امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

ممنون از همه که نظر دادن،

من معتقدم مسائل معنوی برای ما که انسانهای کامل نیستیم نباید بشه فقط و فقط اولویت اول ، 
مسائل معنوی و ایمان به خدا اصل زندگیه ، نکته همینجاست که زندگی فرعیاتی هم داره، 
میشه گفت ایمان به خدا بهترین چیزه ، ولی اون چیزی که من منظورم بود این نیست ، اون چیز باید چیزی باشه که نتیجشو لمس کنی ، مثل اینکه تلاش میکنی که بهترین ورزشکار بشی وقتی تو مسابقات اول میشی نتیجشو میبینی و ملموسه،پیدا کردن این جایگزین کار آسونی نیست و باید بزنی وسط خال،خوبیش اینه برای هرکس متفاوته،
یک مثال کوچک میزنم ، وقتی آدم با یک خانمی که بهش علاقه داره قرار میذاره ، براحتی از خوابش میزنه میره سر قرار ، اگر مشغول دیدم پورن باشه درسته که دیدن اون لذت جنسی داره ولی ۹۹ درصد اونو ول میکنه و میره به دیدن اونی که دوستش دتره چون روحشو شاد میکنه حالا این آدم به خدا ایمان نداره؟ چرا داره و همین باعث میشه اون رابطه تو چارچوبش باقی بمونه ، این مثال فقط برای روشن شدن منظورم برای تفکیک نوع علاقه بود،وحتما نباید نوع علاقه این باشه.

برای شخص من کار نرم افزاری بدلیل اینکه بخاطر آسیب جسمانی مجبور شدم بهش روی بیارم بهترین جایگزین شد، دنیایی که تازه کشف کردم و تمومی نداره، دیدم بواسطه اون میتونم خودمو اثبات کنم و به درآمد برسم و روی گذشتم خط بکشم،این شد انگیزه ، باور کن شده که از بیکاری اومدم سایت مضخرف باز کردم و بعد از چند دقیقه بستم و رفتم به کارم برسم (این به معنی مجوز اینکه هرکار خواستم بکنم نیست فقط اون لحظه که گول خوردم و چرت و پرت دیدم ، این دیدن ها نتوست منو گمراه کنه چون بهترشو پیدا کردم)
انشالله که موفق باشی

روز پیش فکر کنم مازیارمیری مهمان دورهمی بود گفت:خدا به ما (کارگردانا) موهبتی داده که میتونیم دغدغه هامونو به تصویر بکشیم،وقتی چنین شخصی در مورد کارش جمله اول این رو میگه،اصلا باید فهمید اون تو یه دنیای دیگه ای داره سیر میکنه،
مشخصه که نتیجه کار براش لذت بخشه و وقتی پولی در میاره اون لذتش تکمیل میشه، من کسی رو میشناسم که کار مثلا هنری انجام میده فقط برای پول ،پول نباشه طرف رو با یک من عسل هم نمیشه خورد،خودتان قضاوت کنید کی بهتر خودشو شناخته و انتخابش درست بوده و در نهایت کی موفق میشه.
 سپاس شده توسط
(1396 بهمن 9، 22:56)قاصدک نوشته است: بعد قاصدک گل
که آقا نگران نبااااش. اینجاییم. اگه بخای میتونیم با هم یه برنامه بذاریم که این پو.نوگرافی رو ترک کنیم. نمیدونم مدل تو چطوریه ولی خود من اینطوری ام که اگه کسی همراهم بشه، میتونم یه برنامه رو شروع کنم و انجام بدم تا تهش.
سلام آقا رضا
ممنونم از دلگرمیت 53 
راستش من نه . کلا تکی همه ی کار هامو انجام میدم . Shy
و ممنون میشم اگر شما هم تجربیات عملیاتی در این زمینه داری با ما به اشتراک بذاری .. 302
53

والا من همینطوری یه روز گفتم دیگه بسه. من هر کاری رو شروع میکنم همینطوریه. یه لحظه یهو میگم دیگه میخام فلان کارو بکنم و میکنما.. فقط تصمیم نیس. مثلا سر همین ثبت نام کلاس موسیقیم، هفته ی دوم تیر شروع کردم به گشتن که کدوم آموزشگاه خوبه، هفته ی سوم تیر سازمم گرفته بودم و جلسه اولمو رفته بودم... بعد کتاب خوندن رو جایگزین پ.و.رن کردم. موسیقی هم که اضافه شده بود
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
سلام دوستان خوبم 
بنظرتون ایجاد محدودیت برای ترک خ.ا کار دستیه ؟
 سپاس شده توسط
مثلا چه نوع محدودیتی؟
 سپاس شده توسط
(1396 بهمن 12، 19:33)آقای اراده نوشته است: سلام دوستان خوبم 
بنظرتون ایجاد محدودیت برای ترک خ.ا کار دستیه ؟

والا به نظر من محدودیت وقتی درسته که ما به این نتیجه برسیم که با آزاد گذاشتنِ خودمون، نتیجه ای نمیگیریم...
من راجب خودم البته اینطوری هستم که باید یه مدت محدودیت بدم به خودم. مثلا الان اینستاگرام داشت مشکل ساز میشد که برای بار دوم پاکش کردم. 

لعنتی مثه یه مخدر میمونه. الان که یه روز و سه ساعت از پاک کردنش گذشته، حس میکنم زندانی شدم. جدی میگم. این روزای اول مقابل وسوسه ی نصب کردنش دارم مقاومت میکنم ولی یه روز ایشالا میام میگم آخیش خوب شد پاکش کردم.
 سپاس شده توسط
به نام خدا
اعلام وضعیت مسابقات گروهی 
گروه در محضرخدا

برنامه هفته گذشته:
- تمرین موسیقی طبق معمول همینطوری پیش ببرم done
- پیگیری فارغ التحصیلیdone
- زبان طبق هفته قبلdone
- خواب قبل از 12 منتقل شه undone
- کار روی تفسیر سوره عصر undone

برنامه های هفته آینده:
- تمرین موسیقی و زبان طبق هفته قبل
-پیگیری فارغ‌التحصیلی
- تنظیم دوباره ی خواب روی 12.. این مورد خیلی توی موفقیت ترکم موثر بوده
- کار روی تفسیر سوره عصر
 سپاس شده توسط
سلام
قاصدک / گروه در محضر خدا / هفته پنجم: سبز 53 

برنامه هفته قبل بازسازی خودم از لحاظ روحی بود که خدا رو شکر راضیم .
منم اگر بخوام یه گزارشی از کل هفته ام بدم اینجوری میشه :

۱. برنامه ورزشی  حداقل 5 روز در هفته انجام شد .
۲. برنامه زبان طبق برنامه هر روز انجام شد..
۳. برنامه مذهبی هم تقریبا جام شد ..‌
۴ . برنامه تفسیر متاسفانه انجام نشد .
۵. برنامه مطالعه کتاب هرروز انجام شد .
۶. کنترل گوشی بسیار ضعیف بودم .

و دوست دارم برای هفته آینده برنامه کنترل نگاه داشته باشم
و تفسیر رو نهایی کنم ..
و برنامه زبانم رو کامل تر کنم ...

همینا دیگه
یاعلی
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا / هفته ی پنجم / گروه جایی برای پیرمردها / گروه هفتم زرد

دیشب شب سختی گذشت ولی گذشت
خدا رو شکر اتفاق خاصی نیافتاد.
ولی برای همین که بعضی مرز ها رو رد کردم، روز هام رو صفر می کنم و دوباره شروع می کنم.

ارزیابی :
۱- نماز : الحمد لله پیشرفت بدی نداشتم توی نماز هام
۲- ارزیابی رو بیشتر ادامه بدم:‌ تقریبا از اواخر هفته قطع شد.
۳- موکول کردن اینترنت به آخر شب : این انجام نشد، باید روش کار کنم. همین اینترنت آخر کار دستم می ده.

برنامه هفته ی بعد :
۱- نماز رو مطمئن هستم که باید روش بیشتر دقت کنم. از وضو گرفته، تا شروع نماز و تا آخرش.
باید فکر کنم که از این جا به بعد چه برنامه هایی رو باید رعایت کنم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام بچه ها...
خوبید؟
این هفته ای که گذشت اوایلش به شدت خوب بود...
یعنی بعد از مدت زیادی 7 روز پشت سر هم پاک بودم
اون هم به لطف یه کتاب خوب
جوان و انتخاب بزرگ
حتما بخونید
خیلی کوتاه و موثر...
اما با یه لغزش گند زدم به همه چی...
دوباره شروع می کنم...
یا علی باید گفت    49-2 49-2 49-2
گاهی دلم برای خودم تنگ می شود!

مُهَيّای بهتر شدن...(الهی آمین)

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1396 بهمن 14، 18:00)aliunknown نوشته است: Hanghead برام دعا کنید بچه ها ....
نمیدونم چی در انتظارمه ....
جدیدا رفتارم عجیب غریب شده ....
امیدوارم بتونم بازم به کانون سر بزنم :(

هواتو داریم علی جون. برات دعا میکنم 302
 سپاس شده توسط
سلام به همگی 302

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
چقدر زمان زود میگذره...
همین دیروز بود که من رهروان ثبت نام کردم و نتونستم خیلی شرکت کنم..و تازه هفته اول این دوره بود
الان پیام عاشق رو دیدم نوشته بود هفته پنجم...
چقد زود میگذره...
 به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت.... غصه هم میگذرد

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سپاس شده توسط
(1396 بهمن 14، 23:35)engineer نوشته است: چقدر زمان زود میگذره...
همین دیروز بود که من رهروان ثبت نام کردم و نتونستم خیلی شرکت کنم..و تازه هفته اول این دوره بود
الان پیام عاشق رو دیدم نوشته بود هفته پنجم...
چقد زود میگذره...
 به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت.... غصه هم میگذرد

غم میگذره و آثار مثبتشو توی زندگیت میبینی. شادی ولی نمیگذره چون خاطره میشه و تا ابد توی ذهنت میمونه.
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها.5 تا کار میگم بکنین. خیلی موثره توی ترک:

1- به صفحه اصلی کانون بروید
2- به پایین ترین بخش نگاه کنین
3- به بخش برترین ارساله کننده های روز، هفته و ماه چشم بدوزید
4- بروید برای بچه های محلتان تعریف کنید.
5- در جهت شکستن رکورد، اقدام نمایید.

دستا بالا هرکی فک میکنه این پنج مورد، مخصوصا مورد پنجم بی تاثیره
به نام خدا

بچه ها راستی من اصن فراموش کرده بودم. ( کاش شما یادتون میبود) راجب برنامه صلوات، اصن فراموش شده بود که و حالا یادم افتاد که صلواتا رو خیلی وقته ندیدیم توی این دوره مسابقه گروهی. پس توی این چند روز باقی مونده بیاین این صلواتا رو کاملش کنیم.

برنامه‌ی ختم صلوات گروهی

«رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
عاشق فاطمه زهرا: تاریخ 96/10/16
drift: تاریخ 96/10/21 
شازده کوچولو: تاریخ 96/10/26 

53 rezaKy: تاریخ 96/11/15 53
Saeed1396: تاریخ 96/11/16
قاصدک: تاریخ 96/11/17
aliunknown: تاریخ 96/11/18

فکر کردم که چی بنویسم. چون چیزی نیومد یه سوال میپرسم:  تا حالا فکر کرده بودین که چشم چقدر میتونه مهم باشه؟ نه فقط برای ترک، بلکه اهمیت چشم از این نظر که با بکارگیریِ اون توی خیابون و نگاه به اشخاص/ چیزای مختلف، انرژی روحیمون رو کم و زیاد میکنه. 
توی ویس هایی که گوش میدم، مُدرس میگه که کنترل نگاه عاملیه برای ثروت. به نظر شما چه ارتباطی بین کنترل چشم و ثروت وجود داره؟
به نام خدا

بچه ها راستی من اصن فراموش کرده بودم. ( کاش شما یادتون میبود) راجب برنامه صلوات، اصن فراموش شده بود که و حالا یادم افتاد که صلواتا رو خیلی وقته ندیدیم توی این دوره مسابقه گروهی. پس توی این چند روز باقی مونده بیاین این صلواتا رو کاملش کنیم.

برنامه‌ی ختم صلوات گروهی

«رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
عاشق فاطمه زهرا: تاریخ 96/10/16
drift: تاریخ 96/10/21 
شازده کوچولو: تاریخ 96/10/26 

rezaKy: تاریخ 96/11/15
53 Saeed1396: تاریخ 96/11/16 53
قاصدک: تاریخ 96/11/17
aliunknown: تاریخ 96/11/18

14 تا صلوات برای سلامتیِ غایب این دوره از مسابقات که امیدوارم هنوز امیدشو به ترک از دست نداده باشه. برای خانوادش سلامتی میخام برای خودش اراده و شادابی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان