام بچه ها 53
حالا نوبتی هم باشه نوبت منه! Khansariha (69)
من حسین هستم، 21سالمه....مدت 7-8 سالیه که درگیر این عادت شدم. من فک می کنم از اوایل ورودم به 10 سالگی جرقه این کار ایجاد شده باشه. اون مواقع خیلی به جنس مخالف علاقه داشتم، هر چند از موارد ***ای چیزی نمی دونستم ولی یه جورایی دلم میخواست با جنس مخالف ور برم! اونم از نوع***! ولی هیچ وقت به این عادت منجر نمی شد 53258zu2qvp1d9v
آدم خیلی کنجکاوی بودم، کلاس پنجم بودم یکی از دوستای همسنم یه سری حرفا و داستانها ***ای برام تعریف کرد که اون موقع در حد تصور من نبود ولی خیلی روم تاثیر گذاشت.مدام می گشتم براشون یه تصور درستی تو ذهنم براشون پیدا کنم تا اینکه رسیدم به سال سوم راهنمایی...یه فیلم دیدم، شبش وقتی رفتم حموم خودبه خود منو به این سمت برد و برای اولین با مبتلا شدم! Shy Shy
یه حس جدیدی برام داشت و شب بعدشم به همین منوال پیش رفت تا اینکه دیدم یه سال گذشته و من هر شب این کارو انجام دادم شایدم بیشتر...بعد یک سال ونیم چیزایی رو تو خودم دیدم...ضعیف شده بودم...صورتم جوش زده بود و همه میگفتن تو اینکاره ای، منم همیشه انکار میکردم...اون مواقع اصلا نمی دونستم اینکار چیه تا بدونم حلاله یا حرام!
ولی بدم میومد ازش و بعد هر دفه پشیمون میشدم...تا دو سال وضعم همینجوری بودم و روز به روز ضعیف تر میشدم، از همه چی می ترسیدم...آدم معتقدی بودم ولی کم کم از بین رفت.وضعیت درسیم داغون شد(من یه نابغه بودم Hanghead 303 )همه تعجب می کردن این نمره ها واسه منه Swear1 ...چند نفر خواستن کمکم کنن تو ترک ولی من زیر بار نمی رفتم که اینکاره ام، خیلی خجالتی بودم...به خرافات مبتلا شدم،دیدم همه ی مصیبتا از این عادته. به هر دری می زدم تا بتونم ترک کنم، بعد از چند سال دربه دری تو 17 سالگی با یه وبلاگ ترک آشنا شدم، یه چیزایی یاد گرفتم و تونستم13 روز ترک کنم...اون 13روز بهترین روزای من تو عمرم بودم 2uge4p4 ...بعد اون همه بی تمرکزی، افسردگی،ترس،اضطراب و...تازه فهمیدم مردم چطور زندگی می کنن.اون سال کنکور داشتم وضع بدی تو دبیرستان داشتم...بدبختانه کنکور رو هم خراب کردم، خیلی واسش وقت گذاشتم، هزینه کردم ولی دردم چیز دیگه ای بود...بعد از چندبار کنکور دادن به نتیجه که واسه یه بدبخت معتاد بود رسیدم...من اون روزها دو هدف داشتم موفقیت درسی و ترک.. Hanghead .که به هیچ کدومشون نرسیدم و این تاثیر خیلی بدی تو من گذاشت که تا الانم اذیتم میکنه... 53258zu2qvp1d9v از بچگی آدم درونگرایی بودم...تو دنیای خودم بودم.
بعدا که دانشگاه درجه ی پایین قبول شدم، برای اولین بار 26 روز ترک کردم...ولی دوباره شروع شد...بعد با کانون آشنا شدم و برای اولین بار 40 روز پاک بودم که بیشترین رکوردم بوده تو مدت ابتلا...ترم اول خیلی از واحدها رو افتادم، ترم بعد هم به همین منوال تازه مشروط هم شدم...مخم کار نمی کرد، چشام خشک شده بودن و...واسه من موفقیت تحصیلی خیلی مهم بوده و هست...ترم جدید هم که داره شروع میشه،خدا رحم کنه. افسردگی شدید هم گرفتم به خاطر این کار... Shy خیلی وقتا زیر به برفی بارونی کنار یه دریاچه ای چیزی به جایی خیره میشم مث این شکست خورده ها یه آهنگی که گریه آدمو در میاره گوش میدم، این کار منو اروم میکنه... 65 از موارد هزره(***) خیلی ضربه می خورم...موقع تحریک شدید به سادگی تسلیم می شم...تو مواقع شکست تو کارام این کارو انجام میدم...وقتی یه بار میتلا بشم راحت سریالی میشم...این عادت تو وجودم خیلی ریشه دارم...من هیچ وقت نا امید نمی شم ولی خسته ام خسته... 65 می خوام هرچی زودتر از این بدبختی که با نا آگاهی وارد شدم با آگاهی خارج بشم...تصورهای خیلی غلطی تو ذهنم درست کردم، مثلا وقتی صدای یه حیوونو بشنوم،تصور اینو دارم که دارن***می کنن من هم فیلم های***یادم میادم و تحریک شدید شروع میشه... Shy Shy  بعضی وقت یه چیزی تو دلم میگه تو نمی تونی دیگهHanghead Shy
در ضمن من میخوام تو مسابقه کنترل ذهن و شاگرد زرنگ شرکت کنم... Khansariha (46) در مورد اسم گروه هم من پیشنهاد میکنم به جای اینکار به همدیگه کمک کنیم وبچه ها بیشتر در مورد خودشون بگن
اسم پیشنهادیه من از این به بعد همون اسمیه که سرگروه انتخاب می کنه 302
زیاد بود ولی امیدوارم تونسته باشین بخونین Shy
برنامه ی جدیدی هم برای پاکی دارم بعد میگم... Khansariha (56)
سلام ،

پیشنهاد من برای اسم گروه ، «فردای روشن تر» هست
 سپاس شده توسط
دوستان من یکی از روش هایی که بنظرم در ترک این عادت موثر تشبیه اون به اعتیاد مواد مخدر...مواد مخدر یا خود ارضایی چه فرقی دارن درسته که مواد مخدر خیلی آسیب های بیشتر و وحشتناک تری داره اما هر دو داره زندگی مارو تباه میکنه...پیشنهاد میکنم‌هر وقت خواستی به سراغ این عادت برین از لینک زیر که یک پارت  از فیلم گوزن هاست رو ببینی و دوباره بیاد بیاری که این عادت خانمان سوز چه بلایی سرمون میاره...
لینک تماشای آنلاین:http://www.aparat.com/v/SC07M
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 14، 21:28)آرمــین نوشته است: سلام رهروان پاکی
اومدم عرض ارادتی د...  :پ
برادر روزبه
اومدم پیامی بدم بر پیام های پر مهر و محبتت..
به در بسته خوردم...

تو را چه شده؟ 
در چه حالی؟  Khansariha (18)

حالم مثه حال اون مریضیه که گفت خوبم
ولی 
مرد 22

535353
 سپاس شده توسط
سلام 303
خوشحالم از همگروهی با داداشای گلم قاصدک و رزمجو و عاشق فاطمه زهرا Confetti Confetti Confetti
انشاالله باهم دست به دست هم میدیم و این دور از مسابقه گروهی یک قدم دیگه به پیشرفت هامون اضافه میکنیم وپاک و پاکتر میشیم انشاالله
از خودم بگم
یادم نمیاد از کی دچار این شدم مهمم نیست به نظرم که بیاد داشته باشم مهم اینه که من دچار یه عادت بیماری گونه ای شده ام که خیلی مشکلات برام ایجاد کرده و من باید این بیماری رو خوبش کنم
همون اوایل گرفتاری میخواستم ترک کنم ولی یه نفر نذاشت و و ادامه پیدا کرد تاالان
خوشحالم که با کانون اشنا شدم اولین رکوردم رو تو کانون زدم 
و خوشحالم که بعد رکوردم حداقل جسته گریخته پاک بودم و خیلی  سعی کردم نذارم خ.ا بر سایر کارهام تاثیر بذاره که خداروشکر تاحدودی موفق بودم
ولی ازخودم رضایت ندارم باید خودم رو به من ایده الم برسونم

اسم پیشنهادیم برای گروه (شوق پرواز) هست 2uge4p4
و برنامم برای این دور ورزش و فعالیت در تالار برنامه ریزی هست

و بااجازه همگروهی های عزیزم خیلی دوست داشتم که برادر روزبه هم این دور باما تو گروهمون باشه
مدیران محترم لطفا در صورت امکان مجوزشو صادر کنید 302

در پناه خدای مهربان 
موفق و سربلند باشید 302
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 15، 7:35)هادی نوشته است: سلام 303

و بااجازه همگروهی های عزیزم خیلی دوست داشتم که برادر روزبه هم این دور باما تو گروهمون باشه
مدیران محترم لطفا در صورت امکان مجوزشو صادر کنید 302

در پناه خدای مهربان 
موفق و سربلند باشید 302

منم موافقم Hanghead

535353
 سپاس شده توسط
سلام
برادر روزبه هم به گروه سوم اضافه شدند. موفق باشی 128fs318181

گروه سوم
قاصدک
razmjoo
هادی
عاشق فاطمه زهرا
روزبه
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 15، 18:20)صادقین نوشته است: سلام
برادر روزبه هم به گروه سوم اضافه شدند. موفق باشی 128fs318181

گروه سوم
قاصدک
razmjoo
هادی
عاشق فاطمه زهرا
روزبه

سلام
بسیار خوب 49-2