امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

یه روز سخت                    mohammad_93                       omid 24                    rezaKy 
عطر رهایی                      پایداری                     سرخوشان                        ندای رویش
غیور مردان کانون             نیکو پندار                   جنگجویان آزادی                  آوای رهایی
انرژی مثبت                   خورشید ساحل            جنگجویان زیبایی                  غروب تاریکی
صبح پاکی                      ستارگانِ رها                 صبح خیزان                                 
نفس پاکی                                                      فقس شکستگان                              
کولاک                                                             قلندران سحر                                 

بچه های گروه پنجم( گروهِ سوپر پاورِ دورِ سی و یکم). هرجور دوس دارین رای بدید.

به جای چهار رای هرکی 6 تا رای داره. به هرچی هم دوس داشتین رای بدید. هر6 بار هم میشه به یه اسم رای داد.

رای من:
x2(کولاک)
ستارگان رها
صبح خیزان
ندای رویش
خورشید ساحل

خب بریم واسه ی طراحی لوگوی گروه. هرکدوم هرچی تونستین لوگو طراحی کنین. منم خودم اینکارو میکنم. بعد باز فردا شب رای گیری لوگو هست. اگه هم نشد، میذاریم شبای آینده ایشالا
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
گروه پنجم 
ندای رویش
جنگجویان ازادی
خورشید ساحل
کولاک  سه رای x3
 سپاس شده توسط
اسم گروه پنجم Khansariha (69)
غیور مردان کانون
 ستارگانِ رها
 آوای رهایی
کولاک
نذر کرده ام    یک روزی که خوشحال تر بودم    بیایم و بنویسم که   زندگی را باید با لذت خورد

که ضربه های روی سر را باید آرام بوسید   و بعد لبخند زد و دوباره با شوق راه افتاد

یک روزی که خوشحال تر بودم  می آیم و می نویسم که     این نیز بگذرد

مثل همیشه که همه چیز گذشته است و   آب از آسیاب و طبل طوفان از نوا افتاده است

یک روزی که خوشحال تر بودم   یک نقاشی از پاییز میگذارم ,

که یادم بیاید زمستان تنها فصل زندگی نیست   زندگی پاییز هم می شود , رنگارنگ , از همه رنگ ,

یک روزی که خوشحال تر بودم   نذرم را ادا می کنم

تا روزهایی مثل حالا   که خستگی و ناتوانی لای دست و پایم پیچیده است

بخوانمشان     و یادم بیاید که

هیچ بهار و پاییزی بی زمستان مزه نمی دهد

و                                                           هیچ آسیاب آرامی بی طوفان

منگر به هر گدایی که تو خاص از آن مایی   مفروش خویش ارزان که تو بس گرانبهایی

Khansariha (89)
 سپاس شده توسط
اسم گروه 5
آوای رهایی (2)
کولاک (2)
جنگجویان آزادی
 خورشید ساحل  
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
 سپاس شده توسط
(1396 تير 24، 14:18)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: سلام دوستان

بالاخره گروه بندی ها انجام شد. Khansariha (69)

یک نگاهی به گروه خودمون :

خودم که معرف حضور هستم. عاشق در به در. در به دری نشانه ی عشقه.
این جا هستم تا خیلی چیز ها از دوستان یاد بگیرم و اگر چیزی بلدم منتقل کنم.

دریفت عزیز. خیلی خوشحالم باهات هم گروه شدم داداش.
قبلا ها که بودی پستات حسابی من رو تحت تاثیر قرار می داد.
بعد که رفتی ، همیشه می گفتم ، می شه بازم برگرده و من باز هم بتونم باهاش حرف بزنم.
حالا هم ازت تشکر می کنم روم رو زمین ننداختی و اومدی اینجا. 49-2 

همت عزیز : آرام ، متین ، جا افتاده و باتجربه. تجربه ی ۹ ماه پاکی کم چیزی نیست.
همت جان باید برگردی به روز های اوج. نباید خسته شد ، برید و پشیمون شد ، نباید غافل شد و بین شلوغی های دنیا مسیر اصلی رو گم کرد.
نیازه آدم خودش رو بشناسه. توانایی هاش رو. ظرفیتش رو. داداش منتظر روزهای اوجت هستم.

روزبه گرامی : آقای خاص این دوره از مسابقات. 4chsmu1 
اخلاق خاصی داری روزبه جان. از یه طرف قوی و با اراده ،‌ از طرف دیگه ضعیف و زودرنج.
این چند لایه بودن رو دوست دارم. خودم هم این طوری ام.
می شه بیشتر آشنا شیم؟ پزشکی می خونی؟

.....................

از سر کلاس می آم. البته به عنوان معلم. اولین جلسه تابستون بود. دوست داشتم کلاس رو و بچه ها رو.
از این که تونستم مفید باشم خوشحالم. بچه ها باهوش و بااستعداد هستن. بهشون امید دارم.

......................

اسم گروه :

عاشق فاطمه زهرا : تلاش و توکل
drift
همـت
روزبه

سلام خواهش میکنم ،خیلی خوشحال میشم از دوستانی مثل شما و بقیه دوستان چیزی یاد بگیرم و اگرم جایی برای بقیه مفید بودم بازم خوشحالم،عاشق جان رو که از قبل میشناسم خوشحالم تو یک گروه هستیم ،همت و روزبه عزیز رو هم افتخار نداشتم زیاد باهم حرف بزنیم ولی خب ممنون که معرفی کردی،انشالله از اول ماه برنامم اگر ردیف بشه زمانی که تو خونه هستم بیشتر میشه میتونم بیشتر فعالیت کنم ،چه اسم زیبایی انتخاب کردی داشتم فکر میکردم چی بیام بنویسم که دیدم واقعا اسم خوبی انتخاب کردی چه چیزی بهتر از تلاش و توکل به خدا.

محل کارم جوریه که هر روز یک سری آدم ثابت رو میبینم میان رد میشن،مثل خودم که ثابت از مسیری رد میشم،تو این دسته ای که میبینم ،یک سری کاسب هستن که هر روز میان و سر ساعت مشخصی از جلوم عبور میکنن،یک سری عابر پیاده ان که اکثراً میبینم میان رد میشن خیابون میرن،یک سری بچه ان که هروز میبینم ،و بین تمام این افراد دو دسته هستن که توجه من رو به خودشون جلب کردن:
۱-دسته اول : دسته افراد مسن:الان که فکر میکنم دقیقا ۳ تا پیرمرد هستن روزانه میبینم که ۲ نفرشون خیلی آهسته راه میرن و یک نفر هم با کت و شلوار و با پاهای پرانتزی که این پرنتزی بودنش زیاده و اذیتش میکنه و شونه ای که به یک طرف منحرف شده،همه این ها هروز پیاده روی میکنن که از پا نیفتن،یکیشون رو خوب یادمه قبلا چه چهارشونه ای بود و الان چقدرنحیفه که از روی جوب نمیتونه رد شه،واقعا آدم باید بیشتر در مورد زندگی و هدف از آفرینش فکر کنه،آیا زندگی فقط به همین روزمرگی خلاصه میشه یا هدف بزرگتری وجود داره؟؟
۲-دسته دوم مادر و فرزندان و پدر و فرزندان کوچک رو میبینم و یاد کودکی خودم و پدر و مادرم می افتم ،البته من با اینکه ۲۹ سالگی وارد شدم ولی ظاهرم خیلی جوونه و خیلی تکون نخوردم،باور کنید از این دید زندگی برام مثل فیلم شده خیلیها تغییر کردن و پیر شدن و من ثابت موندم ،شاید چند وقت دیگه منهم اینطور نمونم ولی خیلی برام جای تامل داره ،باخودم میگم این مادر و فرزند ۲۰ سال دیگه چه شرایطی دارن،زمان داره چطور میگذره و دوباره برمیگردم از خودم میپرسم خدایا زندگی فقط همین چرخه است یا هدف بالاتری داخلش نهفته،قطعا هدف بالاتری وجود داره،
 سپاس شده توسط
رهروانی عزیز سلاااام 317
بالاخره بعد از روزها و ساعت ها منتظر بودن انتظارها به پایان اومد
و نتایج قرعه کشی دور جدید مسابقه گروهی معلوم شد 317
که این بسیار مایه مباهات و شادی هست
 این سری بعضی از بچه ها انقدر هیجان داشتن برای اعلام نتایج قرعه کشی که من برا اعلام نتایج کنکورم نداشتم  4chsmu1
و این یک خبر بسیار خوب و خوشحال کننده هست
و نشون میده هنوز کسانی پیدا  میشند دل در گرو پاکی ها بستن 
بسیار خوشحالم که این افتخار نصیبم شد از این قافله عقب نمونم و جزو شرکت کننده ها در این دور باشم باشم 
و از همه بیشتر خوشحالم هم گروهی های بسیار عزیز و درجه یک نصیبم شده
مهدی که بعد از مدت ها دوری دوباره پیش مون برگشته و این بار اومده که یک شروع تازه داشته باشه
صبور که هرچند قبلن گفته کم مشکل نداره تو زندگی ولی شاکر خداست و امیدوار و بقول خودش مشکلات هستن که از ما ادم های بهتری بسازن
مهندس علیرضا عزیز که سرشار از انرژی هست و تلاشش برای پاکی هم عالیه خیلی خوشحالم که با من هم گروه شده 
امیدوارم در کنارشون در دور جدید مسابقه بتونم شش هفته بسیار عالی و سبز رو تجربه کنم و چیزهای جدیدی یاد بگیرم
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  phyh_untitled.png]
 اسامی پیشنهادی گروه پنجم، رای گیری شد و نتیجه این شد:

کولاک   با 7 رای از 24 تا، انتخاب میشه 317 317 Confetti 
عکس بالا هم لوگوی پیشنهادی من برای گروهِ "کولاک" هست.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
(1396 تير 24، 22:49)aliunknown نوشته است: 317 39 واقعا هر چی فکر میکنم اسمی به ذهنم نمیرسه که جالب باشه ....
--------
الان 10 دقیقه هست که هنوز دارم فکر میکنم ببینم چی بنویسم ....
--------
اسم انگلیسی هم قبول میکنید ؟؟؟؟؟  4chsmu1 ، یچیزی به ذهنم رسید که خیلی خفنه
Fighters ( جنگجوها ) با شعار Don't give up ( تسلیم نشو )
یکمی زیادی غرب زده شد  Gigglesmile
یا اگه از این خوشتون نیومد ( بعد از کمی فکر کردن ..... 106 )
میتونید از اسم عطر خدا استفاده کنید
دیگه هر کدوم رو صلاح دونستید انتخاب کنید بزارید رای گیری  4chsmu1
سلام
شما طبق قانون اساسی ج ا ا
به18سال تمام برای رای دادن نرسیدی
پس چرا نظر میدی!
رای شما باطله
بزرگترای گروه باید نظر بدن
شما برو دنبال بازیت Khansariha (13)
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
 سپاس شده توسط
سلام به همهه،‌ من اسمی برای گروه به ذهنم نرسید Hanghead
ولی یه پیشنهاد درجه یک دارم برای مسابقات این دوره : 49-2
از اون جایی که میدونید وضعیت آب کشور به شدت خرابه و اکثر سدها سطحشون خیلی پایین اومده و ما تو یه دوره 30 ساله خشک سالی هستیم و الان هم سال نهم رو میگذرونیم و راه زیادی داریم، پیش بینی شده اگه با همین وضع مصرف آب پیش بریم، چند سال دیگه ایران از نیمه خشک به یه بیابون خشک تبدیل میشه و قیمت آب اینقدر بالا میره که خیلی ها رو مجبور به مهاجرت به خارج از کشور میکنه، البته گفتن اگه هر ایرانی هر روز یک لیتر در مصرف آب صرفه جویی کنه این دوره خشکسالی رو به خوبی پشت سر میگذاریم، از این رو پیشنهادم اینه که هر ایرانی و هر رهروانی هر روز تو مصرف یک لیتر آب و یک لامپ صرفه جویی کنه و اینو آخر هفته ها که تا چه حد رعایت کردیم اعلام کنه( البته من خودم سعی میکنم تا جایی که میتونم صرفه جویی کنم مخصوصا تو حموم رفتنام)

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سلام
واو! یه مسابقه گروهی دیگه شروع شد. اون هم چه شروعی.  317
بچه ها همه دست به دست هم بدیم میانگین امتیازی رهروان رو بالای 18 ببریم.  Khansariha (69)
نسیمی ها بمونن تو خماریش.  4chsmu1

خب
خوشحالم که همگروهم با ما می توانیم عزیز. رفیق قدیمی.  Khansariha (18)
همیشه دوست داشتم بهش بگم کاش کمی امیدوارتر باشه به زندگی. دوست دارم این رو الان تو گوش هاش فریاد بزنم.
و نتیجه ی این امیدواری رو دو ماه دیگه با هم ببینیم.  128fs318181

خوشحالم که همگروهم با علی عزیز.
خوش تیپ و باکلاس.  4chsmu1 باانرژی که داره می دونم که می تونه گروه رو بترکونه.
دوست دارم این سری بیشتر رو نقاط ضعفش کار کنه و یه پرش بلند برای پاکی انجام بده. Khansariha (18)
هنوز هیچی نشده کلی برنامه تو تاپیک برنامه ریزی هفتگی نوشته که نشون میده انگیزه زیادی داره.  49-2

خوشحالم که هم گروهم با رضای عزیز.
تازه به جمعمون اضافه شده و مطمئنم از خوب های کانون خواهد شد.  128fs318181
از اعلام وضعیت هاش تو مسابقات مشخصه یه تصمیم راسخ برای پاکی گرفته. سفت و محکم ریسمان دستشه و داره میره بالا.
دوست دارم باهاش بیشتر آشنا شم و لحظات خوبی رو کنار همدیگه داشته باشیم.  Khansariha (18)

و
در مورد اسم گروه هم اسم پیشنهادی علی خیلی به نظرم خوب بود. عطر خدا. چه ترکیب عجیبی. 
اسمی بهتر از این به ذهنم نمی رسه.  128fs318181
منتظر نظر رضا هم هستم.

اسم پیشنهادی برای گروه اول:
آرمین : عطر خدا
ما می توانیم91: توابین
aliunknown: عطر خدا
رضا222: ؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

هم گروهی های خوبم
برای اینکه بهتر بتونیم به همدیگه کمک کنیم فکر می کنم داشتن شناخت بیشتر از همدیگه بهمون کمک کنه.  Khansariha (18)
خوشحال میشم جواب سوال هام رو بدید.  128fs318181
اگه هم دوست نداشتید، طبیعتاً هیچ اجباری نیست اما احتمالاً اون جور که باید نمی تونیم از وجود همدیگه استفاده کنیم.  53258zu2qvp1d9v

(1396 تير 18، 7:53)رضا222 نوشته است:
نام کاربری:رضا222
معرفی:23 ساله؛ دانشجو بودم( رشته نفت )نزدیک به دو ساله تصمیم گرفتم که دیگه اینکار و انجام ندم بیشترین زمانیکه باعث آسیب میشه در زمان تنهایی و استفاده ازاینترنت
ارزیابی:از دو سال قبل تا حالا خیلی پیشرفت کردم هم در زمینه اخلاقی و روحی و .... ولی خب کمه همت بیشتری میخواد بیشترین زمانیکه از اینکار دور بودم54روز بوده. امیدوارم بتونم رها بشم.
برنامه:باید در زمینه کنترل فکر ؛ تمرکز؛ بی حوصلگی؛ اراده؛ تنبلی؛ اعتماد به نفس. ...بیشتر کنم تا بتونم موفق تر بشم ان شاء الله به کمک شما دوستان
رضا جان
گفتی دو سال پیش دانشجو بودی (رشته ات فکر کنم شبیه طاهر باشه. نمی دونم. از خودش بپرس. 4chsmu1 )
الان چه کار می کنی؟
یه 24 ساعت از زندگیت رو برایمان شرح بده.

چند باری اینجا ما رو دعوت به فکر کردی (که قربونش برم هیچکی هم محل نذاشت. 4chsmu1
خودت چقدر از روزت رو به فکر کردن اختصاص میدی؟
قبول داری آدم ها هر چی فکر بهتری داشته باشن، زندگی بهتری دارن؟

و
تو بخش برنامه کلی چیز نوشته بودی. همه اش رو احتمالاً با هم انجام میدی.
دوست دارم بدونم برنامه ی این هفته ات چیه؟

(1396 تير 18، 14:31)ما می توانیم91 نوشته است: نام کاربری:
ما میتوانیم 91

معرفی: لازم به معرفی نیست ،

ارزیابی:
 دور قبل خیلی بمن کمک کرد
همه تونستم وسوسه هامو خفه کنم و هم روزای پاکی زیاد بود

برنامه:
ورزش منظم تر،قراره یه خورده در دریافت کالری دقت کنم،ورزشمم سنگین تر میکنم
دمبل هم بزودی بودجش برسه میخرم
شغل هم همچنان دنبالشم
داداش حسابی ورزشکار شدی ها. الان دور بازوت چقدره؟  4chsmu1 

گفتی دنبال شغلی. قبل از این هم جایی مشغول به کار بودی؟
تو چه زمینه ای دنبال کار می گردی؟
دوره ای چیزی گذروندی؟

بعد اینکه الان فعالیت اجتماعی خاصی داری؟ مسجدی این وری اون وری؟ 

و اینکه اگه ازت بخوام تو مسابقات انجمن مسابقات هم شرکت داشته باشی، پاسخت چیه؟

(1396 تير 22، 22:01)aliunknown نوشته است: سلام ... خیلی به این موضوع فکر کردم و به یک نتیجه رسیدم ... نزارم وضع بدتر از این بشه . حداقل نه روز یکبار یا ده روز یکبار شکستن بهتره تا سریالی شدن و روزانه ده بیست بار خ.ا کردن .... پس همین الان اعلام میکنم روی من حساب خاصی باز نکنید چون هر لحظه ممکنه از کوره در برم و بترکم .... البته این دوره میخوام روزای خوبم رو برسونم به 22 روز که رکوردم بیشتر از این نشده ...
نام کاربری : aliunknown
ارزیابی : اون بالا توضیح دادم همه چیز رو و چیز دیگه ای نمیبینم که نگفته باشم ...
برنامه : میخوام کلاس های زبان رو رها کنم و خودم تنهایی ادامه بدم . به قول معروف خیلی boring ( خسته کننده ) شده برام ... امسال سالگرد یک سالگی سایتم و تنها اپی که تا حالا ساختم هست . باید یه آپدیت هیجان انگیز واسه دوتاشون آماده کنم . و در آخر هم تمرکز روی درس خوندن هست البته اگه خ.ا مزاحمت ایجاد نکنه ....
علی اتفاقاً ما روت حساب ویژه باز میکنیم. 
الانِ خودت رو نگاه نکن. ببین چند هفته ی دیگه چی میشی.  128fs318181 

دقیقاً کلاس چندم هستی؟
تابستون چقدر از وقتت رو می خوای به درس خوندن بذاری؟
دانشگاه دوست داری چی بخونی؟

زبان یعنی این قدر پیشرفته شدی که دیگه کلاس ها پاسخگو نیست؟
اگه یه جای دیگه بری چی؟
(البته برای لطمه نزدن به درست شاید بهتر باشه ادامه اش ندی.)

و
من فکر می کنم سنگ بزرگ نشونه نزدنه.
تو نگاه بلندمدت رو بذار 22 روز. ولی قدم ها رو کوچیک تر بردار.
مثلاً الان که مسابقه گروهی هست، بهترین موقعیته که هدف هات رو هفتگی بذاری. واقعاً قول بدی این یک هفته رو پاک بمونی. هر طور شده. هر چقدر سخت بگذره. به بعدش فکر نکنی. بذاری این یک هفته بگذره و بعد که موفق شدی، تصمیم بگیری که آیا یه قول مردونه ی دیگه واسه یه هفته ی دیگه بدی یا نه.
این جوری راحت تر از پسش برمیای.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا : تلاش و توکل
drift
همـت: درماندگان
روزبه
منتظر روزبه هم هستم برای انتخاب اسم.
آقا این گروه کولاک چه کولاکی کردن ، همین اول مسابقاتی.
اگر این تلاش و انگیزشون رو حفظ کنن تا آخر مسابقه ، امید می ره که دوم بشن.
حالا چرا دوم؟ چون اولی رزرو گروه ماست. 4chsmu1 
بله این جوریه.
بچه های گروه ما‌ حرفشون رو توی عمل می زنن.

دوستان ، روزبه و دریفت و همت
موافقید که هدفمون رو بذاریم ، ۶ هفته ی سبز ، فول امتیاز؟
چرا که نه؟
براش باید چه کار هایی انجام بدیم؟
53258zu2qvp1d9v
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
جوجه را اخر پاییز میشمارن عاشق جون 
هرچند که جوجه ها هیچ موقع به پای تیم ما نمیرسن 
هیپچ.موقع شما جوجه ها به پای ما عقابا نخواهید رسید پس زور الکی نزنین 
53 302
سلام به همه دوستان رهروانی 303 4chsmu1
چه صف کشی کردن همه 4
اما بعد 53258zu2qvp1d9v
عاشق عزیز
اون توصیفی که اعضا کردی، خیلی جالب بود
قسمت مربوط به خودم که دیگه معرکه بود 4
و بلی طبابت میخونم 4
و اسم گروه هم همون تلاش و توکل
و قبوله... فول امتیاز Khansariha (46) 317
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
(1396 تير 25، 22:21)یه روز سخت نوشته است: جوجه را اخر پاییز میشمارن عاشق جون 
هرچند که جوجه ها هیچ موقع به پای تیم ما نمیرسن 
هیپچ.موقع شما جوجه ها به پای ما عقابا نخواهید رسید پس زور الکی نزنین 
53 302
چرا که نه؟
منم دعا می کنم برای شما 317
هم ما عقابیم ، هم شما. Khansariha (46)
این جا خ.ا و شیطون و سایت های مستهجن و این جور چیزا جوجه هستن. Khansariha (69)

ما که این جا رقابت می کنیم ، همه هدفمون مشترکه.

من یکی که از سبز بودن هر کسی خوشحال می شم. چه رقیب و چه رفیق.
البته خب این کری خونی ها هم نمک مسابقه هست. 4chsmu1
(1396 تير 25، 13:16)engineer نوشته است: سلام به همهه،‌ من اسمی برای گروه به ذهنم نرسید Hanghead
ولی یه پیشنهاد درجه یک دارم برای مسابقات این دوره : 49-2
از اون جایی که میدونید وضعیت آب کشور به شدت خرابه و اکثر سدها سطحشون خیلی پایین اومده و ما تو یه دوره 30 ساله خشک سالی هستیم و الان هم سال نهم رو میگذرونیم و راه زیادی داریم، پیش بینی شده اگه با همین وضع مصرف آب پیش بریم، چند سال دیگه ایران از نیمه خشک به یه بیابون خشک تبدیل میشه و قیمت آب اینقدر بالا میره که خیلی ها رو مجبور به مهاجرت به خارج از کشور میکنه، البته گفتن اگه هر ایرانی هر روز یک لیتر در مصرف آب صرفه جویی کنه این دوره خشکسالی رو به خوبی پشت سر میگذاریم، از این رو پیشنهادم اینه که هر ایرانی و هر رهروانی هر روز تو مصرف یک لیتر آب و یک لامپ صرفه جویی کنه و اینو آخر هفته ها که تا چه حد رعایت کردیم اعلام کنه( البته من خودم سعی میکنم تا جایی که میتونم صرفه جویی کنم مخصوصا تو حموم رفتنام)

خیلی پیشنهاد خوبیه.
من همین الان حموم بودم ، دیدم اِهِکی ، آب داره هدر می ره.
موقع لیف زدن و مسواک زدن و ... چرا آب باز باشه؟

نقل قول: سلام خواهش میکنم ،خیلی خوشحال میشم از دوستانی مثل شما و بقیه دوستان چیزی یاد بگیرم و اگرم جایی برای بقیه مفید بودم بازم خوشحالم،عاشق جان رو که از قبل میشناسم خوشحالم تو یک گروه هستیم ،همت و روزبه عزیز رو هم افتخار نداشتم زیاد باهم حرف بزنیم ولی خب ممنون که معرفی کردی،انشالله از اول ماه برنامم اگر ردیف بشه زمانی که تو خونه هستم بیشتر میشه میتونم بیشتر فعالیت کنم ،چه اسم زیبایی انتخاب کردی داشتم فکر میکردم چی بیام بنویسم که دیدم واقعا اسم خوبی انتخاب کردی چه چیزی بهتر از تلاش و توکل به خدا.

داداش من از شما یاد می گیرم واقعا.
یه چیزی که از شما یاد گرفتم ، خوب صحبت کردنه.
آیه ای در قرآن کریم هست که می فرماید:

و بندگانم را بگو که همیشه سخن بهتر را بر زبان آرند ،
که شیطان ( بسیار شود به یک کلمه زشت ) میان آنان دشمنی و فساد برمی انگیزد ،
زیرا دشمنی شیطان با آدمیان واضح و آشکار است. (اسرا ۵۳)

صحبت کردن خیلی مهمه ، گاهی انسان کلی کار خیر می کنه ، با یک کلمه همش رو به باد می ده.
توی اخلاق اسلامی هم به کنترل زبان خیلی توصیه شده.
خوبه ما هم توی کانون این رو رعایت کنیم. ما ها همه این جا همدیگر رو ندیده و نشناخته دوست داریم و خریدیم.
با این حال گاهی ممکنه یه چیز بگیم که طرف مقابل توی دلش دلخوری ایجاد بشه.
خیلی شده رهروان شلوغ شده ، بعد از دو روز یه اتفاقی افتاده ، یکی یه چیز گفته ، بعدش دلخوری و ...
تهش هم دوباره گروه خلوت شده. من که می گم این کار شیطان.
چرا که نه؟ از دست ما خیيييييييللللیییییییی شکاره شیطون Khansariha (48)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان