امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام به همه ی رهروانی ها و همگروهی ها

صادقین / گروه مردان خدا / هفته دوم: سبز
خدا رو شکر

---
آرش جان
امیدوارم اسم کاربری جدید همراه با خیر و برکت باشهGol

نماز جعفر طیار از طرف پیامبر(ص) به جعفر ابن ابی طالب هدیه شده و نماز بسیار با اهمیتیه
اما توضیحات کامل در مورد فضیلت این نماز و آدابش می تونی توی این دو لینک زیر بخونی:

نماز جعفر طیار
اکسیر بندگی/نماز حضرت جعفر طیار، فضیلت و آثار
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
مي‌خواستم برم كربلا زيارت امام حسين (ع). همسرم سه ماهه حامله بود. التماس و اصرار كه منو هم ببر، مشكلي پيش نمي‌آيد. هر جوري بود راضيم كرد. با خودم بردمش. اما سختي سفر به شدت مريضش كرد. وقتي رسيديم كربلا، اول بردمش دكتر.
دكتر گفت: احتمالا جنين مرده. اگر هم هنوز زنده باشه، اميدی نيست. چون علايم حيات نداره.
وقتی برگشتيم مسافرخونه، خانم گفت: من اين داروها رو نمی‌خورم! بريم حرم.
هرجوری كه می‌توان منو برسون به ضريح آقا. زير بغل‌هاش رو گرفتم و بردمش كنار ضريح. تنهاش گذاشتم و رفتم يه گوشه‌ای واسه زيارت.
با حال عجيبی شروع كرد به زيارت. بعد هم خودش بلند شد و رفت تا دم در حرم.
صبح كه برای نماز بيدارش كردم. با خوشحالی بلند شد و گفت: چه خواب شيرينی بود. الان ديگه مريضی ندارم.
بعد هم گفت: توی خواب خانمی رو ديدم كه نقاب به صورتش بود، يه بچه زيبا رو گذاشت توی آغوشم.
بردمش پيش همون پزشک. 20 دقيقه‌ای معاينه كرد. آخرش هم با تعجب گفت: يعنی چه؟ موضوع چيه؟ ديروز اين بچه مرده بود. ولی امروز كاملا زنده و سالمه! اونو كجا برديد؟ كی اين خانم رو معالجه كرده؟ باور كردنی نيست، امكان نداره!؟
خانم كه جريان رو براش تعريف كرد، ساكت شد و رفت توی فكر.
وقتی بچه به دنيا اومد، اسمش رو گذاشتيم. محمد ابراهيم. «محمدابراهيم همت»
[تصویر:  qol.jpg]
ختم صلوات برای رفع گرفتاری همه ی ما بخصوص
داداش هانتر1[تصویر:  53.gif]، داداش راسخ[تصویر:  53.gif]، داداش عاشق[تصویر:  53.gif]
هدیه به حضرت زهرا (سلام الله علیها)
[تصویر:  53.gif]

۱- 14 [تصویر:  53.gif]
۲- 30 [تصویر:  53.gif]
۳- ۱۴ [تصویر:  53.gif]
۴- ۱۴ [تصویر:  53.gif]
۵- 14 [تصویر:  53.gif]
6- 14 53
14-7 53
8- 53

سلام دوستان
شب همگی بخیر
امیدوارم که روز پرانرژی ومفیدی رو سپری کرده باشین Khansariha (46) Khansariha (69) 

گروه دژ اهنین در چه حالیه؟

اعلام وضعیت هفته دومم زرده
نتونستم پای حرفم باایستم ولی نذاشتم قرمز بشه
هادی/هفته دوم /زرد/
ولی الان سه روز خوب دارم 53258zu2qvp1d9v 
میجنگم برای یه هفته پاک تر Khansariha (69) 
و یادم باشه که یه روز خوب بهتر از یه روز بد هست Khansariha (69)
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
نقل قول: گروه دژ اهنین در چه حالیه؟
من که عالیم Khansariha (69) 
خدایا می خوام در جهت تو حرکت کنم.

قو علی خدمتک جوارحی
واشدد علی العزیمه جوانحی
و هب لی الجد فی خشیتک
و دوام فی الاتصال بخدمتک

واقعا آدم از دنیا چی می خواد؟ خونه؟ ماشین؟ زن زیبا؟ کار خوب؟ پول فراوون؟ شهرت؟ قدرت سیاسی؟
همه ی اینها باشه ولی خدا نباشه توی زندگی آدم ، ارزش داره؟
حالا اگر خدا باشه ، ولی هیچکدوم از این ها نباشه ، اشکالی داره؟

((ذلک متاع الحیاه الدنیا ، والله عنده حسن المئاب
قل ائنبئکم بخیر من ذالکم؟ ...))
خشنودی خدا از همه این ها بالاتره.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان من اومدم بازم خسته لح و شلو پل
بشدت کلافه هستم هیچ انگیزه ای ندارم برای ترک
این اعصاب خوردی و شهوت ول کن من نیست
هر روز حرص و جوش میخورم و بعدشم شهوت لعنتیییییییی
ابن چرخه هیچ وقت تمومی نداره کمککککککککککککککک ;(
(1395 اسفند 14، 22:26)meep نوشته است: سلام دوستان من اومدم بازم خسته لح و شلو پل
بشدت کلافه هستم هیچ انگیزه ای ندارم برای ترک
این اعصاب خوردی و شهوت ول کن من نیست
هر روز حرص و جوش میخورم و بعدشم شهوت لعنتیییییییی
ابن چرخه هیچ وقت تمومی نداره کمککککککککککککککک ;(

می دونی چرا ؟؟

چون هنوز بهش میل داری ، وقتی ته دلت بخواد ، می ری سمتش بی برو برگرد حتی اگه صد سالم مقاومت کنی چون ته دلت باهاشه حتما می ری سراغش 
اینو برطرف کن 
مسیر آسفالته از راه خاکی داری می ری یا دارم می رم . 
خودتُ درست کن خودم ، خودمُ درست کنم 

نذار فلجت کنه که دیگه کارت تمومه  49-2
وقتی بخوای می شه 
وقتی نخوای نمی شه
برادران تواب و میپ ، خب چرا شما دو نفر با هم یه گروه نمی شین؟
نه برای مسابقه ی گروهی ، کلا تیم شید با هم ترک کنید.

منم اون اوایل با طاهر دو نفری ترک می کردیم.
این قدر حال می داد ، یه بار من می شکستم اون دلداریم می داد ، یه بار دیگه اون میشکست من دلداریش می دادم.
الان ، هم اون مدیر شده هم من  4chsmu1
نشون می ده این روش جواب می ده دیگه. اگر ترک نکنید حداقل مدیر می شید 4chsmu1

یه همگروهی که حرف آدم رو بفهمه خیلی تو مسیر ترک به آدم کمک می کنه. 302 
اگر تو مسابقه گروهی هم بیاین ، مهدیار رو می ذاریم سرگروهتون که تیمتون تکمیل شه. Khansariha (69) 
ای من کیف می کنم وقتی تواب پاکیش به هفته می رسه. 317 
به ماه که می رسه این طوری می شم. Greenstars 
به سال برسه که سکته کامل رو می زنم 4
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام بروبچ...اوضاع احوال چطوره؟ سال نو هم که داره میاد 49-2 49-2 Confetti
Khansariha (96) بچه های گروه مردان خدا در حالی ان؟؟؟؟
 سپاس شده توسط
سلام به رهروانی ها

داداش مهدی یار و داداش دریفت خوبه که فعالیت دارید و به بچه ها روحیه میدینGol

داداش دگرش پیشاپیش سال نو رو تبریک میگمGol

داداش مهاجر کجایی؟ منتظریم1

حال ما هم خوبه. یه مقدار فشارها زیاده
خدا به همه ی ما کمک کنه

یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
من متنفرم از همه چی...نمی دونم چرا Swear1
بیشتر از همه از خ.ا Khansariha (98) ...چون فک می کنم همش از تاثیرات اونه Hanghead
این روزا با وجود این که چهار روزه پاکم خیلی سخت می گذره...خیلی بدنم و روحم ضربه دیدن Shy Shy ...تو هر کاری که خواستم انجام بدم شکست خوردم Shy ...جبرانشون خیلی سخته...احساس نا امیدی میکنم...نمی دونم اصلا زندگی من بالاخره رو به راه می شه یا نه 117
خدایا خودت شاهدی که من میخوام اصلاح بشم...می خوام این خ.ا لعنتی رو بگذارم کنار...می خوام تو رو تو دلم داشته باشم...خدایا تغییر ایجاد کن تو سرنوشت من 63 63
(1395 اسفند 15، 22:26)Hossain نوشته است: من متنفرم از همه چی...نمی دونم چرا Swear1
بیشتر از همه از خ.ا Khansariha (98) ...چون فک می کنم همش از تاثیرات اونه Hanghead
این روزا با وجود این که چهار روزه پاکم خیلی سخت می گذره...خیلی بدنم و روحم ضربه دیدن Shy Shy ...تو هر کاری که خواستم انجام بدم شکست خوردم Shy ...جبرانشون خیلی سخته...احساس نا امیدی میکنم...نمی دونم اصلا زندگی من بالاخره رو به راه می شه یا نه 117
خدایا خودت شاهدی که من میخوام اصلاح بشم...می خوام این خ.ا لعنتی رو بگذارم کنار...می خوام تو رو تو دلم داشته باشم...خدایا تغییر ایجاد کن تو سرنوشت من 63 63
سلام داداش،به قول معروف دیو چو بیرون رود فرشته درآید
این دیو دست توئه که بیرونش کنی که بیرون کردنش سخت نیست ،پس یک همت سنگین بکن روزها رو کمی سخت پشت سر بگذار،مقدماتشم اینه که چشمات بدی رو نبینه ،فکرت سمت بدی نره،بعد که عادت شد دیگه نمیخواد به خودت فشار بیاری اونجا دیگه عادت شده راحتی ،ولی یادت باشه همیشه هر کاری اولش سخته بعد درست میشه،یاعلی مدد بلندشو حرکت کن.
(1395 اسفند 15، 22:26)Hossain نوشته است: من متنفرم از همه چی...نمی دونم چرا Swear1

داداش حسین درکت میکنم, خیلی سخته .
تحمل این همه فشار یه طرف , حسرت گذشته و تاثیراتش تو زندگی به طرف دیگه. خیلی وقتا با خودم فکر میکنم اگه زود تر ترک میکردم چه اتفاقات خوبی رو میتونستم رقم بزنم , چه فرصت های خوبی داشتم ولی اینا همش خیاله. یکی از بدی های این خ.ا هم اینکه آدمو خیال باف میکنه. ولی چه میشه کرد دندم نرم , خربزه خوردم باید پای لرزشم بشینم.
یه چیزی هم بگم اینکه خدا خودش اون بالا قاضیه , هرچی کار ما سخت تر باشه حتما پاداش بیشتری میده. پس به این فکر کن که چه جایگاهی پیش خدا پیدا میکنی اگه ترک کنی. پس نا امیدیو بزار کنار , مطمئن باش که میتونی ترکش کنی , Khansariha (69) اگه چنین باوری نداشته باشی حکمت خدا رو زیر سوال بردی.
من اعلام وضعیت این هفته رو الان میگم
هانتر1/ هفته سوم قرمز
هیچ چیزی نمی‌تونه توجیهی برای این کار باشه! دلیل قرمز بودنمم فقط خودمم و خودم! درسته کوهی از مشکلات برام آوار شده بود ولی نمی‌تونه توجیه درستی باشه.

وضعیتمم الان اعلام کردم که دیگه سریالی نشه. معذرت میخوام از همگروهیای عزیزم که نتیجه مسابقه رو خراب کردم 2 
اگه منفی بدید ناراحت نمیشم. خوشحال هم میشم چون یادم می‌مونه مسابقه گروهی اسمش روشه! شکست یه نفر یعنی شکست کل گروه 2 

امیدوارم هم شما ببخشید هم خدا 2
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سلام منم این هفته قرمز... شرمندم از بچه های گروه شهید همت
[تصویر:  qol.jpg]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان