امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1396 شهريور 6، 12:33)aliunknown نوشته است: Hanghead
بعد از چند تا شکست تونستید این کوفت رو کنار بزارید ؟
میخوام ببینم فقط منم که اینطوری شدم و وضعیتم داغونه یا شما هم اینطوری بودید ... ؟
دیگه خسته شدم از این همه شکست تو روزای بالا
از شکست خسته شدی؟
چاره اش فقط یه چیزه. فقط یه چیز.
این که دیگه نشکنی.

این بار جدی تر شروع کن. نقاط ضعفت رو بشناس.
این هفته ی اول هم بیشتر حواست باشه.

نقل قول: دوس دارم باتجربه ها کمکم کنند و بهم بگند که اونام همچین چیزی رو احساس کردند و علت رخ دادن اش چیه و چ جوری باهاش مقابله می کنند ؟
این خلا هست.
اما اگر سبک زندگی درستی داشته باشیم ، این خلا خود به خود پر می شه.
تفریح به اندازه ، ورزش به اندازه ، مطالعه به اندازه ، کار و درس و عبادت و ... همه چیز سر جای خودش.

مطمئن باش دیگه خلائی نخواهد موند ، باقی مونده اش ضعیف تر از اون چیزی هست که بتونه انسان رو اذیت کنه.

موفق باشی داداش 53
.....................................
امروز بازم نزدیک بود خراب کنم.
خونه که خالی شد. نمی دونم چم شد یهویی ، نیم ساعتی مراقبت کردم ، اما باید درس رو جلو می بردم ، خسته شدم ، شروع کردم توی اینترنت چرخیدن.
شانس آوردم که فیلتر شکن نداشتم و گرنه صد در صد شکسته بودم.

خدایا شکرت....
.....................................
بچه ها این هفته روز عرفه است. برای هم دعا کنیم. یه جوری برنامه بریزید که این روز بتونید برید مساجد و دعا رو شرکت کنید.
اگر معانی دعا رو دقت کنید ، خیلی عمیقه. یه چیزی می گم یه چیزی می شنوید. 53
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
بَــــه کانون چه نو نواااار شده چه خوشگل شدهههه 49-2 49-2

فرق من با کسی که ترک کرد و رفت چیه؟
             شاید لازم باشه کمی در مورد این سوال فکر کنیم.

واقعا سوال خوب و بحث برانگیزیه که عاشق فاطمه زهرا گفتن اینو و هرکسی که توی لوپِ بی انتهای ترک و شکست قرار گرفته باید بپرسه از خودش این سوال رو

به نظر من کسی که ترک میکنه و دیگه از عادت به خ.ا رها میشه، اولین مسئله ی عاملِ ترکش ذهن و تفکرش بوده. اگر خ.ا رو همه توی ذهنامون دفن کنیم، اون موقع میتونیم به ترکِ واقعی فکر کنیم.

این که بگیم خب ایندفه شکستم، دفه بعدی یه روز بیشتر دوام میارم، نمیشه. من خودم امتحان کرده بودم قبلا. من فک کنم کلا همه ی اعتیادا همینطوره که باید یهو بگی دیگه بسه. و واقعا دیگه به خ.ا فکر نکنیم. این میشه تدفین گناه.

برای ادامه ی تلاشمون واسه رهایی، نگاه کنیم به گذشته مون. چی بودیم... چشم بدوزیم به آینده مون. چی قراره بشیم. و چه چیزایی رو از دست دادیم با این خ.ا
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
اراده یکی از عادتی ترین ویژگی ها است. یعنی اگر عادت شود قوی است. باید تکرار شود تا محکم گردد، طوری که دیگر نیاز به تفکر و تلنگر برای به راه انداختنش نباشد. راه عادت شدن اراده هم تکرار و عدم نوسان در این تکرارِ با اراده بودن است. هرکاری، کافی است انجام شود و تکرار شود و عادت شود تا اراده ی انجام آن همیشگی شود. به قول معروف همان Just Do It ... 1

به نظرم میدونم درگیر تکرار چی بودم و باید به تکرار چی عادت کنم...Khansariha (69)
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
(1396 شهريور 7، 15:12)rezaKy نوشته است:
             فرق من با کسی که ترک کرد و رفت چیه؟
             شاید لازم باشه کمی در مورد این سوال فکر کنیم.

واقعا سوال خوب و بحث برانگیزیه که عاشق فاطمه زهرا گفتن اینو و هرکسی که توی لوپِ بی انتهای ترک و شکست قرار گرفته باید بپرسه از خودش این سوال رو

به نظر من کسی که ترک میکنه و دیگه از عادت به خ.ا رها میشه، اولین مسئله ی عاملِ ترکش ذهن و تفکرش بوده. اگر خ.ا رو همه توی ذهنامون دفن کنیم، اون موقع میتونیم به ترکِ واقعی فکر کنیم.

این که بگیم خب ایندفه شکستم، دفه بعدی یه روز بیشتر دوام میارم، نمیشه. من خودم امتحان کرده بودم قبلا. من فک کنم کلا همه ی اعتیادا همینطوره که باید یهو بگی دیگه بسه. و واقعا دیگه به خ.ا فکر نکنیم. این میشه تدفین گناه.

برای ادامه ی تلاشمون واسه رهایی، نگاه کنیم به گذشته مون. چی بودیم... چشم بدوزیم به آینده مون. چی قراره بشیم. و چه چیزایی رو از دست دادیم با این خ.ا
سلام داداش

ممنون بابت توجهت ،
ان شاء‌الله اگر عمری باشه این سوال رو جدی تر بررسی می کنیم.
اما اجمالا
فکر می کنم شما به بحث درستی اشاره می کنید.
این که باید به ذهن و عوامل ذهنی توجه کرد.

(1396 شهريور 7، 19:25)Hamed6 نوشته است: اراده یکی از عادتی ترین ویژگی ها است. یعنی اگر عادت شود قوی است. باید تکرار شود تا محکم گردد، طوری که دیگر نیاز به تفکر و تلنگر برای به راه انداختنش نباشد. راه عادت شدن اراده هم تکرار و عدم نوسان در این تکرارِ با اراده بودن است. هرکاری، کافی است انجام شود و تکرار شود و عادت شود تا اراده ی انجام آن همیشگی شود. به قول معروف همان Just Do It ... 1

به نظرم میدونم درگیر تکرار چی بودم و باید به تکرار چی عادت کنم... Khansariha (69)
سلام حامد جان

به نکته ی مهمی اشاره کردی.
البته این چند یه دنیا حرف پشتش هست.

به عبارتی ، عشق آسان نمود اول ....

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام بچه ها .. چه خبر ؟
هم گروهی های سابق خوبن ؟
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام و خدا قوت به همه رزمجو ها...

2 سال و یکماه و خورده ایه پاکم...

بجنگید که ارزش جنگیدن داره. میشه خرابی هارو جبران کرد. با جهاد با نفس.

فقط خواستم یه حاضری زده باشم
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

سپاس شده توسط
(1396 شهريور 8، 11:25)razmjoo نوشته است: سلام و خدا قوت به همه رزمجو ها...

2 سال و یکماه و خورده ایه پاکم...

بجنگید که ارزش جنگیدن داره. میشه خرابی هارو جبران کرد. با جهاد با نفس.

فقط خواستم یه حاضری زده باشم

رزمجوی عزیز با اینهمه تجربه، خیلی خوشحال میشیم اگه از تجربیات و از طرز فکرتون برای مقابله با خ.ا بگید. چطوری شد که ترک رو شروع کردین؟
 سپاس شده توسط
برنامه ختم صلوات برای روزهای آینده

آرمین[تصویر:  53.gif] 
 ما می توانیم91[تصویر:  53.gif] 
aliunknown[تصویر:  53.gif] 
رضا222[تصویر:  53.gif] 

rezaKy[تصویر:  53.gif] 
omid 24[تصویر:  53.gif] 
mohammad_93[تصویر:  53.gif] 
یه روز سخت[تصویر:  53.gif] 

طاهر[تصویر:  53.gif] 
engineer:  [تصویر:  53.gif] 
sabour:  [تصویر:  53.gif] 
mehdi68:  [تصویر:  53.gif] 

عاشق فاطمه زهرا:  [تصویر:  53.gif] 
drift [تصویر:  53.gif] 
همـت:  [تصویر:  53.gif] 
روزبه[تصویر:  53.gif] 

قاصدک [تصویر:  53.gif] 
Mr Degaresh [تصویر:  53.gif] 
mohsennia 53
Saeed1396: تاریخ 96/06/08

به پایان آمد این دفتر          حکایت همچنان باقیست

برای سعید جان دلبندمون 

چون نفره آخره ، 28 تا صلوات آبدار میفرستیم پیش خدا ، این که از سهم من

بقیه ، انرژی تون نیفته لطفا .... آخریشه !

من باید میزان هوشیاری ام در عمل رو مدام افزایش بدم
نباید بذارم هرنیرویی هر طرفی که میخواد بکشوندم
من  باید خودم باشم و مدام از خودم مراقبت کنم
من میتونم ، آره ...
چون من خدا رو دارم و اون کمکم میکنه
 سپاس شده توسط
به نام خدا

14 تا صلوات برای saeed1396 عزیز و کم پیدای ما. ایشالا هرجا که هست سالم و سلامت باشه و ایشالا حال روحی خوبی داشته باشه. در کنار خانواده شاد باشه و درحال دنبال کردن اهدافش 302
 سپاس شده توسط
۱۴ تا صلوات برای سعید عزیز و کم پیدا

ممنون از داداش نوبادی برای صلوات ها
بچه دیگه کلا انرژیشون ته کشیده به نظر. ان شاء‌ الله که درست می شه.

دوستان اگر شنیده باشید از رهروان گروه کولاک برنده شدن. واقعا هم مستحق این برد بودن و کولاک کردن.
به همین مناسبت هم جشنی در این جا برقرار خواهد بود.
خوش حال می شیم شرکت کنید. 53

خداحافظی

سپاس شده توسط
خیلی خووووشحااال شدم که رقابت با بچه هایی رو تجربه کردیم که تا لحظه آخر پای گروهشون وایسادن. تشکر اول از مسئولا و برگزار کننده های مسابقات گروهی که نتایج رو استخراج میکردن، با سلیقه ی خوبشون جدول میساختن و بچه هارو دعوت به دیدن نتایج میکردن. خدا ایشالا خیرتون بده و زندگی شیرین و پربرکتی براتون رقم بزنه. 
تشکر دوم و ویژه از اعضای گروه کولاک که به معنای واقعی کولاک کردن. غیرت گذاشتن و اول برای خودشون و بعد برای من و گروه ارزش قائل شدن.
مجید جان    ارتباطی که بین اعضای گروه برقرار کردی، کمک بی نظیری کرد که اتحاد گروه حفظ بشه.
امیدجان      اون موقع که اومدی و گفتی برمیگردی به مسابقات، 6 برابر انرژی گرفتم برای ادامه کار
محمد جان   خیلی قرص و محکم بودی از اون اول تا این آخر و خیلی مطمئن بودم از بابت پاکیت
ویژگی های بارزی که هرکدوم داشتین رو گفتم ولی مهمترین دلیل پیروزی ما ایمان به کولاک بود.
پس چرا جوابای ارشد نمیاد .
قلبمون اومد دهنمون بابا .. Shy
 سپاس شده توسط
سلام

317  

عید همه گل پسرای رهروانی مبارک

2uge4p4

Confetti

49-2

الهی همه بع بعی ها قربونیتون بشن جیگرا
Greenstars

Khansariha (63)

Khansariha (57)

بچه ها بیاید یه خورده بیشتر خوش بگذرونیم

Khansariha (69)

(1396 شهريور 7، 19:25)Hamed6 نوشته است: اراده یکی از عادتی ترین ویژگی ها است. یعنی اگر عادت شود قوی است. باید تکرار شود تا محکم گردد، طوری که دیگر نیاز به تفکر و تلنگر برای به راه انداختنش نباشد. راه عادت شدن اراده هم تکرار و عدم نوسان در این تکرارِ با اراده بودن است. هرکاری، کافی است انجام شود و تکرار شود و عادت شود تا اراده ی انجام آن همیشگی شود. به قول معروف همان Just Do It ... 1

به نظرم میدونم درگیر تکرار چی بودم و باید به تکرار چی عادت کنم...Khansariha (69)

عالی بودند این جملات ....باریک الله 302 

---------------

نقل قول: پس چرا جوابای ارشد نمیاد .
قلبمون اومد دهنمون بابا .. 

جوابای ارشد هم ک امروز اعلام میشه صبور جان  ... زیرنویس شبکه خبر دیدم ... ایشالله جاهای خوب خوب قبول بشی  Khansariha (46)

--------------

ممنونم از عاشق و علی بابت تشکرات شون ، انجام وظیفه بود فقط 302 

--------------

(1396 شهريور 10، 0:01)aliunknown نوشته است: ------------------
من شاید دور جدید مسابقات رو نباشم ؟ نمیدونم  Hanghead 

آقا یعنی چی ؟ نگو توروخدا .... تازه منم میخوام بیام ... 317 
بمون دیگه جون علی ، باشه ؟  302 

--------------

راستی Swear1 

دوستان ، میخوام آمار صلوات هارو جمع بندی کنم و بفرستم برا بچه های بالا ، دیگه صلواتی نیس ؟ عقب افتاده های از قبل ؟ تمومه ؟

اگه چیزی مونده ، اعلام کنید که آخراشه ها ... ممنون 302

من باید میزان هوشیاری ام در عمل رو مدام افزایش بدم
نباید بذارم هرنیرویی هر طرفی که میخواد بکشوندم
من  باید خودم باشم و مدام از خودم مراقبت کنم
من میتونم ، آره ...
چون من خدا رو دارم و اون کمکم میکنه
آقا جان شما یه اتفاقی افتاده ،، سابقه نداشته اینجوری کنه سازمان سنجش !!
فک کنم فایل اکسل ِ رتبه ها رو دیلیت کردن .. موندن چجوری بگن بهمون هول نکنیم .. Gigglesmile
سلام 15 صلوات برای هرکدام از دوستان عزیز mohsenniaوSaeed1396
با آرزوی موفقیت 53 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان