امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

عجب نقاشی قشنگیییییییی 53 53 53 53 53 53 53

به قول بچه های امروزه: پشمااااام Khansariha (13)
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
سلام.خوبین؟
چه نقاشی قشنگی بود

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
ممنون
چجوری میتونم شهوت ام را بیشتر کنترل کنم؟
میخام تغییر کنم ولی نمیشه. راستی من یک مقداری هم گرایش به پسرها دارم. خیلی هم به خاطرش ضربه خوردم ولی ناخودآگاه توجه ام سمت اونا میره. آخرین پسری که باهاش دوست شدم همسن خودم بود ولی بعد از یه مدت ولم کرد.. تا 6 ماه افسرده بودم
پیش روانشناس و مشاور هم رفتم برای درمان همجنسگرایی ولی تاثیر اونچنانی ندیدم
بهترین دکتر آدم,خودشه.
ببین که چه کارهایی لازمه برای انجام دادن.
بشین واقعا فکر کن و یه بار تصمیم قاطع بگیر.
ببین اگه چنین دلبستگی ترک کنی چقد ضرر می کنی و ضررش رو قبول کن.
و ببین چی نصیبت میشه.
هذینش رو بپذیر و تلاشت رو آغاز کن و در طول انجامش از خدا بسیار کمک بخواه.
روزه و گرسنگی کمک می کنه در کنترل شهوت.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1396 دي 27، 16:25)walterwhite نوشته است: ممنون
چجوری میتونم شهوت ام را بیشتر کنترل کنم؟
میخام تغییر کنم ولی نمیشه. راستی من یک مقداری هم گرایش به پسرها دارم. خیلی هم به خاطرش ضربه خوردم ولی ناخودآگاه توجه ام سمت اونا میره. آخرین پسری که باهاش دوست شدم همسن خودم بود ولی بعد از یه مدت ولم کرد.. تا 6 ماه افسرده بودم
پیش روانشناس و مشاور هم رفتم برای درمان همجنسگرایی ولی تاثیر اونچنانی ندیدم
سلام داداش
اول این که خوش اومدی به رهروان 302

دوم هم فکر نمی کنم مشکلات شما لاینحل باشه، با صبر و حوصله ان شاء الله که گره ها باز می شن، پس نگران نباشید.
لازمه اش، تلاش، توکل، صبر و پایداریه

سوم هم این که تعدادی از پست های شما رو پاک کردم.... بهتر هست که این پست ها رو در انجمن پسرانه که رمز داره مطرح کنید.
کلیک
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
ممنون.
فقط من رمز اون قسمت را ندارم
 سپاس شده توسط
(1396 دي 27، 16:59)walterwhite نوشته است: ممنون.
فقط من رمز اون قسمت را ندارم
سلام داداش. برای رمز باید به بخش ارتباط با مدیران بری. بالای سایت سمت چپ. به آرمین پیام بده و ایمیلت رو وارد کن تا رمزش رو برات ایمیل کنن
 سپاس شده توسط
اگه از خ.ا بدتر نیست، میتونی بگی چیه و چه جور عادتیه؟
 سپاس شده توسط
از همتون ممنونم دوستان. خوشحالم که اینجا جمع شدیم و داریم به همدیگه کمک میکنیم تا بتونیم هم خویشتن داری بیشتری داشته باشیم و هم ارزش انسانی خودمون را بالاتر ببریم
پشتکار عزیز ، عاشق فاطمه ی زهرا و rezaKy عزیز از شما هم تشکر میکنم. من یکمی توی کانون چرخ زدم و تقریبا با بیشتر جاهاش آشنا شدم و امروز توی مسابقه ی ترک 10 روزه به امیدخدا شرکت میکنم Confetti 4chsmu1 
فقط چون امسال کنکور دارم نمیتونم خیلی بیام اینجا ولی حتما شبها کانون را چک میکنم که گزارش هم داده باشم
از خدا میخوام به هممون اراده ی قوی برای ترک بده و تمام ارزوهامون را برآورده کنه
التماس دعا رفقا
فعلا 303 302
 سپاس شده توسط
(1396 دي 28، 10:33)walterwhite نوشته است: از همتون ممنونم دوستان. خوشحالم که اینجا جمع شدیم و داریم به همدیگه کمک میکنیم تا بتونیم هم خویشتن داری بیشتری داشته باشیم و هم ارزش انسانی خودمون را بالاتر ببریم
پشتکار عزیز ، عاشق فاطمه ی زهرا و rezaKy عزیز از شما هم تشکر میکنم. من یکمی توی کانون چرخ زدم و تقریبا با بیشتر جاهاش آشنا شدم و امروز توی مسابقه ی ترک 10 روزه به امیدخدا شرکت میکنم Confetti 4chsmu1 
فقط چون امسال کنکور دارم نمیتونم خیلی بیام اینجا ولی حتما شبها کانون را چک میکنم که گزارش هم داده باشم
از خدا میخوام به هممون اراده ی قوی برای ترک بده و تمام ارزوهامون را برآورده کنه
التماس دعا رفقا
فعلا 303 302

خب عالیه شبی یه بار چک کردن، خیلی هم خوبه. ایشالا موفق میشی داداش.
 سپاس شده توسط
درود به همه عزیزان،
دریفت-هفته سوم-گروه جای برای پیرمردها-سبز

هفته گذشته:
از لحاظ عمل به برنامه ها:
نماز :اصلا خوب نبود،شاید نیاز هست که جنبه معنوی روحی ام رو قوی کنم تا بتونم با نماز بهتر ارتباط برقرار کنم
زبان:خدا راشکر خوب بود و لغات زیادی مرور شد
نرم افزار خوب بود

هفته بعد:
انشاالله ارتباط بیشتر با نماز
تقسیم وقت به سه قسمت :۱-یک شاخه از نرم افزار رو کار کنم ۲-شاخه دیگر رو کار کنم ۳-انجام کارهای عقب افتاده
تایم بیدار شدنم رو باید بین ۷-۸ صبح تنظیم کنم
همه چیز رو با برنامه ریزی درست پیش ببرم 
زبان اگر دستم رسید کتابش هفته ای یک درس بخونم وگرنه همون مرور لغات رو ادامه میدم
پر امید و با نشاط پیش به سوی ساختن فرداهای زیبا
و همچنین متصور شدن چشم انداز ۶ ماه آینده که قرار است در ۶ ماه دیگر در چه شرایطی باشم وبرای رسیدن به اون چه کارهایی نیازه
 سپاس شده توسط
سلام

قاصدک / گروه در محضر خدا / هفته سوم : سبز

برنامه کنترل نگاه بود .. کم و بیش بود ولی خیلی جای کار داره ..

میخوام برانامه اینده رو به تفسیر قران اختصاص بدم ..

و
14 صلوات برای دوست عزیز شازده کوچولو که من عاشقشم ...
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
۱۵ صلوات برای شازده عزیز همگروهی عزیز  53
 سپاس شده توسط
به نام خدا 

اعلام وضعیت هفته ی سوم مسابقات گروهی 

وضعیت پاکی: سبز

برنامه های هفته گذشته: 

- برنامه خواب، بسیار خوب پیش رفت. (بعد از سه دوره مسابقات گروهی)، میانگین ساعتِ خوابو روی 12:25 آوردم.به کمک و همراهی داش علی
- برنامه تمرین موسیقی هم طبق معمول خیلی خوب پیش رفت
- کتاب آموزشی نرم افزار رو نگرفتم
- زبان رو خیلی خوب پیش بردم.

برنامه های هفته آینده:

- خواب رو تثبیت کنم و بین 00:00 الی 00:30 نگه دارم.
- تمرین موسیقی طبق معمول همینطوری پیش ببرم.
- کتاب اموزشی رو بگیرم
- زبان روزی 90 دقیقه باید کار کنم.(خیلی مهم)
- پیگیری کارِ فارغ التحصیلی
 سپاس شده توسط
سلام،
14+14 صلوات برای برادرای عزیز
عاشق فاطمه زهرا و drift که نوبت صلواتشون چند روز قبل بود. 53

ممنون از همه‌ی دوستانی که به نیت بنده صلوات فرستاده بودن. 53 

اعلام وضعیت:
هفته سوم زرد
هفته‌ی گذشته:
اهمیت بیش‌تر به کنترل نگاه --> ضعیف
اهمیت بیش‌تر به نماز به خصوص نماز صبح --> نسبتاً خوب
فعالیت درسی بیش‌‌تر و منظم‌تر --> ضعیف
هفته آینده:
پیگیری برنامه‌های قبل. + خواندن قرآن روزانه
..............................................
(1396 دي 29، 0:29)aliunknown نوشته است: ترک این کار به شدت منو یاد روزای سختم تو ترک خ.ا انداخته ....
خیلییییی حس عجیبییییه بچه ها ....
احساس میکنی گذشته داره تکرار میشه اما یجور دیگه ... انگار قبلا این اتفاقا افتاده ....
نمیدونم چرا فشار ترکش تو شبا یهویی زیاد میشه .... 
یه بدی داره اونم اینه که اگه برم تو ناخوداگاهم ناخواسته میرم به سمت انجام دادنش . یچیزی مثل افرادی که ناخن میخورن ناخوداگاه ....
Hanghead Hanghead  گفتم بیام اینجا بنویسم بلکه آروم بشم ....
پ.ن :
جدیدا دستم بره به نوشتن زمان از دستم در میره . یهو میبینم ۳ ساعت گذشته رو هوا .

سلام
ببین اگه ممکن باشه عاملش رو حذف کن، مثلاً فردی که ناخن میخوره، اگه یه مدت نسبتاً طولانی ناخونشو خیلی کوتاه نگه داره به نظر خیلی کمک کننده هست.
53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان