امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

ثبت نام دور ...ام مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بچه ها مهلت ثبت نام تموم شده.
البته ثبت نام سه تا از دوستامون
حامدحامد
آقای اراده
و اپفل
نهایی نشده، چون فرم رو پر نکردن.
ان شاء‌الله که خیر باشه 302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
1- نام کاربری:  hamedhamed یا حامدحامد. هرجور که شما راحت ترید. 4fvfcja
2- معرفی: اینکه از سابقه دارترین ها در کانون هستم و یجوری حق آب و گل دارم.پیرمرد کانون به حساب میام به نوعی 4fvfcja و اینکه دوستون دارم دوستان عزیز کانونی.
3- ارزیابی: خوب فکر می کنم اخیراً با توجه به مسابقات مختلفی که در کانون دارم شرکت می کنم مثل مسابقه کنترل نگاه و ذهن و با توجه به اینکه فعالیتم رو در کانون از قبل بیشتر کردم،فکر می کنم اوضام از قبل رو به راه تره. مهمترین مشکلم در حال حاضر خ. ا هست.  4fvfcja مخلص کلام اینکه کنترل نگاه و ذهن که از دستش بدم، وضعیت پاکیم به هم میریزه و وقتی بر نگاه و ذهن کنترل داشته باشم وضعیت پاکیم صدچندان بهتر تر میشه. رو خودم باید کار کنم. 4fvfcja
4- برنامه: برنامه که زیاد دارم ولی مهم در مرحله اجراس که اون موقع کُمِیتم لَنگ میزنه. 4fvfcja خب اگر از تنبلی دست بردارم و کمی این بدن رو به ورزش وادار کنم خیلی خوب میشه. البته همیشه برای ورزش برنامه داشتم ولی این برنامه فقط و فقط در ذهنم پرورش پیدا کرده و این بدن با ذهنم همراهی نکرده. این بدن بیشتر به فکر استراحته تا تحرک. 4fvfcja
1- نام کاربری:  آقای اراده کانون هستم (مورچه ی همتون  Gigglesmile )
2- معرفی: بنده از سال 91 عضو کانون بودم چندیدن و چند بار شروع کردم اما به پایان نرسوندم ... دلایل این امر هم الان برام مشخص تره  49-2
3- ارزیابی: در مسیری که تا به حال اومدم دو سه دفعه خیلی جدی شد قضیه ترک برام ....  53258zu2qvp1d9v  و اون هم سه چهار مورد بود که تا 15 الی بیست روز رسیدم و بعد دچار شکست و سریالی شدن شدم ... چندین درس گرفتم ... هر موقع عصبی و بدون برنامه بودم خراب کردم ... هر موقع بی انگیزه شدم خراب کردم ، هر موقع تلنگر شیطان رو جدی نگرفتم خراب کردم ، هر موقع خسته شدم خراب کردم .....  و از همه اینها مهمتر اینکه بعد از هر شکست بلند نشدم و تصمیم دوباره نگرفتم و با خدا آشتی نکردم بیشتر ضربه خوردم ... هر جا گفتم خدایا کمکم کن دستم رو گرفت و اینبار هم میگم خدایا کمکم کن ... دستمو بگیر
4- برنامه: برنامه ریزی من در چند زمینه است 
که باید بتونم همه رو متعادل تا حدودی انجام بدم
اگر به این ایده آل ام دست پیدا کنم خیلی عالی میشه
برنامه هام : نماز و امور مذهبی -  کار - درس - کلاس - ورزش- تمرکز غذایی -امور ترک و کانون
بهترین روش اینه که موازی همه کارها رو پیش ببرم 
ورزش رو اگر با دوچرخه تا محل کارم برم حله (مخصوصا بین راه سخنرانی های دکتر آزمندیان - رائفی پور و ترجمه قرآن گوش کنم )
نمازم رو باید هر طور شده اول وقت بخونم  و با توجه (ظهر و عصر در خانه و مغرب عشا در محل کارم )
تایم کار - درس - کلاس رفتن - تلگرام  - کانون - تفریح ام  رو باید مشخص کنم و هر کدوم رو در زمان خودش انجام بدم (سخت ترین قسمت برنامه ریزی ام هستش )
در غذام و در برخورد با پدرم خیلی دقت کنم ...
 سپاس شده توسط
منم ازینا بنویسم 4chsmu1

1. نام کاربری: درخشنده
2. معرفی: درخشنده هستم Gigglesmile  شیطون و دیوونه! 4chsmu1  
3.ارزیابی : چیز مثبت نمیگم چون میگن داره از خودش تعریف میکنه.... 
روزای پر از استرس و حساسی دارم الان میگذرونم....ایشالاه که با موفقیت بگذرونیم...
4. برنامه: میخوام کاملا فکرمو ازین چیزا پاک کنم... لحظه ایی بهش فکر نکنم انگار که نیست....
برنامه بریزم برای خودم و به خدا نزدیکتر بشم....
3-4 تا کتابی که دارمو بخونم و کار جدیدتر انجام بدم...
همگروهیا سلااام 
49-2

نقل قول: تکلیف هفته ی اول : هفته ی اول مسابقه ی گروهی بهترین وقت برای این هست که با همگروهی ها تون آشنا بشید.
باهاشون ارتباط بگیرین، برای گروهتون اسم انتخاب کنید و به فکر برنامه های مشترک باشید. 

به این فکر کنید که چطور می شه از این ۶ هفته با هم بودن بهترین استفاده رو برد؟ 
اسم گروهو بذاریم خفاشان پرنده  Gigglesmile 65 Hanghead
 سپاس شده توسط
گروه بندی های مسابقات

گروه اول
Rezaky
درخشنده

خوش حالم که این دور از مسابقات هم شروع شده.
و من با این دوستان که همه رو خوب می شناسم، همگروهی هستم. 49-2 

نقل قول: اسم گروهو بذاریم خفاشان پرنده  [تصویر:  gigglesmile.gif] [تصویر:  65.gif] [تصویر:  hanghead.gif]
نه باوووووو! 4chsmu1 
چطوره اسم گروه رو بذاریم قاتلان زنجیره ای رهروان؟ Khansariha (13)

خداحافظی

سپاس شده توسط
دوستان سلام 
یذره بی حوصله هستم 
و یذره نا آرام 
روز چهارم رو طی میکنم 
نظر خاصی دارید که حالم بهتر بشه ؟
 سپاس شده توسط
آقا من هنوز شروع نکرده گند زدم و افتضاح کاشتم. هم گروهی های عزیز فکر کنم با من گروه سختی در پیش رو داشته باشید.

آقا من فراموش کردم چجوری باید در این مسابقه اعلام وضعیت کنم.لطفا راهنمایی بفرمایید. دوستان عزیز همگروهی آقایان عاشق، قاصدک و آقای اراده سلام عرض می کنم خدمت شما. من پیشنهادم برای اسم گروهمون هست:گروه «چهار مرد مصمّم»
سلام رفقا 
من نمیتونم دیگه وارد مسابقه بشم ؟!! Hanghead
(1397 ارديبهشت 9، 18:09)آقای اراده نوشته است: دوستان سلام 
یذره بی حوصله هستم 
و یذره نا آرام 
روز چهارم رو طی میکنم 
نظر خاصی دارید که حالم بهتر بشه ؟
سلام اراده جان
خوبی داداش؟

ببین این بی حوصله بودن علت های مختلفی می تونه داشته باشه.
یادم می آد که یه باری در مورد نشاط همین جا صحبت کرده بودیم.
الان می گردم برات پیدا می کنم.
.
.
.
اوه اوه، الان نیم ساعته دارم می گردم. بالاخره پیدا شد Gigglesmile
بحث از این جا شروع می شه، برای عید سال ۹۵، یعنی بیشتر از یک سال پیش.
حافظه رو داری خدایی؟؟؟؟ Khansariha (13)
من سوال رو مطرح می کنم، همین علی خودمون و بعضی از دوستان جوابی می دن.
ولی همساده زحمت می کشه و این جا یه جواب مفصل می ده.
خب بچه ها ازش تشکر کردن، اما من با اجازتون قانع نشدم  317 و سوالم رو تکرار کردم. این جا
در ادامه، همساده یه جواب فوق العاده می ده. که یادم می آد، وقتی می خوندمش، به وجود اومده بودم از حرف همساده. کلیک
در ادامه دریفت هم وارد بحث می شه. این جا
و در آخر هم من اینقدر به وجود میام که شروع می کنم به سخنرانی. این جا
و ادامه ی ماجرا.....

اون دوره، با گروه نشات، مسابقه ی گروهی خوبی داشتیم، یادش بخیر 53258zu2qvp1d9v 
یعنی این دور رو هم کسی در آینده، خواهد به یاد آورد؟ Khansariha (56) 
(1397 ارديبهشت 9، 23:39)hamedhamed نوشته است: آقا من هنوز شروع نکرده گند زدم و افتضاح کاشتم. هم گروهی های عزیز فکر کنم با من گروه سختی در پیش رو داشته باشید.

سلام حامد جان
خب این خیلی جای ناراحتی داره.
اما قطعا می تونی جبران کنی.
و به عبارتی راه زیادی رو در پیش داریم و دست در دست هم و به کمک هم، این راه رو به خوبی و با قدرت پشت سر می ذاریم. Khansariha (69) 

(1397 ارديبهشت 10، 7:41)hamedhamed نوشته است: آقا من فراموش کردم چجوری باید در این مسابقه اعلام وضعیت کنم.لطفا راهنمایی بفرمایید. دوستان عزیز همگروهی آقایان عاشق، قاصدک و آقای اراده سلام عرض می کنم خدمت شما. من پیشنهادم برای اسم گروهمون هست:گروه «چهار مرد مصمّم»

حامد جان اعلام وضعیت آخر هفته است.
وقتش شد با هم صحبت می کنیم. 49-2 
اسم گروه
عاشق : قاتلان زنجیره ای رهروان 4
آقای اراده : خفاشان پرنده Lol 
حامدحامد : چهار مرد مصمم
قاصدک : ----------
(1397 ارديبهشت 10، 11:21).Mohamadreza. نوشته است: سلام رفقا 
من نمیتونم دیگه وارد مسابقه بشم ؟!! Hanghead

چرا نمی شه؟؟؟؟؟
اما یه شرط داره.... 128fs318181 
باید فرم ثبت نام رو پر کنی و قول بدی که تا پایان مسابقه همراه باشی Khansariha (69)
نقل قول: موقع ثبت نام در مسابقه باید فرمی به این صورت پر بشه و در گروه ترک قرار بگیره:
1- نام کاربری
2- معرفی: هر چیزی از خودتون که دوست دارید در موردش به بقیه بگید و بقیه که شما رو نمیشناسن با شما آشنا بشن.
3- ارزیابی: کجای کارید؟ رو به راهید؟ فکر می کنید مهم ترین مشکل تون چیه؟ چی عوض بشه وضعیت پاکی تون تغییر می کنه؟ چی تغیر کنه حال تون بهتر میشه؟ رو چی باید کار کنید؟
4- برنامه: تو هفته ی آینده چه برنامه ای برای خودتون دارید؟ به چه چیزی از خودتون می خواید دقیق تر باشید؟ رو چی سرمایه گذاری می کنید؟ این برنامه می تونه یه برنامه ی خیلی کوچیک مثل 5 دقیقه ورزش روزانه باشه یا یه برنامه با جزئیات فراوان.
داداش APFL شما هم هنوز فرم رو پر نکردیا؟ Swear1

خداحافظی

سلام دوستان

ماشالله گروه خودمون...
ان شالله این سری برامون خاطره ساز بشم ... قوی و مصمم پیش بریم...
ببخشید بچه ها چند روزی درگیر بودم و دسترسی به کانون نداشتم. الانم با گوشی خدمتتون هستم..
ان شالله که از فردا باشم کنارتون..
راستش برای اسم گروه من پیرو جمع هستم و در نتیجه خودم پیشنهادی ندارم..

پیش بسوی آینده های روشن...
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام 
شکرخدا .. خیلی خوشحال شدم 
1) .mohamadreza.
2) امسال کنکور دارم و به خاطر این کوفتی توی درس های پیش عقب افتادم اونم خیلی و قبلا مدت زیادی هم بوده که کنترل کنم ولی مغرور میشدم و شکست میخوردم .. انشاالله ریشه شیطان رو در درونم می خشکونم  4chsmu1
3) از نظر انگیزش شکرخدا خوبم .. شبکه های اجتماعی  Swear1
4) از همین امروز : درسم رو خیلی جدی باید بگیرم و ورزش هم حتما روزانه داشته باشم اینترنت هم باید از بین ببرم  49-2
(1397 ارديبهشت 11، 9:15).Mohamadreza. نوشته است: سلام 
شکرخدا .. خیلی خوشحال شدم 
1) .mohamadreza.
2) امسال کنکور دارم و به خاطر این کوفتی توی درس های پیش عقب افتادم اونم خیلی و قبلا مدت زیادی هم بوده که کنترل کنم ولی مغرور میشدم و شکست میخوردم .. انشاالله ریشه شیطان رو در درونم می خشکونم  4chsmu1
3) از نظر انگیزش شکرخدا خوبم .. شبکه های اجتماعی  Swear1
4) از همین امروز : درسم رو خیلی جدی باید بگیرم و ورزش هم حتما روزانه داشته باشم اینترنت هم باید از بین ببرم  49-2

داداش خوش اومدی به گروه خودت
عاشق
قاصدک
آقای اراده
hamedhamed
.Mohamadreza

داداش بهت می خوام این نوید رو بدم که هم می تونی خ.ا رو ترک کنی، هم درست رو با شدت دنبال کنی و هم همه چی 4chsmu1 
کافیه که چند تا مسئله ی ساده رو رعایت کنی و برنامه ریزیت درست باشه.
فقط اینترنت رو از بین بردی رهروان رو فراموش نکن. 4chsmu1 
راستی ، این تاپیک رو هم دریاب، برای کنکوری ها عالیه
بله مثل این که از پشت صحنه اشاره می کنن که محمد رضا خودش قبلا دریابیده بوده تاپیک رو 4chsmu1 
(1397 ارديبهشت 11، 0:40)aliunknown نوشته است: یه سری برنامه ریختم واسه این هفته و هفته های آینده :
نیست و نابود کردن گوشی  4chsmu1 با استفاده از ترفند ویژه ای که تو دو سال قبل اختراع نمودم  Khansariha (13)
تنظیمممم برنامهههه خوووواببببب . الان نباید بیدار باشم  Hanghead گند خورده به برنامه خوابم بعد عید .
درس  Swear1
و ..... اگه خدا بخواد ... دو تا تابلو دارم تمومشون کنم . یکیش هست هر چی روش کار میکنم تموم نمیشه . از دی ماه که شروع کردم تا الان تموم نشده . انشاالله فردا تموم بشه . الهی آمین
نماز های اول وقتم رو بیشتر کنم ( تو طول این ۶ هفته )
و خریدن یه سری خرت و پرت با ته مونده ی بودجه ام  65 و عملی کردن نقشه ای که تو ذهنم دارم ( احتمالا بره برای تابستون ولی اگه شد تو طول این ۶ هفته انجامش میدم . )
و کار روی سیستم قدیمیم ( تو طول این ۶ هفته )
4chsmu1  همین . شما هم بیاید یه سری برنامه بریزید .

دلم یه تابلو خواست که از دی شروع کرده باشمش و تموم نشده باشه 317 که برم روش کار کنم.
داداش پس پیکاسو ایی هستی برای خودت 4chsmu1
نقل قول:
(1397 ارديبهشت 10، 23:47)قاصدک نوشته است: سلام دوستان

ماشالله گروه خودمون...
ان شالله این سری برامون خاطره ساز بشم ... قوی و مصمم پیش بریم...
ببخشید بچه ها چند روزی درگیر بودم و دسترسی به کانون نداشتم. الانم با گوشی خدمتتون هستم..
ان شالله که از فردا باشم کنارتون..
راستش برای اسم گروه من پیرو جمع هستم و در نتیجه خودم پیشنهادی ندارم..

پیش بسوی آینده های روشن...
بله
ایــــــــن بازیکن. قاصدک! دلاورمرد کشتی از اســـــــــتان مازندران، پلنگ مازندران.
خیلی چغره و بد بدنه این بازیـــــــکن، اومده که مدال رو از آن خودش کنه.
یه مدتی از میادین مسابقات دور بوده، اما حالا برگشته و اینجاست.
یا علی دلاور، یا علی قاصدک Khansariha (69) 
[تصویر:  %DA%A9%D8%B4%D8%AA%DB%8C.jpg]

خداحافظی

الآن نظرم برای اسم گروه عوض شد. پیشنهادم: پنج مرد مصمم 4chsmu1
منم موافقم باهاش 
5 مرد مصمم 

Cowboypistol FIVE DETERMINED MEN  Cowboypistol

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان