امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام

بچه ها من 100 روز پاکی رو رد کردم و الان واقعا خوشحالم.  317
هیچی بهتر از پاکی نیست.  Khansariha (69)
با پاکی ما همه چیز از دست مون برمیاد و اما بدون اون در نقش یه فرد ضعیف و شکست خورده ایم.  53258zu2qvp1d9v

14 صلوات برای همت عزیز.
کجاست این برادر ما؟

101
اتفاقا خیلی خوب کردی که تو مسابقه اومدی
اما خب بیشتر با ما باش و تو تاپیک ها فعالیت داشته باش که بهتر نتیجه بگیری
تنهایی سخت میشه
هفته های خوبی پیش روت باشه  Khansariha (18)

مهدی0 
داری عالی پیش میری.
تو که تا الان هم کلی ماه های پاک داشتی و واسه خودت رکوردداری.
با این سرسختی که داری مطمئنم دو سال پاکی هم دور از دسترس برای تو نیست.  Khansariha (46)

حامد حامد جان
ممنون بابت برنامه های ختم صلوات.Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1397 اسفند 19، 21:18)بازگشت به خاک نوشته است: نمیدونم موافق هستین یا نه
ولی من فکر می کنم بهترین راه ترک خ.ا. خودشناسی است
ما وقتی گناه می کنیم که قیمت خودمون پیش خودمون پایین میاد
اگر همیشه برای خودمون قیمت بسیار بسیار بالای یک انسان کامل قائل باشیم ، به این راحتی گناه نمی کنیم

آره واقعا. خیلی خوب گفتی.
ما چقدر خودمون رو پایین میاریم که به هر چیزی روی میاریم و با ناچیزترین ها خودمون رو همنشین می کنیم.

خودشناسی خیلی خوبه.
ما تا زمانی که از خودمون آگاهی نداشته باشیم نمی دونیم با خودمون چطور رفتار کنیم.

بعد از خودشناسی نوبت به عمل می رسه.
حالا که دونستم کی هستم و کجای کارم، چه کار کنم که به جایی که باید برسم.

(1397 اسفند 19، 19:27)بازگشت به خاک نوشته است: آرمین عزیز
اصلا خواستگاری نرفتم
قضیه زندگی من یکم پیچیده است و اون نفری که بهش علاقه دارم و الان به هیچ عنوان بهش دسترسی ندارم
توضیح این مسئله مبهم و طولانی از حوصله این تاپیک خارج هست
فقط تنها چیزی که میدونم این گره فقط به دست خدا باز میشه 

ورزش من روزی ۲ ساعت پیاده روی تند به محل کار و برگشت
ارتباطم فقط با دوستای همکلاسیم هست ، ارتباط خویشاوندی کمی دارم 
نمیدونم از کدوم نوع مهر و محبت میگی ، ولی من تا حالا دوست دختر و ... نداشتم

مثلا من تو دوره دکتری تنها دانشجوی مرد دهه ۷۰ هستم تو کلاسمون و بقیه مردا سنشون بالاست
واسه همین یکی دو نفر از دخترا خوششون میومد با من که همسنشون بودم همصحبت بشن ولی من رو نشون نمیدادم ، کناره میگرفتن

چون در روز ۱۱ ساعت کار میکنم زیاد وقتی برای مطالعه نمیمونه ولی بیشتر مطالعاتم سر کار همون سایت های تکنولوژی مربوط به کارمه

تفریحاتم با دوستام بیرون رفتن و چرخ زدن و رستوران و....

(1397 اسفند 18، 22:53)بازگشت به خاک نوشته است: بلاخره اون نیاز جنسی هم همیشه جزئی از وجود من بوده نتونستم سرکوبش کنم
بیشتر مواقع یک هفته رو با عبادت و ... میگذرونم ولی مثلا آخر هفته با ۲ یا ۳ ساعت مقاومت در برابر فشار شدید شهوت کم میارم 
کلا خیلی زود متاسفانه تسلیم میشم وقتی روم فشار زیاد میشه  Hanghead

بازگشت به خاک ماشاءالله به تو 
نمونه یه دانشجوی کوشا و دین دار  Khansariha (18)

خب داداش من دو تا چیز به تو میگم.
40 روز بهشون عمل کن و بعد ببین که چقدر نتیجه عوض میشه.

1- به جای اون دو ساعت پیاده روی سریعی که داری، مسیر رو اگر می تونی با تاکسی برو اما به جاش یه ورزش سنگین تر انجام بده. مثل دویدن.
ما تو دویدن بعد از دو دقیقه، بدن احساس ناتوانی می کنه و مغز این پیغام رو ارسال می کنه که بدن کشش بیشتر از این رو نداره.
ما چی کار می کنیم؟ پیغام مغز رو نادیده می گیریم و به دویدن تا دو دقیقه و سی ثانیه ادامه میدیم تا توان مون بیشتر بشه.

دفعه بعد چون قوی تر شدیم، مغزمون سر دو دقیقه و سی ثانیه از ما درخواست استراحت می کنه اما ما تا سه دقیقه ادامه میدیم.

وقتی روز به روز به دویدن ادامه بدیم، بدن ما هم روز به روز قوی تر میشه و روز به روز ایستادگی ما در برابر پیغام هایی که مغز برای ارضای نیاز به استراحت از ما می خواد، بیشتر میشه.
سه دقیقه کم کم میشه چهار دقیقه، شش دقیقه، ده دقیقه و ...

تو گفتی که آخر هفته با 2 3 ساعت فشار سنگین کم میاری.
ورزش های سنگین خصوصا اون ها که تپش قلب رو بالا می برن فوق العاده تو این زمینه کمک کننده ان.
باعث میشن پیغام های مغز رو راحت تر بتونیم نادیده بگیریم و وقتی اعلام می کنه «من نیاز جنسی دارم» خیلی راحت بتونی از کنارش رد بشی.
به خودت میای و می بینی 2 3 ساعت که هیچ، اگه 2 3 روز هم زیر فشار جنسی باشی، باز هم برنده ای.
(البته که هیچ فشار جنسی وجود نداره که یه روز کامل باقی بمونه چه برسه به 2 3 روز. پس اصلا نگران این موضوع نباش.)

این دویدن که گفتم حتا اگه نیم ساعت هم باشه عالیه.
ده ها ورزش دیگه هم می تونن کارکرد مشابهی با دویدن داشته باشن.

2- روزی ده دقیقه صرف خوندن شعر کن. شعر خوب.
پروین اعتصامی. حافظ. مولانا. یا هر چیز دیگه ای که دوست داری.

این همه سال با روش های خودت پیش رفتی، 40 روز هم با من باش.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

آرمین جان از اینکه کامنت من رو خوندی و زحمت کشیدی براش نظر خوب خودت رو نوشتی و وقت براش صرف کردی
ازت ممنونم 

شما ها واقعا رفیق های خوبی هستین برای من
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
سلام  

وقت بخیر

خسته نباشید  وقت بخیر حال احوال چطوره منم خوبم  وضعیتم خوبه 18 روزه تا الان ک مشکلی نیس
حواسمان باشد...

از خود خواهی های خودمان،تا ندانم کاری ها،

تا نفوذی ها،تا دشمنان قسم خورده،

امکان دارد همه با هم کاری را انجام دهیم!

خواسته یا ناخواسته!!
سلام.
اقا من پاکیم از یک هفته میگذره وسوسه خیلی شدید میشه. تجربه چند ماهه اخیر نشون داده این حد از وسوسه بعد از نهایت 5 روز مقاومت منجربه شکست میشه. ینی روز 12 پاکی خراب میکنم.
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
(1397 اسفند 22، 19:38)mehdi0 نوشته است: سلام  

وقت بخیر

خسته نباشید  وقت بخیر حال احوال چطوره منم خوبم  وضعیتم خوبه 18 روزه تا الان ک مشکلی نیس

من که خوبم
یعنی عالیم Khansariha (69) 

نقل قول: سلام.

اقا من پاکیم از یک هفته میگذره وسوسه خیلی شدید میشه. تجربه چند ماهه اخیر نشون داده این حد از وسوسه بعد از نهایت 5 روز مقاومت منجربه شکست میشه. ینی روز 12 پاکی خراب میکنم.
اگر از من میشنوی برای خودت سد ذهنی نساز
اگر این طوری فکر کنی حتما این طوری خواهد شد

به جاش خودت رو با کارهای مورد علاقه ات مشغول کن تا از دوازده روز هم بگذری Khansariha (69)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1397 اسفند 14، 21:41)آرمین نوشته است: سلامت باشی برادر عزیز. ما مفتخریم از بودن خوبی چون تو کنارمون.  Khansariha (18) 

محسن جان شما که قبلا تجربه ترک نسبتا بلندمدت داشتی، حتما تو اون دوره هم با استرس رو به رو بودی و هم هیجانات خوشحالی رو تجربه کردی.
اما چی شد که به لغزش منجر نشد؟
چون تو اون دوره بسیار مصمم و جدی بودی و هیچ چیز نمی تونست تو رو از پا دراره. 

تو اون دوره هم احتمالا یه سری تصاویر روزمره جلوی چشمت میومد اما تو بهشون بها نمی دادی و قاطعانه فکرت رو سمت پاکی می بردی.

برای کسی که بخواد کاری رو انجام بده انجام میده. حتا اگه هزار تا مانع هم جلوی پاش باشه.
استرس و هیجان و ... که دیگه مانع به حساب نمیاد. به نظرت میاد؟

به نظرت چی می تونه تو رو مصمم و قاطع تر کنه؟

اون تمرین نوشتن که برای هادی نوشتم به نظرم خیلی کمک کننده است.  128fs318181

------------------

نه، در مورد خودم فکر نمی کنم فشار و استرسی که الان دارم رو تو اون دوره ترک های بلند مدتم داشتم، اون موقعها در اعوان جوانی بودم و آینده برام خیلی روشن تر از الان بود. ولی با این حال، چیزی که بیشتر از همه من رو از تکرار تجربه های ترک بلند مدت دور کرده، انباشت صحنه های مستهحن در ذهنم و همچنین پیوندهای بسیار قوی نورون ها در مغزم ناشی از ترشح بیش از حد دوپامین به واسطه خ.ا های متعدد هست، به طوری که متاسفانه کار تحریک اولیه رو برام بسیار راحتتر کرده نسبت به اون روزا.

ما معتادهای جنسی متاسفانه کشف بسیار بزرگ و مخربی در زندگی مون داشتیم؛ اینکه یاد گرفتیم چه طور با لذت خ.ا به فراموشی حسرت ها، ناکامی ها و نقصان هامون برسیم. در واقع این دستاورد ما از خودارضایی در زندگی مون بود، اما غافل از اینکه با خودارضایی این ناکامی ها نه تنها فراموش میشه بلکه خ.ا، حسرت ها و نقصان ها رو در زندگی عمیق تر هم می کنه. در حقیقت ما داریم زمین زیر پامون رو می کَنیم تا یادمون بره تو چاله هستیم و آخرش آنچنان این چاله عمیق میشه که دیگه هیچ امیدی به بیرون اومدن از چاله نمی بینیم. گاها تلاش می کنیم که از چاله بیرون بیایم اما وسط راه دیگه رمقی برامون نمی مونه و وا میدیم. به خاطر همین به بچه هایی که تازه شروع کردن به خ.ا همیشه میگم که تا این چاله خیلی عمیق نشده ازش بیاین بیرون که اینجا کار خیلی خیلی راحت تره. با این حال باز همه ما تو این چاله عمیق، چاله ای که سالها تلاش کردیم ازش بیرون بیام و ناکام بودیم، یه امید فوق العاده ای تو زندگی مون داریم، اینکه یکی از اون بالا طنابی بندازه و ما رو بکشه بالا: «اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه»

مسیر دیگه ای که می تونه ما رو از این چاله عمیق خارج کنه، داشتن یک "چرایی" خیلی خیلی بزرگ در زندگی هست که یک دفعه وسط راه وا ندی. حالا "چرایی" چیه؟ فرض کنید شما در بام یک ساختمان خیلی بلندی قرار دارید و در ساختمان مجاور آتشی شعله ور شده و از شما می خوان با گذاشتن یک پاره چوب قرص از این ساختمان مرتفع به ساختمان مجاور برید و از میان آتش، مقدار مشخصی پول رو بردارید و برگردید به ساختمان اولیه. خب مطمئنا هیچ کس برای چنین کاری جان خودش رو در برابر چنین خطر بزرگی قرار نمیده. اما حالا فرض کنید که در میان آتش بچه خردسال شما گرفتار شده و شما برای نجات او باید چنین خطری رو به جان بخرید. خب مطمئنا خیلی از پدر و مادرها چنین خطری را بدون درنگ خواهند کرد. در واقع اینها همون "چرایی"ها هستند؛ پول که شما رو ترغیب نمی کنه برای تحمل چنین خطری، اما کودک خردسال تون به راحتی چنین خطری رو برای شما کوچک نشون میده. با این توصیفات باید گفت که برای در اومدن از اون چاله کذایی، باید دنبال چرایی بزرگ و عمیقی بود که تمام زحمت ها رو براتون قابل تحمل و تمام لذتها رو براتون حقیر کنه، تا در مسیر ناهموار ترک اعتیاد جنسی وا دادن های مکرر و تکراری دوباره پیش نیاد. چرایی رو هم نباید ساخت، بلکه باید طالب بود و پیدا کرد؛ «مَنْ جَعَلَ الْحَقَّ مَطْلَبَهُ لَانَ لَهُ الشَّدِیدُ وَ قَرُبَ عَلَیْهِ الْبَعِید» هر کس حق‌طلبی را سرلوحه کارهایش قرار دهد، سختی‌ها برایش آسان و دور برایش نزدیک می‌شود.

53
چشمی که جمال تو ندیدست چه دیدست
افسوس بر اینان که به غفلت گذرانند ...
سلام خدمت همه 

من که رکورد خاصی تو ترک و ... ندارم ولی با اجازتون نظر خودم رو مینویسم 
چون شماها سابقه چندین ماه ترک و چندین سال ترک رو دارین و من ندارم

تو ذهن بیشتر بچه های کانون تصاویری مستهجن هست که مال فیلم و عکس های که گذشته دیدیم

بدون تعارف همه ما هم این تصاویر رو دوست داریم

از یک طرف دوست داریم خ.ا. رو رک کنیم از یک طرف هم این تصاویر و کلا شهوت رو دوست داریم 

از یک طرف وسوسه میشیم به دیدن این تصاویر از یک طرف بعد دیدن این تصاویر افسردگی میگیریم 

برای ترک کردن چاره اینه که از این تصاویر وفیلم ها و خیالات بدمون بیاد ولی چطوری امکان داره از این جذابیت بدمون بیاد ؟

=========

من خیلی از مواقع وقتی مثلا یک فیلم خارجی و هالیوودی میبینم که صحنه و ... داره لحظه دیدنش خوشم میاد ولی بعدش خیلی ناراحت میشم 

به خودم میگم این افرادی و این کارگردانی که این فیلم ها رو میسازه جنسش با من فرق داره 

اون یه آدم سکولار هست که برای بدست آوردن پول حاضر ناموس مردم تو فیلمش بی آبرو بشه و شان زن بودنش پایین بیاد 

ولی من شیعه هستم و الگوی زنان تو مذهب من حضرت زهرا بوده که تو قله عفت و پاکی و حیا بوده 

==========

به نظر من این یکی از بهترین روش های ترک هست که بدون وسوسه ترک کنیم .

من پارسال بود فکر کنم 40 روز ترک کرده بودم فقط این حدیث رو برای خودم میخندم (  از مردم پست دورى كن، همانا شیعه على كسى است كه عفت شكم داشته باشد و پاکدامن و سخت بكوشد و جهاد كند، و براى خالقش عمل كند، و بثواب او امیدوار باشد، و از عقابش بترسد، اگر این گونه مردم را دیدى، آنها شیعه جعفرند. )

وقتی وسوسه میومد سراغم میگفتم این وسوسه از جنس من نیست چون من از جنس پاکی و عفت هستم و من شیعه هستم

واسه همین 40 روز مثل برق بدون گذشت . وقتی به گناه افتادم خیلی اتفاقی اسم یه قطعه الکترونیکی قدیمی که تو خونه بود تو اینترنت سرچ کردم که تشابه اسمی داشت با یه گروه .... و متاسفانه خراب شد 

==========

الان هم تصمیم به ترک گرفتم و یک الگو انتخاب کردم برای خودم به اسم رحیم ارباب 

کسی که تو کل عمرش نگاه به نامحرم نکرد 

الان که اول راه و فقط یک هفته گذشته ولی اینقدر راحت گذشته چون من خودم رو از گروه عفت و پاکدامنی افرادی مثل رحیم ارباب میدونم 

واسه همین کمترین سختی رو کشیدم تو این یک هفته و مثل آب خوردن گذشت

==========

ترک بدون وسوسه خیلی خوبه و اونم چاره اش اینه ما هویت الهی خودمون رو پیدا کنیم و و از افراد پست غیر الهی کناره بگیریم

[تصویر:  rN1jcO2Q.jpeg]
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
سلام دوستان من کاربر جدید این سایتم 
به صورت حرفه ای ورزش میکنم و احساس میکنم این اعتیاد داره منو خیلی از هدفم دور میکنه 
یک هفته ای هست که با NoFap از طریق مقاله های خارجی آشنا شدم ولی امروز شکست داشتم 
راهنماییم کنید........
(1397 اسفند 23، 9:42)بازگشت به خاک نوشته است: سلام خدمت همه 

تو ذهن بیشتر بچه های کانون تصاویری مستهجن هست که مال فیلم و عکس های که گذشته دیدیم

از یک طرف دوست داریم خ.ا. رو رک کنیم از یک طرف هم این تصاویر و کلا شهوت رو دوست داریم 

از یک طرف وسوسه میشیم به دیدن این تصاویر از یک طرف بعد دیدن این تصاویر افسردگی میگیریم 

برای ترک کردن چاره اینه که از این تصاویر وفیلم ها و خیالات بدمون بیاد ولی چطوری امکان داره از این جذابیت بدمون بیاد ؟

=========

من خیلی از مواقع وقتی مثلا یک فیلم خارجی و هالیوودی میبینم که صحنه و ... داره لحظه دیدنش خوشم میاد ولی بعدش خیلی ناراحت میشم 

به خودم میگم این افرادی و این کارگردانی که این فیلم ها رو میسازه جنسش با من فرق داره 

اون یه آدم سکولار هست که برای بدست آوردن پول حاضر ناموس مردم تو فیلمش بی آبرو بشه و شان زن بودنش پایین بیاد 

ولی من شیعه هستم و الگوی زنان تو مذهب من حضرت زهرا بوده که تو قله عفت و پاکی و حیا بوده 

==========

من پارسال بود فکر کنم 40 روز ترک کرده بودم فقط این حدیث رو برای خودم میخندم (  از مردم پست دورى كن، همانا شیعه على كسى است كه عفت شكم داشته باشد و پاکدامن و سخت بكوشد و جهاد كند، و براى خالقش عمل كند، و بثواب او امیدوار باشد، و از عقابش بترسد، اگر این گونه مردم را دیدى، آنها شیعه جعفرند. )

وقتی وسوسه میومد سراغم میگفتم این وسوسه از جنس من نیست چون من از جنس پاکی و عفت هستم و من شیعه هستم

واسه همین 40 روز مثل برق بدون گذشت . وقتی به گناه افتادم خیلی اتفاقی اسم یه قطعه الکترونیکی قدیمی که تو خونه بود تو اینترنت سرچ کردم که تشابه اسمی داشت با یه گروه .... و متاسفانه خراب شد 

==========

الان که اول راه و فقط یک هفته گذشته ولی اینقدر راحت گذشته چون من خودم رو از گروه عفت و پاکدامنی افرادی مثل رحیم ارباب میدونم 

==========

ترک بدون وسوسه خیلی خوبه و اونم چاره اش اینه ما هویت الهی خودمون رو پیدا کنیم و و از افراد پست غیر الهی کناره بگیریم

سلام 

ببینید من تو متن شما نا امیدی میبینم 

تا زمانی ک نا امید باشی تا زمانی ک با نا امیدی مسیر رو طی کنی

1 سال هم  ترک کنی بلاخره میشکنی من بهش میگم ترک شانسکی 

بحث دیگه ای ک من مخم نمیکشه دوست عزیز  این که شما روی

نگاه نکردن با نامحرم  متمرکز شدی دوست عزیز  

من شما همه ی ما در جامعه هستیم کوچه خیابون دختر میاد دختر میره 

یکی وضعش ناجوره یکی موهاش بیرونه یکی مانتوش تنگه و هزار تا دیگه 

تو تاکسی کنار ی دختر میشینی  میری  مغازه زن هس  

این ک نمیشه شما سره تو بندازی پایین بری تو تر برق 

من بهتون قول میدم با این طرز تفکر ترک کردن غیر ممکنه 

ذهنت خرابه دوست عزیز رک بهت میگم ذهنت خرابه 

ذهنت اکنده از  تحریک پذیریه 

من جات باشم  تو خیابون بیرون  حتی فیلم فرق نمیکنه 

زل میزنم نگاه میکنم 

و ب ذهنم میگم تو هیچ غلطی نمیتونی بکنی  Khansariha (69)

ب ذهنت بگو من نمیخوام با دیدن یه دختر تحریک بشم 

من نگاه میکنم و تو هیچ گوهی نمیتونی بخوری با عرض پوزش

نمیتونی با  این طرز فکر هیچ کار بکنی  با محروم کردن هیچ کار نمیتونی بکنی

باید برای ذهنت جا بیفته ک تحریک شدنت ب دست خودته 

من  وقتی   حرفاتو میخونم   حس میکنم با دوچرخه داری میری اما جفت ترمزا رو محکم فشار دادی

ب زور داری پا میزنی  داداش  دستاتو از رو ترمز بردار  

این چ  وضعشه ی کوهی از نا امیدی  یکوهی از غصه رو تلنبار کردی رو خودت 

داری  راه میری 

راهش این نیس  موفق باشی

ـــــــــــــــــــــــ
سلام خدمت شما دوستان عزیز و مهربان 

بحث درمورد تصاویر مستهن شد اما من میخوام بگم دیدن تصاویر مستهجن

ب تنهایی  نمیتونه کاری بکنه مگر این که ذهن شما  خ.ا.ا انجام بده

شاید چیزی ک من میگم برای شما چیز غیر ممکن ب نظر بیاد

شخص بنده 70 روز  عامدانه با دیدن  تصاویر مستهجن ترک کردم 70 روز کم نیس

طی  روزهای اول ک میدیدم  تحریک میشدم اما چون ذهنم برای ترک

برنامه ریزی داشت تحمل کردم و بعد حدود  چند روز تصاویر مستهجن

ذهنم  براش عادی شد  و تحریک نمیشدم این جریان ب من یاد داد

تا  ذهنم از کنترل من خارج باشه ترک غیر ممکن میشه

ذهن خودتون رو  برای ترک اماده نکردید

ببیند بحث سر اینه ذهن شما تحریک پذیره و قاعده نداره حتی بعضی ها

با دیدن گربه هم تحریک میشن

ذهن شما چفتو بس ندااره

نمیتونید هر موقع خواستید تحریک بشید هر موقع خواستیت نشید

بعدم مشکل من ترک نیس  من کاکملا هم روی ذهنم تسلط دارم هم 

خ.ا.ا 

مشکل من اینه   وقتی میرسم ب 7 یا 8 ماه  کلا وقتی فشارم روم نیس

خوشی میزنه زیر دلم  فراموش میکنم  ک ی هدفی دارم  فکر میکنم

تحت کنترله و وقتی میشکنم تازه یادم می افته ک داشتم ترک میکردم

راه حل من ب شما اینه اون ذهنتون رو چفتو بس بهش بدید گربه خروس  دیدید

تحریک نشید دیدم ک میگم
حواسمان باشد...

خواسته یا ناخواسته!!
 سپاس شده توسط
(1397 اسفند 23، 13:05)محمد علی نوشته است: سلام دوستان من کاربر جدید این سایتم 
به صورت حرفه ای ورزش میکنم و احساس میکنم این اعتیاد داره منو خیلی از هدفم دور میکنه 
یک هفته ای هست که با NoFap از طریق مقاله های خارجی آشنا شدم ولی امروز شکست داشتم 
راهنماییم کنید........

سلام محمدعلی عزیز
خوش اومدی به جمع مون Khansariha (18)

راهنمای بالای سایت رو بخون و باهاش جلو بیا
یه ورزشکار حرفه ای یه ترک کننده حرفه ای هم می تونه باشه  128fs318181
چه ورزشی انجام میدی؟

ببین محمدعلی ما برای هر کاری باید یه "چرایی" داشته باشیم. این چرایی باید اون قدر قوی باشه که لحظه ای ما رو از تلاش باز نداره.
چرایی تو چیه؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
اتفاقا پاکی چشم کلیبهمن انرژی و حیات میده
نمیدونم شما نا امیدیرو از کجا برداشت کردی
ولی این برداشتت اشتباهه
چون من این هفته حالم توپه توپه

(1397 اسفند 23، 16:33)mehdi0 نوشته است:

=========

اون یه آدم سکولار هست که برای بدست آوردن پول حاضر ناموس مردم تو فیلمش بی آبرو بشه و شان زن بودنش پایین بیاد 

==========

من پارسال بود فکر کنم 40 روز ترک کرده بودم فقط این حدیث رو برای خودم میخندم (  از مردم پست دورى كن، همانا شیعه على كسى است كه عفت شكم داشته باشد و پاکدامن و سخت بكوشد و جهاد كند، و براى خالقش عمل كند، و بثواب او امیدوار باشد، و از عقابش بترسد، اگر این گونه مردم را دیدى، آنها شیعه جعفرند. )

==========

واسه همین کمترین سختی رو کشیدم تو این یک هفته و مثل آب خوردن گذشت

==========

ترک بدون وسوسه خیلی خوبه و اونم چاره اش اینه ما هویت الهی خودمون رو پیدا کنیم و و از افراد پست غیر الهی کناره بگیریم

سلام

زل میزنم نگاه میکنم

من  وقتی   حرفاتو میخونم   حس میکنم با دوچرخه داری میری اما جفت ترمزا رو محکم فشار دادی

داری  راه میری

راهش این نیس  موفق باشی

من گفتم نامحرم نگاه نکنیم 
نگفتم خیابان رو نگاه نکنیم 
من یک هفته نامحرم نگاه نکردم و تو تیر برقم نرفتم
این حرف که شما میگی دخترا وضعشون فلانه نمیشه نگاه نکرداین حرف الهی نیست
من در روز ۲ ساعت رفت و آمد تو خیابون هستم و در ولیعصرم کار میکنم ولی چشمم رو یک هفته پاک نگه داشتم
دفعه پیش ۴۰ روز پاک نگه داشتم
روزهایی هست قصد ترک ندارم و به نامحرم هم تو فضتی مجازی و اینترنت مخصوا نگاه میکنم

بی عرضگی خودمون رو نباید تقصیر جامعه بندازیم
نهایتا وقتی دیدیم نامحرمی جلومون هست در کمتر از یک ثانیه نگاهمون رو پایین میندازیم
نگاه اول یک ثانیه ای غیر عمد هیچ ایرادی نداره

این فردی که عکسش رو گذاشتم در زمان کاباره ها و کازینو ها چشمش رو‌ پاک نگه داشت زمانیکه زن ها دامن مینی ژوپ میپوشیدن 
دیگه ۴ تا تار موی زمان ما که پیش الان غرب جوکی بیش نیست ، پسری که عرضه نگه داشتن چشمش رو داشته باشه بهراحتی میتونه

شما هر روشی دوست داری انجام بده
برو تو خیابون به دخترا نگاه کن بهش بگو کاری نمیتونی کنی و خودت برای من قابل احترامی 

ولی من برام خدا تصمیم میگیره نه خلق خدا
و این حرف شماحرف خدا نیست 
خدا نگفته نامحرم نگاه کن تحریک نشو
خدا گفته کلا نامحرم نگاه نکن
بحث من تحریک شدن یا نشدن نیست
بحث من پاکی چشمه

قُل لِّلْمُؤْمِنِينَ يَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَيَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذَلِكَ أَزْكَى لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ

ترجمه :به مردان مؤمن بگو: از بعضي نگاه هاي خود (نگاه هاي غير مجاز) چشم پوشي كنند و دامن خود را حفظ نمايند. اين براي پاكتر ماندن آنان بهتر است . خداوند به آنچه انجام مي دهند آگاه است .

سپاس شده توسط
(1397 اسفند 23، 20:00)بازگشت به خاک نوشته است:
(1397 اسفند 23، 16:33)mehdi0 نوشته است:

=========

==========

==========

==========

سلام 

زل میزنم نگاه میکنم 

داری  راه میری 

راهش این نیس  موفق باشی

من گفتم نامحرم نگاه نکنیم 
نگفتم خیابان رو نگاه نکنیم 
من یک هفته نامحرم نگاه نکردم و تو تیر برقم نرفتم
این حرف که شما میگی دخترا وضعشون فلانه نمیشه نگاه نکرداین حرف الهی نیست
من در روز ۲ ساعت رفت و آمد تو خیابون هستم و در ولیعصرم کار میکنم ولی چشمم رو یک هفته پاک نگه داشتم
دفعه پیش ۴۰ روز پاک نگه داشتم
روزهایی هست قصد ترک ندارم و به نامحرم هم تو فضتی مجازی و اینترنت مخصوا نگاه میکنم

بی عرضگی خودمون رو نباید تقصیر جامعه بندازیم
نهایتا وقتی دیدیم نامحرمی جلومون هست در کمتر از یک ثانیه نگاهمون رو پایین میندازیم
نگاه اول یک ثانیه ای غیر عمد هیچ ایرادی نداره

این فردی که عکسش رو گذاشتم در زمان کاباره ها و کازینو ها چشمش رو‌ پاک نگه داشت زمانیکه زن ها دامن مینی ژوپ میپوشیدن 
دیگه ۴ تا تار موی زمان ما که پیش الان غرب جوکی بیش نیست ، پسری که عرضه نگه داشتن چشمش رو داشته باشه بهراحتی میتونه

شما هر روشی دوست داری انجام بده
برو تو خیابون به دخترا نگاه کن بهش بگو کاری نمیتونی کنی و خودت برای من قابل احترامی 

ولی من برام خدا تصمیم میگیره نه خلق خدا
و این حرف شماحرف خدا نیست 
خدا نگفته نامحرم نگاه کن تحریک نشو
خدا گفته کلا نامحرم نگاه نکن
بحث من تحریک شدن یا نشدن نیست
بحث من پاکی چشمه

قُل لِّلْمُؤْمِنِينَ يَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَيَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذَلِكَ أَزْكَى لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ

ترجمه :به مردان مؤمن بگو: از بعضي نگاه هاي خود (نگاه هاي غير مجاز) چشم پوشي كنند و دامن خود را حفظ نمايند. اين براي پاكتر ماندن آنان بهتر است . خداوند به آنچه انجام مي دهند آگاه است

چی بگم
یاد ی چیزی افتادم

جسم ها را سنگ سار میکنن  قافل از ان ک  شهر پر از فاحشه های مغزیست
حواسمان باشد...

خواسته یا ناخواسته!!
(1397 اسفند 23، 2:14)mohsen.truth نوشته است: نه، در مورد خودم فکر نمی کنم فشار و استرسی که الان دارم رو تو اون دوره ترک های بلند مدتم داشتم، اون موقعها در اعوان جوانی بودم و آینده برام خیلی روشن تر از الان بود. ولی با این حال، چیزی که بیشتر از همه من رو از تکرار تجربه های ترک بلند مدت دور کرده، انباشت صحنه های مستهحن در ذهنم و همچنین پیوندهای بسیار قوی نورون ها در مغزم ناشی از ترشح بیش از حد دوپامین به واسطه خ.ا های متعدد هست، به طوری که متاسفانه کار تحریک اولیه رو برام بسیار راحتتر کرده نسبت به اون روزا.

ما معتادهای جنسی متاسفانه کشف بسیار بزرگ و مخربی در زندگی مون داشتیم؛ اینکه یاد گرفتیم چه طور با لذت خ.ا به فراموشی حسرت ها، ناکامی ها و نقصان هامون برسیم. در واقع این دستاورد ما از خودارضایی در زندگی مون بود، اما غافل از اینکه با خودارضایی این ناکامی ها نه تنها فراموش میشه بلکه خ.ا، حسرت ها و نقصان ها رو در زندگی عمیق تر هم می کنه. در حقیقت ما داریم زمین زیر پامون رو می کَنیم تا یادمون بره تو چاله هستیم و آخرش آنچنان این چاله عمیق میشه که دیگه هیچ امیدی به بیرون اومدن از چاله نمی بینیم. گاها تلاش می کنیم که از چاله بیرون بیایم اما وسط راه دیگه رمقی برامون نمی مونه و وا میدیم. به خاطر همین به بچه هایی که تازه شروع کردن به خ.ا همیشه میگم که تا این چاله خیلی عمیق نشده ازش بیاین بیرون که اینجا کار خیلی خیلی راحت تره. با این حال باز همه ما تو این چاله عمیق، چاله ای که سالها تلاش کردیم ازش بیرون بیام و ناکام بودیم، یه امید فوق العاده ای تو زندگی مون داریم، اینکه یکی از اون بالا طنابی بندازه و ما رو بکشه بالا: «اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه»

مسیر دیگه ای که می تونه ما رو از این چاله عمیق خارج کنه، داشتن یک "چرایی" خیلی خیلی بزرگ در زندگی هست که یک دفعه وسط راه وا ندی. حالا "چرایی" چیه؟ فرض کنید شما در بام یک ساختمان خیلی بلندی قرار دارید و در ساختمان مجاور آتشی شعله ور شده و از شما می خوان با گذاشتن یک پاره چوب قرص از این ساختمان مرتفع به ساختمان مجاور برید و از میان آتش، مقدار مشخصی پول رو بردارید و برگردید به ساختمان اولیه. خب مطمئنا هیچ کس برای چنین کاری جان خودش رو در برابر چنین خطر بزرگی قرار نمیده. اما حالا فرض کنید که در میان آتش بچه خردسال شما گرفتار شده و شما برای نجات او باید چنین خطری رو به جان بخرید. خب مطمئنا خیلی از پدر و مادرها چنین خطری را بدون درنگ خواهند کرد. در واقع اینها همون "چرایی"ها هستند؛ پول که شما رو ترغیب نمی کنه برای تحمل چنین خطری، اما کودک خردسال تون به راحتی چنین خطری رو برای شما کوچک نشون میده. با این توصیفات باید گفت که برای در اومدن از اون چاله کذایی، باید دنبال چرایی بزرگ و عمیقی بود که تمام زحمت ها رو براتون قابل تحمل و تمام لذتها رو براتون حقیر کنه، تا در مسیر ناهموار ترک اعتیاد جنسی وا دادن های مکرر و تکراری دوباره پیش نیاد. چرایی رو هم نباید ساخت، بلکه باید طالب بود و پیدا کرد؛ «مَنْ جَعَلَ الْحَقَّ مَطْلَبَهُ لَانَ لَهُ الشَّدِیدُ وَ قَرُبَ عَلَیْهِ الْبَعِید» هر کس حق‌طلبی را سرلوحه کارهایش قرار دهد، سختی‌ها برایش آسان و دور برایش نزدیک می‌شود.

53

سلام اقا محسن ممنون از پست خوبت در مورد اون چرایی و دلیل ترک کاملا باهاتون موافقم همیشه دوست داشتم به خاطر خدا و گناه بودن این کار رو ترک کنم ولی راستش رو بخای این انگیزه متاسفانه از ته قلبم نبوده و همیشه بخاطر ضررهاش و بهم ریختن نظم زندگیم میخاستم بزارمش کنار و متاسفانه خیلی زود شکست خوردم همیشه از خدا خواستم که همونطور که به زبون اوردم بخاطرش اینکارو میگذارم کنار قلبا هم بهش باور داشته باشم ولی فکر میکنم تو این باور موفق نبودم ودلیل اصلی شکستم همینه.
 سپاس شده توسط
برنامه‌ ختم صلوات گروهی

«رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
آرمین:                            تاریخ 97/12/1
hamedhamed:              تاریخ 97/12/4
آقای اراده:                      تاریخ 97/12/7
101:                                تاریخ 97/12/10

عاشق فاطمه زهرا:            تاریخ 97/12/15
هادی:                             تاریخ 97/12/18
همت:                             تاریخ 97/12/21
Alone WarrioR:               تاریخ 97/12/24

خداوند به موسی (ع) فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود. موسی عرض کرد چگونه؟ خداوند فرمود: به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای ...

امروز 24 اسفند، آخرین جمعه سال است و آخرین نذر صلوات دوره چهلم مسابقه گروهی رهروان. نذر صلوات امروز اختصاص پیدا می کند به Alone WarrioR عزیز.
برای تندرستی، کامروایی، بهروزی، سرافرازی و خصوصاً برای پاکی ابدی «جنگجوی تنها» از سُویدای دل، به نیت 14 معصوم، هرکدام از ما 14 صلوات می فرستیم.

[تصویر:  d4qu_صلوات_برآل_محمد.gif]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان