امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

نام کاربری: mohsennia
معرفی :... 
ارزیابی:اول راهم 
برنامه : تلاش اخر واسه پاکی.
 سپاس شده توسط
(1396 شهريور 16، 17:01)طاهر نوشته است: آمار ختم صلوات های دور قبلی مسابقه برای رهروان
[تصویر:  31.png]

از همه کسانی که در این طرح شرکت کردن تشکر و قدر دانی میشه
امیدوارم در دور جدید مسابقه هم شاهد حضور پررنگ همه عزیزان رهروانی باشیم
امروز و فردا آخرین فرصت های شرکت در مسابقه هستن
این فرصت رو از دست ندین

فرصت باهم بودن برای تلاش دوباره در مسیر پاکی Khansariha (18) 
طاهر جان دستت درد نکنه ، ولی آخه هدف این جمع زدنه چی بود ؟
من فکر میکردم کار دلی ِ و اصن شمار و عدد مهم نیست . 
اینجوری ممکنه یکی ناراحت شه که بقیه توجه ندارن بهش !
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام ملت 317

امیدوارم که شاد شاد باشید Muscular
و پر قدرت در مسیر ترک جلو برید. Khansariha (46)

من که به تازگی زمین خوردم Shy
اما امیدوارانه می خوام تلاشم رو ادامه بدم. Khansariha (69)

یه مقداری شرمنده ی شما دوستانم هستم. آخه از مدیر انتظار بیشتری می ره. Hanghead
چطور می تونم شما رو دعوا کنم Swear1  وقتی خودم این قدر کم اراده ام Shy
امیدوارم من رو ببخشید و بتونید تحملم کنید. 302
قول می دم بیشتر تلاش کنم. 53

راستش خیلی دلم روشنه که منم بالاخره می تونم ترک کنم.

نقل قول: طاهر جان دستت درد نکنه ، ولی آخه هدف این جمع زدنه چی بود ؟
من فکر میکردم کار دلی ِ و اصن شمار و عدد مهم نیست . 
اینجوری ممکنه یکی ناراحت شه که بقیه توجه ندارن بهش !
صبور جان ، چیزی غیر از این نیست. کار برای دل خودمون و آرامش دل مخاطبه.
به نظرم کسی که براش صلوات کم فرستاده شده نباید ناراحت بشه. چون این طوری نبوده که کسی عمدا صلوات نفرستاده باشه.
خیلی اتفاقیه این موضوع.
ما باید تعداد صلوات ها رو به صورت گزارش اعلام کنیم ، توی این تایپک. طاهر فقط این گزارش رو در یک تصویر این جا گذاشته.
شاید هم گذاشته نشه بهتره.
نقل قول: نام کاربری: mohsennia
محسن جا ، این تلاشی که می خوای بکنی خیلی ستودنیه.
اما خدای نکرده فرض کنیم شکست داشتی (مطمئن هستم که این طور نخواهد شد) اما اتفاق ممکنه بیافته.
شرایط سخته ، تحت فشار قرار بگیری ، زندگی سخت بشه و ...
بعدش چی؟
اگر اول راهی ، پس باید این راه رو با دقت ، آرامش ، سرعت و ... طی کنی.
چرا تلاش آخر؟
منتظر حضور پر انرژیت هستیم. این طوری 317

نقل قول: سلام خدمت دوستان عزیز [تصویر:  303.gif]
من میخوام توی سی و دومین مسابقه گروهی ترک شرکت کنم [تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]
ممنون میشم اسم من رو هم بنویسید
سلام داداش ، حتما
فقط باید مثل باقی بچه ها فرم رو پر کنی.
نقل قول:
برای همین من میخوام یکبار دیگه شروع کنم 
و آمادگی خودم برای شرکت در دور جدید مسابقه گروهی رو اعلام کنم
طاهر جان باید سعی کنی نقاط ضعف رو پیدا کنی و درمان کنی.
داداش دیگه واقعا از من و شما گذشته ، انتظاری که از من و شما اینه که کمر خ.ا رو بشکونیم. می تونیم داداش ، ما می تونیم 1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام به همه دوستان خوبم 
معرفی::رضا.فارغ التحصیل رشته نفت از اهواز در حال حاضر ساکن در تهران و شاغل در یک شرکت خصوصی 
از سال 95 وارد کانون شدم و دومین دوره ست که وارد این گروه شدم امیدوارم که بتونم این دوره پارامترهایی بهتری نسبت به دوره قبل داشته باشم  موفق تر بشم 
از برنامه این دوره میتونم به خوندن قرآن هنوز حالا هر چقدر که باشه بخونم و ورزش کردم حتما تو برنامه داشتم  باشم  همینطور شروع زبان جدید )تو دوره قبلی کتاب زبان قبلی تموم کردم حالا باید جدید شروع کنم)و همینطور باید مشکلاتم و سریعتر کنم  امیدوارم بتونم اینکار و انجام بدم 
امیدوارم  بتونیم به همدیگه کمک کنیم .
سلام
تا فیتیله ثبت نام پایین کشیده نشده من حضور خودم رو در مسابقه اعلام کنم.
مسابقه بدون آرمین که معنی نمیده.  4chsmu1

نام کاربری: آرمین

معرفی : از اون بچه های ناب و کاردرست کانون.  4chsmu1 یه مهندس کارکشته ی کامپیوتر که به هیچ دردی نمی خوره.  4chsmu1 
سرش به شدت شلوغه. روزهای پردغدغه اما فوق العاده ای رو می گذرونه. 4chsmu1 تازه به توانایی هاش پی برده. توانایی هایی که چند ده برابر سال های پیشه.
جسم بیماری داره اما دست از هیچ گونه تلاشی بر نداشته. محدودیت بهانه ی خوبی برای بد زندگی و اشتباه زندگی کردن نیست.  53258zu2qvp1d9v 

ارزیابی: این مدته همش شکر به روان و زبانم جاری میشه. این یعنی اینکه از این بهتر نمیشه. مشکلات زیاده، اما خدا هست. خدا هست و خدا هست و خدا هست. (یه چیزایی تو مایه های حامد همایون 4chsmu1 ) وضعیت پاکی عالی. شیطان چند وقتیه به سراغم نیومده. باهاش شرط کردم بیای سمتم، منم میام برات. ظاهرا اونم بی خیال شده.  53258zu2qvp1d9v باید بیشتر از همیشه برای خودم وقت بذارم.

برنامه هفته آینده:
تسلط روی حفظ سوره یاسین
خواندن یک سوره از جزء سی ام از آخر، روزانه بعد نماز صبح
مراجعه به دکتر غدد، روان پزشک و متخصص درد
مرتب سازی زندگی به هم ریخته
زود خوابیدن

پ.ن: سری پیش واقعا هفته های انتهایی نتونستم اون جوری که دلم می خواست تو رهروان وقت بذارم. این دوره هم بعید می دونم. در حدی که بتونم هستم. برای من سخته، اما چاره ای نیست. حسرت این نبودن رو جای دیگه جبران می کنم. 1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1396 شهريور 16، 18:13)mohsennia نوشته است: نام کاربری: mohsennia

محسن عزیز این ثبت نامی که انجام دادی متاسفانه به هیچ دردی نمی خوره.

معرفی که نداره. حالا اون هیچ.
ارزیابی اول راهم یعنی چی؟ تو باید بنویسی وضعیت خ.ا چقدر داغونه؟ چی باعثش میشه؟ از کجا شروع میشه؟ مشکل از تویه یا محیط اطرافت؟ چرا نمی تونی کنترلش کنی؟ اصلا دست تویه؟ خ.ا تنها مشکلته؟ بقیه مشکلاتت چیه؟ اونها دامن می زنن به خ.ا یا خ.ا دامن می زنه به اون ها؟
برنامه هم باید بنویسی با توجه به ارزیابی که داشتی، چه کارها انجام بدی که وضعیتت بهتر بشه. تلاش آخر واسه پاکی معنی نمیده.

اگه حالت بد بوده و این فرم رو تو اون حال بد نوشتی هیچ اشکالی نداره داداش خوبم. کار درستی هم کردی.
اما فردا سر فرصت با یه حال خوب و با یه فکر خوب فرم رو از اول پر کن.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1396 شهريور 16، 22:58)آرمین نوشته است:
(1396 شهريور 16، 18:13)mohsennia نوشته است: نام کاربری: mohsennia

محسن عزیز این ثبت نامی که انجام دادی متاسفانه به هیچ دردی نمی خوره.

معرفی که نداره. حالا اون هیچ.
ارزیابی اول راهم یعنی چی؟ تو باید بنویسی وضعیت خ.ا چقدر داغونه؟ چی باعثش میشه؟ از کجا شروع میشه؟ مشکل از تویه یا محیط اطرافت؟ چرا نمی تونی کنترلش کنی؟ اصلا دست تویه؟ خ.ا تنها مشکلته؟ بقیه مشکلاتت چیه؟ اونها دامن می زنن به خ.ا یا خ.ا دامن می زنه به اون ها؟
برنامه هم باید بنویسی با توجه به ارزیابی که داشتی، چه کارها انجام بدی که وضعیتت بهتر بشه. تلاش آخر واسه پاکی معنی نمیده.

اگه حالت بد بوده و این فرم رو تو اون حال بد نوشتی هیچ اشکالی نداره داداش خوبم. کار درستی هم کردی.
اما فردا سر فرصت با یه حال خوب و با یه فکر خوب فرم رو از اول پر کن.  Khansariha (18)
سلام داداش ارمین، به نظرم خیلی روتین شده هر دفعه بیام معرفی کنم و خودمو ارزیابی کنم، من هزار بار اینکارو کردم وتهش به این نتیجه  رسیدم که من باید ترک کنم، تموم شد و رفت واسه من دیگه ته خطه من تمام فرصتامو سوزوندم تا اینجا این کوپن اخره یا میشه یا نه....

(1396 شهريور 16، 20:10)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
نقل قول: نام کاربری: mohsennia

محسن جا ، این تلاشی که می خوای بکنی خیلی ستودنیه. 
اما خدای نکرده فرض کنیم شکست داشتی (مطمئن هستم که این طور نخواهد شد) اما اتفاق ممکنه بیافته.
شرایط سخته ، تحت فشار قرار بگیری ، زندگی سخت بشه و ...
بعدش چی؟
اگر اول راهی ، پس باید این راه رو با دقت ، آرامش ، سرعت و ... طی کنی. 
چرا تلاش آخر؟ 
منتظر حضور پر انرژیت هستیم. این طوری317

داداش اول راهم ولی خیلی ساله دارم تلاش میکنم، دیگه واقعا خسته شدم....
 سپاس شده توسط
با یاد خدا
ثبت نام دور سی و دوم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
2- Hamed6
4- rezaKy
10- drift
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین سری جدید مسابقه هم تو این پست هست...

لیست تکمیلی رهروان پاکی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
نمیدونم زمان ثبت نام تموم شد یا نع ولی یا قبول میشع یا نع
۱_نام کاربری:موری
۲_معرفی:۱۸سالمع و بچه شمالع کشورم ،تا پارسال روزی چندین بار خ.ا میکردم و الان کنترلم بهتر شدع ولی میخوام کلا قطع شه،عامل تحرک و...هم میشناسم ولی امکان حذفش وجود ندارع وتنها راهم کنترله که زیاد خوب پیش نمیره :! و کلا دیگه از همچی خسته شدم 22
۳_ارزیابی:بعد دو هفته دیروز دوباره رسیدم سر جام با دوبار لغزش :/ نت گردی و کانال تلگرامم بیشترین و مهمترین چیزایی که باعث تحریکم میشن
۴_برنامه:هنوز معلوم نیست ولی خورده مارام مونده مثل گواهی نامه و...
میگم اگع زمان ثبت نام گذشته خودتون حذف کنین اگع که نه بگین برم قوانین و... بخونم 2222 با سپاس از دوستان گلم 303
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
سلام
موری عزیز تو مسابقه شرکت داده میشی.  Khansariha (18)

(1396 شهريور 17، 2:22)mohsennia نوشته است: سلام داداش ارمین، به نظرم خیلی روتین شده هر دفعه بیام معرفی کنم و خودمو ارزیابی کنم، من هزار بار اینکارو کردم وتهش به این نتیجه  رسیدم که من باید ترک کنم، تموم شد و رفت واسه من دیگه ته خطه من تمام فرصتامو سوزوندم تا اینجا این کوپن اخره یا میشه یا نه....
داداش جون
اینجا همه می خوان ترک کنن.
اینکه من باید ترک کنم کافی نیست.

فرض کن:
تو تا دیروز هر موقعی که فکرش به سرت می افتاد، می نشستی فیلم های مورد علاقه ات رو می دیدی، کارت رو هم انجام میدادی.

اما امروز که می خوای تغییر کنی طبیعتا باید کار متفاوتی انجام بدی.
من دارم میگم این کار متفاوت چیه؟ برنامه ات چیه؟
می خوای پیشگیری کنی؟ چطور؟
می خوای وسوسه های لحظه ای رو رد کنی؟ چطور؟

امروز هم ممکنه فکری مشابه دیروز به سرت بیافته،
چه تدبیری اندیشیدی که اون تدبیر موجب یک عکس العمل و نتیجه ی متفاوت بشه؟

این مسابقه گروهی هست و من و احتمالا هم گروهی هات دوست داریم بهت کمک کنیم.
تا تو درست فکر نکنی و درست تصمیم نگیری و درست ننویسی، اون اتفاق خوبی که باید بیافته نمی افته. Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

اوه اوه گروه 4 رو دیدین؟ چققد قوی شده...دریفت و رضا حرف ندارن ایول..  فقط محمد اونور حیف شد دوس داشتم بازم باهم باشیم 4chsmu1
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
سلام رفقا  302
گروه بندی ها رو دیدم قوانین رو هم خوندم از فردای میریم برای هفته اول اونم از نوع سبزش 49-2
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
سلام بچه ها Khansariha (48)

ممنونم از زحمات همه ی مسئولین کانون که زحمت مهیا شدن این فضا رو کشیدند از قدیم و تا الان ... همین طور خداقوت میگم به آرمان و صادقین و بقیه بچه ها که برای این مسابقه گروهی کلی عرق ریختند  53 

خوشحالم که قراره شش هفته ی با برنامه ، جدی ، کاملا آگاهانه و به دور از غفلت رو در پیش رو داشته باشیم ... امیدوارم همه برای این شش هفته برنامه داشته باشند و بتونند تاجایی که میتونند به تقویت بیشتر نقاط قوت شون بپردازند و علاج نسبی نقاط ضعفشون ! Khansariha (56) 

18 ................................ 24
25 .................................31
1 .................................... 7
8     9 ........................... 14
15 ................................. 21
22 ................................. 28

شش سطر بالا ، نمودار خیلی کوچکی از بازه زمانی هستش که ماها قراره کنار همدیگه اون رو سپری کنیم ، هجدهم شهریور با مناسبت عید غدیر کار رو شروع می کنیم و از حضرت امیر علیه السلام مدد می گیریم و در سی و یکم شهریور وارد محرم الحرام 1439 قمری میشیم و هشتم و نهم مهرماه ، تاسوعا و عاشورای حسینی رو خواهیم داشت. 

بهتره که این شش هفته با غفلت سپری نشه و با مشارطه ، مراقبه و محاسبه بهترین چهل روز عمرمون رو رقم بزنیم . شدنیه و همه مون بهش باور داریم  Khansariha (69)

همینطور ضمن آرزوی پاکی و موفقیت برای همه ی گروه ها ، برای هم گروهی های عزیز خودم عاشق فاطمه زهرا ، Mr Degaresh و Hamed6 بهترین ها رو از خداوند متعال میخوام.  Khansariha (96)

و یک پیشنهاد برای انتخاب اسم گروه :

به نظرم بهتره که از فرصت محرم و امام حسین نهایت حسن استفاده رو برای پاک بودن مون ببریم و اسم گروه مون توی این حال و هوا باشه ، تا هر وقت توی امضامون یا جلوی اسم مون میبینیمش  بهمون انرژی و انگیزه ی مضاعف بده و یادمون بندازه که چرا باید پاک بمونیم ...

بچه ها چرا باید پاک بمونیم ؟ ها ؟  ..................... 

من میگم : به خاطر حسین (ع)

برای اسم گروه چطوره ؟؟  

حالا منظورم یه چیزی توی این مایه ها بود دیگه ، حالا میشه این عبارت رو تغییرش داد ولی نکته ای که من مدنظرمه اینه که بذاریم  اون لحظه ای که در پایان هفته میخوایم بگیم nobody31 / گروه .... / و بعد اعلام وضعیت ، به خاطر حسین (ع)  هم که شده تلاش کنیم تا همیشه سبز اعلام بشیم به بچه ها و در اصل همیشه سبز بمونیم برای امام عصرمون و برای خدا 53258zu2qvp1d9v 

خلاصه اینکه به نظرم دوپینگ جالبیه !  Gigglesmile 

(1396 شهريور 18، 0:23)rezaKy نوشته است: اوه اوه گروه 4 رو دیدین؟ چققد قوی شده...دریفت و رضا حرف ندارن ایول..  فقط محمد اونور حیف شد دوس داشتم بازم باهم باشیم 4chsmu1

و اما در پاسخ به کری های بعضیا : Swear1

یعنی چی رضا تو همیشه خوبا رو واسه خودت سوا میکنی و قهرمان میشی؟  Hanghead  قشنگ معلومه دیگه ... دستت رو شد   4chsmu1 ، این دفعه هم که حتی حاضر نشدی چهار نفری بشین  Gigglesmile ، حتما کلی جلوی آرمین و اینا عجز و التماس و مقاومت کردین ، آره ؟؟؟ ای کلکا

اما نه دیگه ، دوره ات گذشته مربی !  4chsmu1 الان نوبت ماس که با عاشق کلی نقشه ریختیم تا سبقت بگیریم از همه و د ِ برو کِ رفتیم  Khansariha (130)  

البته گروه آرمین و شازده و حامد بابابزرگ هم ، گروه چغر و بد بدن و پخته ایه ... همشون باتجربه و اوستای کارند ... اما اونا رو هم میذاریم تو جیب کوچیکمون  4chsmu1  به هرحال ما هم مستر دگرش رو داریم با کوله باری از تجارب  4fvfcja ... 

گروه داداش طاهر که باس اسمش رو بذارن سربازهای گمنام امام زمان Gigglesmile  آخه اونجور ک خبر دارم طاهر و محمد سربازی اند ...  به هر حال ایشالا که همش تو خشم شب و پست نگهبانی و آموزشی و میدون تیر و کلاغ پر و انفرادی و اینا بگذرونن تا نرسن زیاد واسه گروهشون وقت بذارن 19 

(بله ، ما هر طور که شده قهرمان میشیم Lol ، آره اصن ما ماکیاولیستی فکر میکنیم  Khansariha (58) ، هدف وسیله رو توجیه میکنه و ازین حرفا  Vamonde ... کی به کیه ؟؟ Smiley-face-cool-2 )

پی نوشت : رضاجون و بقیه خواستم شلوغش کنم الکی ، خخخخ

من باید میزان هوشیاری ام در عمل رو مدام افزایش بدم
نباید بذارم هرنیرویی هر طرفی که میخواد بکشوندم
من  باید خودم باشم و مدام از خودم مراقبت کنم
من میتونم ، آره ...
چون من خدا رو دارم و اون کمکم میکنه
سلام به همه دوستان و سروران گرامی بعد از غیبت نسبتا طولانی مجددا به کانون برگشتم
راستیتش علت رفتنم شرمساری از خودم و شما بود که نتوانستم رو سفید درایم
ولی انشالله بعد از این استوار تر از قبل قصد ماندن و ادامه دادن دارم
من سعید هستم 23 ساله از قزوین 53
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ
[تصویر:  shine_light_backgrounds_vector_537230.jpg]
به نام خدای مهربون
سلام به همه ی بچه های عزیز و گرامی 53

اول از همه خیلی ناراحتم Swear1
خیلی دوست داشتم مسابقات گروهی شرکت کنم ، ولی متاسفانه اینگار خیلی دیر عمل کردم 809197ps94ijjhwg
خوب نمی دونم شاید سعادت این سری را نداشتم ،  تنبلیم قابل توجیه نیست Hanghead 
ولی حتما میام سر میزنم و هر هفته اعلام می کنم وضعیتمو  Khansariha (69)
برای همه ی دوستام آرزوی موفقیت و لذت بردن تو این برنامه ی فوق العاده عالی را می کنم و
واقعا بهشون حسودیم میشه که می تونن شش هفته کنار هم یه زندگی جدید برای خودشون خلق کنن.
ولی بهم انگیزه می ده تا شش هفته باهاتون رقابت کنم 4chsmu1 

هم عید غدیرو و هم عید زندگیتون را بهتون تبریک می گم ،
در پناه حق ،
پر تلاش باشید برای ساخت زندگی زیباتر 53258zu2qvp1d9v
و موفق باشید
یا علی
نذر کرده ام    یک روزی که خوشحال تر بودم    بیایم و بنویسم که   زندگی را باید با لذت خورد

که ضربه های روی سر را باید آرام بوسید   و بعد لبخند زد و دوباره با شوق راه افتاد

یک روزی که خوشحال تر بودم  می آیم و می نویسم که     این نیز بگذرد

مثل همیشه که همه چیز گذشته است و   آب از آسیاب و طبل طوفان از نوا افتاده است

یک روزی که خوشحال تر بودم   یک نقاشی از پاییز میگذارم ,

که یادم بیاید زمستان تنها فصل زندگی نیست   زندگی پاییز هم می شود , رنگارنگ , از همه رنگ ,

یک روزی که خوشحال تر بودم   نذرم را ادا می کنم

تا روزهایی مثل حالا   که خستگی و ناتوانی لای دست و پایم پیچیده است

بخوانمشان     و یادم بیاید که

هیچ بهار و پاییزی بی زمستان مزه نمی دهد

و                                                           هیچ آسیاب آرامی بی طوفان

منگر به هر گدایی که تو خاص از آن مایی   مفروش خویش ارزان که تو بس گرانبهایی

Khansariha (89)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان