امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

مرسی بچه ها!
آره یادم نبود من بمب انرژی کانونم. Khansariha (13)
الان دوباره برمی گردم به حالت اول. 4chsmu1

درس و مرس و کار و زندگی و همه رو می سپرم به خدا.

خدایا ، جلوی این بچه ها می گم. خودت می دونی اوضاع ما رو.
ما رو هدایت کن چون تو ولی و سرپرست مایی.  302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
قاصدک  / گروه سریع و خشن /  هفته دوم : سبز  Khansariha (69)

برای بقیه اعضای گروه هم آرزوی موفقیت دارم ..
داداش عاشق قوی باش . ان شالله خدا کمکت کنه .
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
بسم الله الرحمن الرحیم
بازگشت به خاک  / گروه انسان غیور /  هفته دوم : سبز
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام.

رزمجو  / انسان غیور / هفته دوم سبز
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
عاشق فاطمه زهرا / گروه ایستاده در غبار / هفته ی دوم سبز Khansariha (69)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
V.A  /  گروه انسان غیور   /   هفته دوم سبز
Gol Gol Gol Gol Gol Gol Gol Gol Gol Gol Gol Gol Gol Gol Gol Gol Gol Gol Gol Gol Gol 
دست عشق از دامن دل دور باد!
میتوان آیا به دل دستور داد؟

آنکه دستور زبان عشق را
بی گزاره در نهاد ما نهاد

خوب میدانست تیغ تیز را
در کف مستی نمی بایست داد
قیصر امین پور
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

مستر دگرش  / گروه ایستاده در غبار / هفته ی دوم سبز 49-2 Confetti
من دوباره این آمپر عشق به خدام زده بالا

یعنی دیوارنه وار عاشق خدا شدم 
4 روزی میشه جز به خدا به هیچی فکر نکردم 
حتی وقتی دارم کارهای روزانه و درسیم رو انجام میدم مدام به یاد خدام

هی میرم تو گوگل اسم خدا رو سرچ میکنم
2 یا 3 تا موزیک ویدیو در مورد خدا دانلود کردم 

احساس میکنم برای این چند روز هیچی جز خدا تو قلبم نیست هیچی !
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

اینجانب بسم الله الرحمن الرحیم
 یوسف هستم از گروه سریع وخشن 
هفته دوم سبز 
مضرات خود ارضایی و راه های ترک دائم استمنا

رابطه جنسی یک نیاز طبیعی می‌باشد اما آیا خود ارضایی میتواند جایگزین رابطه جنسی شود ؟ انجام عمل خود ارضایی در هر شرایط امکان‌پذیر است که با انجام اعمالی خاص باعث ارضاء شدن فرد میشود،هم در رابطه جنسی و هم در خود ارضایی عمل ارگاسم صورت میگیرد ولی در خود ارضایی اندام خود را وادار می‌سازیم تا طی یک رابطه مجازی به ارگاسم برسد اما در یک رابطه جنسی تمامی اندام‌های بدن با یکدیگر همکاری دارند و نیازی نیست که در ذهن خود محیطی را بازسازی کنید در نتیجه ذهن در آرامش بیشتری قرار میگیرد از این رو تأثیر روحی و روانی بسیار مفیدی به همراه دارد.
[تصویر:  001.jpg]
آثار منفی روحی و جنسی خود ارضایی

افرادی که زود تحریک می‌شوند و برای ارضای خود به سوی این عمل می‌روند باید بدانند که خود ارضایی تحریک پذیری را به میزان زیادی افزایش میدهد از این رو تنها با این کار عطش خود را زیادتر می کنید.فردی که به خود ارضایی اعتیاد دارد مطمئناً در زندگی زناشویی خود و در رابطه جنسی با شریک خود دچار مشکل جدی خواهد شد.این فرد از رابطه جنسی حقیقی به ارگاسم نخواهد رسید و نخواهد توانست خود و شریک جنسی خود را ارضاء کند و از لذت کافی بهره مند شود.
اینگونه افراد معمولاً انسانهای سردی خواهند شد.از تاثیرات روحی اعتیاد به خودارضایی می‌توان بی حوصلگی ، عدم تمرکز ، لاغری ، ناتوانی جسمی و سردرد های میگرنی را نام برد.اعتیاد به خودارضایی آسیب های زیادی از نظر جسمی و جنسی به فرد وارد می‌سازد و در خانم‌ها می‌تواند باعث شود تا عمل تخمک گذاری و لقاح به درستی انجام نشود و یا اینکه فرزند آن‌ها ناقص به دنیا خواهد آمد.
علایم منفی خود ارضایی از سنین جوانی آغاز می شود.پرخاشگری و خواب آلودگی نیز از دیگر علایم استمنا می باشند . استمنا باعث بهم ریختگی وضعیت فکری و هوشیاری انسان می‌شود و بینایی را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.
در مردان خارج شدن بیش از حد اسپرم باعث می‌شود تا در عمل لقاح قدرت باردار کردن اسپرم کاهش یابد و احتمال عقیم شدن فرد افزایش می یابد . در برخی مواقع نیز به دلیل فشار زیاد رگ‌های روی آلت دچار آسیب شده و اختلالاتی را در اندام جنسی ایجاد میکنند.
پوکی استخوان در میانسالی برای خانم‌ها و آقایانی که در دوران جوانی اعتیاد به خود ارضایی داشته‌اند امر بعیدی نیست.تاثیر مستقیم خود ارضایی بر غدد هیپوتالاموس مغز آسیب جدی به همراه دارد.

خود ارضایی بعد از ازدواج
استمنا پس از ازدواج به دلیل عدم رفتار جنسی مناسب صورت میگیرد و میبایست فرد را با ایجاد رویه درست زناشویی به روال عادی بازگرداند . فرد پس از خود ارضایی خود را آدم ضعیف النفسی میابد و تا حدودی خود را مریض و متفاوت از دیگران احساس میکند.
بزرگترین عارضه آن افسردگی،بدبینی،گوشه گیری و احساس پوچی است . زیرا بزرگترین مزیت رابطه زناشویی احساس پذیرفته شدن است که فرد را ارضاء میکند که این احساس در استمنا ایجاد نخواهد شد.
افرادی که به خود ارضایی معتاد می‌شوند افرادی بی اراده،تنبل،کمرو،تندخو،خودخواه،بدبین و عبوس هستند و قدرت سازش با مردم را ندارند.

راه‌های موقت ترک خود ارضایی

۱- ورزش بسیار سنگین تا سرحد خستگی
۲- روزه گرفتن
۳- عدم مصرف غذاهای محرک مثل شکلات و موز و …
۴- عدم مشاهده صحنه‌ها و عکس‌ها و تصاویر محرک
۵- پرهیز از تنهایی
۶- پر کردن کامل وقت خود تا جایی که وقت بیکاری برای خیال پردازی نماند
۷- عدم معاشرت با دوستان ناباب.

راه‌های دایم ترک استمنا

یگانه راه دایم ترک خود ارضایی ازدواج میباشد به طوری که اگر فردی به طور منظم رابطه زناشویی خود را حفظ کند به ندرت میتواند خود را متقاعد کند که به سمت چنین عملی برود.

آنکه دستور زبان عشق را
بی گزاره در نهاد ما نهاد

خوب میدانست تیغ تیز را
در کف مستی نمی بایست داد
قیصر امین پور

یه چیزی به ذهنم رسید تا یادم نرفته همینجا بگم شاید به درد کسی بخوره 
فکر میکنم بهترین راه واسه ترک خود ارضایی اینه که بهش فکر نکنی !
در واقع این که هی بخوای به این فکر کنی که چجوری خ ا رو ترک کنی یه جورایی مغز رو درگیر میکنه,میره تو ضمیر ناخوداگاهت و بیشتر تحریک میشی 
حالا شما حساب کن تو این دوره وزمونه خراب با این همه راه تحریک شدن ,از درونم هی بخوای فکر کنی که چجوری تحریک نشی 
نمیدونم تونستم برسونم مفهوم رو یا نه 
خود من الان هیجده روزه پاکم و خیلی راحت تا اینجا اومدم چون دو هفته ای میشه میرم سرکار ,یه کار خیلی سنگین ,جوری که صبح اول وقت میزنم بیرون از خونه وشب اصلا نمیفهمم چجوری میرم رو تخت 

منظورم اینه که مغزتون رو یه جاهای دیگه درگیر کنید که حتی با دیدن یه صحنه ناجور یا چمیدونم اتفاقای ازین دست انرژی و وقتی واسه تحریک شدید نداشته باشید
حالا کار واسه همه جور نمیشه ولی به جاش ورزش سنگینم خیلی خوبه
به افتخار بچه های گروه ها به خصوص گروه خودمون ایستاده در غبار 49-2 49-2 49-2 Confetti Confetti 317 317 Khansariha (46) Khansariha (46)
پیش به سوی یه هفته پاک دیگه Confetti Confetti
سلام
آیا هنوز هم بین جمع گرمتون جایی برای حضور من توی این کانون هست؟! 2

[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سلام دوستان.

دلم گرفته بود اومدم ینجا با شما درد دل کنم.

حالم اصلا خوب نیست. 46 46 46 46
دلم بدجور گرفته. چند وقتی یه هیچ کارم درست پیش نمیره.

تازگی هم در گیر یه مشکل جدید شدم که بازم خوب پیش نمیره.
احساس میکنم من توانایی اداره کردن مشکلاتم رو ندارم.البته هیچ راه حلی نبوده که امتحان نکنم.اینگار قرار نیست حل بشن.

از وضعیت کارم هم راضی نیستم. بدترین شرایط  برام حتی تو کار به وجود اومده.

این وسط این غریزه هم افتاده به جانم.یه دم راحتم نمیزاره که یه خورده فکر کنم.چند وقته خواب راحت هم نداشتم.هر شب دارم خواب پریشون میبینم.

وقتی دوستای خودم رو مبیبنم که ازدواج کردن به شدت حسودی میکنم ولی خودم نمیتونم به صد دلیل ازدواج کنم.

از دنیا بدم میاد . به نظرم خیلی بیخوده

دوستان برام دعا کنید شاید افکارم آزاد بشه 63 63 63

آنکه دستور زبان عشق را
بی گزاره در نهاد ما نهاد

خوب میدانست تیغ تیز را
در کف مستی نمی بایست داد
قیصر امین پور

سپاس شده توسط
سلام دوستان
اول میخواستم اینو نگم ولی اینقدر جمع دوستانه ای داریم اینجا که گفتم دلمو خالی کنم بهتره  Shy
 راستش چند وقتیه احساس می کنم دلم سیاه شده . اوایل که به این گناه مبتلا شده بودم ، بعد از گناه، شدیدا ناراحت می شدم و از ته قلبم احساس پشیمونی میکردم ولی رفته رفته این احساس کمتر شد. نه اینکه توبه نکنم ، نه بلکه حتی توبه هام طولانی تر شده ولی احساس می کنم که ارتباطم با خدا کمرنگ تر شده . این مسئله خیلی ناراحتم میکنه. چی کار کنم بچه ها ؟ از خودم ناراحتم  2 ناراحتم که چرا به خودم و خدا بد کردم . ناراحتم که عهدم با خودم تو سال نو رو بعد ۶۵ روز شکوندم. اونایی که بعد ۲ ماه شکستن شاید بدونن که چی میگم. از اون بد تر دو باره بعد دو ماه این شکستمو تکرار کردم.بعد دو ماه واقعا ترک راحت میشه و دیگه اون فشار دو سه هفته ی اول رو آدم نیست. تمام زحماتت بر باد میره.برای پیروزی فقط کافیه مغرور نشید که من شدم و ول انگاری کردم vayy این دو تا مسئله واقعا رو من تاثیر میزاره . دوستان چه کنم؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان