امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام خدمت همه عزیزان درسته تیم مقابل خوب ب نوعی کاپیتانای کانون محسوب میشن
ولی خوب ماهم تازه نفسیم در عوضش
و خوب مثل بازی های فوتبال میمونه اینبار ما ایرانیم و تیم مقابل اسپانیا (اقا گول گروهتونا نخورید )پول داشتید دادید انداختنتون توی ی گروه دیگه ?
عرضم ب خدمتتون
بریم واسه انتخاب اسم گروه
Hamed hamed:
Majid78: تازه نفسای بی ادعا
سالک
امیرحسین خان
سلام به دوستان عزیز و سلام به همگروهی های عزیزتر از جان. بنده باید سر تعظیم فرود بیارم در حضور این همگروهی های بزرگوار. در این گروه که ان شاءالله تا آخر این هفته اسمش مشخص میشه، نخودی گروه منم. بابا من باید پیش شماها درس پس بدم. حالا قرعه به نام حقیر افتاده که سرگروه بشم. به قول شاعر:

آسمان بار امانت نتوانست کشید         قرعه فال به نام من دیوانه زدند

در این گروه:
آقا مجید که مأمور نک اوت کردن شیطون رانده شده هستن و از وَجَناتشون پیداست که یه فرد موفق در این زمینه هستن اتفاقاً.
سالک عزیز هم که در صفحه نماز شب، سرگروهن و دیگه معلومه کسی که اهل نماز شب باشه، شیطان اصلاً از یک فرسخی اش فرار می کنه. دور قبل هم که قهرمان شدن.
خان خانان، امیرحسین خان هم که سرگروه گروه جنگ تا مرگ بودن و تیمشون رو قهرمان کردن.
 موندم من که باید از همه شماها درس بگیرم و اصولاً بیام پیش شما درس پس بدم.

این هفته به طور خاص هفته مشارکت گروهی هستش. البته مشارکت گروهی که در طی هر 6 هفته خواهد بود ان شاءالله ولی در این هفته نگاه ویژه ای به این قضیه میشه چونکه:

- هفته اول مسابقه است و باید یک گروه قرص و مجکم و یکدست بنا نهاده بشه که نیاز به خرد جمعی داره.
- در ابتدای مسابقه هستیم و تا از آب و گل در بیاییم، یه هفته ای زمان می بره. پس نیاز به مشارکت گروهی هست.
- هفته تعیین نام هست و باید همه، نام های پیشنهادیمون را ارائه بدیم.

و اما تعیین اسم گروه:

majid78:  گروه تازه نفسای بی ادعا

سالک:  ؟

امیرحسین خان:  ؟

حامدحامد:  گروه آقایان خاص
 سپاس شده توسط
من هم میتونم الان تو مسابقه گروهی شرکت کنم ??? Shy
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

[تصویر:  4myz_1.jpg]

انتخاب نام گروه :
   خب اسماتون رو زود بگین  [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  khansariha%20(58).gif] 

آقای اراده               : هژبر ژیان             

عاشق فاطمه زهرا  : [تصویر:  khansariha%20(8).gif] 

aliunknown           :  برادران دوست داشتنی

Mahjooob             : [تصویر:  khansariha%20(8).gif]

پ. ن : علی خوبه گفتیم یک اسم انتخاب کن وگرنه کل اسمای شناخته و ناشناخته رو بار میزدی اینجا  4chsmu1 (بصورت کاملا اتفاقی و رندم برادران دوست داشتنی رو برات انتخاب میکنم  Gigglesmile )

(1397 شهريور 4، 0:03)pirooz97 نوشته است: من هم میتونم الان تو مسابقه گروهی شرکت کنم ??? Shy

میشه پیروز بیاد گروه ما ؟ Hanghead Khansariha (56) Cowboypistol
 سپاس شده توسط
[quote pid='18740' dateline='1264589081']
  آیا منم عضو این گروهم؟

[/quote]
هنوزم جای جبران هست 53
برادران عزیز، سالک و امیرحسین خان لطفاً هرچه زودتر بیایید حاضری تون را بزنید وگرنه براتون غیبت رد میشه ها. سه تا غیبت هم برابر است با حذف. [تصویر:  gigglesmile.gif]

ضمناً همین ابتدای کار لازمه بگم گروه ما قطعاً برنده این تورنومنت هست و اگر گروه ما پیروز نشه، معلوم میشه که تقلّب شده. (از فرمایشات جناب خودم)

4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1

(1397 شهريور 4، 13:11)گمراه زندگی نوشته است:
  آیا منم عضو این گروهم؟

آقا شما چرا اسمتون این شکلیه؟ چرا گمراه زندگی؟! برعکس اتفاقاً شما همین که عضو این کانون هستید، یعنی اینکه راه درست را در زندگی انتخاب کردید. اینو مطمئن باشید.49-2

و اما در مورد شرکت در مسابقه گروهی، با توجه به اینکه مهلت نام نویسی تموم شده، تصمیم در مورد شما با آقای صادقین، مسئول محترم برگزاری مسابقات گروهی است.
(1397 شهريور 4، 11:20)آقای اراده نوشته است: میشه پیروز بیاد گروه ما ؟ Hanghead Khansariha (56) Cowboypistol

من هم موافقم. Khansariha (69)
ولی خب تصمیم نهایی با صادقینه.... 53258zu2qvp1d9v
فقط قبلش باید فرم های مسابقه پر بشه.

همین الان هم بعضی از بچه ها فرم رو پر نکردن. Khansariha (116) 

خب باز هم یک مسابقه ی گروهی دیگه
و باز هم شاخ و شونه کشیدن گروه ها برای همدیگه. 4chsmu1 
ما همه یک گروهیم و در کنار هم ان شاء الله به جلو حرکت می کنیم،
به هم کمک می کنیم و اگر نیاز شد جایی دست رقیب رو هم می گیریم و بهش هم فکری می دیم. Khansariha (69) 

اما اسم پیشنهادی
آقا من این اسم علی رو خیلی خوشم اومد.
یه چیز جدیدی بود. بعد از سی و اندی دور مسابقه ی گروهی این اسم برام جالب اومد.
خیلی توش حرفه. اصلا این اسم یکی از اصلی ترین مولفه های ترک رو توی خودش داره.

پس من هم همون رو پیشنهاد می دم: آنتی وسوسه 4chsmu1 

اما در مورد برنامه:

خب من نظرم رو به عنوان یه عضو ساده  می گم. تابع جمع و نظر سرگروه هستم در آخر  49-2
(اراده خان این میز ها به کسی وفا نکرده. 4  اگر وفا داشت، به من وفا می کرد 4 می دونم که این ها همه  توطئه ی استکبار بوده که ما رو از سرگروهی کنار بذارن 4 نمی دونین که چه پول هایی رد و بدل شده 4  بگم؟ بگم؟ 4 )

به نظر من برنامه خیلی خیلی مهمه.
می ارزه ما تا آخر این هفته، فقط به برنامه ی گروهی مون فکر بکنیم.
نه این که وقت تلف کنیم و وقت رو هدر بدیم.
نه! واقعا بشینیم حسابی فکر بکنیم.
و در آخر به توافق جمعی برسیم.

موافقید دوستان؟؟؟

پس پیشنهاد من: برنامه ی هفته ی اول: پیدا کردن برنامه ی مشترک برای مسابقه ی گروهی؟؟؟؟

سرگروه عزیزمون، برنامه ی پیشنهادی خودشون رو گذاشتن روی میز.
می تونیم روی همون  صحبت کنیم و اون رو بهتر کنیم.

در ادامه من نظرم رو نسبت به برنامه ی ایشون می گم:

نقل قول: شنبه هر هفته رو اختصاص بدیم به اعلام وضعیت هفته گذشته 
شنبه تا جمعه هم میتونیم برنامه داشته باشیم 
مثلا 
بعنوان پیشنهاد از طرف من 
شنبه ها : تمرکز بیشتر  بر کنترل نگاه و ذهن 
یکشنبه ها : تمرکز بیشتر  بر نماز 
دوشنبه ها : تمرکز بیشتر بر کنترل خشم و اعصاب 
سه شنبه ها : تمرکز بیشتر بر برنامه غذایی منظم 
چهارشنبه ها : تمرکز بیشتر بر قرآن 
پنج شنبه ها : تمرکز بیشتر بر شاد بودن و رفع خستگی روحی و جسمی 
جمعه ها : تمرکز بیشتر بر ورزش
خب این ها خیلی عالی هستن.
اگر فردی واقعا تمام این ویژگی ها رو در خودش ایجاد کرده باشه، نصف راه ترک رو رفته انصافا.
کنترل برنامه ی غذایی، قرآن و نماز و کنترل نگاه و ذهن و خشم و شاد بودن و ورزش.
انصافا خیلی کامله.
اما بهتر نیست که فقط یکی از این ها انتخاب بشه؟
و آروم آروم تلاش کنیم که تا آخر چهل روز اون ویژگی مثبت ملکه ی وجود ما بشه؟ و بشه جزئی از شخصیتمون؟
ببینید، الان توی این برنامه فقط شش روز روی قرآن تمرکز داریم. اگر این شش روز بشه ۴۰ روز، انس با قرآن در فرد نهادینه می شه
و اون وقت شما بعدش می تونی تمرکزت رو روی موضوع دیگه ای قرار بدی.

پیشنهاد دیگه ای هم داشتم.
این برنامه ها که اراده جان گفتن چیز هایی هستن که کم و بیش همیشه ما دنبالش بوده ایم و احتمالا پیشرفت هایی هم داشته ایم.

پیشنهاد می کنم که یک برنامه ی جدید انتخاب کنیم؟
مثال می زنم.

مثلا این که روی مهارت صحبت کردن و ارتباط گرفتن با دیگران کار کنیم.
این شاید خیلی بی ربط به ترک باشه، اما اگر این درست بشه، خیلی می تونه به ما کمک کنه و خیلی از مشکلاتمون حل می شه.
توی این چهل روز تلاش بکنیم که یاد بگیریم حرف دیگران رو بشنویم، دیگران رو درک کنیم،‌ منظورمون رو بهشون منتقل کنیم
اگر ازشون ناراحتیم، اگر دوستشون داریم، اگر ازشون متنفریم.

خیلی وقت ها ما نمی تونیم ارتباط خوبی با دیگران برقرار کنیم
مثلا پدر و مادر، برادر و خواهر و دوست و فامیل
رابطه ی ما با این ها رابطه ی درستی نیست و معمولا به جنگ و دعا ختم می شه ارتباط هامون
می تونه این جوری نباشه....
همین عدم ارتباط درست باعث می شه که ما تنها باشیم و همین ما رو سوق می ده به سمت گناه
اما شاید با کسب چند تا مهارت ساده بتونیم این دیوار بتونی بین خود و دیگران رو بشکنیم و اون وقت می بینیم که چه معجزه هایی توی زندگی ما رخ می ده.

یه بخش دیگه هم داشت برنامه ی اراده جان که بعدا در موردش صحبت می کنم. خیلی طولانی شد.

یا علی
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نقل قول: خب من نظرم رو به عنوان یه عضو ساده  می گم. تابع جمع و نظر سرگروه هستم در آخر  [تصویر:  49-2.gif] 

(اراده خان این میز ها به کسی وفا نکرده. [تصویر:  4.gif]  اگر وفا داشت، به من وفا می کرد [تصویر:  4.gif] می دونم که این ها همه  توطئه ی استکبار بوده که ما رو از سرگروهی کنار بذارن [تصویر:  4.gif] نمی دونین که چه پول هایی رد و بدل شده [تصویر:  4.gif]  بگم؟ بگم؟ [تصویر:  4.gif])
Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) 
  4fvfcja 4fvfcja
[تصویر:  9bm0_2.jpg]
سلام گل پسرا!
خوبین؟
خوش میگذره؟
انگار دو سه روز نبودم اتفاقات مهمی افتاده 
هم گروهی پیدا کردیم!
گفتید اسم انتخاب کنیم
1 داداشیا!
2 عشقا!
3 جیگرا!!
.
.
خب جدای شوخی
به نظرم بگذاریم انتهای روشنایی!!
چون قراره تهش خیلی خوب باشه
امام صادق(ع) می‌فرماید: «هرکس چهل صبح دعای عهد را بخواند از یاوران حضرت قائم خواهد بود و اگر پیش از ظهور آن حضرت بمیرد، خداوند او را از قبر بیرون می‌‌آورد تا در خدمت آن حضرت باشد»

53 53 49-2 49-2 49-2 53 53 53

چهارتا ذکر قرآنی #آرامش_بخش که توی زندگیت معجزه ها میکنه
.
حسبنا الله و نعم الوکیل
 (برای وقتایی که ترس و اضطراب داری)
.
لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
(وقتی خیلی ناراحتی و دلت گرفته)
.
افوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد
 (برای وقتایی که میخوای خدامکروحیله دیگران رودرحق تو خنثی کنه)
.
ماشاالله لا قوه الا بالله
(برا وقتایی که طالب زیبایی در دنیا هستی)

گروه آنتی وسوسه

اعضای گروه(عشقای من):
 عاشق فاطمه زهرا / aliunknown / محجوب / پیروز97 / اراده   

[تصویر:  05_blue.png]
سلام
اول از همه فرم:
1- نام کاربری: امیرحسین خان
2- معرفی: مثل همیشه روسیاه ترین کانونی، که همیشه لطف خدا شامل حالش بوده و شرمندش کرده. الحمدلله.
3- ارزیابی: اوضاع خیلی بهتر از قبله الحمدلله. اما مهمترین مشکل در حال حاضر بی برنامگی و سستیه متاسفانه. اگه کسی می تونه تو این زمینه کمکم کنه، خوشحال می شم.
4- برنامه: اصلی ترین برنامه ای که باید برای خودم داشته باشم، سر و سامون دادن به اوضاع زندگی و کسب و کاره. این از همه چی مهمتره. باید خوابمو به خوبی کنترل کنم، محاسبه نفس کنم، برنامه ریزی کنم، خلاصه یه مدیریت اساسی کنم خودمو.

دوم:
خیلی خوشحالم از گروهی که داخلشم
البته همه گروه ها خوبن خداروشکر. اصلا مگه می شه کسی بیاد کانون و اراده نکنه؟!
خداروشکر که بین شماها هستم...

سوم:
ترجیح دادم پیشنهاد اسمم برای گروه مایه های طنز داشته باشه:
ریشوهای رهروان

چهارم:
امیدوارم مایه سربلندی خودم و گروهمون باشم
Khansariha (46)
ظاهرا امروز روز داداش گل و عزیزم، آقای اراده ست برای ختم صلوات

14 صلوات برای نزدیک شدن داداشم به خدا...
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

خیر مقدم به امیرحسین خان. ان شاءالله چهارتایی با هم، من و شما و آقا مجید و سالک عزیز، گروه رو در انتها به قهرمانی برسونیم. آمین

روز، روز آقای اراده است. من هم 14 صلوات می فرستم برای این دوست نازنینم و برای تندرستی، بهروزی و کامروایی ایشون، دعا می کنم.

برنامه‌ی ختم صلوات گروهی

«رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
آقای اراده: تاریخ 97/06/05
عاشق فاطمه زهرا: تاریخ 97/06/07
aliunknown: تاریخ 97/06/10
Mahjooob: تاریخ 97/06/12

hamedhamed: تاریخ 97/06/14
majid78: تاریخ 97/06/17
سالِک: تاریخ 97/06/19
امیرحسین خان: تاریخ 97/06/21
سلام بر رهروانی ها
به به انروز قراره داداش اراده بره پشت تریبون
۱۴ صلوات از طرف من خدمتت
انشالله ب ارزوهات برسی
اراده جان دیدی ما زود تر برات صلوات فرستادیم داداش هنوزم میتونی بیای این ور خط ها هنوزم میتونی حر بشی ها (همون یار امام حسینا میگم)
سلااام ... 
امروز ختم صلوات منه  Gigglesmile
چه روز هیجان انگیزیه 
.
.
.
.
و اما 
برنامه ختم صلوات 
ممنونم از همه دوستان که در ختم صلوات من شرکت کردن
.
.
.
شاید زمان زیادی از این موضوع نگذره ... نهایتا هفت ماه پیش بود که هر هفته تقریبا دو بار میرفتم سمتش ... از یه جایی شروع شد ... نمیدونم از کجا ... اما بخودم گفتم از امروز فقط به خوبیها فکر کن ... طبق قوانین این طبیعت که خدا اونا آفریده باید خوبیها بیاد سمتت ... همون روز بود که اومدم کانون و تصمیم گرفتم بیشتر کانون بمونم ... یه دوست خوبی توی کانون دارم که به محض ورود من بهم پیام زد ... گفت اراده خیلی وقته نیستی حالت خوبه ؟
جالب بود برام ... چون بنظرم میومد که من برای بقیه فقط یه اکانت اینترنتی باشم نه یه انسان واقعی که به همه نیازهای طبیعی انسانی از جمله عشق محبت توجه و ... نیاز داره ... همون دوست کمکم کرد که از پنجره و حصار دو روز و سه روز پاکی بیرون بیام و به پاکی های ده پونزده روزه دست پیدا کنم ... از اون روز اتفاقات خوب زندگی من شروع شد ... با هر بهونه ای هر اتفاق خوب جدید رو از طرف خدا میدونستم و به تلاشم ادامه میدادم ... 
 این چند ماه خیلی اتفاقات جالب و خارج از تصور پیش اومد که من اراده ناامید سابق الان سرشار از انگیزه برای ادامه راهی هستم که هفت ماه پیش شروع کردم ... نمیگم به جایی رسیدم در راه ترک یا در زندگیم موفق ام ... اما هر چه که هستم رو مدیون خدا میدونم ... خودش گفته شروع کن و تلاش کن بقیه راه با من ... من برای تو بنده کافی هستم ... بهم اعتماد کن و بیا سمت من ...
از زندگی درخواست های زیادی داشتم و دارم اما به برکت صلوات هایی که برام فرستادین از خدا فقط یه درخواست دارم ... 
آرامش رو به زندگیم برگردون ... من در ده سال گذشته شاید بیست برابر نوجوان های هم سن خودم سختی کشیدم راه های مختلف رو رفتم اما نشد
چون دست و پامو با خ.ا بسته بودن ... 
خدایا فقط آرامش 
فقط آرامش 
آرامش 
و 14 صلوات برای همتون که واقعا بهشتیان روی زمین هستید  Khansariha (8)

(اشکم در اومد  809197ps94ijjhwg )
 سپاس شده توسط
و اما نوبتی هم که باشه میرسیم به رای گیری برای اسم گروه 
اسم های پیشنهادی :
1- هژبر ژیان 
2- آنتی وسوسه 
3- انتهای روشنایی 
( اگر عدالت بخوایم رعایت بشه باید آنتی وسوسه دوبار در لیست تکرار بشه چون دو نفر انتخاب کردن  Cowboypistol اما ما همون یبار مینویسیم تا از نفوذمون استفاده کرده باشیم   4fvfcja 4 )

دوستان عزیزم منتظر رای ها هستیم . از 0 تا 5 به هر اسم رای بدین . به اسم هژبر ژیان توجه ویژه داشته باشین   4fvfcja

هژبر ژیان - 5 
آنتی وسوسه -5
انتهای روشنایی - 5

این هم از رای بنده  4chsmu1

(1397 شهريور 4، 22:24)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: اما در مورد برنامه:
پس پیشنهاد من: برنامه ی هفته ی اول: پیدا کردن برنامه ی مشترک برای مسابقه ی گروهی؟؟؟؟
سرگروه عزیزمون، برنامه ی پیشنهادی خودشون رو گذاشتن روی میز.
در ادامه من نظرم رو نسبت به برنامه ی ایشون می گم:
نقل قول: شنبه هر هفته رو اختصاص بدیم به اعلام وضعیت هفته گذشته 
شنبه تا جمعه هم میتونیم برنامه داشته باشیم 
مثلا 
بعنوان پیشنهاد از طرف من 
شنبه ها : تمرکز بیشتر  بر کنترل نگاه و ذهن 
یکشنبه ها : تمرکز بیشتر  بر نماز 
دوشنبه ها : تمرکز بیشتر بر کنترل خشم و اعصاب 
سه شنبه ها : تمرکز بیشتر بر برنامه غذایی منظم 
چهارشنبه ها : تمرکز بیشتر بر قرآن 
پنج شنبه ها : تمرکز بیشتر بر شاد بودن و رفع خستگی روحی و جسمی 
جمعه ها : تمرکز بیشتر بر ورزش
خب این ها خیلی عالی هستن.
اگر فردی واقعا تمام این ویژگی ها رو در خودش ایجاد کرده باشه، نصف راه ترک رو رفته انصافا.
کنترل برنامه ی غذایی، قرآن و نماز و کنترل نگاه و ذهن و خشم و شاد بودن و ورزش.
انصافا خیلی کامله.
اما بهتر نیست که فقط یکی از این ها انتخاب بشه؟
و آروم آروم تلاش کنیم که تا آخر چهل روز اون ویژگی مثبت ملکه ی وجود ما بشه؟ و بشه جزئی از شخصیتمون؟
ببینید، الان توی این برنامه فقط شش روز روی قرآن تمرکز داریم. اگر این شش روز بشه ۴۰ روز، انس با قرآن در فرد نهادینه می شه
و اون وقت شما بعدش می تونی تمرکزت رو روی موضوع دیگه ای قرار بدی.

پیشنهاد دیگه ای هم داشتم.
این برنامه ها که اراده جان گفتن چیز هایی هستن که کم و بیش همیشه ما دنبالش بوده ایم و احتمالا پیشرفت هایی هم داشته ایم.

پیشنهاد می کنم که یک برنامه ی جدید انتخاب کنیم؟
مثال می زنم.

مثلا این که روی مهارت صحبت کردن و ارتباط گرفتن با دیگران کار کنیم.
این شاید خیلی بی ربط به ترک باشه، اما اگر این درست بشه، خیلی می تونه به ما کمک کنه و خیلی از مشکلاتمون حل می شه.
توی این چهل روز تلاش بکنیم که یاد بگیریم حرف دیگران رو بشنویم، دیگران رو درک کنیم،‌ منظورمون رو بهشون منتقل کنیم
اگر ازشون ناراحتیم، اگر دوستشون داریم، اگر ازشون متنفریم.

خیلی وقت ها ما نمی تونیم ارتباط خوبی با دیگران برقرار کنیم
مثلا پدر و مادر، برادر و خواهر و دوست و فامیل
رابطه ی ما با این ها رابطه ی درستی نیست و معمولا به جنگ و دعا ختم می شه ارتباط هامون
می تونه این جوری نباشه....
همین عدم ارتباط درست باعث می شه که ما تنها باشیم و همین ما رو سوق می ده به سمت گناه
اما شاید با کسب چند تا مهارت ساده بتونیم این دیوار بتونی بین خود و دیگران رو بشکنیم و اون وقت می بینیم که چه معجزه هایی توی زندگی ما رخ می ده.

یه بخش دیگه هم داشت برنامه ی اراده جان که بعدا در موردش صحبت می کنم. خیلی طولانی شد.

یا علی

53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان