امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1396 ارديبهشت 12، 22:24)alireza.h نوشته است: واقعا بعضی وقتا فکرمیکنم من چن سال به این مرض گرفتارم اگه نبودم چه کارایی میتونستم بکنم
چه کارایی که می تونستم بکنم ولی به جای همش خابیدم و نشستم و وقتمو تلف کردم
هنوزم دیر نیست و وقت زیاد دارم و فقط میخوام 2یا 3 سال دیگه که به این فکر کنم بگم چقد خوب شد که تونستم ترک کنم و به جاهایی که میخاستم برسم
واقعا فقط ادم باید نقطه ضعف های خودشو بفهمه و هر روز مرور کنه تا یادش نره. من اخرشب بیدار موندن و تلگرام دوتا از ضعفام بود
وتصمیم گرفتم هر روز صبح ورزش کنم ایشالا که بتونم ایندفعه تموم کنم این مرضو. شما هام روحیه بدید تا بترکونیم Khansariha (69)
علیرضا / گروه اول صمدیه / از 9 اردیبهشت پاک . نمیدونم هفته چندم میشه 22

واقعا حرفات انگار حرفای خودم بود!

اگه من وقتمو تلف نمیکردم چی میشد!...

اما منم تصمیم به عوض شدن و مرور نقطه قوت هام! گرفتم!..........

من چند وقتیه که تلگرام رو روی کامپیوترم دارم اما لوگ اوت کردم!.....داخلشم نمیرم مگر اینکه خیلی واجب بشه!

کارمم انجام بدم میام بیروون مثل همین الان که کار داشتم و رفتم و شاید چند وقت دیگه یه سرکوچیک بهش بزنم!.....قبلا این اراده رو نداشتم و شب و روز پاش بودم!

من تصمیم به ورزش کردن نگرفتم اما فکر میکنم تصمیم به کتاب خوندن که گرفتم برام مثل ورزش کردنه ..اما نشسته!...

این آخر شب بیدار موندن رو هنوز من کمی دارم اما خیلی از شبا خوب میخوابم...چون دیگه رخت خواب رو با اتاق کنفرانس اشتباه نمیگیرم!.....تا وقتی که فکرم بیاد همینجایی که نشستم فکر میکنم ..به محض اینکه خوابم بیاد ...مثل الان میرم میخوابم.

شب همگی متعالی رفقا.... 49-2
سلام دوستان اینروزا یه چیزی ذهنمو مشغول کرده اینکه تا وقتی گرفتار این گناهی یه جوری وقت و انرژیتو میگیره و وقتی هم تصمیم به کنار گذاشتنش میگیری همش باید باهاش بجنگی و  مراقب باشی که تحریک نشی یا خیلی از کارارو نکنی و... اینم یه جوری ذهن ادمو مشغول میکنه حالا که فکر میکنم میبینم هیچجوره نمیشه از شره این غریزه لعنتی خلاص شد
من یکی از تفریحاتم دیدنه فیلمای هالیوودیه کلن ادم فیلم بازیم ولی از وقتی تصمیم به ترک گرفتم این کارو گذاشتم کنار چون این فیلما هر چقدرم بدون صحنه باشه وسطش خلاصه یه چیزایی داره ک نمیشه کاریش کرد 65
خلاصه ک الانم که تو ترک هسسم خیلی ذهنم مشغوله دست کمی از قبلن نداره نمیدونم شاید هر چی بریم جلوتر بهتر شه ، امیدوارم Hanghead
 سپاس شده توسط
(1396 ارديبهشت 13، 19:49)mohsennia نوشته است: سلام دوستان اینروزا یه چیزی ذهنمو مشغول کرده اینکه تا وقتی گرفتار این گناهی یه جوری وقت و انرژیتو میگیره و وقتی هم تصمیم به کنار گذاشتنش میگیری همش باید باهاش بجنگی و  مراقب باشی که تحریک نشی یا خیلی از کارارو نکنی و... اینم یه جوری ذهن ادمو مشغول میکنه حالا که فکر میکنم میبینم هیچجوره نمیشه از شره این غریزه لعنتی خلاص شد
من یکی از تفریحاتم دیدنه فیلمای هالیوودیه کلن ادم فیلم بازیم ولی از وقتی تصمیم به ترک گرفتم این کارو گذاشتم کنار چون این فیلما هر چقدرم بدون صحنه باشه وسطش خلاصه یه چیزایی داره ک نمیشه کاریش کرد 65
خلاصه ک الانم که تو ترک هسسم خیلی ذهنم مشغوله دست کمی از قبلن نداره نمیدونم شاید هر چی بریم جلوتر بهتر شه ، امیدوارم Hanghead

بنظر من با گذشت زمان شرایط بهتر میشه و استرس کاهش پیدا میکنه.ولی باید زمان به طرز صحیح بگذره و مدیریت کنی.نه تنها این کار،هر کار دقت کنی اولش سخته،مثل مثلا صبح بیدار شدن،اگر یک ماه هر روز سر ساعت بیدار شی ،قبل از زنگ ساعت میتونی خودکار بیدار باشی .
(1396 ارديبهشت 13، 19:49)mohsennia نوشته است: سلام دوستان اینروزا یه چیزی ذهنمو مشغول کرده اینکه تا وقتی گرفتار این گناهی یه جوری وقت و انرژیتو میگیره و وقتی هم تصمیم به کنار گذاشتنش میگیری همش باید باهاش بجنگی و  مراقب باشی که تحریک نشی یا خیلی از کارارو نکنی و... اینم یه جوری ذهن ادمو مشغول میکنه حالا که فکر میکنم میبینم هیچجوره نمیشه از شره این غریزه لعنتی خلاص شد
سلام
محسن جان دریف درست میگه، به مرور زمان حتما بهتر میشه.
کم کم خودت رو ارزشمندتر می بینی و فکر و وقت و انرژیت رو صرف کارهای دیگه می کنی.
غریزه هست اما مرکز توجه تو نیست.

همون طور که خ.ا تبدیل به عادت شده. پاکی هم می تونه تبدیل به عادت بشه.
من آرزومه که روزهای تعطیل ساعت معمول همیشگی از خواب پا نشم و بتونم کمی بیشتر و بهتر بخوابم.
اما نمیشه.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1396 ارديبهشت 12، 22:24)alireza.h نوشته است: واقعا بعضی وقتا فکرمیکنم من چن سال به این مرض گرفتارم اگه نبودم چه کارایی میتونستم بکنم
چه کارایی که می تونستم بکنم ولی به جای همش خابیدم و نشستم و وقتمو تلف کردم
هنوزم دیر نیست و وقت زیاد دارم و فقط میخوام 2یا 3 سال دیگه که به این فکر کنم بگم چقد خوب شد که تونستم ترک کنم و به جاهایی که میخاستم برسم
واقعا فقط ادم باید نقطه ضعف های خودشو بفهمه و هر روز مرور کنه تا یادش نره. من اخرشب بیدار موندن و تلگرام دوتا از ضعفام بود
وتصمیم گرفتم هر روز صبح ورزش کنم ایشالا که بتونم ایندفعه تموم کنم این مرضو. شما هام روحیه بدید تا بترکونیم Khansariha (69)
علیرضا / گروه اول صمدیه / از 9 اردیبهشت پاک . نمیدونم هفته چندم میشه 22
علیرضا جان ،‌ این فکر کردن نقطه ی شروع حرکته.
به خودت می آی. این به خود اومدنه خیلی ارزش منده.
یعنی من چند سال دیگه باید درگیر خودارضایی باشم؟ هی بیست روز پاکی ، بعدش شکست ، سی روز پاکی بعدی شکست.
یعنی من این همه سال کانونم ، هنوز رکوردم به صد روز نرسیده. این فکر من رو به خودم آورد.
خب به خودت اومدی ،‌ بعدش چی؟
این بعدش خیلی خیلی مهمه. این که فکر کنی ، فکر کنی و بیشتر فکر کنی و تصمیم بگیری. یه تصمیم جدی و پاش بایستی.
هنوز بعد بیست و خرده ای روز پاکی به مرحله تصمیم نرسیدم ، فکر می کنم و می کنم. 53258zu2qvp1d9v 
شاید اگر چند روز خالی بشم ، بتونم یه تصمیم جدی بگیرم ، تصمیمی که بتونم پاش بایستم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

حسین / گروه صمدیه / هفته ی سوم سبز
بازم خداروشکر...
 سپاس شده توسط
سلام
drift از گروه صمدیه هفته سوم سبز
چرا اینجا خلوته اینقدر، 65
 سپاس شده توسط
سلام خوبین دوستان یه سوال اینجا چطوری میشه عضو شد؟
 سپاس شده توسط
(1396 ارديبهشت 15، 21:58)یه روز سخت نوشته است: سلام خوبین دوستان یه سوال اینجا چطوری میشه عضو شد؟

سلام دوست خوبم
خوش اومدی به کانون 317

ثبت نام در گروه های ترک دخترونه / پسرونه 1

این لینک که گذاشتم رو ببین 
یه فرم کوچیک هست باید پر کنی Khansariha (69)
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها شرمنده اینترنتم به طور نا خواسته قطع شد و نتونستم بیام اینم الان موقته و باید برم احتمالا تا یه هفته شایدم 2 هفته درس میشه و برمیگردم دلم برا همتون تنگ شده فعلا خداحافظ
هر روزى که بر انسان وارد شود،گوید:من روز جدیدى هستم،من بر اعمال و گفتار تو شاهد مى باشم.سعى کن سخن خوب و مفید بگویى،کار خوب و نیک انجام دهى.من در روز قیامت شاهد اعمال و گفتار تو خواهم بود.و بدان امروز که پایان یابد دیگر مرا نخواهى دید وقابل جبران نیست.

5353 امام علی (ع)5353
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام به دوستان خوبم

صادقین/گروه صبح پاکی/هفته سوم سبز
خدا رو شکر

این دور مسابقه خوب بود. ولی می تونیم بهتر باشیم.
سعیم این بود توی کارا نظم بیشتری داشته باشم.
برنامه ی قرآن محوریت داشت.

برای تغییر، تمرین لازمه.

اولش سخته ولی اگه پیوسته باشیم می تونیم.
-----
(1396 ارديبهشت 16، 1:12)آخرین امید نوشته است: سلام بچه ها شرمنده اینترنتم به طور نا خواسته قطع شد و نتونستم بیام اینم الان موقته و باید برم احتمالا تا یه هفته شایدم 2 هفته درس میشه و برمیگردم دلم برا همتون تنگ شده فعلا خداحافظ

سلام
دشمنت شرمنده
امیدوارم موفق باشی

تا اینجا اومدی یه اعلام وضعیت هم می کردیVamonde
-----
(1396 ارديبهشت 15، 19:45)aliunknown نوشته است: سلام دوستان گلم ...
دارم یه روش جدید رو تست میکنم ...
اگه جواب داد بهتون خبرشو میدم Hanghead

سلام
ان شاء الله خیر باشه
-----
(1396 ارديبهشت 15، 11:38)drift نوشته است: سلام
drift از گروه صمدیه هفته سوم سبز
چرا اینجا خلوته اینقدر، 65

سلام
شما یه بحث راه بنداز شاید شلوغ شدKhansariha (69)
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام به همه ..من میخام توی مسابقه گروهی شرکت کنم. چیکار باید بکنم؟
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
عاشق فاطمه زهرا / گروه رستاخیز ذهنی / هفته ی سوم هم سبز
Khansariha (69) 
این دور مسابقه ی گروهی تلاش کردم که روی اینترنتم کنترل داشته باشم.
هفته ی اول خیلی محکم تر بودم ، هفته ی دوم  شل شدم و هفته ی سوم تقریبا ول شد.
ولی آثارش هنوز هم مونده.
یعنی مثل قبلش نیستم که وقتی بیکار بشم ، سریع برم توی اینترنت. ولی همین که الان وسط درس اومدم کانون یعنی کنترل نت ندارم. 4fvfcja 
علتش هم می دونم چیه. هیچ وقت زوری آدم عوض نمی شه.
یعنی این طور نیست که آدم بتونه به خودش تحکم کنه. باید فکر کنه ، تصمیم بگیره ،‌ مقدماتش رو فراهم کنه و آثارش رو بپذیره و استقامت داشته باشه و ...
چه ارزشی داره آدم دو هفته درست باشه و بعدش خراب شه؟ همت بلند یعنی این که شما یک سال روی خودت کار کنی تا بهتر بشی.

خلاصه که حرکت در این مسیر خیلی فایده داره. خیلی کار ها رو هم می شه انجام داد.
کنترل نگاه. کنترل فکر. کنترل اینترنت. زندگی در زمان حال. خواندن روزانه کتاب ، ورزش کردن ، روزانه قرآن خوندن ، حفظ قرآن ، کنترل غذا ، احترام به والدین و ادب ، کنترل خشم ، کنترل استرس ، دوری از تنبلی و ....
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام هفته سوم صدف 1 از گروه صمدیه قرمز شرمندم...
برای مسابقه بعدی هستم ان شاالله اما سرگروهی نمی پذیرم. با تشکر از برادر خودم صادقین عزیز
[تصویر:  qol.jpg]
برای تکون خوردن یک انگیزه قوی لازمه/اول یک هدف مشخص سپس جنگ برای رسیدن به اون هدف / من خودم پارسال این موقع ها پشتیبان ADSL بودم و شبا ساعت ۱ شب میومدم خونه،دربدر دنبال کار بودم،یک جرقه باعث شد ی هدف بلند مدت تو ذهنم شکل بگیره و شروع کردم تلاش خیلی خیلی زیاد برای اون،هنوزم دارم سخت تلاش میکنم،که اون هدفم به هدف بزرگتری تبدیل شده که مستلزم تلاش بیشتره ،با اینکه در روز وقت زیادی ندارم (شب ساعت ۱۰ تا ۱ شب) ولی همونو صرف تلاش میکنم و کوتاه نمیام ، من ِ نوعی لایق بهترین ها هستم به شرطی که خودم بخوام و واسش تلاش کنم .

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان