امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام. آیا برای شما هم پیش اومده توی خواب ببینید دارین خ. ا میکنید؟!

من خیلی وقتا این خوابو می‌بینم ولی وقتی بیدار میشم می‌فهمم خواب بوده و خیالم راحت میشه. اما امروز از وقتی بیدار شدم اصلا یادم نمیاد واقعا خواب بوده یا واقعیت... بخاطر همین اعصابم ریخته بهم. میگم نکنه واقعیت بوده...
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
(1395 اسفند 28، 10:35)hunter1 نوشته است: سلام. آیا برای شما هم پیش اومده توی خواب ببینید دارین خ. ا میکنید؟!

من خیلی وقتا این خوابو می‌بینم ولی وقتی بیدار میشم می‌فهمم خواب بوده و خیالم راحت میشه. اما امروز از وقتی بیدار شدم اصلا یادم نمیاد واقعا خواب بوده یا واقعیت... بخاطر همین اعصابم ریخته بهم. میگم نکنه واقعیت بوده...

بهش محل نذار داداش.
تو که مطمئن نیستی؟ اگر مطمئن بودی یه چیزی ولی حالا فکر کردن بهش فقط اعصابت رو خرد می کنه و بیشتر تو رو سمت خ.ا سوق می ده.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1395 اسفند 27، 21:57)صادقین نوشته است: سلام برادر دریفت
آفرین به همت و تلاش و فکرت
ان شاء الله خدا به این کارهات برکت بده

خیلی دوست داریم در تاپیک کار آفرینی از تجربیات و صحبت های مفیدت استفاده کنیم1
توی رهروان هم برامون از تجربیات کار آفرینیت بگو

خدا بهمراهت باشهGol

سلام داداش خیلی نمیخوام سر موضوع رو باز کنم که الان دقیقا دارم چکار میکنم و از کجا شروع کردم و الان در چه حالم چون اینم همون قضیه حاضر بودن همه چیز و خط دادنه،فقط نیاز بازار رو به نسبت توانایی و علاقه ای که تو وجودم هست جست و جو کردم بعد با اون علاقه که داشتم اون حرفه رو خوب یاد گرفتم و سعی کردم چیزایی رو تو کار یاد بگیرم که دیگران توش لَنگ میزنن تا همیشه سوپاپ اطمینانم باشه تا کارفرما نتونه منو بپیچونه،همچنین فردای روز که خودم ان شاالله اگر کسب و کارم رو توسعه دادم زچو نیروی کار گرفتم اونقدر تو کارم خبره باشم که نیرو هم نتونه منو بپیچونه،در نهایت بعد از کارگری سر ساختمون و حتی راه رفتن سر ساختمون بعنوان مهندس همیشه تو این فکر بودم که اینطوری کار کردن با روحیات من هم خوانی نداره و همیشه تو فکر این بودم که با کمترین وقت بیشترین درآمد رو داشته باشم و اینم پیچیده نیست جوابش تخصصی کار کردنه حالا این میتونه یک نانوا باشه که نون رو جوری بپزه که مشتری هاش جای دیگه نرن،یا یک نجاری باشه که اینقدر تمیز و دقیق کار کنه کارش منحصر به فرد باشه و .. فقط خواستم بگم طرز فکرمونو عوض کنیم به فکر این نباشیم که بدویم دنبال دیکران استخداممون کنن به این فکر باشیم دیگران دنبال ما بدون.
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 28، 14:04)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: بهش محل نذار داداش.
تو که مطمئن نیستی؟ اگر مطمئن بودی یه چیزی ولی حالا فکر کردن بهش فقط اعصابت رو خرد می کنه و بیشتر تو رو سمت خ.ا سوق می ده.

تقریبا 90 درصد مطمئنم خواب بوده ولی همون 10 درصد هم فکرمو خراب می‌کنه
میخوام بهش فکر نکنم ولی همش میاد تو ذهنم...

با گوشیم پیام میدم، اگه کم و کسری بود به من چه :-D
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سپاس شده توسط
(1395 اسفند 28، 14:24)drift نوشته است:
(1395 اسفند 27، 21:57)صادقین نوشته است: سلام برادر دریفت
آفرین به همت و تلاش و فکرت
ان شاء الله خدا به این کارهات برکت بده

خیلی دوست داریم در تاپیک کار آفرینی از تجربیات و صحبت های مفیدت استفاده کنیم1
توی رهروان هم برامون از تجربیات کار آفرینیت بگو

خدا بهمراهت باشهGol

سلام داداش خیلی نمیخوام سر موضوع رو باز کنم که الان دقیقا دارم چکار میکنم و از کجا شروع کردم و الان در چه حالم چون اینم همون قضیه حاضر بودن همه چیز و خط دادنه،فقط نیاز بازار رو به نسبت توانایی و علاقه ای که تو وجودم هست جست و جو کردم بعد با اون علاقه که داشتم اون حرفه رو خوب یاد گرفتم و سعی کردم چیزایی رو تو کار یاد بگیرم که دیگران توش لَنگ میزنن تا همیشه سوپاپ اطمینانم باشه تا کارفرما نتونه منو بپیچونه،همچنین فردای روز که خودم ان شاالله اگر کسب و کارم رو توسعه دادم زچو نیروی کار گرفتم اونقدر تو کارم خبره باشم که نیرو هم نتونه منو بپیچونه،در نهایت بعد از کارگری سر ساختمون و حتی راه رفتن سر ساختمون بعنوان مهندس همیشه تو این فکر بودم که اینطوری کار کردن با روحیات من هم خوانی نداره و همیشه تو فکر این بودم که با کمترین وقت بیشترین درآمد رو داشته باشم و اینم پیچیده نیست جوابش تخصصی کار کردنه حالا این میتونه یک نانوا باشه که نون رو جوری بپزه که مشتری هاش جای دیگه نرن،یا یک نجاری باشه که اینقدر تمیز و دقیق کار کنه کارش منحصر به فرد باشه و .. فقط خواستم بگم طرز فکرمونو عوض کنیم به فکر این نباشیم که بدویم دنبال دیکران استخداممون کنن به این فکر باشیم دیگران دنبال ما بدون.

خیلی عالی دریفت جان .. دستت درد نکنه  Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (48)
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
 سپاس شده توسط
دریفت جان صحبت هات خوندنی بودند 302

بچه ها نتایج گروه بندی ها

گروه یکم
hunter1
صادقین
مهاجر
Hossain

گروه دوم
عاشق فاطمه زهرا
drift
Mr Degaresh
Deril

گروه سوم
sadaf1
قاصدک
sabour

مسابقه از الان رسما شروع می شه Khansariha (57)

خداحافظی

سپاس شده توسط
ممنون که تجربیاتتو گفتی. حتماً خوشحال میشیم از پیشنهاداتت استفاده کنیم[تصویر:  1.gif]
اگه صلاح می دونی قسمت (1) رو بیشتر توضیح میدی؟

خواهش می کنم . 
کنگره 60 اعتقاد داره که با اعتیاد ( به هر چیزی ) یه قسمت از مغزتون به نام نقطه ی ایکس ( که فک میکنم پون نمیدونن دقیقا کجاست میگن ایکس ) رو دستی تحریک میکنین . یعنی اون قسمت باید اتومات کارخودشو میکرده ( مثلا حس آرامش ، لذت ، شادی ، نشاط ) ، شما دخالت کردین تو کارش ، کارشو به هم زدین ( از طریق اعتیاد ) . حالا کسی که میخواد ترک کنه ، در عرض 3 تا 7 روز ، (به این روش میگن سقوط آزاد) سم مواد مخدر از بدنش میره بیرون و از نظر فیزیکی دیگه معتاد نیست . اما اون نقطه ی ایکس تو مغزه که دیگه کار نمیکنه و باعث میشه فرد با اینکه پاکه ، باز بره سراغش . 
حالا کنگره میگه هر چیزی زمان طبیعیش باید طی شه ( مثلا جوجه شد تخم مرغ 21 روز ، به دنیا اومدن نوزاد 9 ماه طول میکشه و زودتر از اون نمیشه )
. و ترک رو مثلا ی سال طول میدن ، تا اون نقطه ایکس یواش یواش سر کارش برگرده و میگن عمل ترک کردن حداقل 10 ماه باید طول بکشه . 

برای این هم یه شربتی رو جایگزین ماده مخدره میکنن ، و رفته رفته ازش کم میکنن ف تا مثلا بعد 10 ماه دیگه اون شربته رو نخوره دیگه ..
(1395 اسفند 28، 14:50)hunter1 نوشته است:
(1395 اسفند 28، 14:04)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: بهش محل نذار داداش.

تقریبا 90 درصد مطمئنم خواب بوده ولی همون 10 درصد هم فکرمو خراب می‌کنه
میخوام بهش فکر نکنم ولی همش میاد تو ذهنم...

با گوشیم پیام میدم، اگه کم و کسری بود به من چه :-D
خب می دونم دست خودت نیست.
ولی باید باهاش مقابله کنی.
همین که بزرگ بشه ، جلوی کارت رو می گیره. (چون خودم از این افکار ضربه خوردم می دونم چه قدر می تونه خطرناک باشه)
سرت رو به کاری گرم کن حتما تا از یادت بره. 53258zu2qvp1d9v

خداحافظی

سپاس شده توسط
آقا ما رو انداختین با رییس مسابقات ؟؟!  303
واسه همین گروه ما رو سه نفری کردین ؟؟!  4chsmu1
یه حس " من و قاصدک و صبور ، شما همه " در این یار کشی نهفته است .. Khansariha (69) Cowboypistol
اینو توی ارسال های قبلیم پیدا کردم....یاد این شعر به خیر...

گفت دانایى که گرگى خیره سر
هست پنهان در نهاد هر بشر

... لاجرم جارى است پیکارى بزرگ
روز و شب مابین این انسان و گرگ

زور بازو چاره این گرگ نیست
صاحب اندیشه داند چاره چیست

اى بسا انسان رنجور و پریش
سخت پیچیده گلوى گرگ خویش

اى بسا زور آفرین مردِ دلیر
مانده در چنگال گرگ خود اسیر

هرکه گرگش را دراندازد به خاک
رفته رفته مى‌شود انسان پاک

هرکه با گرگش مدارا مى‌کند
خلق و خوى گرگ پیدا مى‌کند

هرکه از گرگش خورد دائم شکست
گرچه انسان مى‌نماید، گرگ هست

در جوانى جان گرگت را بگیر
واى اگر این گرگ گردد با تو پیر

روز پیرى گرکه باشى همچو شیر
ناتوانى در مصاف گرگ پیر

اینکه مردم یکدگر را مى‌درند
گرگهاشان رهنما و رهبرند

اینکه انسان هست این سان دردمند
گرگها فرمان روایى مى‌کنند

این ستمکاران که با هم همرهند
گرگهاشان آشنایان همند

گرگها همراه و انسانها غریب
با که باید گفت این حال عجیب

زنده یاد فریدون مشیری
 سپاس شده توسط
(1395 اسفند 28، 15:03)sabour نوشته است: آقا ما رو انداختین با رییس مسابقات ؟؟!  303
واسه همین گروه ما رو سه نفری کردین ؟؟!  4chsmu1
یه حس " من و قاصدک و صبور ، شما همه " در این یار کشی نهفته است .. Khansariha (69) Cowboypistol
سلام برادر
خیلی خندیدم دستت درد نکنه4chsmu1
داداش مرتضی هم تو گروه شماست49-2

گروه سوم
sadaf1
قاصدک
sabour
Mortezaag37
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
گروه یکم
hunter1
صادقین
مهاجر
Hossain

به به به به
چه همگروهیایی Khansariha (63)

یه حسی بهم میگه توی گروه بندیا پارتی بازی کردین همه خوبا رو گذاشتین توی گروه یکم (خودم رو هم میگماااا 22 ) 4chsmu1

از همین الان اسمهای پیشنهادیتون رو میتونید اعلام کنید (فقط یه خواهش برادرانه دارم: اسمهای معصومین و شهدا رو پیشنهاد ندید لطفا 1 )

من به یاد قدیما همون مسیر سبز رو پیشنهاد میدم

(دعای عرفه)

(1395 اسفند 28، 15:24)صادقین نوشته است: سلام برادر
خیلی خندیدم دستت درد نکنه4chsmu1
داداش مرتضی هم تو گروه شماست49-2

گروه سوم
sadaf1
قاصدک
sabour
Mortezaag37
به .. داش مرتضی خودمونو میگی ؟ پیش تجربی ؟!با این حساب   آقا ما خیلی قوی شدیم ها .. آخرش نیاید بگید یار کشی مشکل داشت ها ..! 
--
آقا راستی دکتر آرش هم اومده مثل اینکه .. الان یه شعر قشنگ گذاشته بود ، یه آمار بگیرین ببینین اونم میاد یا نه !
بچه ها گروه ما رو هم دست کم نگیریدا!
یادمه چند نفری که گروه ما رو دست کم گرفته بودند الان وضعیت چندان خوبی ندارند Gigglesmile
عاشق فاطمه زهرا
drift
Mr Degaresh
Deril

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1395 اسفند 28، 18:34)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: بچه ها گروه ما رو هم دست کم نگیریدا!
یادمه چند نفری که گروه ما رو دست کم گرفته بودند الان وضعیت چندان خوبی ندارند Gigglesmile
عاشق فاطمه زهرا
drift
Mr Degaresh
Deril
سلام با احترام به گروه شما فکر کنم گروه ما قهرمان میشه Gigglesmile
گروه سوم
sadaf1
قاصدک
sabour
Mortezaag37
[تصویر:  qol.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...