امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1396 خرداد 10، 22:49)R_man نوشته است: سلام نخیر بابا
باباش ازون مایه دار هاست :/
آرمان جان من منظورم از توجه پدر و مادر پول نبود

نیاز های انسان صرفا با پول حل نمیشه
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط
سلام
اول 14 صلوات برای سلامتی، پاکی و عاقبت به خیری ما می توانیم. برای پیدا کردن یه شغل خوب و یه همسر خوب ان شاء الله.  53
---------
اما صبور عزیز
اینکه چنین وضعیتی تو خونه داشتی و تونستی تحت شرایط موجود خودت رو نبازی، خیلی ای ول داره.
تازه احساس خوشبختی هم می کنی.
آفرین به تو.

سختی ها واقعا فرصت هستن.
هرچقدر وضعیت موجود ناگوارتر باشه، تو باید انسان بزرگ تری باشی تا بتونی از پسش بربیای.
همین میشه که مدام رشد می کنی. دنیا رو بهتر می فهمی. انسان و هر چیزی که پیرامونش هست.

حتما حتما حتما
جدی تر به موضوع کار فکر کن.
تو اولویت خودت قرارش بده.
تحصیل رو بذار حاشیه.

این رو فقط از این جهت نمیگم که کمک فرشته ی زندگیت مادرت باشی.
این رو به این خاطر میگم که وضعیت و حال و احوال خودت رو تغییر میده.
هر چیزی زمانی داره. شاید همین الان هم دیر شده باشه.

هر روز به جلو حرکت کن.
با همه ی چالش ها و درگیری ها و سختی ها.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

مرسی آرمین جان .. 
چشم .. حتما با دقت بیشتری بهش فکر میکنم
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
خب بریم سراغ اعلام وضعیت هفته دوم:
وضعیت پاکی هفته دوم:سبز
برنامه های هفته ی گذشته: 1-راجب برنامه ورزشی که گفته بودم، حواسم به ماه رمضان نبود که نمیشه اجرا کرد2- روزه هامو متاسفانه نتونستم طبق برنامه بگیرم3-درسام خوب پیش رفت و اوکیه. نگرانی خاصی ندارم براش 4- برنامه خوابم بهتر شد اگه نیم ساعت هم حساب باشه 1 
برنامه های هفته آینده:
1- خوندن و تموم کردن همه ی درسام و آمادگی کامل 
2- ادامه برنامه بهبود خواب
3-مطالعه آزاد 
4- کم کردن استفاده از گوشی و تلگرام و اینستا(این خیلی سخته D:  )
- کلا از خودم راضی بودم این هفته. بجز روزه هام بقیه برنامه هام خوب پیش رفت. 
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
خب ظاهرا مسئولین اعلام کردن وقت اعلام وضعیت هست و منم خودم رو رسوندم.  Khansariha (69)
شما بیاید ببینیم چه خبره. رضا شیرمرد گروه ما زودتر از بقیه اومد.  Khansariha (18)
مهندس و محسن بدویید. بقیه هم از گروه های خودشون.  Khansariha (96)

الف) اعلام وضعیت پاکی: آرمین / پویندگان / هفته دوم سبز

ب) ارزیابی هفته ای که گذشت: چه هفته ی پرتلاطم و سختی بود. همش کار و برنامه فشرده از این طرف به اون طرف.
از طرفی ماه رمضونی دچار کمبود خواب شدید شدم. همین موضوع باعث شد وسط هفته از نظر پاکی با مشکل مواجه شم.
میدونید؟ آدم وقتی حالش خوب نباشه و بی انرژی باشه، یه ذره حواسش نباشه راحت وا میده. چون جون نداره بخواد بایسته و از خودش و حیثیتش دفاع کنه. میگه هر چی شد باداباد.  53258zu2qvp1d9v
خدا رو شکر که اتفاق بدی نیافتاد. 1
و
رفتم دکتر بابت موضوعی. هفته ی بعد مشورت کنم تا بدونم چی کار کنم. بلاتکلیفی اصلا خوب نیست.

در مورد برنامه ها:
کنترل چشم: دارم بهتر میشم. خدا رو شکر که تغییر کردم. هنوز کلی مونده.
در محضر قرآن بودن: یکی دو روز فکر کنم نشد. اما باقی روزها کاملاً جبران کرد. سوره ی طه رو می خونم. این هفته بیشتر شنیدن صوت بود و خوندن ترجمه.
+
روزه: به لطف خدا مشکلی پیش نیومده و در حال انجام
+
تذکره صبحگاهی: دو روزش نشد. یه روز خونه نبودم. یک روز خیلی خوابم میومد. قدر این تذکره رو فقط اون هایی می دونن که یه بار تجربه کردن.
+
یه ورزش خیلی سبک: چقدر بد که باید بگم یه روز انجام شد - نه وقتش بود نه توانش
+
منظم تر کردن فکر: خدا رو شکر. هر چی تو این مورد بهتر شم بازم کمه. اگه این مورد تا آخر ماه رمضان رو به بهود باشه، قطعا من یه آدم دیگه میشم. 
+
اگه میشد شب دیر هم نخوابم عالی میشد: نشد. به کارام نمیرسم. کارام زیاد هست اما شاید برنامه ریزی خوبی هم ندارم. کمی وسواس. کمی هم ارزش زیادی قائل شدن برای دیگران. تلاش می کنم که بشه.

پ) برنامه ی هفته ی آینده: 
کنترل چشم - در محضر قرآن بودن - روزه بگیرم - بعد از نماز صبح یه تذکره صبحگاهی داشته باشم - یه ورزش خیلی سبک لااقل سه روز در هفته - منظم تر کردن فکر - شب یه ذره زودتر بخوابم
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1396 خرداد 11، 22:15)rezaKy نوشته است: خب بریم سراغ اعلام وضعیت هفته دوم:
برنامه های هفته ی گذشته: 1-راجب برنامه ورزشی که گفته بودم، حواسم به ماه رمضان نبود که نمیشه اجرا کرد2- روزه هامو متاسفانه نتونستم طبق برنامه بگیرم3-درسام خوب پیش رفت و اوکیه. نگرانی خاصی ندارم براش 4- برنامه خوابم بهتر شد اگه نیم ساعت هم حساب باشه 1 
برنامه های هفته آینده:
3-مطالعه آزاد 

آقا تنبلی رو بذار کنار ، یعنی چی ماه رمضون نمی شه ورزش کرد. Swear1 
من خودم همین الان می خوام راه بیافتم برای ورزش کردن. Khansariha (69) 
یه بطری آب هم می برم با خودم که تشنه ام نشه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام به همگی
خوب خدا رو شکر هفته سبزی داشتم. و هقته ای پر کار...5:30 صبح استارت تا 6 عصر....خیلی حالم خوب شده که بعد از تقریبا دو سال و نیم حال بد و یه جورایی افسردگی، خدا کمکم کرد و به شرایط خوبی رسیدم که حس خوبی دارم. الان فقط به پیشرفت شغلی فکر میکنم و افزایش مهارت. چند سال وقفه افتاد تو برنامه کاری من، البته بیکار نبودم و درس میخوندم مدتها نگران بودم و به خودم لعنت میفرستادم که چرا اینجوری شد و....ولی حالا به این نتیجه رسیدم که هیچ اتفاقی بی حکمت نیست حتما خیرم تو این بوده این تغییر مسیر با از دست رفتن دو سال حتما نتایج خوبی هم داشته و داره....کلا واسم دعا کنین که هیچ وقت خدارو فراموش نکنم و امیدوار باشم. این آرزو رو برای همگی دارم 53 53 317 317 317 Khansariha (46) Khansariha (46)
سلام
خب 
ارزیابی این هفته
زور زدم با یکی دونفر دوست شم ولی متاسفانه نشد
بدلیل فشار روزه و جسم و روح ضعیف برنامه ورزش همیشگیم تا عادت کردن بدنم به روزه این هفته موقتا تعطیل شد.
ولی از هفته دیگ طبق برنامه ادامه میدم
بدلیل ممنوع کردن دکتر به ورزش سنگین مجبورم تو خونه در حد رفع مسئولیت و دل خوشی یه جن تا دراز نشست و... کار کنم که شکر خدا اثرات خوبی داره
تورو خدا قدر سلامتی تونو بدونین ورزش درسته سختیای خودشو داره ولی اگه مداوم باشه تاثیر داره
با خرید یک کش بدنسازی و یه بارفیکس و یه دمبل میشه خیلی سود برد
همچنان برنامه جستجو شغل پابرجاست

در پایان یه تشکر بابت همه خوبان که تو این یکی دوروزه با حرفاشون کمکم کردن
و از عاشق عزیز بابت صبرش مچکرم
امیدوارم بتونم جبران کنم
همتونو دوس دارم
مواظب پاکی تون باشین Khansariha (8) Thankyou
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
(1396 خرداد 11، 22:41)Mr Degaresh نوشته است: سلام به همگی
خوب خدا رو شکر هفته سبزی داشتم. و هقته ای پر کار...5:30 صبح استارت تا 6 عصر....خیلی حالم خوب شده که بعد از تقریبا دو سال و نیم حال بد و یه جورایی افسردگی، خدا کمکم کرد و به شرایط خوبی رسیدم که حس خوبی دارم. الان فقط به پیشرفت شغلی فکر میکنم و افزایش مهارت. چند سال وقفه افتاد تو برنامه کاری من، البته بیکار نبودم و درس میخوندم مدتها نگران بودم و به خودم لعنت میفرستادم که چرا اینجوری شد و....ولی حالا به این نتیجه رسیدم که هیچ اتفاقی بی حکمت نیست حتما خیرم تو این بوده این تغییر مسیر با از دست رفتن دو سال حتما نتایج خوبی هم داشته و داره....کلا واسم دعا کنین که هیچ وقت خدارو فراموش نکنم و امیدوار باشم. این آرزو رو برای همگی دارم 53 53 317 317 317 Khansariha (46) Khansariha (46)

سلام,خیلی خوبه که این حال خوب رو داری,تمرکز کن که بهتر و بهتر بشی. Confetti Confetti
(1396 خرداد 11، 22:31)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1396 خرداد 11، 22:15)rezaKy نوشته است: خب بریم سراغ اعلام وضعیت هفته دوم:
برنامه های هفته آینده:
3-مطالعه آزاد 

آقا تنبلی رو بذار کنار ، یعنی چی ماه رمضون نمی شه ورزش کرد. Swear1 
من خودم همین الان می خوام راه بیافتم برای ورزش کردن. Khansariha (69) 
یه بطری آب هم می برم با خودم که تشنه ام نشه.
اَ جونِ من الان؟؟؟ ایول باباااا
منم پس از امشب شروع کنم. ساعت 11 شب میرم آقاااا Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
به نام خدا
موضوع سوزش سر دل

دکتر ناصر ابراهیمی دریانی متخصص گوارش درگفت و گو با خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ گفت: چند عامل در ایجاد سوزش سر دل دخیل است ازجمله پرخوری، بدخوری، تندخوری که در وعده افطار اکثر افراد آن را رعایت نمی کنند. 

این متخصص گوارش درباره سوزش سر دل درروزه داران گفت: رفلاکس معده مهمترین دلیل سوزش سر دل  به هنگام افطار در ماه رمضان است و این رفکلاس ناشی از نوع غذا خوردن روزه داران است.

وی ادامه داد: به هنگام مهمانی های افطار که چند نوع غذا سرو می شود معمولا روزه داران به خوردن یک نوع اکتفا نکرده و اقدام  به خوردن چند نوع غذا می کنند، به طور مثال آش رشته به همراه پیازداغ، کشک و نخود و لوبیا  که خود عامل ایجاد رفلاکس  است صرف می شود. 

دریانی تصریح کرد: همچنین برخی پس از صرف آش رشته به خوردن شعله زرد، زولبیا بامیه که معمولا با روغن های سوخته درست می شوند تمایل داشته و همین امر رفلاکس و بازگشت غذا از معده به مری را به تشدید و درپی آن سوزش سر دل اتفاق می افتد. 

این متخصص گوارش گفت: برخی افراد روزه دار نیز پس از افطار عادت به دراز کشیدن دارند که این امر نیز موجب بازگشت غذا از معده به مری است و مسبب سوزش سر دل است. 

وی در ادامه تاکید کرد: مصرف نوشیدنی هایی مانند آب، چای، نوشابه های گازدار در بین غذا نیز سوزش سر دل را در افراد روزه دار به همراه دارد . 

دریانی اظهار داشت: استفاده از سس گوجه فرنگی ، ادویه جات، سرکه و خیار شور سوزش معده را افزایش می دهد. 

این متخصص گوارش ادامه داد: افراد سیگاری با تصور اینکه بعد از افطار سیگار ضرری ندارد اقدام به کشیدن این مخدر کرده و این امر نیز بلافاصله پس از صرف غذا فرد را دچار سوزش سردل می کند. 

وی با اشاره به اینکه بیمارانی که با این عارضه مواجهند به هنگام افطار اقدام به خوردن سریع غذا می کنند،گفت: این افراد با استفاده از داروهای TPF ، امپرازول ، لنزاپرازول و غیره نیم ساعت قبل از سحری از این عارضه پیشگیری کنند. 
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
سلام
اعلام وضعیت می نوماییییم . 4chsmu1

قاصدک / راز پاکی / هفته دوم سبز  53

برنامه هفته گذشته : کنترل چشم بود که خیلی از خودم راضی نبودم .. بعضی موقع ها خوب بودم ولی بازم خیلی دورم ..بازم تلاششمو می کنم

برنامه هفته اینده : کنترل چشم و ذهن

و
14 صلوات به نیت داداش خوبمون ما می توانیم 53
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام
محسن/گروه پویندگان / هفته دوم سبز
ارزیابی هفته ای که گذشت: این هفته سرم خیلی شلوغ بود همش کلاسو بعدشم امتحان تقریبن تمام نمازامو اول وقت خوندم Khansariha (69) از نظر پاکی هم اصلن اذیت نشدم خیلی خوب بود.
برنامه هفته آینده:این هفته چون بیکارم خیلی باید حواسم باشه و حتمن میخام چن تا درسامو خوب جم کنم که باز تو امتحانا فشار نیاد بهم نماز اول وقت هم که سر جاش + روزه
یه برنامه ای هم هست اگ جور بشه واسه تابستونم خیلی خوبه دعا کنید واسم جور بشه 63
هم گروهیا خیلی عشقید Khansariha (96)
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها ، خوبین ؟
این هفته : سبز

برنامه این هفته : تقریبا 40 درصد برنامه هام اجرا شد ، یه مقدار ماه رمضون تاثیر داشت ..
هفته ی بعد : ایشالا 4 روز اول هر روز تمرین موتور ، 100 درصد انرژی روی پروژه و ایشالا استارت برای امتحانای خرداد .. 
یا علی
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلاااااااااام
یه سلام خیلی گرم و پرانرژی به روی ماه تک تک رهروانی های دوست داشتنی
که در مسیر پاکی دارن تلاش میکنن و زحمت میکشن
باید اقرار که خیلی لذت بردم از اعلام وضعیت هایی که دیدم
منظورم حتما میدونید صرفا سبز و قرمز بودن نیس (البته تا اینجا که نداشتیم مورد قرمز که قطعا یه بخش زیادیش به برکت ماه رمضونه. الحمدلله)
بلکه بیشتر منظورم ارزیابی های هفته های گذشته و داشتن برنامه ریزی برای هفته های اینده هست
این خیلی خوبه که ادم بتونه گذشته خودش رو ارزیابی کنه و برای ایندش برنامه بریزه
واقعا کمک میکنه امیدوارم ادامه دار باشه این برنامه
مهم ترین نکته اش اینه که این ارزیابی ها و برنامه ریزی ها رو نباید بذاریم یچیز روتین و از سر تکلیف باز کنی بشه
همیشه سعی کنیم ارزیابی دقیقی از کارهایی که کردیم و باید کنیم داشته باشیم
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اعلام وضعیت من:
الف) وضعیت پاکی : طاهر/ گروه راز پاکی/ هفته دوم سبز
این هفته خیلی خوب نبود از اون اوایلش ولی خدارو شکر به خیر گذشت. 
ب) برنامه هفته گذشته :
پاکی (توجه ویژه به پاکی : کنترل ذهن و چشم):  کنترل ذهن بعضی جاها از دستم در رفت و اونی هم که گفتم هفته عالی نبود بخاطر همینه
سامان دادن به فعالیت های کانون (انجام یک کاری که به تاخیر افتاده) : انقد سرگرم کارهای دیگه تو کانون شدم که این یه مورد خاص رو هنوز انجامش ندادم. ی علت دیگه هم ضعف و بیحالی بود
کتابخوانی (کتاب جدیدی که گرفتم مطالعه کنم ونکته برداری کنم) : این یکی رو اصلن ی صفحه هم نخوندم Hanghead
قران (روزی چند صفحه بخونم با ترجمه) : اولش خوب بود. دوسه روز اخر هفته نخوندم ، امشب جبران میکنم ان شالله
برنامه ریزی روزانه: در مورد اینم کارهای روتینم رو انجام دادم اونی چیزی که میخواستم نشد
الان بعد از ارزیابی دارم می بینم چقد هفته افتضاحی بوده برام Hanghead
البته ناگفته نماند طی این یک هفته کارهای دیگه هم انحام شد که شامل این مواردی که من نوشته بودم نبودن بخاطر همین نگفتم
با توجه به این ارزیابی که کردم نشون میده فاصله گفته تا عملم خیلی زیاده و من دقیق و درست برنامه ریزی نکردم
یچیزهایی رو ندیدم و یچیزهایی رو انجام ندادم . و موارد دیگه ک الان نمیدونم چی ان ولی هستن و باید بهشون توجه کنم!
ج) برنامه هفته اینده:
خیلی دقیق تر برنامه های هفته گذشته رو ادامه بدم + نظم ذهنی داشته باشم
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان