امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

Salam
بچه ها بحث خوبی می کنین.
زندگی پر از سختیه و آدم اگر تن به سختی نده به جایی نمی رسه.
چه تو درس ، چه تو کار ، چه توی ترک خ.ا .
باید از یه جایی شروع کنیم.
من می خوام از غذا شروع کنم. این که هر وقت سیر شدم دست از غذا خوردن بکشم و هی ناخونک نزنم به غذا vayy 
خیلی سخته ولی من باید بتونم Khansariha (69) 
پس این میشه برنامه اصلی من برای ترک (فعلا) 

(1395 آبان 18، 20:51)ما می توانیم91 نوشته است: سلام
خداروشکر یک ماهه که ترک کردم
ان شاالله همه ما طعم پاکی رو بچشیم
رکورد قبلیم 34روز بود
امیدوارم تا اربعین 40روزه بشم و بتونم با عنایت خدا و بواسطه ائمه بتونم پاکی رو ابدی کنم
التماس دعا 53
داداش خیلی خوبه آفرین.41
حتما می شه. اگر بتونی به خوبی از این گلی که کاشتی مراقبت کنی و بین راه خسته نشی ، حتما می شه. 53258zu2qvp1d9v 
(1395 آبان 18، 12:26)پشتکار نوشته است: پشتکار/جنگجویان خشن/سبز 49-2
داداش ایول داری ولی زمان اعلام وضعیت آخر هفته است. 4fvfcja 
حالا که این طور شد منم تا الان سبزم 6
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام دوستان خوب هستید امیدوارم که عالی عالی باشید من که خیلی خوبم پر قدرت و پر انرژی
من دیروز یه پست گذاشتم که یه سری دوستان فکرکردن مشکل حادی برام پیش اومده و اومدم اینجا دارم خودم رو خالی میکنم ولی نه اینجوری نبود البته خیلی خیلی ازشون ممنونم که منو نا دیده نگرفتن و اینقدرابراز لطف کردن 53 53
راستش من از مدتی پیش تصمیم به انجام یه کاری گرفتم یعنی یه هدفی رو واسه خودم تعریف کردم و دارم پله پله بهش نزدیکتر میشم این روند عالی بود من محکم و پرانرژی داشتم به سمت هدفم حرکت میکردم که دیروز متوجه شدم یک نفر مشکلی رو واسه من بوجود اورده که در نگاه اول حداقل من رو چند ماه به عقب برمیگردوند 
خوب طبیعتا خیلی ناراحت شدم ولی من مدتیه که یه چیزی رو یاد گرفتم اونم طرز بر خورد با مشکلات هستش 
من این کارو کردم خودم رو کمی جمع و جور کردم و با یه دید کلی تر به این راه و جایگاه مشکل نگاه کردم  به محض اینکه این کار رو کردم کاملا اروم شدم چون دیدم که این مشکل به من اسیبی که نمیزنه هیچ داره منو قویتر میکنه اراده ام رو واسه رسیدن به هدفم مستحکم تر میکنه داره خواسته ام رو واضح تر میکنه و من با وجود این مشکل چند برابر از قبل خواهان رسیدن به هدفم هستم و اگاهانه تمرکزم رو از رو مشکل برداشتم و بر روی هدفم متمرکز شدم
پس دوباره انرژی گرفتم حتی چند برابر قبل انرژی گرفتم شاد شدم و واقعا خدا رو شکر کردم و همه اینها شاید در کمتر از یک ساعت اتفاق افتاد یعنی از لحظه ای که من متوجه مشکل شدم تا لحظه ای که دوباره محمکتر و پر انرژی تر از قبل میخواستم به هدفم برسم فقط یک ساعت طول کشید و من تو این یک ساعت خودم رو جمع و جور کردم
این یه حس عالیه و من مطمیناً این شیوه رو باز هم در مواجه شدن با مشکلات انجام میدم
ولی دلیل اینکه در پست قبلیم اون سوالا رو پرسیدم این بود که ببینم دوستان دیگه چجوری با مشکلات برخورد میکنن درسته سوالات خیلی کلی بود ولی فکر کردم اگه اینجوری مطرحش کنم که دوستان فکر کنن مشکلی برام پیش اومده طبیعی تر جلوه میکنه و شاید بیشتر فکر کنن 
معذرت میخوام  که اینقدر نوشته ام طولانی شد ولی من فکر کردم اگه مستقیما از تجربه خودم بگم تاثیر گزار تره تا اینکه برم سخنانی از دیگران رو بیارم و به عنوان یه جمله قشنگ بزارم اینجا 
در ضمن درسته این هدفم و حتی مشکلم ربطی به خود ارضایی نداشت ولی مطمینا تمام اهداف و تمام مشکلات یه وجه اشتراکهایی با هم دارن که بتونیم ازشون استفاده کنیم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام
آفرین داداش سعید خوشم آمد داری پیشرفت می کنی. 53 

امروز یه چیزی رو در مورد خودم فهمیدم:
من کامل گرا هستم و نه کمال گرا
کامل گرا میگه  حتمآ 20 و در غیر این صورت 0.   یا 20 یا هیچی.
کمال گرا میگه هر چی بیشتر بهتر.
هفته دیگه 2 تا امتحان دارم. فکرم فقط مشغول این بود که حتما باید نمره بالا بگیرم وگرنه خوندم فایده ای نداره. اما الان به خودم اومدم و فهمیدم که این کارم کامل گرایی هستش و نه کمال گرایی.
الان خیالم راحت شد چون به خودم فهموندم هر چی نمرم بیشتر بشه بهتر. حتما که نباید 17 و 18 بگیرم. هر چی بیشتر بخونم بهتر، اگه نرسیدم که تمام مطالب کتابهارو بخونم اشکالی نداره، چون دارم همه تلاشم رو میکنم. Khansariha (69)
خدایا شکرت 317
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

امروز خدا بدجور حالم رو گرفت 
گفتم شاید چون 40 روز از انجام اون گناه لعنتی میگذره - خدا بخشیده 
ولی امروز دیدم نه 
خیلی سنگین بود این بلایی که سرم اومد و واقعا کمرم خم شد زیر این انتقامی که خدا گرفت ....

نقل قول: و ما اصابكم من مصیبة فبما كسبت ایدیكم - سوره شوری ﴿۳۰﴾.
مصيبتى به شما برسد به سبب دستاورد خود شماست
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
امروز اتفاقی یه آهنگی رو شنیدم. آهنگی که چند سال پیش وقتی دبیرستان بودم گوش میدادم . چقدر خاطره با هاش زنده شد. نمیدونم باید بگم یادش بخیر یا نه.
واقعآ برام نوستالژی . چه دورانی داشتم، چه فرصتهایی، چه حال و هوایی، تو یه دنیای دیگه . آه آه ....
مامانم جونتر بود، سر حالتر بود..
باورم نمیشه که چقدر زود گذشت. آه ای خدا.
همین الان دارم این آهنگ رو گوش میدم، بغض کردم، چشمام اشک آلود، روی لبم لبخند. نمیدونم چه حسیه
الان گریم گرفت نمیدونم چرا
چرا دارم اینطوری میشم...
گریم گرفت . باید برم قدم بزنم
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

خداییش جای منم قدم بزن منشور جان.... Hanghead ....منم یاد دبیرستانم افتادم ....چه روزایی که الکی الکی گذشت!....

الان 24 سالمه ....( همین طوری گفتم قابل توجه دوستان!)... 65
سلام
چقدر این دوره بزنم به تخته همه سر حال و با انرژی هستید
دم همتون گرم
هرروز میام یه سر به رهروان میزنم و مطالب رو دنبال میکنم
با این انرژی که میگیرم تموم روزم رو به خوبی سپری میکنم
خدا خیرتون بده و در راه پاکی کمکمون کنه.
یاعلی

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
Hanghead  قولمو شکستم از خودم بدم میاد
 یکبار برای همیشه 
 ورژن شکست ناپذیر 
 کشتن گرگ درون 

ترک خ الف
ورزش
 سپاس شده توسط
(1395 آبان 20، 1:23)Yardam نوشته است: Hanghead  قولمو شکستم از خودم بدم میاد

...............................

فدای سرت....ما ها هم هزار بار قولمونو شکستیم اما هر دفعه ازش درسم گرفتیم.

ببین نکته ش کجاست ....ببین کجا رو خطا رفتی...

303
 سپاس شده توسط
(1395 آبان 20، 1:23)Yardam نوشته است: Hanghead  قولمو شکستم از خودم بدم میاد

سلام داداشی
چطوری؟ (ممد68 خب معلومه حالش بده)
داداشی اول از همه یه پیشنهاد بهت میکنم اگه میخوای ترک کنی به هیچکس قول نده و قسم نخور و هرکاری که میدونی اگه یه روز بشکنی علاوه بر عذاب شکست عذاب وجدان هم میاره انجام نده!
دوما چرا از خودت بدت میاد؟ باید از اون شیطون لعنتی بدت بیاد که وسوسه ات کرده و بجاش شما تلافی کن و با بیشتر شدن روزای پاکیت حالشو بگیر
الان هم پاشو برو یه غسل اساسی بکن و بعدش تخته گاز بخواب تا صبح
ان شاءالله صبح حالت بهتره
یاعلی

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
مرسی دوستان
باشه داداش حتمااااااااااااااااااااا سعی خودمو میکنم. 302
 یکبار برای همیشه 
 ورژن شکست ناپذیر 
 کشتن گرگ درون 

ترک خ الف
ورزش
سلاااااااااااااااااام دوستان حالتون خوبه؟ 53
من که عالی هستم هر چی شادتر باشی اتفاقات شادتر هم برات میوفته Confetti
مدتیه وقتی زیاد به مشکلات فکر نمیکنم و بخاطرش به خودم استرس وارد نمیکنم یعنی در واقع هر کاری که از دستم برمیومد رو انجام میدم وبا ایمان کامل می سپارمش به خدا خود بخود راه حلهایی پیدا میشه که من زحمت خاصی براشون نکشیدم
خدایا شکرت خیییییییلی بزرگی  خیلی دوست دارم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
(1395 آبان 20، 13:17)سعيد777 نوشته است: سلاااااااااااااااااام دوستان حالتون خوبه؟ 53
من که عالی هستم هر چی شادتر باشی اتفاقات شادتر هم برات میوفته Confetti
مدتیه وقتی زیاد به مشکلات فکر نمیکنم و بخاطرش به خودم استرس وارد نمیکنم یعنی در واقع هر کاری که از دستم برمیومد رو انجام میدم وبا ایمان کامل می سپارمش به خدا خود بخود راه حلهایی پیدا میشه که من زحمت خاصی براشون نکشیدم
خدایا شکرت خیییییییلی بزرگی  خیلی دوست دارم
همینههههههههههههههه!!!!!!!!!!!
ما باید تلاشمون رو بکنیم و سعی کنیم نهایت تلاشمون رو هم بکنیم و با فکر و اندیشه کار کنیم.
ولی باید این رو هم قبول کنیم که ۱- ما تواناییمون محدوده ۲- خیلی از اتفاق های بد ، افتادنش دست ما نیست.
فایده این کار چیه؟
۱- مطابق توانایی هامون برنامه می ریزیم و کمتر شکست می خوریم. ۲- اگر شکست بخوریم ، به جای ناراحتی دنبال راه حلیم.

و این جوری هم زندگی شادتری داریم ، هم استرس کمتری داریم و خیلی راحت تر می تونیم ترک کنیم 317
تجربه بهم نشون داده ، وقتی به خدا توکل کردم و همه چیز رو سپردم به اون ،
مغزم از حرف های پوچ و فکر های پوچ خالی شده و تونستم با آزادی فکر کنم و این طوری راه حل های بهتری هم به ذهنم رسیده. 53258zu2qvp1d9v
(1395 آبان 20، 1:13)mamad68 نوشته است: سلام
چقدر این دوره بزنم به تخته همه سر حال و با انرژی هستید
دم همتون گرم
هرروز میام یه سر به رهروان میزنم و مطالب رو دنبال میکنم
با این انرژی که میگیرم تموم روزم رو به خوبی سپری میکنم
خدا خیرتون بده و در راه پاکی کمکمون کنه.
یاعلی
چقدر خوش حالم از این حرف 2uge4p4

این چند روزی ، هر وقت وسوسه شدم به خودم گفتم که حتما باید خودم رو حفظ کنم تا بتونم آخر هفته با افتخار بگم که سبز بودم. Khansariha (46)

...............

ویرایش : این رو یادم رفت بگم ، توی کنترل غذا چندان موفق نیستم ، البته پیشرفت هایی داشتم.
امشب باید خودم رو کنترل کنم و کمتر بخورم.
من می تونم Greenstars
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام
آقاااا من اومدم زودی اعلام وضعیت کنم
چون این هفته خیلی اذیت شدم
میترسم یوقت غفلت بیاد سراغم
بنابراین همین الان چراغ اعلام وضعیت هفته دوم رو میزنم 
طاهر/ گروه انرژی مثبت / هفته دوم سبز هست و سبز می ماند 317
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...