امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

یه اراده قوی میخواد این لامصب
دو هفته مراقبت کنی
بعدش شکست بخوری 
دوباره چند هفته پاک بمونی و .....

که نشد کار  Hanghead
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
(1395 دي 14، 16:40)بازگشت به خاک نوشته است: یه اراده قوی میخواد این لامصب
دو هفته مراقبت کنی
بعدش شکست بخوری 
دوباره چند هفته پاک بمونی و .....

که نشد کار  Hanghead
ولی می دونی چیه؟
گاهی باید برای این که پیشرفت کنی ، خود خوری رو بذاری کنار.
و به جلو نگاه کنی. قرار نیست دو هفته ی دیگه بازم شکستی در کار باشه. 128fs318181
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلاام به همه ی بچه های حرکت و اندیشه 49-2 49-2
اومدم یه سلام بکنم و بگم سبز موندم خداروشکر
اراده اهنین میخاد واقعااا 
هرکی داره دمش گرم
(1395 دي 15، 4:17)alireza.h نوشته است: سلاام به همه ی بچه های حرکت و اندیشه 49-2 49-2
اومدم یه سلام بکنم و بگم سبز موندم خداروشکر
اراده اهنین میخاد واقعااا 
هرکی داره دمش گرم
ایول داداش خیلی خوبه 317
منم سبزم و سبز خواهم موند ان شاء الله.  Khansariha (69)
شیطون دور و بر من نچرخ Khansariha (98)

بقیه هم بیان با اعلام وضعیت سبزشون ما رو شاد کنند. Khansariha (46)

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام فقط اومدم بگم دیشب اگه مقاومت میکردم همین ساعت میشد 4روز خوب و من نتونستم مقاومت کنم و درگیر مزخرفات شدم هر بار از همون نقطه ضربه میخورم
درخت نجاستی که خودم اجازه دادم شیاطین تو دلم بکارن بعد سالها ثمر داده و حالا به هر دری میزنم که بتونم بخوشکونمش ولی نمیتونم بدون کمک شما دوستانم نمیتونم دوستان تورو به امام حسین سراغ داستان های جنسی نرید که من هرچی دارم میکشم از اینه باورتون میشه سه ساله که دیگه ترک کردم خوندن این اراجیفات خطرناک رو ولی سه ساله تاثیرشون رو من مونده و گاهی وقتا تشدید میشن تو اینترنت دربارشون تحقیق کردم و فهمیدم خطرناکترین قسمت دنیای کثافت بار پورنو گرافی همین قسمت داستان های جنسی هست و معتادین بهش اغلب به اینکار ادامه میدن تا به مرحله عمل برسوننش که این وحشتناکترین ترس منه که نکنه منم بشم یه ادم زنا کار و از این گناه بشدت ترس دارم و از طرفی هم که دچار شهوت میشم بشدت بی منطق میشم و با هرچی شده میخوام خ ا کنم. نمیدونم خدا هواسش به منم هست یا نه ولی از ته دلم میخوام که هیچوقت به این گناه الوده نشم.
[تصویر:  05_blue.png]
[تصویر:  %D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%AF%D8%A7%D9%861.jpg]

دانلود
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
داداش اینجوری نگو دارم.میترسم Hanghead
داداش میپ تلاشت رو بکن حتما موفق می شی.

بچه ها منم کم کم اوضاعم داره اورژانسی می شه. Khansariha (121)
ولی این بار می خوام با کمک شما دوستان و دعاتون طاقت بیارم و حتما طاقت می آرم. Muscular

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام
راسخ جان یخورده پیاز داغشو زیاد کردی فک کنم  4fvfcja
میپ جان نترس داداش منم مثل خودت بودم  22
قبلا یه پام تو سایتای فارسی وداستانای چرت وپرت بود یه پام توی سایتای فیلم مستهجن
واسه خودم دایره المعارفی بودم 
ولی میشه ترک کرد
البته خیلی سخته ها راحت نیست
لامصب همش تو مغزت میاد این چیزا حتی وقتی همشو پاک کنی وازش فاصله بگیری ولی به مرور زمان دیگه خیلی کمرنگ میشه  Smiley-face-thumb
 سپاس شده توسط
بنظرم لازمه این شک ها باید به خودم بیام دیگه بسه دیگه بی عقلی میدونم سخته ولی بقیه تونستن منم باید بتونم باااید 2سه تا چک بزنین زیر گوشم تا ادم شم 49-2 4chsmu1
 سپاس شده توسط
من خیلی راه ها رو امتحان کردم

یه موقع به خودم میگفتم فکر کن اون دخترایی که تو سایت ها هستن ناموس خودت هستن - خوشت میاد فرد   دیگه ای بهشون نگاه کنه ؟ 
یک ماه جواب میداد بعد کم میاوردم

یه مدت میگفتم شهوات مثل زندان می مونند پس باید خودم رو آزاد کنم ! دوباره چند هفته حتی از لحاظ فکری و ذهنی کاملا پاک و آزاد زندگی میکردم 
دوباره بر میگشتم به گناه

حدیث هست هر کسی گناه کنه از سهم حلالش کم میشه ! به خودم میکفتم حیف نیست سهم حلال رو با یه چیز آشغال عوض کنم ؟
اینم موقتی یه مدت جواب میداد !

تنها پاکی خیلی طولانی تری که به نسبت خودم داشتم پاکی هویت بود ! 
به خودم میگفتم من شیعه هستم و پیرو خضرت علی و امام حسین و امام زمان که حتی یک نگاه ناپاک به نامحرم ندشتند و ...
یادم این دوره پاکیم خیلی راحت بود
چون فرهنگ مستهجن رو کاملا در تضاد با {{خود شیعی}} میدیدم و یادمه سر مسخره بازی یک تشابه اسمی یک کلمه انگلیسی تو انترنت اون پاکی رو از دست دادم

هنوزم که هنوزه راه اصلی ترک رو پیدا نکردم

26 سالمه و از 16 سالگی با فیلم های مستهجن آشنا شدم و از 21 سالگی این انحراف جنسی هم بهش اضافه شد
از 18 سالگی رگه هایی معنوی تو خودم احساس میکردم شروع کردم به نماز شب و نماز اول وقت تو مسجد و ...
خدا رو شکر این رگه مذهبی تو وجودم بود وگرنه هلاک میشدم

- از امام صادق(ع) پرسیدند: چرا خدا به لقمان حکمت داد و چرا این ‌قدر آدم ارزشمندی شد؟ امام صادق(ع) در پاسخ، ابتدا به شیوه زندگی و برخی رفتارهای خوب لقمان اشاره می‌کنند و بعد می‌فرماید: لقمان کسی بود که فکر می‌کرد و عبرت می‌گرفت و علم مبارزه با هوای نفس را آموزش می‌دید تا به وسیله آن بر هوای نفس و شهوات خود غلبه کند و با نفس خود مجاهده کند و و خودش را از شرّ شیطان محافظت کند.. به همین دلیل بود که خداوند به لقمان حکمت و عصمت داد؛ 

ای کاش خدا این علم جنگیدن با خود رو به منم یاد می داد !!!

سپاس شده توسط
سلام
یه بار توی کانون یکی بهم گفت فکر کن این دخترا که باهاشون ارتباط داری ناموس خودتن؟
من گفتم این حرفا دیگه واسه یکی مثه من جواب نمیده!!!
خیلی بازخورد بدی داشت و دوستان نپذیرفتن حرفم ولی الان دیدم داداش بازگشت به خاک هم همین حرفو زد...
میدونید یه چیز منو مجاب کرد برای ترک خوداراضایی و شهوترانی اونم پذیرفتن این جمله بود:" زندگی من غیر قابل اداره شده است."
این یعنی همه قسمتهای زندگی من تحت تاثیربیماری شهوت قرار گرفته حتی حتی مذهبم حتی اعتقاداتم
فکر میکردم یه رابطه واقعی با خداها و اماما دارم که درسته لغزش میکنم اما زور شهوت به این نمیرسه که منو از اماما و خدا جدا کنه؛ 
اما خیلی درد داشت که پذیرفتم که ارتباط من یه ارتباط واقعی نیست و شهوت قدرتمندتر از اونیه که فکر میکردم.مشکل من با شهوت با مثلا سه روز یه فیلم دیدن و تحلیه شدن حل نمیشه اون از من بیشتر و متفاوتتر میخواد و آخر این راه برای من به یکی از این سه جا ختم میشه: زندان، تیمارستان یا قبرستان
همساده/ گروه هوشیار/ هفته دوم سبز
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
به نام خدا

در بيمارستان, موقع شام و ناهار، غذاها خيلی متفاوت است.

به يك نفر سوپ، چلوکباب می دهند

به يك نفر فقط سوپ، می دهند

به دیگری حتی سوپ هم نمی دهند و می گويند که فقط آب بخور 

به یکی دیگر می گویند حتی آب هم نخور 

جالب است که هیچ کدام از اين بيماران اعتراض ندارند

زيرا آنها پذيرفته اند کسی که اين تشخيص ها را داده است، طبيب است و تجویزهایش از روی حکمت است.

پس اگر خدا به بنده هایش کم داده يا زياد داده، شما گله و شکایت نکنيد که چرا به اون بيشتر داده و به من کمتر داده.

اين کارها از روی علم و حکمت است.
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
(1395 دي 15، 23:01)بازگشت به خاک نوشته است: من خیلی راه ها رو امتحان کردم

تنها پاکی خیلی طولانی تری که به نسبت خودم داشتم پاکی هویت بود ! 
به خودم میگفتم من شیعه هستم و پیرو خضرت علی و امام حسین و امام زمان که حتی یک نگاه ناپاک به نامحرم ندشتند و ...
یادم این دوره پاکیم خیلی راحت بود
چون فرهنگ مستهجن رو کاملا در تضاد با {{خود شیعی}} میدیدم و یادمه سر مسخره بازی یک تشابه اسمی یک کلمه انگلیسی تو انترنت اون پاکی رو از دست دادم

هنوزم که هنوزه راه اصلی ترک رو پیدا نکردم

سلام داداش
شاید این تاپیک بهت کمک کنه ، مصاحبه با رکورد داراست ، شاید بتونی به قول خودت راه اصلی رو پیدا کنی. 53258zu2qvp1d9v

(1395 دي 16، 17:36)همساده نوشته است: سلام
یه بار توی کانون یکی بهم گفت فکر کن این دخترا که باهاشون ارتباط داری ناموس خودتن؟
من گفتم این حرفا دیگه واسه یکی مثه من جواب نمیده!!!
خیلی بازخورد بدی داشت و دوستان نپذیرفتن حرفم ولی الان دیدم داداش بازگشت به خاک هم همین حرفو زد...
میدونید یه چیز منو مجاب کرد برای ترک خوداراضایی و شهوترانی اونم پذیرفتن این جمله بود:" زندگی من غیر قابل اداره شده است."
این یعنی همه قسمتهای زندگی من تحت تاثیربیماری شهوت قرار گرفته حتی حتی مذهبم حتی اعتقاداتم
فکر میکردم یه رابطه واقعی با خداها و اماما دارم که درسته لغزش میکنم اما زور شهوت به این نمیرسه که منو از اماما و خدا جدا کنه؛ 
اما خیلی درد داشت که پذیرفتم که ارتباط من یه ارتباط واقعی نیست و شهوت قدرتمندتر از اونیه که فکر میکردم.مشکل من با شهوت با مثلا سه روز یه فیلم دیدن و تحلیه شدن حل نمیشه اون از من بیشتر و متفاوتتر میخواد و آخر این راه برای من به یکی از این سه جا ختم میشه: زندان، تیمارستان یا قبرستان
همساده/ گروه هوشیار/ هفته دوم سبز
منم همین طوری ام. Smiley-face-thumb
فکر کنم راه حل هم توسل به همون خداست.

خداحافظی

سپاس شده توسط
داستان خضر و موسی رو شنیدین که رسیدن به یه خرابه زیرش گنج بود برای بچه فقیر ها 
تعمیرش کردن تا خراب نشه ؟

اون گنج - پول و ثروت نبود 
چنتا جمله خیلی عمیق از حکمت بود که تو امضای منه !

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان