امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

زندگی خالی نیست / گروه پایداری / هفته اول سبز
یعنی ساعت ۲  شب مست خواب بودم داشتم میخوابیدم ک یادم اومد امروز روز اعلام نتایجه با ی بد بختیی بلند شدم اومدم سایت 
پ.ن: یعنی فکر کنم خستگیم تو کامنتنم بارز و نمایان بود من برم بخوابم
امده ام امدم ای شاه پناهم بده
خط امانی ز گناهم بده
ای حرمت ملجا درماندگان 
دور مران از در و راهم بده
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام

شرمنده همگروهی ها ... Hanghead

هفته اول قرمز ...
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
حالم خوب است!...
زیرا شب قبل،
پیش از خواب در آغوش خدا خوابیدم...
حالم خوب است چون،
صبح به محض چشم گشودن،
به خدا سلام کردم
حالم خوب است،
چون برای همه سعادت را آرزو کردم
حالم خوب است،
چون فقط به خداوند،دل بسته ام
و می دانم اگر خدا بخواهد از راهی می بخشد که در تصورت هم نمی گنجد
و اگر خدا بگیرد،باز پس نتوانم گرفت....
حالم خوب است،
زیرا آنچه خواهم شد،حاصل تجسم و باورهای من است
و من خیر محض،ثروتی لایزال،سلامتی و عشق غیر مشروط را برای همگان و خودم طالبم،
پس چرا بترسم.... من در برکت و امنیتم..... بياييد امروز سپاسگزارباشیم.... امروز معجزه ام را دریافت ميكنم
پروردگارا سپاس....
بار ديگر هستی نوازشم کرد
سپاس كه ديروز مردم از دست و زبانم در آرامش بودند ...
خداوندا سپاس،
صبحتون بخیر و بانشاط
 سپاس شده توسط
هفته اول سبز
نمی دونم عضو کدوم گروه بودم

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 13، 2:51)صادقین نوشته است:
(1395 آذر 12، 23:34)saeed-61 نوشته است: سلام به همه دوستان 
اقا این رفیق ما داداش صادقین رو میگم به ما گفته هر روز باید سر بزنی گروه . فقط نمیدونم باید چیکار کنم اینجا . مسخرشو در اورده  65
سلام
خب برادر تعریف کن ببینم این روزا رو چه طور می گذرونی؟
تونستی انگیزه‌هاتو تقویت کنی؟
یه گزارشی از روند این روزهات بده128fs318181
اقا در رابطه با سوال اول 
خیلی خوب 
در رابطه با سوال دوم 
بلــه
روند هم به این صورته 9.9.95 تا الان 

23
 سپاس شده توسط
سلام

سعید جان کنکوری سوالات رو پاسخ دادی. بدون بسط و شرح. حجم سوالات بیشتر از حجم پاسخ ها بود... 4chsmu1 
موفق باشی برادر...  Khansariha (18)

قاصدک ناراحتیت رو نبینم...
ما همه جوره هوات رو داریم داداش... مطمئنم اتفاق های خوب برات می افته...  Khansariha (18)

زندگی خالی نیست عزیز
تو این جور موارد می تونی شب راحت بخوابی صبحش اعلام وضعیت کنی... می دونستی آیا؟ امکانات کانون در حد تیم ملی ایتالیا... 4chsmu1
ولی اگه حس کردی که به پاکیت این جوری کمک می کنی همون روش قبلی رو اجرا کن. خیلی هم عالی.  49-2

راسخ خیلی کارت درسته داداش. مرسی که همیشه هستی و امیددهنده...  Khansariha (46)

پاکی اگه سختی هم داشته باشه به تمام شیرینی هاش می ارزه.
این رو تمام اون هایی که تجربه های پاکی بالا داشتن میگن.
ادامه میدیم محکم...  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام Confetti
12آذر/1روز خووب
ره آسمان درون است...  53
 سپاس شده توسط
سلاااااااااااام خوبید بچه ها  53
دمت گرم داداش طاهر که پاک بودی منم شکر خدا این هفته رو پاک بودم
راستش به دلایلی این روزا سرم یه خورده شلوغه وقت نمیکنم زیاد به اینجا سر بزنم
اون پستی هم که نوشته بودم صبح بخیر همون صبح جمعه اپلودش کردم ولی نت ضعیف بوده  خودبخود عصر اپلود شده
اسم گروه هم بزاریم  عهد  همون اسمی که طاهر خان میگه
پس سعید/گروه عهد/هفته اول سبز سبز  317 317

(1395 آذر 13، 6:01)قاصدک نوشته است: سلام

شرمنده همگروهی ها ... Hanghead

هفته اول قرمز ...
سلام داداش خوبی
دشمنت شرمنده
ولی سعی کن حتماً روزای باقیمانده رو پاک بمونی چون حیفه داداش تصمیم بگیری کلی تلاش هم بکنی و یه لحظه همه چی رو خراب کنی 
تو میتونی کافیه فقط اراده کنی اصلاً کار سختی نیست 
داداش قاصدک امیدوارم هفته های باقیمانده رو قاصد خبرای خوب باشی برامون
از شادی و از سبز بودنت بگی تا روحمون شاد شه
دمت گرم منتظر اعلام وضعیت سبزت هستم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلام
اسم گروهمون رو می زارم
متعهدان سرسخت Gigglesmile Swear1

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

سپاس شده توسط
سلااام به همه ی هم گروهیاااا 
چطورید؟؟؟؟ اسمم که بالاخره انتخاب کردید خداروشکر
علیرضا / گروه عهد / هفته اول سبز
سلام همگروهی ها
آقا بیاین کمک...امروز حالم خوب نیست....هر وقت حالت نا امیدی به سراغم میاد امکان داره آخرش به اونجا ختم بشه...کمکم کنین
(1395 آذر 14، 20:55)Mr Degaresh نوشته است: سلام همگروهی ها
آقا بیاین کمک...امروز حالم خوب نیست....هر وقت حالت نا امیدی به سراغم میاد امکان داره آخرش به اونجا ختم بشه...کمکم کنین

سلام
برادر راسخ راست می گه.همینطور که نشستی یا داری بیرو نی میری,فکر کن که این کار انجام شده.کامل تصور کن بعد خ ا رو.
حس و کالش رو تصور کن.نگاه که میک نی میبینی عاقلانه نیست که این کار رو انجام بدی.این رو هم می دونی بعد این کار می گی ای کاش انجام نمی دادی.یعنی این که می دونی این یه حس زود گذر هست.حال و هوات که عوض بشه آآرامشیدا می کنی آرامشی که همراهه با حس خوش موفقیت و پیروزی.
برای این که حالت بهتر بشه برو بیرون یه دور بزن.بعد بیا اینجا.

سپاس شده توسط
(1395 آذر 14، 22:07)پشتکار نوشته است:

سلام
برادر راسخ راست می گه.همینطور که نشستی یا داری بیرو نی میری,فکر کن که این کار انجام شده.کامل تصور کن بعد خ ا رو.
حس و کالش رو تصور کن.نگاه که میک نی میبینی عاقلانه نیست که این کار رو انجام بدی.این رو هم می دونی بعد این کار می گی ای کاش انجام نمی دادی.یعنی این که می دونی این یه حس زود گذر هست.حال و هوات که عوض بشه آآرامشیدا می کنی آرامشی که همراهه با حس خوش موفقیت و پیروزی.

ممنونم بچه ها...مشکل شهوت نیست مشکل تنهایی و خوشبین نبودن به آینده است... Hanghead Hanghead Hanghead
این چند روزه به شدت این افکار فشار آوردن....ای خدا
(1395 آذر 14، 22:37)Mr Degaresh نوشته است:

سلام

ممنونم بچه ها...مشکل شهوت نیست مشکل تنهایی و خوشبین نبودن به آینده است... Hanghead Hanghead Hanghead
بله.تنهایی اتفاقیه که ممکنه برای هر کسی بیوفته.
اما خوش بین نبودن به آینده.آینده چیز مجهولیه.نه معلومه که بیاد,شاید نیاد.و اگه بیاد هم معلوم نیست درش چه اتفاقاتی میوفته.
اون چیزی که همیشه هست همین الانه.همیشه در همین زمانی.همیشه در لحظه ای.گذشته  هم زمان حالی بود که سپری شد.آیا در حس نگرانی از آینده سپری شد؟و یا به خاطر همین طرز فکر,درست ازش بهره برداری نشد.؟
بهتره به همین الانت توجه کنی.و همین حالا رو بهتر استفاده کنی و بهره ببری.عملکرد الانت رو درست کن.
و بدون که سختی و رنچ برای هست.تو رنج می کشی و اگه آینده باشه رنج خواهی کشید.همه رنج خواهند کشید.
ولی میشه نوع رنج رو انتخاب کرد.یا رنج کوتاهی کردن و از دست دادن فرست ها و عواقب اون.
یا رنج زحمت کشیدن در زمان حال و استفاده از فرصت ها.
رنج های منفی به خاطر فرار از رنجه. و رنج های مثبت به خاطر پذیرفتن و رفتن به استقبال رنج.
با انتخاب درست,در همین حالا,در درون از خودت رضایت کسب کن.آینده همین حالاست.آینده همین زمان حال هایست که سپری میشن.
ببین چه می کنی.

سپاس شده توسط
(1395 آذر 14، 22:55)پشتکار نوشته است:
(1395 آذر 14، 22:37)Mr Degaresh نوشته است:

سلام

بله.تنهایی اتفاقیه که ممکنه برای هر کسی بیوفته.
اما خوش بین نبودن به آینده.آینده چیز مجهولیه.نه معلومه که بیاد,شاید نیاد.و اگه بیاد هم معلوم نیست درش چه اتفاقاتی میوفته.
اون چیزی که همیشه هست همین الانه.همیشه در همین زمانی.همیشه در لحظه ای.گذشته  هم زمان حالی بود که سپری شد.آیا در حس نگرانی از آینده سپری شد؟و یا به خاطر همین طرز فکر,درست ازش بهره برداری نشد.؟
بهتره به همین الانت توجه کنی.و همین حالا رو بهتر استفاده کنی و بهره ببری.عملکرد الانت رو درست کن.
و بدون که سختی و رنچ برای هست.تو رنج می کشی و اگه آینده باشه رنج خواهی کشید.همه رنج خواهند کشید.
ولی میشه نوع رنج رو انتخاب کرد.یا رنج کوتاهی کردن و از دست دادن فرست ها و عواقب اون.
یا رنج زحمت کشیدن در زمان حال و استفاده از فرصت ها.
رنج های منفی به خاطر فرار از رنجه. و رنج های مثبت به خاطر پذیرفتن و رفتن به استقبال رنج.
با انتخاب درست,در همین حالا,در درون از خودت رضایت کسب کن.آینده همین حالاست.آینده همین زمان حال هایست که سپری میشن.
ببین چه می کنی.
ممنونم پشتکار عزیز...واقعا ممنونم از وقتی که گذاشتی...تمام تلاشمو میکنم 53 53 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان