امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

بله... قبل شما ، عاشق هم گوشزد کرد اعلام وضعیتم کامل نبوده
منتها من پشت پشت گوش انداختم....
در مورد ارزیابی این هفته ای که گذشت، خوب بود... با پاکی مشکلی نداشتم و تحت فشار نبودم
برنامه هام هم تا حد قابل قبولی پیش رفت... اما چون با یکی دو هفته این کارا تموم نمیشه، برنامه هفته بعدیم هم ادامه ی کارای این هفته اس
و فعالیتی که فک میکنم بیشتر از همه منو از خ.ا دور میکنه همون کتاب خونده که خداروشکر روی رواله 53258zu2qvp1d9v 
اما در مورد صلوات هم... چشم
من بعد عدد خواهیم داد 53258zu2qvp1d9v
و قبلی ها هم
آرمین   10
علی 10
رضا 10
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
(1396 مرداد 2، 23:01)روزبه نوشته است: بله... قبل شما ، عاشق هم گوشزد کرد اعلام وضعیتم کامل نبوده
منتها من پشت پشت گوش انداختم....
در مورد ارزیابی این هفته ای که گذشت، خوب بود... با پاکی مشکلی نداشتم و تحت فشار نبودم
برنامه هام هم تا حد قابل قبولی پیش رفت... اما چون با یکی دو هفته این کارا تموم نمیشه، برنامه هفته بعدیم هم ادامه ی کارای این هفته اس
و فعالیتی که فک میکنم بیشتر از همه منو از خ.ا دور میکنه همون کتاب خونده که خداروشکر روی رواله 53258zu2qvp1d9v 
اما در مورد صلوات هم... چشم
من بعد عدد خواهیم داد 53258zu2qvp1d9v
و قبلی ها هم
آرمین    10
علی 10
رضا 10

مرسی داداش
خون خونم رو می خورد به خاطر همین یه امتیاز 4chsmu1
الان تنها مشکلم داداش همته که نمی دونم کجاست. Swear1

طاهر و روزبه ، جفتتون بیاین بغلم Khansariha (96)
دیگه نبینم دعوا کنیدا!

پ ن : فکر های بد نکنید نفر سوم توی عکس احتمالا آرمین خان هستن 4chsmu1
پ ن ۱ : بعد از پست فوق سنگین آرمین عزیز ، فکر می کنم یه ذره فان نیاز بود. 4chsmu1
پ ن ۲ : امشب شب میلاد هم هست دیگه ، کلا باید پست ها یه ذره فان باشه ، بالاخره باید یه فرقی بکنه دیگه 302
پ ن ۳ : هیچی دیگه ، یعنی واقعا می خوای پی نوشت هام بیشتر از متن بشه Swear1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
آقا من دارم کم کم نگرانِ امید میشم. بی خبر رفته و از 29 ام آنلاین نبوده. اعلام وضعیتش مونده 117 106
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
سلام از بچه های گروه ما چه خبر ؟! 
نظری دارین واسه امضاهامون یا نه ؟
مهندس جون کجایی پس پسر ؟!
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
چطور می شه تو مسابقات گروهی شرکت کرد؟ 4chsmu1
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلام

بیش از 14 صلوات برای رضا 222  گل .

به نیت پاکی و سلامتی و موفقیت در زندگیش ...
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
(1396 مرداد 3، 8:32)hosseinr نوشته است: چطور می شه تو مسابقات گروهی شرکت کرد؟ 4chsmu1
اِ آقا یکی از گروها انصرافی داشته و الان سه نفره س.. اگه بخای شرکت کنی درخواست کن ببین ارشدا نظرشون چیه. چون فلن هفته ی دومیم و 4 هفته دیگه باقی مونده تا اخر مسابقات
[تصویر:  u0o_پاکان_همدل2.jpg]

آقا این چطوره ؟!
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام برو بچز

نتایج هفته ی اول رو دیدین.

[تصویر:  62638478698003911940.png]

فعلا هیچ چیزی نمی شه گفت 39

خب گروه همیشه سبز باید تلاش خودش رو بیشتر کنه.
پاکان همدل عالی بوده. صبور جان تبریک می گم ، گروه خوبی داری. باید بتونید حفظ کنید.

گروه ما و بقیه گروه ها هم همه کنار هم در حال حرکتیم. Khansariha (56)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
فعلا دارم یه ضرب جلو می رم 8 روز خوب 4chsmu1   اگه خدا بخواد می خوام واسه همیشه از دستش خلاص شم .  این مطلب رو اگه طولانی هست ولی بازم حتما بخونید بچه ها من دارم کتاب در جست وجوی ستاره ی شمال از مارتا بک رو می خونم کتاب خوبیه   بچه ها این وبدونین که باید این معضل رو از طریق علمی حلش کرد چون شما با انجام دادن این کار در گذشته باعث شدید مغزتون عملکردش عوض شه من نمی گم مذهب نمی تونه کاری کنه بلکه خیلی هم موثره ولی کافی نیست. تواین کتاب می گه که هر انسان دووجود داره یکی ذاتی ویکی اجتماعی وجود ذاتی شما پیش از به دنیا اومدنتون به وجود می یاد وژنتیکی هستش  وتا وقتی تحت تاثیر عوامل بیرونی قرار نگرفتید وجود اجتماعی جایگزین آن نمی شه این وجود تغییر ناپذییره فقط توسط وجود اجتماعی سرکوب می شه مثل بازتابهای احساسی وپاسخ های جسمانی غیرارادی واولویتها و رویا پردازی ما همه این ها رو تو دوران کودکی داشتیم واین وجود سعی داره شما رو به ستاره شمال یا همون هدف زندگی وبهشتی که همه دنبالشن ببره .وجود اجتماعی آن بخش از بدنتان هستش که  از طریق فشارهای وارده از سوی مردم و اعضای خانواده و قانون های هر کشور و... در وجودتون به وجود می یاد حالا  هرکدوم از این دوتا وجود تنها باشن تو بدن می تونن مخرب باشن بعضی از ماها وجود ذاتی مون رو فدای وجود اجتماعیمون کردیم که اکثریت هستن وبعضی ها وجود اجتماعی رو فدای وجود ذاتی کردن
موقعی به هدفمون یعنی ستاره قطبی خودمون می رسیم که این دو در راستا همدیگه عمل کنن این خیلی مهمه . اعتیاد  با سرکوب کردن وجود ذاتیمون یعنی که چیزی که ذاتا می خواییم ولی تحت تاثییر عوامل بیرونی اون وترک کردیم به وجود می یاد وجود ذاتیمون احساس مداوم نوعی خلا حسرت آور پیدا می کنه واگه از شی یا فعالیتی که این احساس رو تخفیف ببخشه بگذرید مثل (مواد مخدر وخ.ا .وغذا خوردن و...)این راه تغییر ذایقه رو به اشتباه راهی جهت هدف یا ستاره قطب شمال تلقی می کنه واینجاست که به دام اعتیاد می یوفتی وهمه زندگیت ونابود می کنه وتا وقتی که با وجود ذاتی خودتون به مهربانی رفتار نکنید هیچوقت نمی تونین این اعتیاد وترک کنید واین همان خودشناسی ودوست داشتن خودتون هست وسلام .
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
با سلام خدمت همه ی دوستان محترم
ضمن ارزوی ادامه پاکی در این روزهای خوب برای دوستان
واقعا از صمیم قلب از شما دوستان مهربانم بابت خوب کردن حالم ممنونم با این صلوات هایی که دوستانم میفرستم من حالم خیلی خوب میشه واقعا از همه ی دوستانم که این لطفو در حق من کردن ممنونم امیدوارم حال شما هم همیشه خوب باشه 53 53 53 53 53 53
امروز نوبت ختم صلوات آقا رضاست (هم اسمیم Confetti Confetti Confetti )
22صلوات واسه رضا جان امیدورام حال دلت دریایی بشه 53 53 53
با سلام به همه ی دوستام. 
امروز نوبت ختم صلوات منه و شرمنده یکم دیر یادم افتاد. 
چیزی که راجبش میخام یکم برم روی منبر اینه:
آیا خودارضایی رو سکوی پرتابتون به عرش اعلا میدونین یا اسفل السافلینِ زندگیتون؟ فکر میکنین اگه خودارضایی رو هرگز شروع نکرده بودین، الان زندگیتون چطوری بود؟
جواب این سوال توی سه ثانیه ی اول که بهش فکر میکنیم به نظر آسون میاد.
ولی دیدگاه من اینه که خدایا شکرت که خودارضایی میکردم. چون اگه اون کارو نمیکردم، شاید هرگز لذتِ اراده و تغییر و اعتماد به نفس رو نمیچشیدم. 
خوشحال میشم نظرات همه تون رو بدونم.
پ.ن: ممنون از رضا222 جون که زودتر از خودم به یاد من افتاد.
14 صلوات از طرف من برای هم گروهی و داداش گلم اقا رضا 
ایشااله مشکلاتت یکی یکی حل بشه
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
سلام
از بس من دیر میام بچه ها خودشون خود جوش میان برا ختم صلوات صحبتاشون انجام میدن 
واقعا معذرت میخوام من برنامه ام منظم نیست Shy
میخواستم این هفته منظم تر از هفته پیش باشم ولی انگار این مساله بی نظمی من تمومی نداره
البته ناگفته نماند یه بخشیش دست من نیست
مثلا همین دیروز از صبح تا ساعت دو سه شب درگیر مراسم جشن ازدواج خواهر زادم بودم و بعدش که اومدم فقط خوابیدم اونم زیاد و تا نزدیکی ظهر 65
یا مثلا روز یکشبه کل شب رو تو اتوبوس بودم و فردا روزش هم همینطور
الانم قاچاقی اومدم ولی فکر کنم تا آخر شب بتونم وقت گیر بیارم که دوباره سر بزنم
اگر اومدم منم تو مباحثی که بیان شده مشارکت خواهم کرد 53258zu2qvp1d9v
--------
و اما صبور عزیز؛
طرحی که زدی دیدم از نظر من که عالیه 49-2 49-2 49-2
تا اخر هفته فکر کنم مهندس و مهدی هم میان نظر میدن اگه اوکی بود میذاریمش واسه امضا
ب جز این هفته هنوز چهار هفته وقت هست که ازش استفاده کنیم
در مورد بچه ها هم پرسیده بودی
من که وضعیتم رو گفتم و می بینی که چقد اوضاع قاریشمیش هست ولی سعی میکنم باز بیشتر میگم 
مهندس تو اخرین اعلام وضعیتش گفته بود نت نداره و احتمالا سفر رفته باشه
مهدی هم میدونم مرتب میاد سر میزنه ولی چرا انقد کم حرفه نمیدونم
حتی به پیام پروفایل هایی هم که میدم جواب نمیده 53258zu2qvp1d9v
دیگه به خودتم که یه پیام دادم منتظر صحبتات راجع به اون مساله ای که گفتی میخوای بگی هستم
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
30صلوات برای داداشم اقا رضای گل

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان