امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام به همگی
بروبچ گروهمون کجان؟
طاهر. چشم خاکستری. تواب
منشور / هفته دوم / سبز
دمه هممون گرم. 
بلند شو و شروع کن  Khansariha (69)
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

سپاس شده توسط
عاشق / هفته دوم / زرد
خیلی بد شد. Hanghead 
ولی خوشحالم ، چون سریالی نشدم و تلفات کم بود.
تا قله راه بسیار است و منم خسته نیستم. Smiley-face-thumb
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

بعضی موواقع خیلی ناراحت میشم
1 - از این وضعیت بیکاری و بی پولی و شغل مناسبی که ندارم
2 - از دست این نیاز لعنتی !
والله من از بچگی تو کانون توجه و محبت بودم از بچگی تا الان - هم تو خانواده هم تو فامیل هم در بین دوستان نزدیک
حالا برم به خاطر نیاز کوفتی ازدواج کنم ؟ خب من نیاز عاطفی به هیچ کسی ندارم جز خدا !
حالا چه خاکی بر سرم بریزم با این نیاز که نه امکان ازدواج دارم نه علاقه ای به ازدواج !
خدایا این نیاز لعنتی رو از من بگیر تا آخر عمر عاشقت میمونم - تو برای من کافی هستی پروردگار عزیز
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

دوستان سلام وقتو غنیمت شمردم و داشتم پستارو میخوندم دیدم بعضی از دوستان خیلی مساله ی خ ا رو گندش میکنن ولی به خدا فقط باید روشهای مناسب برای تقویت اراده ی خودتون رو پیدا کنید چون اراده ی ضعیف و شهوت بالا راه رو برای خ ا هموار میکنه تو چند صفحه ی پیش راجع به علت کمتر مصرف کردن گوشت قرمز و علت مصرف کردن سبزیجات خلاصه وار گفتم که میتونید تو لینک زیر ببینید
http://www.ktark.com/thread-162-post-369...#pid369737
امشب میخوام براتون یکی دیگه از قانونهای ترک خ ا رو بگم این قانون ها رو من نگفتم کسایی که سالها تو این زمینه تحقیق کردن گفتن و خیلیا جواب گرفتن امتحانش ضرر نداره.
شاید خنده دار باشه ولی به هیچ عنوان با خ ا مبارزه نکنید!!!!!!!!!!!
هر کسی که مبارزه میکنه یه بازندس چرا ؟ چون نه تو و نه هیچکس نمیتونه قانون های فیزیولوژیکی بدن انسان رو عوض کنه یا تغییر بده این مثه این میمونه که تو ۵ تا لیوان آب بخوری و با ادرار نکردن مبارزه کنی ( هر کاری کنی آخرش باید ادرار کنی )  مبارزه راه هوشمندانه ای نمیتونه باشه حتما با خودت میگی دارم هزیون میگم ولی تو داری با قانونی که خدا برای بدن تو وضع کرده مبارزه میکنی و این کار عاقلانه ای نیست همین طور که میتونی تو کتابها و تحقیق و پژوهشهای مختلف بر روی رابطه ی خ ا با اراده انسان بخونی  میتونی به این مساله واقف بشی که مبارزه کردن با خ ا باعث سوختن گلوکز و تمام مواد معدنی که به تو کمک میکنن که ارادت قوی بمونه میشه. شاید بتونی ارادتو قوی کنی که ۱۰۰٪ میتونی ولی این و باید بگم که اراده ی انسان محدودت داره بزار یه مثال بزنم روشن شی . اگه راجعبه ورزش کردن تحقیق کنی به یه شعار قشنگی پی میبری که میگه <تمرین هوشمندانه به جای تمرین سختتر> قهرمانهای کاملا حرفه ای دنیای ورزش دقت ریزبینانه ای راجعبه مصرف انرژیشون تو طول مسابقه دارن چون اونا نه میخوان انرژی کم بیارن نه میخوان انرژی اضافه بیارن آخر مسابقه.
 اونا با تمرین روی زمانبندی و انرژیبندیشون کاری میکنن که بتونن اینو به یه عادت در طول مسابقه برای خودشون تبدیل کنن حالا اگه تو با خ ا مبارزه کنی علناََ داری هم وقتتو و هم انرژیتو هدر میدی مثال میوه و ریششو در نظر بگیر میوه همون خ ا هستش وققتو با میوه ای که دوست نداری هدر نده هوشمندانه فک کن و مسیر میوه رو تا ریشش دنبال کن و از ریشه قطعش کن یعنی از انرژیت استفاده کن برای ساختن عادتای خوبی که بتونن ارادتو قوی کنن مثله زود خوابیدن یا نماز سروقت خوندن
کریستیانو رونالدو رو در نظر بگیرید اگه بخواد از دقیقه ی ۱ یه کله شروع به دویدنهای بیهوده کنه تا قبل نیمه اول خسته میشه ولی اگه هوشمندانه به موقع استارت بزنه برای دریافت توپ میتونه موفق تر باشه و تا دقیقه ی ۹۰ خسته نشه
امیدوارم مفید بود باشه 53 53 53 53
آخرین میزان روزای خوب = ۴۴ روز ( باید این رکورد شکسته بشه )
Willpower, Willpower , Volition , Volition , Free will , Free will ,

where there is a will , there is a way so I'm coming
from now on I won't listen to my ridiculous thoughts
GOD is Watching me   
سلام
صادقین / گروه اسراء / هفته دوم سبز
خدا رو شکر این هفته نگاه، ذهن و تغذیه رو تونستم به خوبی کنترل کنم.
ممنونم از دوستانی که در رهروان فعالیت دارند.
عزاداری هاتون قبول حق
Gol
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام 
چطورید؟
خوبید؟
من خوب نیستم
چشم های خاکستری / هفته ی دوم / قرمز
گاهی دلم برای خودم تنگ می شود!

مُهَيّای بهتر شدن...(الهی آمین)

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
چشمهای خاکستری بلند شو
دوباره شروع کن
سعی کن ارادت رو قوی کنی.
از هرچی که ارادتو ضعیف میکنه دوری کن
میشه دوباره شروع کنی
میتونی بلندشی و ادامه بدی محکمتر

اعتیاد جنسی چیست؟؟

سپاس شده توسط
(1395 مهر 23، 21:54)بازگشت به خاک نوشته است: بعضی موواقع خیلی ناراحت میشم
1 - از این وضعیت بیکاری و بی پولی و شغل مناسبی که ندارم
2 - از دست این نیاز لعنتی !
والله من از بچگی تو کانون توجه و محبت بودم از بچگی تا الان - هم تو خانواده هم تو فامیل هم در بین دوستان نزدیک
حالا برم به خاطر نیاز کوفتی ازدواج کنم ؟ خب من نیاز عاطفی به هیچ کسی ندارم جز خدا !
حالا چه خاکی بر سرم بریزم با این نیاز که نه امکان ازدواج دارم نه علاقه ای به ازدواج !
خدایا این نیاز لعنتی رو از من بگیر تا آخر عمر عاشقت میمونم - تو برای من کافی هستی پروردگار عزیز

سلام
منم شرایطم مثل شماست
نمیدونم انگار منتظر معجزه ام
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
 سپاس شده توسط
(1395 مهر 24، 1:26)honesty نوشته است: دوستان سلام وقتو غنیمت شمردم و داشتم پستارو میخوندم دیدم بعضی از دوستان خیلی مساله ی خ ا رو گندش میکنن ولی به خدا فقط باید روشهای مناسب برای تقویت اراده ی خودتون رو پیدا کنید چون اراده ی ضعیف و شهوت بالا راه رو برای خ ا هموار میکنه تو چند صفحه ی پیش راجع به علت کمتر مصرف کردن گوشت قرمز و علت مصرف کردن سبزیجات خلاصه وار گفتم که میتونید تو لینک زیر ببینید
امشب میخوام براتون یکی دیگه از قانونهای ترک خ ا رو بگم این قانون ها رو من نگفتم کسایی که سالها تو این زمینه تحقیق کردن گفتن و خیلیا جواب گرفتن امتحانش ضرر نداره.
هر کسی که مبارزه میکنه یه بازندس چرا ؟ چون نه تو و نه هیچکس نمیتونه قانون های فیزیولوژیکی بدن انسان رو عوض کنه یا تغییر بده

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
عالی بود داداش 53 ...فقط ای کاش هفته قبل اینو میگفتی Hanghead
من هفته ی قبل با شکستم و فک کردن به چرایی اون شکست به این نتیجه رسیدم که نباید با خ.ا مبارزه کنم و وقتو انرژی خودمو هدر بدم...
و تو برنامه ی جدیدم تمرکزم رو ترک و خ. نیس اصلا و اتفاقا حالا خیلی از خ.ا دورترم
و دارم یکی یکی ریشه های خ.ا رو پیدا و قطع می کنم
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
خداروشکر همه ی بچه های گروه پاک بودن 49-2
فقط من هفته ی دوم قرمز بودم Shy ولی اجازه نمی دم ادامه دار بشه
الان وضعم خیلی بهتره...همه چی تحت کنترله Khansariha (69)
هفته ی بعد حسین حتما سبز میشه 2uge4p4
 سپاس شده توسط
متاسفانه هفته دومم قرمز شد ..
متاسفم ... Hanghead
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
(1395 مهر 25، 11:56)Hossain نوشته است:
(1395 مهر 24، 1:26)honesty نوشته است: دوستان سلام وقتو غنیمت شمردم و داشتم پستارو میخوندم دیدم بعضی از دوستان خیلی مساله ی خ ا رو گندش میکنن ولی به خدا فقط باید روشهای مناسب برای تقویت اراده ی خودتون رو پیدا کنید چون اراده ی ضعیف و شهوت بالا راه رو برای خ ا هموار میکنه تو چند صفحه ی پیش راجع به علت کمتر مصرف کردن گوشت قرمز و علت مصرف کردن سبزیجات خلاصه وار گفتم که میتونید تو لینک زیر ببینید
هر کسی که مبارزه میکنه یه بازندس چرا ؟ چون نه تو و نه هیچکس نمیتونه قانون های فیزیولوژیکی بدن انسان رو عوض کنه یا تغییر بده

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
عالی بود داداش 53 ...فقط ای کاش هفته قبل اینو میگفتی Hanghead
من هفته ی قبل با شکستم و فک کردن به چرایی اون شکست به این نتیجه رسیدم که نباید با خ.ا مبارزه کنم و وقتو انرژی خودمو هدر بدم...
و تو برنامه ی جدیدم تمرکزم رو ترک و خ. نیس اصلا و اتفاقا حالا خیلی از خ.ا دورترم
و دارم یکی یکی ریشه های خ.ا رو پیدا و قطع می کنم
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
خداروشکر همه ی بچه های گروه پاک بودن 49-2
فقط من هفته ی دوم قرمز بودم Shy ولی اجازه نمی دم ادامه دار بشه
الان وضعم خیلی بهتره...همه چی تحت کنترله Khansariha (69)
هفته ی بعد حسین حتما سبز میشه 2uge4p4

خوشحالم مفید بوده داداش حسین هممون میدونیم خ ا از یه جرقه شروع میشه پس چرا ارادمونو قوی نکنیم تا از اون جرقه جلوگیری کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و وقتی که اون جرقه به آتش بزرگی تبدیل میشه تلاش میکنیم اونو رد کنیم !!!!!!!!!!!!!!! همیشه به خودم میگفتم این تلاشی که بعد از دیدن فیلمهای مبتذل میکنی تا خودارضایی نکنی و اگه قبلش که جرقه بود انجام میدادی کارت به اینجا نمیرسید 53 53 53 53 53 53 53
آخرین میزان روزای خوب = ۴۴ روز ( باید این رکورد شکسته بشه )
Willpower, Willpower , Volition , Volition , Free will , Free will ,

where there is a will , there is a way so I'm coming
from now on I won't listen to my ridiculous thoughts
GOD is Watching me   
طاهر / رهروان محرم/ هفته دوم سبز

اوقات خوش زندگی آن وقتی هست که در راه رسیدن به هدف متحمل درد ها و رنج ها شده باشی
ولی در پایان روز پیروز و سربلند از زیر فشارها و سختی ها بیرون بیایی
حس خوب زندگی یعنی همین
یعنی که جسمت خسته شده باشه اما روحت نه
این چند روز که اومدم مرخصی نشده خیلی بیام سایت
از این بابت ناراحتم
ولی خوشحالم از این بابت که در مسیری هستم که دوستان خوبی مثل شما دارم
ایام به کام تان

پ.ن. معذرت از دوستانی که بهم پیام داده بودند نرسیدم جواب بدم این گل هدیه به شما 302
عمری باشه تو فرصت بعدی جواب میدم
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
این هفته یه سری ها سبز بودند ، آفرین به اون ها Smiley-face-thumb
ولی ای اون های که قرمز بودید.  Swear1
می خواید برید توی فاز دپرس که چی بشه؟ Swear1
بلند شید و شکستتون رو جبران کنید. 317
چرا که نه؟ هیچ می دونستید خوبی ها ، بدی ها رو از بین می برن؟  Khansariha (46)
پس اگر خیلی خیلی از شکستتون ناراحتید ، سعی کنید هر چه بیشتر به دیگران خوبی کنید. 302

...

می تونید خوبی کردن رو با دادن یه اعتبار به من شروع کنید.  clapping
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
این محرم قصدم ترک کل سایت های مزخرف بود 
کاری که تو محرم های قبلی نتونستم انجام بدم
ولی امسال تا اینجا موفق بودم که حتی یک نگاه ناپاک تو کل محرم نداشتم
همین روند رو تا اربعین ادامه بدم خیلی خوب میشه
 فعلا فقط تمرکزم روی همین یک گزینست - رهایی از اسارت نامحرم ها !!!
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
(1395 مهر 25، 22:38)بازگشت به خاک نوشته است: این محرم قصدم ترک کل سایت های مزخرف بود 
کاری که تو محرم های قبلی نتونستم انجام بدم
ولی امسال تا اینجا موفق بودم که حتی یک نگاه ناپاک تو کل محرم نداشتم
همین روند رو تا اربعین ادامه بدم خیلی خوب میشه
 فعلا فقط تمرکزم روی همین یک گزینست - رهایی از اسارت نامحرم ها !!!

دمت گرم. همینطوری ادامه بده. ما میتونیم پاک بمونیم

اعتیاد جنسی چیست؟؟

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان