امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1397 آبان 9، 11:33)hunter1 نوشته است:
(1397 آبان 8، 23:53)آقای اراده نوشته است: رای بنده
اراده هالک خان  303

و اما مهمتر از اسم موضوعات زیر هستش
1- تغییر امضا تا آخر هفته اول (شامل : اسم لینک دار اعضای گروه + اسم گروه )
2- تعیین برنامه های هفتگی مسابقه تا آخر هفته اول
3- نوشتن بیوگرافی توسط همه اعضا ( خلاصه ای از وضعیت ترک و اهداف و مشکلات ترک )
4- اجرای طرح سرگروه گردشی  4chsmu1 ( این دور از اعضای گروهم میخوام که هر هفته یک نفر گروه رو هدایت کنه و به اهدافش نزدیک کنه 128fs318181 128fs318181  )

بدون شک تقلب شده! از اولشم سرگروه در پشت پرده با دست‌های پشت پرده در ارتباط بود 45 ولی خب باید کنار اومد با قضیه دیگه 22

آقاااا اینهمه مراحل سخت چی چیه اضافه کردین به مسابقه؟ من خیلی هنر کنم بیام وضعیتمو اعلام کنم برم. تبصره قائل بشید برا من

تقلب ؟  Gig
علی الحساب شما خودتو برای هفته آینده آماده کن که سرگروه میشی  Khansariha (45) Khansariha (70) Khansariha (129)
(1397 آبان 9، 11:33)hunter1 نوشته است:
(1397 آبان 8، 23:53)آقای اراده نوشته است: رای بنده
اراده هالک خان  303

و اما مهمتر از اسم موضوعات زیر هستش
1- تغییر امضا تا آخر هفته اول (شامل : اسم لینک دار اعضای گروه + اسم گروه )
2- تعیین برنامه های هفتگی مسابقه تا آخر هفته اول
3- نوشتن بیوگرافی توسط همه اعضا ( خلاصه ای از وضعیت ترک و اهداف و مشکلات ترک )
4- اجرای طرح سرگروه گردشی  4chsmu1 ( این دور از اعضای گروهم میخوام که هر هفته یک نفر گروه رو هدایت کنه و به اهدافش نزدیک کنه 128fs318181 128fs318181  )

بدون شک تقلب شده! از اولشم سرگروه در پشت پرده با دست‌های پشت پرده در ارتباط بود 45 ولی خب باید کنار اومد با قضیه دیگه 22

آقاااا اینهمه مراحل سخت چی چیه اضافه کردین به مسابقه؟ من خیلی هنر کنم بیام وضعیتمو اعلام کنم برم. تبصره قائل بشید برا من

منم همینطور Khansariha (13)
والا بوخودا
53
(1397 آبان 9، 9:13)hamedhamed نوشته است: خب فکر کنم برادر عاشقمون هنوز در عراق هستند و نیومدند ایران. ان شاءالله ما را هم اونجا دعا کنند. دعا برای پاکی. دعا برای سلامت. دعا برای سعادت و دعا برای پیروزی.

از دوستان عزیزم دیوار، کاکو ممد، فرهنگ و عاشق در صورت بازگشت به وطن، درخواست دارم به اسامی پیشنهادی، بر اساس علاقه مندی از 1 تا 5 امتیاز بدهند. ممنون از همگی.

پنج ستاره:                   1       2       3       4       5

خودشیفتگان:               1       2       3       4       5

پسران ماه:                  1       2       3       4       5

پسران آفتاب:               1       2       3       4       5

رای خود را در صندوق میندازیم؛ باشد که رستگار شویم.  Gigglesmile

پنج ستاره: 4
خودشیفتگان: 2
پسران ماه: 5
پسران آفتاب: 3
(1397 آبان 9، 9:13)hamedhamed نوشته است: خب فکر کنم برادر عاشقمون هنوز در عراق هستند و نیومدند ایران. ان شاءالله ما را هم اونجا دعا کنند. دعا برای پاکی. دعا برای سلامت. دعا برای سعادت و دعا برای پیروزی.

از دوستان عزیزم دیوار، کاکو ممد، فرهنگ و عاشق در صورت بازگشت به وطن، درخواست دارم به اسامی پیشنهادی، بر اساس علاقه مندی از 1 تا 5 امتیاز بدهند. ممنون از همگی.

هاااا باریکلا
اینجوری رای گیری میکننا 1

پنج ستاره: ۲
خودشیفتگان: ۵
پسران ماه:۵
پسران آفتاب: ۳
[تصویر:  Moonmen_3_S.jpg]

خب منم رای خودمو اعلام مینمایم
پنج ستاره ۳
خودشیفتگان ۳
پسران ماه ۴
پسران آفتاب ۵
هنوزم جای جبران هست 53
خب همگروهی های عزیزم آقایان کاکو ممد، فرهنگ، دیوار و عاشق

سلام علیکم و رحمت الله و برکاته.

و اما بعد ...

اول اینکه ممنون از امتیازدهی به اسامی. دستتون درست.

دوم اینکه تا فردا قبل ظهر، برادر عاشق ان شاءالله بیان و امتیازشون را به چهار تا اسم‌ پیشنهادی مرقوم بفرمان. عجالتاً نمرات من به هر ۴ اسم پیشنهادی، ۵ هستش. یعنی در اینجا رای جناب عاشق خان، تعیین کننده است وگرنه که اسم انتخابی، به لطف امتیازهای دوستان، از همین الآن مشخصه. من جای شما عزیزان بودم، می رفتم هرطور شده، عاشق جان را پیدا می کردم و هرطور شده با تشویق، تطمیع، تهدید و با هر وسیله ای شده، مجبورش می کردم امتیاز بالاتری به اسم پیشنهادیم بده تا اسم من انتخاب بشه. از ما گفتن بود. 4chsmu1 

سوم اینکه بچه ها یه خبر براتون دارم که نمی دونم جنبه مثبت اون رو نگاه کنم یا جنبه منفیش رو. اینکه شما و من اگر می خواهیم در این دور مسابقات پیروز بشیم، مجبوریم همه هفته های باقی مونده رو سبز باشیم و به موقع هم بیایم اعلام وضعیت کنیم. چون راسیتش من این هفته رو به خاطر ندانم کاری، چند روز اول هفته رو خرابکاری کردم و وضعیت این هفته ام قرمزه. برای همین چاره ای نداریم که از این به بعد سبز سبز باشیم و شماها هم مجبوراً باید این هفته رو هم ان شاءالله سبز بمونید تا جبرانِ ندانم کاری من بشه. تو رو خدا از دستم عصبانی نشید، ببخشید، قول میدم دیگه تکرار نشه. اشتباه کردم، تو رو خدا نزنید، گناه دارم. آخ. وای.  Smiley-talk038 

چهارم اینکه دوستان خوبم، من یه پیشنهاد دارم. گفتم طبق روال مسابقات گذشته، هر هفته رو به یه شعاری اختصاص بدم. مثلاً یه هفته کنترل نگاه، یه هفته نماز، یه هفته ورزش و به همین ترتیب. بعد گفتم برای این کارها بخش های جداگانه ای داخل کانون هست که می تونیم اسم بنویسیم مثل بخش قرار عاشقی، بخش کنترل نگاه و ذهن و ... و دیگه گفتم نیاز نیست برای اختصاص هر هفته به یک اسم. می تونیم همدیگه رو تشویق کنیم به حضور در این بخش ها.
عوضش گفتم اینبار یه کار کنیم. چند حرکت ورزشی رو در نظر بگیریم مثل دوران مدرسه و برای هرکدوم یه رکورد تعیین کنیم و خودمون رو ملزم کنیم که تا آخر اون هفته، اون رکورد رو بزنیم.

یه هفته دراز نشست
یه هفته طناب زدن
یه هفته پرشِ جفت پا
یه هفته بارفیکس
یه هفته شنا رفتن (روی زمین)

اگر موافقید بفرمایید.
قربون همه شما.  303
سلام به رهروان پاکی.
مخلص همگی اللخصوص سرگروه گرامی  303

بله عاشق هم بیاد رای شو بندازه ببینیم نهایی چی میشه؛ عجب رای سرنوشت سازی  4chsmu1

اصلا خودتو ناراحت نکن حامد جان؛ 
ان شا الله هفته های بعد ؛
ما هم دقیق میدونیم که پاکی گروهی خیلی زیبا تر از پاکی فردی هست ؛ ان شا الله همه تلاشمون رو میکنیم تا هممون اوکی باشیم.
---
برنامه خوبه؛ منم به عنوان ورزش هر روز حدود 20 تا 30 دقیقه دوچرخه سواری میکنم؛ هر چند محل زندگی ما از الان به بعد اکثرا باروونه  53258zu2qvp1d9v

ورزش ها هم که گفتی بعضی شون رو اوکی هستم بعضی رو نمیتونم . طناب زنی و پرش جفت پا تو خونه نمیشه ؛ همسایه فحش میده  4chsmu1
اگه بیرون شد و تونستم مشکلی برام نیست؛ ولی بقیه رو میتونم انجام بدم.
سلاااااام به همه

حامد ایدتو خیلی دوس داشتم، فقط منم با طناب و پرش مشکل دارم
عوضش میتونیم یا دوچرخه سواری یا دیپ یا هردو رو به جای اونا بذاریم
یا مثلا شنا رو بکنیم دو هفته
Star 
پسران ماه

سلام

[تصویر:  quj4_raha.jpg]

«پسران ماه» دارای چند معناست:
اول همان معنی ای که در وهله اول به ذهن همه می آید یعنی پسرانی خوب و دوست داشتنی و خوشتیپ و آراسته
در معنای دوم، پدر و مادرهایمان به ماه تشبیه شده اند و «ماه» بدلِ پدر و مادرهایمان است
و در حالت سوم، گویی ماه، بچه هایی دارد که ماها چند تا از بچه های او هستیم.
خیلی باحاله ها.

-----------------------------------------------------------------------

خب جانانِ برادر، طبق صحبتی که از قبل داشتیم یه فعالیت ورزشی برای هفته آینده در نظر داریم.
دراز و نشست
یه رکورد هم برای تعداد انجام این حرکت مشخص میشه که باید در طول هفته با تمرین و تکرار، در آخر هفته، اون رکورد شکسته بشه. حالا تعیین رکورد با شما خوبان. لطفاً مشخص بفرمایید. لطفاً برای تعیین رکورد، فقط به خودتون نگاه نکنید که تازه جوان و شاد و قبراق هستید. یه عددی مشخص کنید که منِ پیر پاتال که آفتاب لب بوم هستم هم بتونم این رکورد را بزنم. لطفاً مراعات ما بابابزرگ های کانون را هم داشته باشید. ممنون بابا. الهی پیر شین.
[تصویر:  pflq_hffs.jpg]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این هم از لوگوی زیبای «پسران ماه» که دوست خوبمان آقا محمد، یعنی همان «کاکو ممد» دوست داشتنیِ خودمان، کار اجرا و طراحی آن را انجام داده اند. البته چند روز آینده، این لوگو با اضافه شدن نام اعضا و تغییراتی جزئی، بروز رسانی می شود.
محمد جان دستت طلا.

(1397 آبان 11، 11:44)hamedhamed نوشته است:
خب جانانِ برادر، طبق صحبتی که از قبل داشتیم یه فعالیت ورزشی برای هفته آینده در نظر داریم.
دراز و نشست
یه رکورد هم برای تعداد انجام این حرکت مشخص میشه که باید در طول هفته با تمرین و تکرار، در آخر هفته، اون رکورد شکسته بشه. حالا تعیین رکورد با شما خوبان. لطفاً مشخص بفرمایید. لطفاً برای تعیین رکورد، فقط به خودتون نگاه نکنید که تازه جوان و شاد و قبراق هستید. یه عددی مشخص کنید که منِ پیر پاتال که آفتاب لب بوم هستم هم بتونم این رکورد را بزنم. لطفاً مراعات ما بابابزرگ های کانون را هم داشته باشید. ممنون بابا. الهی پیر شین.
[تصویر:  pflq_hffs.jpg]

خوب آقاجون، من میگم خودتون یه رکورد بگید 1
من به نظرم با توجه به بابابزرگمون، تو یه روز سه تا 40تا، بدون زمان
سلام آقا مسابقه گروهی از این هفته ای که گذشت شروع شد یا از فردا شروع میشه؟
53
(1397 آبان 11، 16:39)جناب خان :) نوشته است: سلام آقا مسابقه گروهی از این هفته ای که گذشت شروع شد یا از فردا شروع میشه؟

God
مسابقه شروع شده 
لطفا بیوگرافی خودتون بنویسید 
Gigglesmile Gigglesmile Gigglesmile
 سپاس شده توسط
(1397 آبان 9، 19:54)کاکو ممد نوشته است:

هاااا باریکلا
اینجوری رای گیری میکننا 1

سلام رفقا

ممنون که برای من هم صبر کردید. 49-2 

رای من

پنج ستاره: ۲
خودشیفتگان: ۲
پسران ماه: ۲
پسران آفتاب: ۵

من اسم پسران آفتاب رو بهش رای می دم
به نظرم به نسبت اسم های دیگه قشنگ تره این استم.

آفتاب نماد روشنایی و نور
آفتاب به هر چیزی که بخوره پاکش می کنه 49-2 
ما هم پسران آفتابیم
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

چطوری کَل عاشق؟ Khansariha (70) َ
53
[تصویر:  k6rh_karbala2-960514-parsgraphic.ir.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان