امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1395 اسفند 8، 23:51)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: دل منم خواست. 4chsmu1

همگروهی های ما چطورند؟ بچه های دژ آهنین.

خوب در حال جنگید؟ Muscular
یا مثل من بازم خراب کردید؟ Hanghead

درسته که ممکنه این دور آخر بشیم ، ولی هیچوقت تسلیم نمی شیم.
به قول بچه ها گفتنی ، سر به دار می دهیم ولی تن به ذلت نه. Swear1

سلام عاشق جان. محکم در حال ادامه دادن هستیم. این روزها دعاهای صحیفه سجادیه به شدت بهم آرامش میده فایل صوتی ترجمه کل دعا هم تو نت هست. پیشنهاد میکنم استفاده کنین
دعا هم داره: اره دیدم ولی تاحالا امتحان نکردم
سلام داداش،حالا چرا از بین بره؟؟: دادا من وقتی جنب میشدم حالم خیلی بدتر از موقعی بود که شیطون میومد تو جلدم و کار کثیف خ.ا رو انجام میدادم برا همین نگرانم
هم گروهی ها در چه حال ان؟فعلا که توپه توووپ 6
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 9، 16:35)Mortezaag37 نوشته است: دعا هم داره: اره دیدم ولی تاحالا امتحان نکردم
سلام داداش،حالا چرا از بین بره؟؟: دادا من وقتی جنب میشدم حالم خیلی بدتر از موقعی بود که شیطون میومد تو جلدم و کار کثیف خ.ا رو انجام میدادم برا همین نگرانم
هم گروهی ها در چه حال ان؟فعلا که توپه توووپ 6

سلام داداش بنظر من که آدم سبک میشه ،حالا بازم تاثیرش رو افراد مختلف فرق داره،ولی نشانه سالم بودنه انسانه،

هم گروهی ها این بار ما اولیم  Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
سلام به رهروانی ها

امروز عضو جدید داریم1
بچه های رهروان همگی به آقا رضا خوش‌آمد بگنKhansariha (48)
خیلی خوش اومدی برادر303

ان شاء الله موفق و پایدار باشی
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
آقا رضا خیلیییییی خوش آمدی 49-2
[تصویر:  qol.jpg]
 سپاس شده توسط
اقا رضا خوش اومدی امیداورم پیروز باشی هم اینجا هم تو تمام زندگیت...
یه عذرخواهی هم به بچه های مردان خدا بدهکارم...ببخشید دوستان...از الان بیشتر سعیمو میکنم... 53 Hanghead
سلام آقا رضا 303
خوش اومدی داداش Khansariha (69)
آقا رضا خوش اومدی اینجا در کنار هم و با کمک هم به هدفمون میرسیم،
مرتضی نگران نباش این روزها زودمیگذره ،تا لبه پرتگاه رفتی و برگشتی فکر کنم،از اینجا به بعد مردان خدا مثل کوه پشتتن
مراقب باش
سلام دوستان
چند وقتیه احساس میکنم زیادی معتاد اینترنت و گوشی شدم.واقعا داره زندگیمو مختل میکنه. هنوز با این که در مقابل خ.ا خودمو کنترل میکنم ولی احساس ضعف و ناتوانی دارم. شدم برده اینترنت و تکنولوژی . به جایی که من از اونا سواری بگیرم اونا دارن ازم سواری میگیرن. انگار شیطون از یه راه دیگه هنوز به فعالیتش داره ادامه میده.باید جلوشو بگیرم.
چون دیدم اعلام وضعیت تو کانون قشنگ عین حسابرسی به آدم کمک میکنه ,تصمیم گرفتم بیشتر ازش استفاده کنم و وضعیتم تو این مسئله رو تو بخش کنترل نگاه اعلام کنم.
بچه ها به نظرتون چه کارای دیگه ای میشه انجام داد تا. کنترل بیشتری روی اینترنت و وسایل دیجیتال دیگه داشت . خواهشا کمک کنید , عین خ.ا از این مسئله هم داره حالم بهم میخوره. خسته شدم از بس وقتمو تلف کردم.Swear1
 سپاس شده توسط
سلام بچه های رهروان
به این بندگان خدا اگه کسی تونست در زمینه کنکور راهنمایی و کمک بکنه. خدا خیرتون بدهGol
---
سلام علی جان

باید برنامه داشته باشی. ببین کجا اینترنت بیشتر ضروریه همونجا رو در برنامه ات لحاظ کن
مثلاً بگو من روزی نیم ساعت یا یه ساعت به برنامه الف می رسم
یا از یه ساعت مشخصی به یه برنامه ی دیگه

واسه اومدن به کانون هم همین جور. به نظر خودم روزی نیم ساعت تا یک ساعت کافیه.
البته بستگی به خودت داره که چقدر می خوای زمان صرف کانون کنی.

توصیه می کنم کانون رو رها نکنی. چون بسیار می تونه کمک کننده باشه و باعث ایجاد انگیزه بشه
منتها باید مشخص باشه که از چه تاپیک هایی و به چه نحوی استفاده کنی

مثل تاپیک برنامه ریزی یا کنترل نگاه و ذهن و امثال اینا

موفق باشی1
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
ختم صلوات برای رفع گرفتاری همه ی ما بخصوص
داداش هانتر153، داداش راسخ53، داداش عاشق53
هدیه به حضرت زهرا (سلام الله علیها)
53

۱- 14 53
۲-53
۳-53
۴-53
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 12، 2:42)صادقین نوشته است: ختم صلوات برای رفع گرفتاری همه ی ما بخصوص
داداش هانتر153، داداش راسخ53، داداش عاشق53
53

۱- 14 53
۲- 30 53
۳-53
۴-53
 سپاس شده توسط
14 تا به نیت 14معصوم از طرف من
[تصویر:  qol.jpg]
ختم صلوات برای رفع گرفتاری همه ی ما بخصوص
داداش هانتر1[تصویر:  53.gif]، داداش راسخ[تصویر:  53.gif]، داداش عاشق[تصویر:  53.gif]
[تصویر:  53.gif]

۱- 14 [تصویر:  53.gif]
۲- 30 [تصویر:  53.gif]
۳- ۱۴ 53
۴- ۱۴ 53
۵- 53
(1395 اسفند 10، 23:55)^علی^ نوشته است: سلام دوستان
چند وقتیه احساس میکنم زیادی معتاد اینترنت و گوشی شدم.واقعا داره زندگیمو مختل میکنه. هنوز با این که در مقابل خ.ا خودمو کنترل میکنم ولی احساس ضعف و ناتوانی دارم. شدم برده اینترنت و تکنولوژی . به جایی که من از اونا سواری بگیرم اونا دارن ازم سواری میگیرن. انگار شیطون از یه راه دیگه هنوز به فعالیتش داره ادامه میده.باید جلوشو بگیرم.
چون دیدم اعلام وضعیت تو کانون قشنگ عین حسابرسی به آدم کمک میکنه ,تصمیم گرفتم بیشتر ازش استفاده کنم و وضعیتم تو این مسئله رو تو بخش کنترل نگاه اعلام کنم.
بچه ها به نظرتون چه کارای دیگه ای میشه انجام داد تا. کنترل بیشتری روی اینترنت و وسایل دیجیتال دیگه داشت . خواهشا کمک کنید , عین خ.ا از این مسئله هم داره حالم بهم میخوره. خسته شدم از بس وقتمو تلف کردم.Swear1

سلام
صادقین حرف های خوبی زد.
یه راه هم اینه که جایگزین پیدا کنی به جای اینترنت ، قرآن خوندن ، کتاب خوندن ، معاشرت با خانواده و ... 53258zu2qvp1d9v
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
آقا من تازه دیروز متوجه شدم که به خاطر این چهار ماه ، چهار تا ستاره زیر اسمم باشه!!..اما نیست !!....الان مسئولین نمیخوان رسیدگی کنن؟؟ 65

تهدید میکنم اگه رسیدگی نکنین میرم کار دست خودم میدم!.. 4chsmu1
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان