امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1396 خرداد 2، 20:43)aliunknown نوشته است:
(1396 خرداد 2، 19:32)sabour نوشته است: بچه های گروه این برای امضا خوبه ؟؟  22

[تصویر:  us0w_last.png]

الان موندم بخندم یا گریه کنم  Hanghead
چرا انقدر پیر ؟؟؟  45
ولی ایده جالبی بود شاید منم از روش کپی کردم  Khansariha (13)
داستان اینه که همون اول ، میتوانم به شوخی گفت چرا منو انداختین تو گروه پیرمردا .. تا امروز هم اسم دادیم و رای گیری ، ولی خبری از اعضا نیست ، فک کنم با همون گروه پیرمردا باید ادامه بدیم  4chsmu1
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 2، 7:04)aliunknown نوشته است: Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
ای نامرد ....

علی دقیقا به کدوم حرفم اینقد خندیدی بگو تا خودممم بخندم Nishkhand Smiley-face-biggrin

طاهر:
 فک کنم دفعه ی قبل باهم هم گروه بودیم که این فکرو میکنی نه؟ Smiley-face-biggrin

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سپاس شده توسط
سلام.

پهلوونا در چه حالن...؟؟؟

من که با دوسال ترک فاصله ای ندارم..
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
بچه های گروه سوم( گروهِ شاخِ این دوره از مسابقات 128fs318181 128fs318181 )، عکس پروفایلمو باز عوض کردم، یه لوگوی دیگه طراحی کردم چون آرمین جان گفت که اگه میشه لوگویی بسازم که اسم گروه هم توش جا داشته باشه. حالا باز نظر بدید هرکدوم قشنگ تره بدیم بره واسه کامپیوتری کردن.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
گروه شاخ مسابقاتو خوب اومدی 4chsmu1 16 16 16
جفتش خوبه بنظرم اقا رضا  49-2
 سپاس شده توسط
سلام دوستان

خوبید؟
می بینم که در دوری ما رهروان شلوغ پلوغ شده. 4chsmu1
اشکال نداره. این بار ازتون می گذرم. 4chsmu1 

عاشق فاطمه زهرا : جوان مردان - رای به جهاد اکبر
Mr Degaresh : ذهن زیبا - رای به ذهن زیبا
sabour : بلند همتان - رای به بلند همتان
ما می توانیم 91 : جهاداکبر

خوب الان همه چی به رای ما می توانیم بستگی داره. 4chsmu1  داداش بیا رای بده ما را از سردرگمی دربیار.
صبور جان من که صد در صد با این امضا موافقم. ولی از قدیم گفتند ، دود از کنده بلند می شه. Muscular 

اعلام وضعیت در مورد پاکی :‌ الحمد لله بعد از شنبه که خراب شد ، اوضاع اومده تحت کنترل. 
دیگه با مترو می رم و میام که مسئله ی تاکسی اذیت نکنه. اینترنت رو هم کلا پکوندم. فقط توی دانشگاه  اینترنت می رم.
(همین بود که یه دفعه غیب شدم. 53258zu2qvp1d9v )
اعلام وضعیت برنامه : سعی می کنم به نماز هام بیشتر توجه کنم. راضی نیستم. وقت نماز هی ذهنم می پره این ور و اون ور.
اما سعی می کنم به جماعت بخونم. نماز شب هم بیدار نمی شم. اما تازه شروع کاره. باید جدی تر بگیرمش. 53258zu2qvp1d9v 
برنامه ی سالانه رو هم هنوز تکمیل نکردم. ان شاء الله تا پنج شنبه این هم انجام می شه.

دوستان ، دیگه ما بریم تا پنج شنبه. ان شاء الله پنج شنبه توی دانشگاه میام یه مشارکت درست و حسابی می کنم. Khansariha (56) 
صبور جان در نبود ما گروه رو به تو می سپارم. یه خبری از دوستان بگیر. سنگر رو حفظ کن خلاصه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1396 خرداد 2، 19:32)sabour نوشته است: بچه های گروه این برای امضا خوبه ؟؟  22
[تصویر:  us0w_last.png]
سلام
اخه بچه جان باید حتما بیاییم یه دست بزنیمت
این کارا چیه میکنی تو
برو درساتو بخون تجدید نشی Hanghead

(1396 خرداد 2، 23:45)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: سلام دوستان

خوبید؟
می بینم که در دوری ما رهروان شلوغ پلوغ شده. 4chsmu1
اشکال نداره. این بار ازتون می گذرم. 4chsmu1 

عاشق فاطمه زهرا : جوان مردان - رای به جهاد اکبر
ما می توانیم 91 : جهاداکبر

خوب الان همه چی به رای ما می توانیم بستگی داره. 4chsmu1  داداش بیا رای بده ما را از سردرگمی دربیار.
صبور جان من که صد در صد با این امضا موافقم. ولی از قدیم گفتند ، دود از کنده بلند می شه. Muscular 

اعلام وضعیت در مورد پاکی :‌ الحمد لله بعد از شنبه که خراب شد ، اوضاع اومده تحت کنترل. 
دیگه با مترو می رم و میام که مسئله ی تاکسی اذیت نکنه. اینترنت رو هم کلا پکوندم. فقط توی دانشگاه  اینترنت می رم.
(همین بود که یه دفعه غیب شدم. 53258zu2qvp1d9v )
اعلام وضعیت برنامه : سعی می کنم به نماز هام بیشتر توجه کنم. راضی نیستم. وقت نماز هی ذهنم می پره این ور و اون ور.
اما سعی می کنم به جماعت بخونم. نماز شب هم بیدار نمی شم. اما تازه شروع کاره. باید جدی تر بگیرمش. 53258zu2qvp1d9v 
برنامه ی سالانه رو هم هنوز تکمیل نکردم. ان شاء الله تا پنج شنبه این هم انجام می شه.

دوستان ، دیگه ما بریم تا پنج شنبه. ان شاء الله پنج شنبه توی دانشگاه میام یه مشارکت درست و حسابی می کنم. Khansariha (56) 
صبور جان در نبود ما گروه رو به تو می سپارم. یه خبری از دوستان بگیر. سنگر رو حفظ کن خلاصه.

سلام
من به جهاد اکبر رای می دم
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
(1396 خرداد 2، 23:38)mohsennia نوشته است: گروه شاخ مسابقاتو خوب اومدی 4chsmu1 16 16 16
جفتش خوبه بنظرم اقا رضا  49-2

خب پس آرمین و علیرضا هم رای بدن، قظعی بشه. محسن جان آشنا داری که فوتوشاپ بلد باشه؟ یا خودت بلدی؟ همین لوگو رو دوبُعدی میکنیم که زیاد سخت نباشه
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
(1396 خرداد 3، 10:54)Rise نوشته است: سلام

چن روزه خوابای سکسی می بینم الان 97 روز پاکم دیشت خواب دیدم یه زن داره من و مجبور به سکس می کنه صبح از خواب پا شدم با اینکه خودارضایی و دست ورزی نکرده بودم ولی جنب بودم در استلاح اسلامی بهش میگن جنب شدن در خواب که گاهی با آب بدون رنگ میگن آب مزی که خلاف اب منی در خودارضایی خارج میشه بدون رنگ هست بگذریم...

خسته شدم با اینکه پاکم ولی... چند وقته این افکار دست از سرم بر نمیداره حتی فکرم نمی کنم در این رابطه ولی تو خواب...
این خوابا هم انگار سریالی شده!! چن شبه از این خوابا می بینم
قبلا صد روز پاکی رو گذروندم ولی این خوابا باعث خ.ا شد
شروع شد دوباره

نمیدونم واالله.
داداش هر چی در طول روز بهش فکر کنی بد تره.
باید سعی کنی حواست رو در طول روز پرت کنی به چیز های دیگه.
نقل قول: عاشق فاطمه زهرا : جوان مردان - رای به جهاد اکبر
ما می توانیم 91 : جهاداکبر به جهاد اکبر
خب در نتیجه اسم گروه ما شد ، جهاد اکبر  302

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام
عاشق جان
کجا میری تا پنجشنبه؟  Swear1 امروز نوبت تویه ها. این مسئولین مسابقه چرا درست اطلاع رسانی نمی کنن؟  4chsmu1
-----------
داداش رضای عزیز
هر دو تا لوگویی که درست کردی قشنگه. ممنون که این قدر اکتیو هستی.
به نظرم اصلا هر دوش رو کنار هم میشه گذاشت. تو امضا جا زیاد هست.  4chsmu1
فقط ببینیم چطور میشه کامپیوتریش کرد. یکی سرچ بزنه تو نت طراحی لوگو با کامپیوتر.  Smiley-happy114
-----------
رزمجوی عزیز ممنون که سر زدی. خوش به سعادتت.  Khansariha (18)
-----------
داداش rise
آقا همین که نزدیک به 100 روز هست که پاکی عالیه. کارت حرف نداره رفیق.
همین فرمون رو برو جلو. به دلت هم هیچ بد راه نده.
بالاخره وقتی تخلیه صورت نگیره، یه وقتا از این خواب ها به سراغ آدم میاد. طبیعیه. غمت نباشه. بهشم فکر نکن.  Khansariha (18)
ضمنا موقعی که خروج آب با شهوت و جهش نبوده و نسبت به منی بودن اون (با توجه به توضیحی که دادی) یقین نداری، اون آب پاک محسوب میشه. در واقع جنب نشدی و نیاز به غسل هم نداره.
تو این جور مواقع نیاز به تفتیش و وسواس به خرج دادن نیست.
ضمناً جدای از رنگ که شاید تشخیصش سخت تر باشه، از لحاظ مقدار هم کمتر هست. من هم چند شب پیش با اینکه خواب خاصی ندیده بودم همین اتفاق برام افتاد.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: شما به بیش‌ترین حد مجاز اعتبار دادن در امروز رسیده‌اید.

ببخشید چی میگه این
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 2، 23:33)rezaKy نوشته است: بچه های گروه سوم( گروهِ شاخِ این دوره از مسابقات 128fs318181 128fs318181 )، عکس پروفایلمو باز عوض کردم، یه لوگوی دیگه طراحی کردم چون آرمین جان گفت که اگه میشه لوگویی بسازم که اسم گروه هم توش جا داشته باشه. حالا باز نظر بدید هرکدوم قشنگ تره بدیم بره واسه کامپیوتری کردن.

واقعا ادم کیف میکنه به وجود همچین هنرمندایی تو گروه و درکل تو کانون 303
دوتا طرح عالیه.

از برنامه هام فقط اینکه
تونستم یخورده خوابمو کم کنم.
امروزم خوب به اعصابم مسلط بودم
ایشالا از فردا استارت درس رو هم میزنم
و ثابت میکنیم ما گروه شاخ این دوره از مسابقات هستیم 317 Khansariha (46) 6

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سلام
من آمدم 317

و اما قبل از هرچیز امتیاز دهی من:

قاصدک: عاشقان ولایت 3
علی: عطر خدا 4
یه روز سخت : راز پاکی 3

(1396 خرداد 2، 21:37)آرمــین نوشته است: طاهر
نمی دونی این حساسیت با بینی من چه کرده
همش عطسه و آبریزش و گرفتگی بینی
قبلنا می رفتم یه آمپول بتامتازون می زدم تا چند ماه خوب بودم. نمی دونم بازم برم بزنم یا نه. میگن کورتون داره و اینا.  53258zu2qvp1d9v

کورتون چیه؟ 4

من خیلی از این چیزا سر در نمیارم
یه انتی هیستامین گرفتم 
هر وقت اوضاع خیلی بد میشه میخورم
کمابیش تاثیر داره
الان خوبم 49-2

خوشم میاد تو هم مثل من کولکسیون مشکلات هستیا 4chsmu1

(1396 خرداد 2، 21:48)aliunknown نوشته است: بچه ها لوگو ها رو برای کی میخواید !؟!؟!؟!؟
من اگه بیکار شدم ( از شر امتحانا ) در خدمت هستم  Hanghead

لوگو رو برای امضای گروهشون میخوان
تو اگه خواستی لوگو بزنی برا خودمون بزن Khansariha (69)
اگه یچیز خوب درست کنی یه جایزه پیش خودم داری 49-2

(1396 خرداد 2، 22:28)engineer نوشته است: طاهر:
 فک کنم دفعه ی قبل باهم هم گروه بودیم که این فکرو میکنی نه؟ Smiley-face-biggrin 

نه من اصلن دفعه قبلی نبودم
نمیدونم چرا 4chsmu1

(1396 خرداد 2، 23:13)razmjoo نوشته است: سلام.

پهلوونا در چه حالن...؟؟؟

من که با دوسال ترک فاصله ای ندارم..

پهلوانا عالی ان و وقتی شماها رو می بینن عالی تر میشن 317

برادر جان بیشتر بیا سایت
بچه های اینحا وقتی ادمای موفق و باانگیزه ای مثل شما رو می بینن خیلی خوشحال میشن

از زندگی متاهلی برامون بگو 49-2

(1396 خرداد 2، 23:45)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: دوستان ، دیگه ما بریم تا پنج شنبه. ان شاء الله پنج شنبه توی دانشگاه میام یه مشارکت درست و حسابی می کنم. Khansariha (56) 
Swear1 

(1396 خرداد 3، 10:54)Rise نوشته است: سلام

چن روزه خوابای سکسی می بینم الان 97 روز پاکم دیشت خواب دیدم یه زن داره من و مجبور به سکس می کنه صبح از خواب پا شدم با اینکه خودارضایی و دست ورزی نکرده بودم ولی جنب بودم در استلاح اسلامی بهش میگن جنب شدن در خواب که گاهی با آب بدون رنگ میگن آب مزی که خلاف اب منی در خودارضایی خارج میشه بدون رنگ هست بگذریم...

خسته شدم با اینکه پاکم ولی... چند وقته این افکار دست از سرم بر نمیداره حتی فکرم نمی کنم در این رابطه ولی تو خواب...
این خوابا هم انگار سریالی شده!! چن شبه از این خوابا می بینم
قبلا صد روز پاکی رو گذروندم ولی این خوابا باعث خ.ا شد
شروع شد دوباره

نمیدونم واالله.
خواب که دست خودم ادم نیست
خیلی حساس نشو به خواب
من که باشم میگم بذار بمونه  4 
البته یسری توصیه ها هست که ادم اگه قبل خواب انجام بده تاثیر مثبت داره
با وضو خوابیدن
ذکر گفتن (یسری ذکر داره موقع خواب)
دقت در تغذیه
و ...

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

رفتم یه کتاب گرفتم
اسمش آخرین سخنرانی هست مربوط به رندی پاش

در ادامه بخشی از معرفی کتاب رو میذارم که جایی دیدمش و برآنم داشت که برم کتاب رو بخرم:

"برای درک بهتر فضای حاکم بر کتاب آخرین سخنرانی لازم است به سال ۲۰۰۷ برویم:
 رندی پاش: ۴۷ ساله، دارای سه فرزند ۲ و  ۳ و ۶ ساله. استاد علوم کامپیوتر کارنگی ملون و متخصص در مورد دنیاهای مجازی. دارای سابقه همکاری با الکترونیک آرتس، والت دیزنی و گوگل.
همه‌ی اینها خوب و جالب است.
اما افرادی با چنین رزومه ای کم نیستند.
آنچه رندی پاش را متمایز میکند این است که پزشکان به او گفته اند در اثر سرطانی که دارد، طی سه تا شش ماه آینده خواهد مرد.
هنوز هم رندی پاش متمایز نیست.
بیماری سرطان آنقدر نادر نیست که او را از دیگران متفاوت کند.
ماجرا چیز دیگری است:

این رسم بارها در دانشگاهها و خارج از دانشگاهها تکرار شده که از افراد مختلف میخواهند تا فرض کنندآخرین سخنرانی زندگی خود را انجام میدهند و مخاطبان، پای صحبت سخنران بنشینند تا ببینند حاصل یک عمر کار و تجربه در یک سخنرانی چگونه خلاصه میشود.
آنچه رندی پاش را متمایز میکند این است که زمانی که رندی پاش در سال ۲۰۰۷ این سخنرانی را انجام داد، واقعاً میدانست که آخرین سخنرانی او خواهد بود.
۴۰۰ نفری که در سالن دانشگاه نشسته بودند در ابتدای سخنرانی با تصاویر سیتی اسکن شکم رندی پاش مواجه شدند!
اما او بلافاصله توضیح داد که قرار نیست در این سخنرانی در خصوص بیماری اش حرف بزند.
او میخواهد در مورد اهمیت رویاها و تلاش برای رسیدن به آنها صحبت کند.
رندی پاش در مورد اهمیت بلندپروازی صحبت کرد. او در جایی از صحبت‌هایش گفت:
«دیوارهای بلند را نساخته اند تا مانع رسیدن ما به رویاهایمان شوند. دیوارها را ساخته اند تا با سخت کوشی و عبور از آنها، به خود و دیگران نشان دهیم که رویاهایمان چقدر برایمان مهم هستند. دیوارها مانع ما نیستند. دیوارها وجود دارند تا مانع کسانی شوند که به اندازه ی ما، رویاهایشان را دیوانه وار دنبال نمیکنند…».

این کتاب مدتها از جمله پرفروش ترین کتابهای آمریکا بود. رندی پاش میگوید این کتاب، وصیتی است که برای فرزندانش نوشته است. به قول خودش: «من خودم را بر کاغذی نوشتم و داخل یک بطری  انداختم به امید اینکه روزی فرزندانم این بطری را از آب بگیرند و نامه ی من را بخوانند…»"

فعلا توصیه نمیکنم کسی کتاب رو بخره
هرموقع خوندم تموم شد اون موقع میتونم نظر بدم
اینا که گذاشتم نظر یکی دیگه بود نه من
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
سلام

اهم اهم. خب همه توجه کنید ، امروز روز من بود و منم خبر نداشتم. 4fvfcja
خب این برنامه خیلی جدیده و این اوایلش مشکل داره.

ولی همون طور که آرمین جان گفت ، به هر نفر دو روز اختصاص می دیم.
شما ها هم گوش می دین و اگر دوست داشتین جواب می دین بهم. 53258zu2qvp1d9v

(اگر می خواین روز خودتون رو ببینید ، برید اینجا)

خب من شروع می کنم.
محمد هستم. بیست و سه ساله. چند ماه دیگه ، سه سال می شه که توی کانون عضو شدم.
مشکل اصلی من با از سایت شروع شد. خیلی وقت پیش.
بعضی ها خیلی ساده ترک می کنند ، بعضی ها هم کلی زور می زنند و نمی شه.
تمام کسایی که وارد این سایت می شند مساوی نیستند. اما هر کسی می تونه ترک کنه
و باید روش درستش رو پیدا کنه. روش خاص خودش رو.

من خیلی پیشرفت کردم در طول این چند سال ، اما هنوز به نتیجه دلخواهم نرسیدم.
جای کار زیاد دارم.

الان برنامه ی اصلیم اینه که اینترنت رو برای خودم محدود کنم و توی بیرون از خونه بیشتر دقت کنم.
و این که روزی یک ساعت فکر کنم. این آخریه برام هنوز محقق نشده. نمی دونم چرا؟ همش یک کاری پیش می آد که نشه.

تصمیم دارم که در چند ماه آینده استارت ازدواج رو بزنم. البته به شرطی که بتونم چند ماه پاکی جمع کنم.
دعا کنید بچه ، من هم تلاش می کنم که این لکه ی ننگ رو بالاخره از دستش خلاص شم.

این شکست آخرم خیلی حالم رو بد کرد. اما بهتر شدم حالا.

ممنون که گوش دادید به حرف هام.

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1396 خرداد 3، 23:04)engineer نوشته است:
(1396 خرداد 2، 23:33)rezaKy نوشته است: بچه های گروه سوم( گروهِ شاخِ این دوره از مسابقات 128fs318181 128fs318181 )، عکس پروفایلمو باز عوض کردم، یه لوگوی دیگه طراحی کردم چون آرمین جان گفت که اگه میشه لوگویی بسازم که اسم گروه هم توش جا داشته باشه. حالا باز نظر بدید هرکدوم قشنگ تره بدیم بره واسه کامپیوتری کردن.

واقعا ادم کیف میکنه به وجود همچین هنرمندایی تو گروه و درکل تو کانون 303
دوتا طرح عالیه.

از برنامه هام فقط اینکه
تونستم یخورده خوابمو کم کنم.
امروزم خوب به اعصابم مسلط بودم
ایشالا از فردا استارت درس رو هم میزنم
و ثابت میکنیم ما گروه شاخ این دوره از مسابقات هستیم 317 Khansariha (46) 6

من هم اول هفته خیلی با انرژی تر برنامه رو پی می گرفتم. اما الان یه خرده سرد شدم.
باید دوباره یه انرژی به خودم تزریق کنم. Khansariha (69)
باید هر چه با قدرت تر کار کنم و نذارم اتفاق های بیرونی تحت تاثیر قرار بده زندگی من رو.

هر چقدر که شد.
البته داداش ، اگر توجه کنی گروه شاخ این دوره ، گروه پیرمرد ها یعنی گروه جهاد اکبره. پس شما می تونی روی دومی حساب کنی از همین الان 4fvfcja

خداحافظی

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان