امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1395 دي 4، 4:09)mehdirad نوشته است: سلام من مهدی هستم خیلی وقته گرفتار هستم تونستم ترک کنم مدت زیاد ولی باز با یک اشتباه برگشتم سر نقطه اول میدونم که میشه ترک کرد ولی بعد از ترک هم باید مواظب بود غرور اولین چیزی که هروقت اومد سراغ من.من شکست خوردم
مهدی جان خوش اومدی.  Welcome (1)
آره میشه ترک کرد. ولی خب مثل هر چیز دیگه ای مواظبت دائمی می خواد.
اگه سبقت غیرمجاز بگیری ممکنه تصادف کنی. حتا اگه تو 10 سال گذشته یک بار هم سبقت غیرمجاز نگرفته باشی.  53258zu2qvp1d9v

بیشترین زمانی که پاک بودی چقدر بوده؟
فرق حس الان تو با اون موقعی که پاک بودی چیه؟

پ.ن: 3 گانه های آرمین به اتمام رسید. قول میدم دیگه پست ندم...  4chsmu1
فقط اینکه به قول صادقین عزیز مراقب امانت هامون باشیم. فکر نکنیم بدن مون مال خودمونه. واقعا امانته. نگهش داریم اون طور شایسته و بایسته است...
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
من اولش بگم که روزای پاکیم رسید به عدد هفت. یه کف مرتب برای من بزنید. Khansariha (46)
نزنید ناراحت می شما. Shy
دوما این که اومدم بگم که داداش دریل من هم عین خودتم. یعنی همه ی این هایی که گفتی رو تجربه کردم. شاید نفس ما تنبل شده و راه فرار و میان بر رو پیدا کرده. هر وقت که خسته شده یا ناراحت شده  یا اعتماد به نفسش کم شده به خ.ا رومی آره.
فکر می کنم باید جایگزین برای خ.ا پیدا کنیم. یه کاری که هم خوشحالمون کنه ، هم خستگیمون رو در ببره. البته این فقط قدم اول می تونه باشه. 
داداش شما خونه می رسی چیکار می کنی تا قبل از خواب؟ به نظرم این خیلی مهمه که ما وقتای استراحتمون چیکار می کنیم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام عاشق جان و داداش آرمین عزیز. ممنونم از پاسختون
والا من خونه که میام یا زبان میخونم یا فیلم نگاه میکنم یا اینکه اگه بی حووصله باشم تو تلگرام هی الکی میچرخم یا تلویزیون یا آهنگ. همین
راستش با اینکه صبح تا عصر بیرون از خونه ام و بعضی روزا بیش از 12 -13 ساعت بیرونم گفتم شاید هنوزم انرژی بدنم تخلیه نمیشه که اینقد به مشکل میخورم بنابراین رفتم باشگاه هم ثبت نام کردم و دیگه واقعا شب که میومدم خونه جون تو بدنم نبود. بعد از دو هفته باشگاه دیدم ای بابا انگار باشگاه هم تاثیرش موقتیه و هنوز تحریک هست. به این نتیجه رسیدم مشکل بیش از اینکه فیزیکی باشه فکریه. یعنی فکرم خرابه. 
عاشق این حرفت رو که میگی جایگزین باید داشته باشیم قبول دارم ولی هیچوقت نتونستم عملیش کنم. باید دنبال یه جایگزین باشم که حال روحی بد رو تخلیه کنم. 
امروز یه لحظه به خودم گفتم من که زورمو زدم نشد پس اشکال نداره چاره اینه که هر دو سه هفته یه بار انجام بدم. ولی الان که فکر میکنم میگم دریل عجب بیشعوری هستی. اگه این کارو بکنی اون تایم تبدیل به هفته ای یه بار و... در نهایت هر روز میشه. 
حالم الان بده ولی ته دلم میدونم باید ترک کنم و اگه بخام حتما میشه.
از فردا صبح دوباره همه چی شروع میشه، کنترل نگاه، مشغول شدن به درس و کار از اول صبح تا موقع شام، افکار مزخرف، حس های عجیب، شادی بی دلیل، غم بی دلیل، خنده ها و خوش گذرونی ها با دوستان، فرو رفتن تو فکرای مختلف طوریکه حواسم به اطراف نیست، خستگی،  بی حوصلگی، تکرار، حس نیاز احساسی به جنس مخالف، مبارزه با توهمات.... اصلا الانم رو دوست ندارم. 
53 53 53
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
دریل جان
همه این هایی رو که نوشتی ، فقط خوباش رو تصور کن.
هر وقت بی حوصله شدی ، سریع یادت بیاد که بی حوصلگی اصلا درست نیست ، حالا هر دلیلی هم داشته باشه.
این رو خیلی آدم ها هستن که شرایطشون بد تر از توِ و بی حوصله نیستن. پس می شه با همین حال هم کلی حوصله داشت و خوشحال بود. 53258zu2qvp1d9v
داداش منتظر خبر های خوبت هستم داداش. Khansariha (56)

بچه ها مسابقه هم شروع شده ها..
به زودی گروه بندی ها اعلام می شه.

خداحافظی

سپاس شده توسط
دوستای عزیزم سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
منو بخاظر این غیبتای طولانی ببخشید
اتفاقایی برام افتاد که باورنکردنی بودند برام و همچنین مشکلات دیگه 
انشاالله بتونم بیشتر سر بزنم و پیشتون باشم  53 302
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

[تصویر:  05_blue.png]

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها چکار کنم من هیچی جایگزین ندارم
نه دوست دارم که اخر هفته باهاشون بگیردم خودم رو خالی کنم  هیچ کس رو ندارم تنهایه تنهام حتی پدر و مادر هم خیلی باهم فاصله دارم منم به این نتیجه رسیدم که فکر خرابه حالا چکارکنم هیچی ندارم که خودمو خالی کنم الان اگر بگن فردا میمیری خوش حال میشم خیلی خیلی...............................
سلام

اینجانب آمادگی خودمو برای یه دوره خوب اعلام می کنم Khansariha (69)
منتظر اعلام گروه ها هستیم Khansariha (69)
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام دوستان
بچه ها از وقتی مبارزه جدی با این آفت رو شروع کردم خیلی مصمم شدم تو تصمیمام قبلا همش کژدار و مریز رفتار میکردم. خداروشکر چندتا فرصت شغلی هم تا مراحلی پیش رفتم و دو آزمون و یه شرکت خصوصی ولی هنوز مونده تا نتیجه نهایی ...میخوام بگم با ترک این لعنتی درهایی به روی آدم باز میشه و برکت میاد تو زندگی....چون خدا و خودمون رو بهتر میشناسیم....
توکل به خدا
سلام بچه ها ما مسابقات گروهی رو شروع می کنیم.
هنوز گروه بندی خانم ها مشخص نشده ولی مشکلی نیست و ما شروع می کنیم. 49-2

گروه اول

گروه دوم

گروه سوم

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1395 دي 5، 11:57)Alone WarrioR نوشته است: دوستای عزیزم سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
منو بخاظر این غیبتای طولانی ببخشید
اتفاقایی برام افتاد که باورنکردنی بودند برام و همچنین مشکلات دیگه 
انشاالله بتونم بیشتر سر بزنم و پیشتون باشم  53 302

به به سلام داداش جنگجو
نمی گی دل ما برات تنگ می شه. Hanghead
بیشتر سر بزن.

(1395 دي 5، 16:21)خدا بزرگه نوشته است: سلام بچه ها چکار کنم من هیچی جایگزین ندارم
نه دوست دارم که اخر هفته باهاشون بگیردم خودم رو خالی کنم  هیچ کس رو ندارم تنهایه تنهام حتی پدر و مادر هم خیلی باهم فاصله دارم منم به این نتیجه رسیدم که فکر خرابه حالا چکارکنم هیچی ندارم که خودمو خالی کنم الان اگر بگن فردا میمیری خوش حال میشم خیلی خیلی...............................
داداش بهترین دوست آدم خداست.
جدی می گما. البته خوبه دوستی های دیگه هم باشه. ولی اگر نبود مشکلی نداره.
اصلا ما اینجا جای دوستای بیرونت. 53258zu2qvp1d9v
آخر هفته بیا کانون بیشتر فعالیت کن. اگر همه ی بچه ها پایه باشن می تونیم کلی کارای باحال کنیم. 317

(1395 دي 5، 18:44)قاصدک نوشته است: سلام

اینجانب آمادگی خودمو برای یه دوره خوب اعلام می کنم Khansariha (69)
منتظر اعلام گروه ها هستیم Khansariha (69)
ایول به قاصدک که همیشه اینجور شاد و سرحاله. Khansariha (46)

(1395 دي 5، 23:18)Mr Degaresh نوشته است: سلام دوستان
بچه ها از وقتی مبارزه جدی با این آفت رو شروع کردم خیلی مصمم شدم تو تصمیمام قبلا همش کژدار و مریز رفتار میکردم. خداروشکر چندتا فرصت شغلی هم تا مراحلی پیش رفتم و دو آزمون و یه شرکت خصوصی ولی هنوز مونده تا نتیجه نهایی ...میخوام بگم با ترک این لعنتی درهایی به روی آدم باز میشه و برکت میاد تو زندگی....چون خدا و خودمون رو بهتر میشناسیم....
توکل به خدا
اوممممممم
 موفق باشی. ما هم برات دعا می کنیم. 302

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1395 دي 5، 16:21)خدا بزرگه نوشته است: سلام بچه ها چکار کنم من هیچی جایگزین ندارم

سلام
من در موقعیت شما بودم و درک می کنم
تو این دنیا به غیر خدا یا به غیر کسانی که در مسیر خدا هستند نمیشه اعتماد کرد
خودم این تجربه رو داشتم و متاسفانه هنوز دارم ضربه اش رو می خورم
بگردیم دنبال راهی که منتهی به سعادت ما میشه حتی اگه قرار باشه تنهایی این مسیرو بریم
که اگر اون مسیر خدا بود مطمئناً تنها نیستیم و خدا برای بندگانش کافیه
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام
من یه پیشنهاد دارم برای آقای خدا بزرگه
به نظرم برو مسجد . اونجا خیلی دوست با حال میتونی برای خودت پیدا کنی
میتونی حتی عضو گ بسیجشون بشی . که خیلی برنامه میذارن . شرکت کنی تا از این حالت خارج شی.
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
(1395 دي 6، 6:42)قاصدک نوشته است: سلام
من یه پیشنهاد دارم برای آقای خدا بزرگه
به نظرم برو مسجد . اونجا خیلی دوست با حال میتونی برای خودت پیدا کنی
میتونی حتی عضو گ بسیجشون بشی . که خیلی برنامه میذارن . شرکت کنی تا از این حالت خارج شی.
این ایده خیلی خوبه.
آدم دوستای نابابش رو بذاره کنار و بره دنبال دوست هایی که اهل خدا و نماز و ... هستند.
این گروه دوم از دوستا ، هم بامرام ترند ، هم باحال ترند ، هم توی ترک (بدون این که خبر داشته باشند) به ما کمک می کنند.
تجربه کردم می گیما. 53258zu2qvp1d9v

خداحافظی

سپاس شده توسط
گروه دوم
سلام بچه های گروه ما بیان برای انتخاب اسم. 49-2 
یالا یالا یالا.
من می گم بذاریم حرکت و اندیشه
به خاطر این که ما توی مسیر ترک هم باید زیاد تلاش کنیم و هم زیاد فکر کنیم. 53258zu2qvp1d9v

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام سلام به همگی
بچه های گروه اول بشتابید که مسابقه شروع شده 2uge4p4 2uge4p4
منم به نیابت از طاهر عزیز فعلا استارت میزنم 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1

گروه اول
بچه ها بیاین پیشنهاد بدین واسه اسم
پیشنهاد من "به سوی رستگاری" هست Khansariha (46) Khansariha (46)
منتظر نظراتتون هستم
53 53 53 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان