امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1395 آذر 11، 20:16)طاهر نوشته است: زیاد حرف زدم ولی حقم بود 4chsmu1
بالاخره اندازه چارتا کپن که حق حرف زدن دارم اینحا. ندارم؟65
نه آقا حقت نیست...  Swear1 
من بعد کلی مدت اومدم 4 تا کلمه بگم بعد با این پستی که دادی پستم تحت الشعاع قرار گرفت...  Kill 
می خواستم بچه ها رو گمراه کنم...  vayy 

طاهر دوستت داریم...  Khansariha (18)
اگه قول بدی بیشتر بیای، منم بیشتر میام... به کسی نگی ها، این یه رازه... 4chsmu1

ما می تونیم خ.ا رو ترک کنیم...
ما از پس خیلی کارهای خیلی بزرگتر بر میام...
باور کنیم که جایگاه ما این نیست... که حق ما هم نبوده و نیست...
ما می تونیم... Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1395 آذر 11، 17:31)راسخ نوشته است:
(1395 آذر 11، 16:35)Mr Degaresh نوشته است: آنگاه که دست نوازشت را در آرامش قلبم حس کردم ...روز تولد دوباره ام بود
چه زیباست سپردن آینده به تو...چه آرامشی است در توکل به تو...
پروردگارم در این غروب جمعه دست یاریت را از من گناهکار دریغ نکن...کمکم کن زندگی جدیدی بسازم و طعم شروعی دوباره را حس کنم...کمک کن دایره امنیم را بشکافم و با سپردن دلم به تو امید را در لحظه لحظه های زندگیم تجربه کنم...
چون خودت گفتی هر کس که تو را بخواند رهایش نمیکنی...
پس من گناهکار را را رها نکن
این روزها به شدت بهت نیاز دارم...

سلام

ما نیازمندیم چرا چون ما ضعیفم در برابر شناخت نفسمون عاجزیم در برابر دشمن و گناه اسیر جهل خود و همیشه نیازمند
وجزء درگاه او جایی برای رجوع نداریم
و تنها و کمترین کار ما صبر و صبره... و تهذیب خودمون در زیر سایه لطف ، رحمت و الطاف او...

حضرت رسول اکرم فرموده جهاد با نفس جهاد اکبر است و جهاد در برابر دشمن خارجی جهاد اصغر

پس کار ما عملی کمی نسیت صبر و تحمل در برابر خواسته و هوای نفسانی و تبعیت از عقلانیت...

به گول حدیث معرفی

حضرت علی (ع) : روزه ی بدن خویشتنداری با اراده و اختیار از خوردن غذاهاست به خاطر ترس از کیفر و رغبت به ثواب و اجر[ الهی]٬ و روزه ی نفس٬ نگهداشتن حواس پنج گانه است از دیگر گناهان٬ و تهی شدن دل از همه ی اسباب شر و بدی.

حضرت علی (ع) :روزه نفس از لذتهاى دنیوى سودمندترین روزه‏هاست.

ما در طول سال یک ماه روزه شکم میگیریم ولی در ۱۱ ماه دیگه باید هر روز در هر ساعت و لحظه روز نفس باشیم دقیقا کاری که الان داریم انجام میدیم کنتدل نگاه و ذهن یعنی مدتی روزه نفس باشیم...

چقدر خوردن روزه و انجام خلاف شرع گناه داره نگاه حرام هم دقیقا مثل خوردن روزه واجب بر ما حرامه  ما عهدی و در برابرش مسئولیم..

نقل قول: ما اگر یک هفته غذا نخوریم . می میریم ! اگر چند دقیقه به ما اکسیژن نرسه می میریم
غذا خوردن و نفس کشیدن نیاز طبیعی
ولی نیاز جنسی مثل مواد مخدر . نیاز کاذب یعنی اصلا نیاز نیست
بازگشت درست میگه این نیاز قابل کنترل دقیقا همینطوره به عنوان مثال کار کردن و پس انداز پول نیاز انسان چون بدون پول نمی تونه نیازهای اصلی خودشو بر طرف کنه ولی خرج کردن پول واجب نیست می تونی پس اندازه می تونی سرمایه گذاری کنی اگه راشو بلد باشی قوای جنسی هم میشه در ورزش به کار برد ک سلامتی و قدرت جسمی و عقلی خودتو بیشتر کنی اصلا حتی در ازدواج هم افراط در رابطه باعث تحلیل این قوا میشه و ممدوح هست

پس این نیاز فقط برای ادامه نسل بشره و در ادمه یگ لذت زودگذر که انسان می تونه تحت اختیار خودش اونو در کانال صحیح استفاده کنه...

آره راسخ جان. دمت گرم که نظر نوشتی رو پستم. واسه همین به نظر گاهی تنها بودن و به خود فکر کردن خیلی مفیده. خودشناسی مقدمه ی خداشناسیه...اکثرا اوقات در هیاهوی زندگی گم میشیم نمیدونیم خودمون کی هستیم و چی هستیم...واسه همین تفسیرهای مثنوی رو کم و بیش میخونم البته زیاد حالیم نمیشه و من رشته ام فنی بوده!! Shy ولی سعی میکنم بفهمم چون اساسش خود شناسی و خداشناسیه...کلا ما خودمون خیلی پیچیده ایم که اگه بفهمیم رسالتمون چیه تو این دنیا خیلی از گناه ها بی معنی میشه
 سپاس شده توسط
سلام سلام سلام
بچه های گروه ما، گروه بقلی، گروه جلویی، گروه اونوری و در کل حال همه بچه ها  و دوستان عزیزم چطوره؟
آقا شرمنده من دقیقا بعلت بی جنبه بودن دیگه خیلی نمیتونم بیام توی نت و فقط برای اعلام پاکی میتونم بیام یا حداکثر روزایی که توی 10روزه سرپرستم واسه همین از همین تریبون سرگروهی رو به داداش دریل عزیز واگذار میکنم امیدوارم که مورد توافق این عزیز قرار بگیره و این کمک رو در حقم بکنه ان شاءالله که بتونم جبران بکنم ولی قبل از کناره گیری میخوام کاملا به صورت دیکتاتوری و بدون رای گیری اسم گروهمون رو "پایداری" بکنم که ان شاءالله همیشه توی راه پاکی مثل روز اول پایدار و با استقامت باشیم
راسی کسی از داداش آمور خبری نداره؟
داداش آموررررررررررررررررررررر کجایی پس برادر بیا اینقدر غریبگی نکن اینجا همه خودمونی هستیم!
داداش زندگی شما هم که خوبید انشاءالله؟
ممد68/ گروه پایداری / هفته اول / سبز

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
سلام....بچه هاConfetti Confetti Confetti Confetti
صبح جمعتون به خیر....روز پر انرژی و خوبی داشته باشین 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
2uge4p4 2uge4p4 317 317 317 317 Khansariha (46) Khansariha (46) 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1

ديروز هرچه بود گذشت

امروزت را درياب

به دنبال اتفاقات جديد باش

تو مى توانى امروزت

را به شاهكارى بي نظير تبديل كنی
پست های قبلی رو نخوندم هنوز ولی این پستی که بالای این پست هست از مستر دگرش خیلی بهم حال داد
خواستم این حال خوب رو با شما قسمت کنم

روز جمعه تون عالی 317

اعلام وضعیت امروز فراموش نشه
همه شاد و پرانرژی هرچی زودتر بیایید دهن مهن ابلیس رو سرویس کنیم
دیر نکنید که سرویس حرکت میکنه میره ها 4chsmu1

خیلی مخلصیم 53
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]

سلام برو بچز!!

Mr Degaresh / صلابت و طراوت / هفته اول سبز

2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
راسخ جان چقد مدال داری ماشالا....منم مدال میخوام...حسودیم شده!! 317
 سپاس شده توسط
سلام بر همه عزیزان اللخصوص هم گروهی های محترم   53
یاکریم / صلابت و طراوت / هفته اول سبز

الا روح قرآن، حسن یا حسن... صفا بخش ایمان، حسن یا حسن...
[img=0x0]http://s9.picofile.com/file/8275573276/YaKarimAhleBeyt.jpg[/img]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
دریل/ گروه پایداری / هفته اول سبز
محمد 68 جان داداش خوب بود که سرگروه بودی که. حالا هر جور راحتی... امیدوارم که بتونم کمکی به گروه بکنم.
بقیه داداشا کجان؟ گروه ما جا نمونیدا. همه اعلام وضعیت کردن. زود بیاید 53
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
بازگشت به خاک / صلابت و طراوت / هفته اول سبز
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
صبح جمعه همگی بخیییییییییییر 53  
همگروهی ها کجایید پس میدونم که سبز سبز هستید ولی بیایید یه چی بگید روحمون شاد شه
روزها پی در پی  عالی داره میگذره چشم به هم زدنی ماهها و سالها گذشته و ما پر انرژی و پر قدرت همشون رو پاک پاک گذروندیم هر روزی که بگذره اراده ما رو قویتر میکنه که ”تا اینجا تونستی از این به بعدش هم میتونی”
ایا کسی دلش میخواد که بازنده باشه ایا کسی دلش میخواد که تحقیر بشه
اگه دلت میخواد که برنده و پیروز باشی  اگه دلت میخواد به خودت افتخار کنی اگه دلت میخواد قدرت و جسارت خودت رو به خودت ثابت کنی اگه میخوای شجاعت خودت رو به نمایش بزاری  پات رو محکم به زمین بکوب دندونهات رو رو هم فشار بده و حرکت کن دستت رو مشت کن و با تمام قوا به شیطون بتاز 
شیطان مثل گرگ میمونه اگه ترس رو تو چشمت ببینه بی شک حمله میکنه بهت   پس ترس رو بزار کنار و شجاعت رو عَلَم کن
اگه تو خسته شدی دشمنت از تو خسته تره پس دست از تلاش برندار پیروزی نزدیک است
پیش به سوی پیروزییییییییی 317 317 317
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
صداقت / گروه تسخیر ناپذیران / هفته ی اول سبز
آخرین میزان روزای خوب = ۴۴ روز ( باید این رکورد شکسته بشه )
Willpower, Willpower , Volition , Volition , Free will , Free will ,

where there is a will , there is a way so I'm coming
from now on I won't listen to my ridiculous thoughts
GOD is Watching me   
سلام دوستان خیلی شرمندم 
راستش دو روز پیش لغزش داشتم روم نشد بگم
ولی دیگه قول میدم خراب نکنم Khansariha (56) Shy
ره آسمان درون است...  53
(1395 آذر 12، 17:51)سعيد777 نوشته است: صبح جمعه همگی بخیییییییییییر 53  
همگروهی ها کجایید پس میدونم که سبز سبز هستید ولی بیایید یه چی بگید روحمون شاد شه
روزها پی در پی  عالی داره میگذره چشم به هم زدنی ماهها و سالها گذشته و ما پر انرژی و پر قدرت همشون رو پاک پاک گذروندیم هر روزی که بگذره اراده ما رو قویتر میکنه که ”تا اینجا تونستی از این به بعدش هم میتونی”
ایا کسی دلش میخواد که بازنده باشه ایا کسی دلش میخواد که تحقیر بشه
اگه دلت میخواد که برنده و پیروز باشی  اگه دلت میخواد به خودت افتخار کنی اگه دلت میخواد قدرت و جسارت خودت رو به خودت ثابت کنی اگه میخوای شجاعت خودت رو به نمایش بزاری  پات رو محکم به زمین بکوب دندونهات رو رو هم فشار بده و حرکت کن دستت رو مشت کن و با تمام قوا به شیطون بتاز 
شیطان مثل گرگ میمونه اگه ترس رو تو چشمت ببینه بی شک حمله میکنه بهت   پس ترس رو بزار کنار و شجاعت رو عَلَم کن
اگه تو خسته شدی دشمنت از تو خسته تره پس دست از تلاش برندار پیروزی نزدیک است
پیش به سوی پیروزییییییییی 317 317 317

من که خودم پای با پای خودم اومدم 
اون دوتای دیگه مونم برو تو بیار

الان یچی بگم روحت باز شه؟
میگم طرفای شما ساعت شش بعد از ظهر هم جزو صبح حساب میشه؟ 4chsmu1 

اخه گفتی صبح بخیر!

در مورد اسم گروه رای ندادی برادر جان
از بین سه تا اسم یکی رو بش رای بده
راستی یچیزی
میگم هرچند که من میدونم سبزی ولی با فرمت مسابقه اعلام وضعیت کنی کیفش بیشتره

من هم پاکم الحمدلله
طاهر / گروه 1 / هفته اول سبز
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
سلام به همه دوستان 
اقا این رفیق ما داداش صادقین رو میگم به ما گفته هر روز باید سر بزنی گروه . فقط نمیدونم باید چیکار کنم اینجا
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 12، 23:34)saeed-61 نوشته است: سلام به همه دوستان 
اقا این رفیق ما داداش صادقین رو میگم به ما گفته هر روز باید سر بزنی گروه . فقط نمیدونم باید چیکار کنم اینجا
سلام
خب برادر تعریف کن ببینم این روزا رو چه طور می گذرونی؟
تونستی انگیزه‌هاتو تقویت کنی؟
یه گزارشی از روند این روزهات بده128fs318181
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان