امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1396 مرداد 5، 23:32)آرمین نوشته است: سلام

طاهر بی برنامه ی تا نصف شب بیدار، خوش اومدی و گل آوردی و صفا کردی.  4chsmu1
چی کار کنیم اوضاعت مرتب شه؟ تو بگو، ما اطاعت امر می کنیم.
غصه می خوریم ها.  53258zu2qvp1d9v 
امروز از صبح کمرم ضربه مغزی شده 4chsmu1
 نمیتونم تکون بخورم53258zu2qvp1d9v
از صبح همین طور یوری نشستم. لپتابم گذاشتم بغلم و تو کانون چرخ میخورم
 ملت سرشون ضربه مغزی میشه ما بیل زده به کمرمون 22 
در مورد اینکه شما چکار کنی
با اوضاعی که من دارم نمیشه هیچکاری کرد
بد ذهنم درگیر مساله کار هست...
کاری که قبلن مطمئن بودیم هست ولی الان دیگه مطمئنیم نیست. (همین یه خط اینکارو با من کرده)
شرایطی که الان دارم تا هفت هشت ماه دیگه  ادامه داره و بعد از اون باید ببینیم چی پیش میاد
شاید اون وقتی که سربازی تموم شد و من مجبور شدم برا یلقمه نون عینهو فلان کار کنم قدر عافیت رو بدونم Shy

پست قبلی یسری اشکالات داشت ویرایش شد
دیدم خوندیش گفتم یبار دیگه ویرایش شدش ببینی 4chsmu1

راستی یسوال خیلی وقته ذهن منو درگیر کرده
شما مگه کارت دولتی نیست؟
مگه ادارات دولتی تهش تا ساعت 3 یا 4 نیستن؟
بعد اون وقت چرا شما همیشه ساعت 8یا 9 از سرکار برمیگردی؟ Khansariha (51)
این دغدغه ذهنی منو برطرف کنی نیمی از مشکلات من حل میشه 4fvfcja
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
سلام به همگی مخصوصا هم گروهی هایم خودم در گروه کولاک 303
اعلام وضعیت:
mohammad_93/کولاک/سبززز Khansariha (69)
ارزیابی هفته:خب من هدفم خواب بودم چون خیلی دارم ازش ضربه میخورم البته   یه کوچولو پیشرفت کردم ولی زیاد نتوانستم به هدفم برسم
برنامه هفته ی بعد:خب ادامه روند مثبت هفته بعد در زمینه خوابه و سعی میکنم دوباره فعالیت های ورزشیم رو شروع کنم
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
سلام .
جدا عاشق رفته دوبی ؟؟! [FACE WITH TEARS OF JOY][FACE WITH TEARS OF JOY]

ارسال شده از LG-K220s با استفاده از kanoon
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
یه سلام گرم خدمت همه عزیزان رهروانی مخصوصا همگروهیای خودم در گروه کولاک که قراره تو این دوره کولاک کنن 317
یه روز سخت/گروه کولاک/هفته دوم سبز  Khansariha (46)
ارزیابی  هفته ای که گذشت همه برنامه ها مثل کلاس زبان و........ همه عالی پیش رفتن
برنامه :کلاس زبان همین روال و کلاس موسیقیمم شدیدا پیگیری کنم 
ورزششم مثل هفته  قبل بترکونم
سلام دوستان
خراب کردم....متاسفم. با اینکه تقریبا همه چیز خوب بود ولی دیشب انگار همه چیز برام بی اهمیت شده بود و خودمو قانع کردم که ....
متاسفم...دوباره شروع میکنم.

اعلام وضعیت این هفته :
مستر دگرش/همیشه سبز/ هفته دوم قرمز(یا زرد طبق قوانین اگه اشتباه نکنم)

ارزیابی هفته:
هفته که گذشت تقربیا بی مشکل بود. همه کارها به خوبی پیش رفت و کار و شرکت بخش اصلی زندگی این روزهاست. ولی خوب بحث ازدواج و نداشتن شرایط به خصوص این هفته دغدغه ی ذهنی شده بود که تا کی تحمل؟ و اینکه حس مقایسه و چشم وهم چشمی مزید بر علت. فکر میکنم علت مشکل این مساله بود....نماز هم متاسفانه ترک شده.

برنامه هفته ی بعد:
نماز، دور کردن افکار منفی و عدم مقایسه خود با زندگی دیگران و توکل واقعی به خدا.
مصمم بودن در کار شرکت، تلاش برای ادامه دادن زبان و نرم افزار و پروژه های محول شده. رفتن باشگاه

بچه ها دعا کنین برام
من تازه از سد 10 روزه گذشتم  Khansariha (46) یکی واسم توضیح بده بعد این که باید وارد مسابقه ی 20 روزه بشم چجوریه یعنی اگه از الان یا چند روز دیگه لغزش داشته باشم تو همون مسابقه 20 روزه باید از صفر شروع کنم یا نه؟ اونایی که چند ماه رو پاک ان واگه خ.ا کنن هم باید از صفر شروع کنن vayy
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
(1396 مرداد 6، 9:44)hosseinr نوشته است: من تازه از سد 10 روزه گذشتم  Khansariha (46) یکی واسم توضیح بده بعد این که باید وارد مسابقه ی 20 روزه بشم چجوریه یعنی اگه از الان یا چند روز دیگه لغزش داشته باشم تو همون مسابقه 20 روزه باید از صفر شروع کنم یا نه؟ اونایی که چند ماه رو پاک ان واگه خ.ا کنن هم باید از صفر شروع کنن vayy

10 روز پاکیت مبارک 49-2 Confetti ولی داداش هیچ وقت فکر باخت نباش همیشه ذهنت رو برد تنظیم کن چون اگر بخواهی فکر باختن باشی یه روزی قطعا شکست خواهی خورد
همیشه موفق باشی
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
سلااام 
 تشکر ویژه به خاطر طرح امضای داداش عزیزم sabour
اقا طاهر وبقیه همگروهی های عزیز شرمنده
بی برنامگی های قبل موجب شده کمتر سر بزنم یا نتونم در طول روز زیاد بیام  شاید در حد چند دقیقه بتونم بیام
شکر خدا هفته دوم سبز سبز Confetti Confetti Confetti
دارم برنامه اتوکد کار میکنم یه برنامه اموزشی تهیه کردم روزی نیم ساعت تا یک ساعت وقت میزارم
زبان هم روزی نیم ساعت
فقط هنوز از نظر کنترل نگاه مشکل دارم (مطمئنم اگه در موضوع کنترل نگاه حساسیت نداشته باشم پاکی پایدار نخواهد بود ) پس باید بیشتر توجه کنم
برنامه هفته بعد همین ولی با توجه بیشتر به کنترل نگاه
من بعد از ظهر امروز اعلام وضعیت میکنم. 
توی این پست فقط میخام از محمد و مجید تشکر کنم که به تاپیک "بَیانِ اهدافشون از ترک" رفتن و عهدشون رو محکم تر کردن. براتون خیلی ارزش قائلم بچه هاو بهتون افتخار میکنم

(1396 مرداد 6، 9:44)hosseinr نوشته است: من تازه از سد 10 روزه گذشتم Khansariha (46) یکی واسم توضیح بده بعد این که باید وارد مسابقه ی 20 روزه بشم چجوریه یعنی اگه از الان یا چند روز دیگه لغزش داشته باشم تو همون مسابقه 20 روزه باید از صفر شروع کنم یا نه؟ اونایی که چند ماه رو پاک ان واگه خ.ا کنن هم باید از صفر شروع کننvayy

سلام حسین.. ضمن اینکه شدیدا بهت تبریک میگم، اگه خدای نکرده بشکنی اره باید از صفر توی همون تاپیک 20 روزه شروع کنی. منتظرت هستیم.317
این ده روز اول بنظر من حساس ترین قدم برای ترکه که خداروشکر این قدمو برداشتی
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
اعلام وضعیت هفته دوم: mohsen / گروه همیشه سبز / هفته دوم قرمز
ارزیابی:متاسفانه بدجور سریالی شدم فکرم به شدت مشغوله این هفته وقت خالی هم نداشتم اصلن ولی یه دو ساعت که خونه خالی شد اصلن مقاوت نکردم و...
اینروزا اینقد خستم که اصا نمیتونم فکر کنم که چرا میخام ترک کنم از اخرین تلاشم که 21 روز شد خیلی وقته میگذره.
برنامه:نماز اول وقت.
سلام به بروبچ گل و گلاب کانون ، 
خوبین ، خوشین همه ؟! 
آقا منم این هفته سبز ِ سبز
و ارزیابی ام از این هفته : خدا رو شکر خیلی خیلی راضی بودم از خودم . چون دارم یواش یواش یاد میگیرم که چجوری برنامه ریزی کنم ، و بهشون عمل کنم . این هفته به خیلی از کارهام رسیدم . و مفید بودم در کل برام .
هفته ی بعد : آقا پروژه مونده نمیدونم چیکارش کنم . بعدم میخوام برم بیمارستان شریعتی ، واسه تکمیل ثبت نام اهدای سلول های بنیادی ( شما هم اگه میتونید حتما بکنید این کار رو ، یهو دیدید زد و تونستید جون یکی رو نجات بدین !) ، کلاس هام ، ادامه ی زبان ( هفته ی پیش واقعا خوب بودم ) و این که میخوام این هفته ورزش رو هم جدی تر بیارم تو برنامه هام . 

در آخر ممنون از طاهر عزیز ، واقعا سرگروهیش داره لذت میده به من . پیگیری هاش خیلی جواب میده رو من. ممنون طاهر جان ! 
(1396 مرداد 6، 13:27)rezaKy نوشته است:
(1396 مرداد 6، 9:44)hosseinr نوشته است: من تازه از سد 10 روزه گذشتم  Khansariha (46) یکی واسم توضیح بده بعد این که باید وارد مسابقه ی 20 روزه بشم چجوریه یعنی اگه از الان یا چند روز دیگه لغزش داشته باشم تو همون مسابقه 20 روزه باید از صفر شروع کنم یا نه؟ اونایی که چند ماه رو پاک ان واگه خ.ا کنن هم باید از صفر شروع کنن vayy

سلام حسین.. ضمن اینکه شدیدا بهت تبریک میگم، اگه خدای نکرده بشکنی اره باید از صفر توی همون تاپیک 20 روزه شروع کنی. منتظرت هستیم.  317
این ده روز اول بنظر من حساس ترین قدم برای ترکه که خداروشکر این قدمو برداشتی
آره خیلی برام سخت بود Khansariha (46) مخصوصا که چند روز آخر رو همش تنهام وکسی خونه نیست هر چقدر هم برم بیرون وخودم ومشغول کنم بازم باید شب بیام خونه خیلی با خودم کلنجار رفتم البته من چون خیلی وقته قبل اینکه بیام کانون  مشغول ترک بودم به خاطر همین تا دو هفته هم می تونم کنترل کنم 128fs318181 ولی از اون به بعد دیگه واسم سخته Unsure
سلام به همه دوستای رهروانی  4
اندر باب اعلام وضعیت اینکه :
روزبه / گروه تلاش و توکل / هفته دوم سبز
خداروشکر مشکلی نبوده تاحالا و برنامه ها هم به صورت قابل قبولی در حال انجامه
برنامه هفته بعد هم ادامه کارای هفته قبله، البته جدی تر 53258zu2qvp1d9v 302
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
قاصدک / گروه همیشه سبز /  هفته سوم :  سبز 

ارزیابی : کنترل اینترنت نسبتا خوب بود ..
برنامه بعدی : همون کنترل اینترنت
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
(1396 مرداد 5، 22:22)روزبه نوشته است: عاشق 22 

پ.ن:یکی در راه رضای خدا یه چیزی واسه ما درست کنه 22
قابل توجه شما ، بودجه ی گروه هنوز واریز نشده. 4chsmu1 
البته احتمال این که واریز بشه خیلی پایینه. 4chsmu1 
چون توی این سی دوری که از مسابقه گذشته ، تا حالا نشده که واریز بشه. 22
داداش شما خودت یکی درست کن.
از همون خط چینی ها هم باشه قبوله 4chsmu1 
این جوری آبرو ریزیه.
حیفه گروه ما اول بشه ، اون وقت لوگو نداشته باشه :22

نقل قول: ضمناً عاشق الان دوبی هست.  [تصویر:  4chsmu1.gif]
تکذیب می کنم. 22
این ها همه از توطئه های آرمین برای براندازی و کودتاست. 22
(1396 مرداد 6، 15:11)mohsennia نوشته است: اعلام وضعیت هفته دوم: mohsen / گروه همیشه سبز / هفته دوم قرمز
ارزیابی:متاسفانه بدجور سریالی شدم فکرم به شدت مشغوله این هفته وقت خالی هم نداشتم اصلن ولی یه دو ساعت که خونه خالی شد اصلن مقاوت
داداش گاهی باید بی مقدمه بلند شد.
دستی ماشین رو کشید و کلا دور زد. هر چی که بوده و شده و فراموش کرد و
من دیگه نمی خوام خ.ا کنم.
..................
عاشق / گروه تلاش و توکل / هفته ی دوم سبز Khansariha (69)
ارزیابی هفته ای که گذشت : هفته از لحاظ پاکی خوب بود. تقریبا وسوسه ای نبود.
نمی دونم این روزا چرا خسته که می شم ، سرم درد می گیره.
آرمین جان ، برای من دعا کن. 53 
سلامتی ، امنیت ، آرامش ، خانواده ، نعمت هایی که تا از بین نرن قدرشونو نمی دونیم.
دیشب قبل خواب به ذهنم رسید ، خدایا تو عجب پورشه ای داده بودی به من.
استعداد ذهنی ، اراده ، سلامتی ،‌ همه چی محیا
و من چطور با آمال و آرزو ها زدم خرابش کردم. Shy 
امروز یک روز استثنایی بود.
چون بالاخره تونستم عین بچه ی آدم برنامه بریزم و بهش عمل کنم.
می دونین؟ من همیشه بر مبنای آرزو هام برنامه می ریزم ، نه امکانات و زمانی که دارم.
روزی که هزار تا مهمون بیان خونه ی شما ، نمی شه ۱۵ ساعت درس خوند ، به مهمون ها هم رسید ، غذا هم درست کرد ، خرید هم کرد ، تازه نماز جماعت هم بخونیو و کانون هم بیای و ....
خب نمی شه دیگه برادر من ،‌ نمی شه.
امروز برای اولین بار گفتم خیلی ساده و کم حجم برنامه بریزم ، اگر وقت بیشتر آوردم ، بیشتر کار می کنم.
امروز که اومد ، دیدم چقدر برنامه ام فیکس روزمه. نه فشاری بهم اومد ، نه استرسی و ...

هفته ی آینده : برنامه ریزی رو ادامه بدم ،‌ برنامه رو ساده بریزم در عمل سعی کنم بهتر باشم.
برای هوشیاری تلاش کنم. لازمه که چند ساعت فکر کنم.
احتمالا هفته ی آینده چند روزی رو تنها باشم. براش برنامه داشته باشم. برنامه ی تفریحی ، درسی و ...
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان