امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1397 تير 20، 7:57)hamedhamed نوشته است: تعدادی از هموطنان عزیزمان در سنندج در حادثه برخورد تانکر نفتکش با اتوبوس، جان باختند. این حادثه تلخ به خانواده های داغدار از دست رفتگان و به همه ایران تسلیت باد.
این قبیل حوادث هشداریه به امثال من که حامدحامد معلوم نیست تا کی توی این دنیای خاکی باشی. پس تو که از فردای خودت خبر نداری لازمه که هرچه زودتر بری سمت ترک تا در اون دنیا نزد خدای خودت شرمنده نباشی.
حامدحامد عجله کن که

ناگهان چقدر زود دیر می شود

حرفت خیلی درسته حامد جان 
خیلی زود دیر میشه 
عمرمون میگذره و تازه میفهمیم 
زندگی یعنی خوب شدن خوب بودن 
مهربانی 
پاکی 
امروز رفتم در یکی از آرامستان های اطراف شهرم 
چقدر جوان ناکام خاک بودن 
کسانی که فکرشم نمیکردن روزی زود برن 
ایشالا عمر همتون بلند باشه 
و همین امسال داستان پاکی یکسره بشه 
اینها همه اش تلنگره برای ما 
خدا کمکمون باشه 53
[تصویر:  e2_امروزت.png]
خدایا به من تقوا بده ودر مسیر تقوا کمکم کن تا از خطوط قرمزت رد نشم
خدایا کمکم کن قفلی که در مجردی به شهوتم زدی به هیچ عنوان باز نکنم
خدایا کمک کن به عنوان شیعه رهرو امام پاک و پیغمبر خاتم باشم نه رهرو یه عده عوضی سلبریتی بی تقوا تو اینترنت و ....
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام ب همگی خوبید من بازم برگشتم اما این دفه با ی اراده خیلی خیلی قویتر خدایا کمکم کنننننننن کمممممممکککککک
(1397 تير 20، 3:33)قاصدک نوشته است: سلام

اول عذر خواهی بابت دیرکردم .. سر موعد نیومدم .. ساعت 4 صبحه وقت شد بیام 22 
ممنونم از دوستانی که به وسیله اعتبار خبر  دادن که بیام . خدا پدرشو بیامرزه هرکه پ پ رو خراب کرده .. 1 

اما
داداش امید گفتی خبری بدم ..
متاسفاته خبر های خوبی ندارم .. متاسفانه این هفته رو خراب کردم Shy
دوست دارم بگم کم اوردم .. دوست دارم قید همه چی رو بزنم سر بذارم به بیابون .. 
هفته خیلی بدی داشتم .. داغونم .. این چند سال تا به این حد داغون نبودم .. از یه طرف مسائل روحی که بهم فشار میاره از یه طرف مسائل جنسی ..
انگار افتادم گوشه رینگ دارم چپ و راست میخورم .. نمیدونم چطور از گوشه رینگ در بیام .. یه حسی در درونم مرده ..
نمیدونم چطور شیرینی گناه رو در خودم بخشکونم .. همچنان برام شیرینه .. همچنان نافرمانی خدا رو می کنم عین خیالم نیست Shy
منتظر یه انفجارم .. یه معجزه ... که از خواب پاشم ببینم همه چی درست شده و حالا باید دوباره شروع کنه از نو .. همه چی جبران شده .. اما زهی خیال باطل ..

حس گناه از یه طرف ، شیرینی گناه از طرف دیگه من رو دیوانه کرده ..
هنوز به ثبات نرسیدم .. امروز دیگه کلا زدم بیرون آخرای شب برگشتم... چقدر دلم هوای حرم امام رضا کرده بود .. دلم میخواست میرفتم پیش امام رضا آروم بشم ..
بشدت نیاز دارم یکی آرومم کنه .. منو بگیره بغلش منم زار زار گریه کنم تا خالی بشم ..  

راهکاری دارید برای حال ما ؟؟؟ Shy
داداش این خراب شدن پیام ها برای خیلی ها آب نداشت، برای ما نون داشت 4chsmu1
ده تا اعتبار اخیرم صرفا پیام پروفایل بوده.... 4chsmu1

نکنید این کارا رو خب .... Swear1 

قاصدک جان
اول بیا بغل خودم داداشی Khansariha (96) 
همین که از کار خودت ناراحتی یعنی هنوزم امید هست ... که امید همیشه هست
۱۴ صلوات برای قاصدک عزیز که خیلی دوستش دارم

اما حق قاصدک این نیست.
قاصدک لیاقتش بیش از این حرف هاست. داداش خودت رو دست کم گرفتی. کم داری می فروشی.
با شناختی که از دارم، بدون اغراق دارم می گم.
قاصدک باید به بالاترین جا ها برسه، چون پتانسیلش رو داره، چه مادی، چه معنوی ...
نظم، تعهد، تلاش، اراده، تقوی، فکر و ... ویژگی هایی هست که وقتی به قاصدک فکر می کنم توی ذهنم نقش می بنده.

چی می شه که همین قاصدک میاد و می گه من کم آوردم؟ چی می شه به ته خط می رسه؟
اصلا همین که بعد از چهار سال تلاش و زمین خوردن و بلند شدن،
هنوز این جا هستی و پست می دی، یعنی خیلی....
اما....

یه سوال: قاصدک ترک نکنه توی کانون کی ترک کنه؟ 

این که مردونه میای و اعلام می کنی که خراب کردی، خودش خیلی حرفه. آفرین...
اما می دونی اگر سال دیگه قاصدک بیاد و بگه که من یک سال پاکی جمع کردم، با تمام مشکلات، می دونی چی شده؟
اصلا می تونی تصور کنی که چه اتفاق بزرگی توی عالم افتاده؟
اسم قاصدک هم می ره توی لیست افتخارات کانون

این لیست رو که نگاه می کنم....
شوکه می شم... ما داریم چی کار می کنیم؟ بازی گرفتیم داستان رو انگار...
آخرین نفر سال ۹۴ بوده، الان ۹۷ رو داریم می گذورنیم.
یعنی یه شیر مرد از اون موقع پیدا نشده؟؟؟؟؟؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام 
14 تا صلوات برای داداش عزیزم عاشق و 14 تا صلوات هم برای قاصدک عزیز امیدوارم تو زندگیتون به اهدافتون برسین
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
(1397 تير 20، 15:59)majid78 نوشته است: سلام ب همگی خوبید من بازم برگشتم اما این دفه با ی اراده خیلی خیلی قویتر خدایا کمکم کنننننننن کمممممممکککککک

سلام مجید عزیز 
خیلی خوبه که برگشتی با قدرت ادامه بدی  Khansariha (69)

نقل قول: قاصدک نوشته است: 
سلام 

اول عذر خواهی بابت دیرکردم .. سر موعد نیومدم .. ساعت 4 صبحه وقت شد بیام [تصویر:  22.gif] 
ممنونم از دوستانی که به وسیله اعتبار خبر  دادن که بیام . خدا پدرشو بیامرزه هرکه پ پ رو خراب کرده .. 1  

اما 
متاسفاته خبر های خوبی ندارم .. متاسفانه این هفته رو خراب کردم [تصویر:  shy.gif]
هفته خیلی بدی داشتم .. داغونم .. این چند سال تا به این حد داغون نبودم .. از یه طرف مسائل روحی که بهم فشار میاره از یه طرف مسائل جنسی .. 
انگار افتادم گوشه رینگ دارم چپ و راست میخورم .. نمیدونم چطور از گوشه رینگ در بیام .. یه حسی در درونم مرده ..
نمیدونم چطور شیرینی گناه رو در خودم بخشکونم .. همچنان برام شیرینه .. همچنان نافرمانی خدا رو می کنم عین خیالم نیست [تصویر:  shy.gif]
منتظر یه انفجارم .. یه معجزه ... که از خواب پاشم ببینم همه چی درست شده و حالا باید دوباره شروع کنه از نو .. همه چی جبران شده .. اما زهی خیال باطل .. 

هنوز به ثبات نرسیدم .. امروز دیگه کلا زدم بیرون آخرای شب برگشتم... چقدر دلم هوای حرم امام رضا کرده بود .. دلم میخواست میرفتم پیش امام رضا آروم بشم .. 
بشدت نیاز دارم یکی آرومم کنه .. منو بگیره بغلش منم زار زار گریه کنم تا خالی بشم ..   
سلام قاصدک عزیزم
من بهت ایمان دارم داداشم 
وای گفتی امام رضا ...  Hanghead
دل ما رو هم بردی 
این گناه واقعا دست و پامون رو بسته داداش 
حق با شماست 
خیلی از پیشرفت ها رو تبدیل به موقعیت های سوخته کرد
حق داریم خسته بشیم 
چون ما ده برابر آدمای اطرافمون درگیر هستیم 
درگیر همه جزئیات ترک 
بخودت وقت بده داداش
(1397 تير 20، 3:33)قاصدک نوشته است: سلام

اول عذر خواهی بابت دیرکردم .. سر موعد نیومدم .. ساعت 4 صبحه وقت شد بیام 22 

اما
متاسفاته خبر های خوبی ندارم .. متاسفانه این هفته رو خراب کردم Shy
نمیدونم چطور شیرینی گناه رو در خودم بخشکونم .. همچنان برام شیرینه .. همچنان نافرمانی خدا رو می کنم عین خیالم نیست Shy

راهکاری دارید برای حال ما ؟؟؟ Shy
چقدر حرفهات به دلم نشست ، چقدر این دردها شبیه دردیه که دارم می کشم حسی که الان دارم خیلی اینجوریه قاصدک عزیز 53
داداش قاصدک عزیز این متنو نوشتم برای تو ، خودم و همه ی دوستایی که خسته اند از این تکرار مکررات

هر چند هیچ اوضاع خوبی نیست و روشنایی را نمی بینیم ولی چرا در مقابل زخم های دنیا و دردهای زمانه طاقت نیاریم وقتی که آغوش خاک درد شخم را برای پرورش و رشد به جان می خرد! چرا با آغوش باز از دردها استقبال نکیم برای رشد و رفع نقصان هامون !  مگر از خاک نیستم ، مگر خاک برای کمبودهای درونی اش زیر و روز نمی شود من هم درونم بسیار کم دارم پس باید تصمیم بگیرم که متحول شوم . درد هست ، مشکل هست ولی زندگی هست خدا هم هست 53258zu2qvp1d9v
اوضاع خوب پیش نمی ره دوست عزیزم ، مشکلات از همه ی جهات  فشار می آرن  ولی بگذار در این فشار جوانه بزنیم بگذار از این زندانی که سالیان سال به آن عادت کردیم بیرون بزنیم بیا از تمام این ذره های خاک و سنگ که باهاشون روبروایم دل به نور ببندیم و رشد کنیم  هر روز و بی وقفه. هر چند هنوز در دانه ای هستیم در دل تاریکی ولی چه کسی ما را محکوم کرده تا آخر عمر این دانه باقی بمانیم ، چه کسی ما را از شکوفا شدن از گل شدن محروم کرده ؟! بیا به امید روشنایی از این دل تاریک و سرد خاک رشد کنیم نگذار نور امید از دلت رخت ببنده و نگذار این فشار ها و مشکلات تو را از رشد دل سرد کند ما به اینجا نیومدیم که به خاک برگردیم اومدیم تا به آسمان بریم
[تصویر:  Lawnshavers-Mission.jpg]

همونجوری که  عاشق و صادقین و اراده ی عزیز گفتن  امید داشته باش، خودتو دوست داشته باش و به خودت زیاد سخت نگیر ولی جدی باش در کارت.
ولی راه اصلی:  خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند ، باید حرکت کرد و متوقف نشد حتی سخت ترین سنگ هام در برابر گیاهی که می خواد رشد کنه دووم نمی آرن . باید ادامه داد از هر راهی که میشه و می تونیم ، مهم ادامه دادنه و مهم رشد کردنه از هر راهی که ممکنه ، تا باعث افتخار بشی همونجوری که عاشق جان گفت ، افتخار خودت ، خانوادت و آشنای دور و نزدیک و آن یار عزیز 53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  resiliency2.jpg]
بیایید
بیایید
از این عالم تاریک
دل افروزتر از صبح
جهانی دگر آریم.

(1397 تير 20، 15:59)majid78 نوشته است: سلام ب همگی خوبید من بازم برگشتم اما این دفه با ی اراده خیلی خیلی قویتر خدایا کمکم کنننننننن کمممممممکککککک
سلامی چو بوی خوش آشنایی مجید جان 53
حتما همینجوره ، این دفعه این راه سختو شروع می کنیم و ادامه می دیم حتی اگر چنیدین بار زمین بخوریم
ادامه می دیم تا زمانیکه به هدفمون و مقصدمون برسیم  تا موقعی که به اونچیزی که می خوایم برسیم
موفق باشی داداش مجید عزیز 302

( البته یه بار نوشتم و نمی دونم چرا ارسال نشد!! الان اعصاب ندارم  Swear1 Swear1 Swear1 هر چیش یادم بود دوباره نوشتم  Hanghead !!!!)
نذر کرده ام    یک روزی که خوشحال تر بودم    بیایم و بنویسم که   زندگی را باید با لذت خورد

که ضربه های روی سر را باید آرام بوسید   و بعد لبخند زد و دوباره با شوق راه افتاد

یک روزی که خوشحال تر بودم  می آیم و می نویسم که     این نیز بگذرد

مثل همیشه که همه چیز گذشته است و   آب از آسیاب و طبل طوفان از نوا افتاده است

یک روزی که خوشحال تر بودم   یک نقاشی از پاییز میگذارم ,

که یادم بیاید زمستان تنها فصل زندگی نیست   زندگی پاییز هم می شود , رنگارنگ , از همه رنگ ,

یک روزی که خوشحال تر بودم   نذرم را ادا می کنم

تا روزهایی مثل حالا   که خستگی و ناتوانی لای دست و پایم پیچیده است

بخوانمشان     و یادم بیاید که

هیچ بهار و پاییزی بی زمستان مزه نمی دهد

و                                                           هیچ آسیاب آرامی بی طوفان

منگر به هر گدایی که تو خاص از آن مایی   مفروش خویش ارزان که تو بس گرانبهایی

Khansariha (89)
به نام خدا
ز ما درود فراوان به شیرمردانی  *** که کرده اند سرو جان نثار پاکستان

خوب امشب هم ختم صلوات داریم
برای داداش حامد عزیز[تصویر:  53.gif]

حامد عزیز منتظر شنیدن صحبت هایی از خودت و یا زندگیت ،
شکایات تجربیات ، دغدغه هات یا هر چی که دوست داری ما بشنویم هستیم
به قول شاعر:
می خواهم از تو بشنوم ، ای عزیز، بگو !
با من بگو از سرگذشت سپیدار 53258zu2qvp1d9v

14 صلوات به نیت رسیدن به اهدافت و رشدت فراتر از همه ی مشکلات پیشروت [تصویر:  302.gif]

برنامه‌ی ختم صلوات گروهی

«رهروان پاکی»

عاشق فاطمه زهرا: [تصویر:  53.gif]
قاصدک: 53
 Hamed6: تاریخ 97/04/20
آسپلیکوئتا!: تاریخ 97/04/23

آقای اراده: تاریخ 97/04/25
hamedhamed: تاریخ 97/04/27
mohammad_93: تاریخ 97/04/30
omid 24: تاریخ 97/05/01

امیرحسین خان: تاریخ 97/05/03
.Mohamadreza.: تاریخ 97/05/06
بازگشت به خاک: تاریخ 97/05/08

نذر کرده ام    یک روزی که خوشحال تر بودم    بیایم و بنویسم که   زندگی را باید با لذت خورد

که ضربه های روی سر را باید آرام بوسید   و بعد لبخند زد و دوباره با شوق راه افتاد

یک روزی که خوشحال تر بودم  می آیم و می نویسم که     این نیز بگذرد

مثل همیشه که همه چیز گذشته است و   آب از آسیاب و طبل طوفان از نوا افتاده است

یک روزی که خوشحال تر بودم   یک نقاشی از پاییز میگذارم ,

که یادم بیاید زمستان تنها فصل زندگی نیست   زندگی پاییز هم می شود , رنگارنگ , از همه رنگ ,

یک روزی که خوشحال تر بودم   نذرم را ادا می کنم

تا روزهایی مثل حالا   که خستگی و ناتوانی لای دست و پایم پیچیده است

بخوانمشان     و یادم بیاید که

هیچ بهار و پاییزی بی زمستان مزه نمی دهد

و                                                           هیچ آسیاب آرامی بی طوفان

منگر به هر گدایی که تو خاص از آن مایی   مفروش خویش ارزان که تو بس گرانبهایی

Khansariha (89)
سلام به همگی
من برگشتم، الحمدلله پر انرژی
البته اگه بدونید چه اتفاق وحشتناکی تو زندگی شخصیم برام افتاده تعجب می کنید که برگشتم
ولی برگشتم 4chsmu1
البته نگران نباشید 53258zu2qvp1d9v

ابتدا از اعضای گروهمون عذرخواهی می کنم که اعلام وضعیت مطابق قوانین نداشتم، و همچنین خودم گفته بودم باید مدام سر بزنید اما سر نزدم... اونقدر فاجعه ای که پیش اومد سنگین هست که همه حق بدن بهم، پس حق بدید خب لطفا!!!

ان شاءلله تمرین های ضبط خیال رو سر فرصت کامل می کنم، این دور که بچه ها استقبال نکردن، اما حتما برنامه بهتری دارن و برنامه من مشکل داره  53258zu2qvp1d9v پس من هم پا پس نمی کشم و برنامه خودم رو تکمیل می کنم تا قابل استفاده شه.

اما بعد:

محمدرضا جان
دورادور در جریان مقاومتت بودم
دمت گرم عزیزم
خیلی خوشحالم کردی داداش
به این می گن یه جنگ واقعی
من هم تو این چند روز خیلی درگیر جنگیدن بودم و هستم، اما الحمدلله همه چی خوبه 317

بازگشت به خاک عزیز
ممنون که شما هم همچنان پاکی
فقط یک نکته: من هفته پیش اشتباه اعلام وضعیت کردم، که البته شما هم حرجی بهت نیست که پیروی از بنده کردی. ان شاءلله هفته آینده باید ارزیابی هفته ای که گذشت و برنامه هفته آینده رو هم توی اعلام وضعیت داشته باشیم.
این صفحه رو بخون

قاصدک جانم
شک نکن اونی که بغلت کرده و منتظره باهاش صحبت کنی از رگ گردن بهت نزدیکتره، و خوب صدای بنده هاشو می شنوه...
شک نکن امام رضا علیه السلام همونجایی هست که شما باهاشون صحبت می کنی. چشماتو ببند، اذن دخول بخون، از در باب الرضا(ع) وارد حرم شو، با چشمای بسته برو جلو... مطمئنم امام رضا علیه السلام خیلی منتظرتن...

عاشق فاطمه زهرا جان
خوشحالم که توی بلاد کفر هم عاشق حضرت فاطمه الزهرایی...
درباره موضوعی که مطرح کردی
ما که ندیدیم، ولی می گن کشور ایران یه جوریه که تا وارد اروپا می شی احساس می کنی شیاطین تو این کشور جدید هجمه کمتری دارن!
و می گن دلیلش هم اینه که توی کشور ما عده ای که تلاش به اجرای احکام الهی دارن خیلی بیشتره، پس شیاطین هم فعال تر خواهند بود!
شاید به همین دلیله که تبرّج تو کشور ما شدید تره
طبیعتا کشوری که به نسبت مرکز مبارزه با ظلمته، هجوم بیشتری هم توسط سپاه شیاطین خواهد داشت.

البته یه عامل دیگه هم این حالت شما داره:
جایی که آدم می دونه خطر در کمینشه، حواسش رو بیشتر جمع می کنه
شرط می بندم خودت همیشه حواست جمعه، تو خیابون خیلی سرت رو بالا نمی گیری، و خیلی حواست جمعه که الان نفست تو رو فریب می ده و تو رو به جاهایی می بره که نباید! پس تماما قوای دفاعی خودت رو فعال می کنی!
این چیزیه که باید سعی کنی توی خودت نهادینه و خیلی برنامه ریزی شده تبدیل به عادتش کنی، در اینصورت وقتی برگشتی هم ان شاءلله ادامه پیدا خواهد کرد.

مجید 78
سلام داداش کار خیلی خوبی کردی که برگشتی 49-2

گروه یوزپلنگان
آفرین به شما
واقعا شایسته قهرمانی بودید Khansariha (46)
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

یه توضیح در مورد نگاه کردن به دخترای .... تو اینترنت و وسوسه شدنمون
امروز یه سخنرانی گوش میکردم طرف میگفت یه قاعده تو تمتم ادیان مسحیت و یهودیت و اسلام و ..‌ هست به اسم golden rule یعنی هر چی برای خودت میپسندی برای دیگران هم بپسند تو اسلام کاملترش رو هم آورده اینکه طرف مقابل رسول الله یا فرستاده خداست ( رسول الله فقط در مورد پیغمبرنیست ، همه ما مخلوق خداییم و خدا ما رو به این دنیا وارد کرده )
این شخص میگفت هر مردی تو خیابون ... میبینید رفتاری رو باهاش کنید که با امام زمان می کنید
و هر زنی رو که ناخواسته دیدین ، رفتاری که با فاطمه زهرا می کنید ، باهاش بکنید ، هر چند اون دختر خودشبی تقوا باشه ولی استعداد فاطمه زهرا شدن رو خدا تو اون قرار داده

امروز این روروی خودم امتحان کردم تاثیر بی نظیری تو کم شدن وسوسه گناه برام داشت
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام رفقا
امیدوارم حالتون خوب باشه
فک کنم امروز روز صلوات منه ، خواستم یکم باهاتون حرف بزنم
خب در استانه 23 سالگی ام... نمیدونم از وقتی گرفتار خ.ا شدم چه فرصت هایی رو از دست دادم. این خیلی اذیتم میکنه. کلا خیلی زیاد درگیر گذشته میشم و حسرت میخورم. کم پیش میاد بتونم از عذاب وجدانم راحت بشم. نه فقط درباره خ.ا کلا میگم.
میگن دهه سوم زندگی شادترین و پرکار ترین دهه زندگی هر کسیه. جایی که میتونی خودت رو تو هر رویایی تصور کنی و میبینی که میتونی بهشون برسی. نمیخوام وقتی 30 سالم شد حسرت گذشته رو داشته باشم و این اذیتم میکنه. میخوام همه چیز بر وفق مرادم باشه. نه اینکه پول و اینا. فقط همین که ادم از خودش راضی باشه کافیه
راستی برای تقویت اراده چه راه هایی دارین؟
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
(1397 تير 21، 12:14)Hamed6 نوشته است: سلام رفقا
امیدوارم حالتون خوب باشه
خب در استانه 23 سالگی ام... نمیدونم از وقتی گرفتار خ.ا شدم چه فرصت هایی رو از دست دادم. این خیلی اذیتم میکنه. کلا خیلی زیاد درگیر گذشته میشم و حسرت میخورم. کم پیش میاد بتونم از عذاب وجدانم راحت بشم. نه فقط درباره خ.ا کلا میگم.
میگن دهه سوم زندگی شادترین و پرکار ترین دهه زندگی هر کسیه. جایی که میتونی خودت رو تو هر رویایی تصور کنی و میبینی که میتونی بهشون برسی. نمیخوام وقتی 30 سالم شد حسرت گذشته رو داشته باشم و این اذیتم میکنه. میخوام همه چیز بر وفق مرادم باشه. نه اینکه پول و اینا. فقط همین که ادم از خودش راضی باشه کافیه

سلام

۱۴ صلوات برای حامد۶ عزیز همگروهی گرام 49-2 

حرف درستی می زنی
۲۰ تا ۳۰ سالگی دوره ی مهمی توی زندگیه
دوره ای که انسان انرژی داره و از اون طرف مسئولیت زیادی هم نداره.

نباید این دوره به تنبلی و رخوت آسودگی بگذره
و مهم تر از همه، این گناه بزرگ هست که دست و پای آدم رو توی این دوره می بنده و انرژی رو ازش می گیره
داداش پیشنهاد می کنم در مورد حسن باقری یه تحقیقی بکن
اون هم سن و سال ما بود فرمانده لشگر بود

این یعنی ما هم می تونیم، فقط باید نیروی های درونی خودمون رو بشناسیم و آزادشون کنیم.
نقل قول: راستی برای تقویت اراده چه راه هایی دارین؟
سوال خیلی خوبیه...
منتظر نظر بچه ها هستم. منم آخر نظرم رو می گم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1397 تير 21، 12:14)Hamed6 نوشته است: سلام رفقا
امیدوارم حالتون خوب باشه

14 صلوات برای حامد عزیز
سلام دوست
حرفات درسته و تقریبا حرف همه جوون هاست 
چیزی که اکثر جوون های کشور ما ندارن 
رضایت از کیفیت زندگی 
داداشم بگرد بدنبال بهترین راه زندگیت و همون رو دنبال کن 
هر راهی که بیشتر تو رو به آرامش نزدیک میکنه 
مثلا برای من کار کردن خیلی آرامش بخشه 
وقتی کار میکنم از دنیا میرم بیرون 
سن ات زیاد بالا نرفته و خیلی دستت بازه برای انتخاب راه های صحیح 
برای تقویت اراده یه راه دارم 
از کم شروع کن 
برای همین الان 
مثلا میگی باید از فردا درس بخونم 
همین الان شروع کن 
بدون مکث 
شروع کن به درس خوندن در حد ده دقیقه 
فردا دوباره ده دقیقه 
هر رور متناسب با توانت بیشترش کن 
موفق باشی 
 49-2

(1397 تير 21، 13:44)hamedhamed نوشته است: آقای اراده،دوست عزیزم،سرپرست محترم گروه یوزپلنگان

یه کم می خوام باهات حرف بزنم. پیام ها رو که بستن. ممنون میشم اگر وقتتو کمی در اختیارم بذاری. خواستم بدونم بین زمان های زیر چه موقع می تونی آنلاین باشی که کمی می خوام درد دل کنم؟

پنجشنبه 21 تیر از همین الآن تا ساعت 7 بعد از ظهر

یا جمعه از ساعت 9 صبح تا ساعت 3 بعد از ظهر

سلام داداشم  Khansariha (8) 
من خاک پاتم 
ای کاش زودتر این پیامو دیده بودم  ... فکر کنم تایم اول ک از دست رفتHanghead
در مورد فردا صبح هم نمیدونم هستم یا نه Shy  ... شما هر چه میخواهد دل تنگت برام بنویس داخل رهروان بلافاصله پیام میدم53

[تصویر:  yz0b_تا_آخرین_لحظه_تلاش_کن.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام
خوش آمد میگم به مجید عزیز
و امیدوارم این دفعه عزمش رو جزم کنه و محکم در راه پاکی قدم بردارهKhansariha (69)

ممنون از بازگشت به خاک و تجربه‌ی خوبش53
در فضای مجازی باید بیشتر چشممون و ذهنمون و دستانمون رو مراقبت کنیم.

14 صلوات به نیت پاکی و عاقبت به خیری حامد عزیز53

اینکه ما بتونیم اراده مون رو قوی کنیم راه های گوناگونی داره. که دوستان هم اشاره کردند.
اما یکی از مهم ترین هاش همون امید داشتنه.
آدمی که امید نداره تلاشی هم برای رسیدن به هدف نمی کنه.

اما قطعاً توی این راه احتیاج به صبر داریم و بدونیم که هر کاری زمان و شرایط خودش رو لازم داره.
تنبلی و کم کاری رو باید کنار بذاریم.
تمرین لازمه و می تونیم از کارهای کوچک شروع کنیم و کم کم کارهای بزرگ تر و اهداف بزرگ تر رو در نظر بگیریم.

از تمایلات نفسانی باید عبور کنیم تا بتونیم محکم باشیم. مثل همون تمرین هایی که امیر حسین عزیز گفتند.
از گناه پرهیز کنیم و روحمون رو زلال کنیم.
و توکل بر خدا می تونه ما رو در تلاش و کوشش مصمم تر و با انگیزه کنه.

مطالعه کامل این لینک ها رو توصیه می کنم:

تقویت اراده
راه های تقویت اراده
راهکارهای تقویت اراده از منظر روایات
راه تقویت اراده چیست؟
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان