امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام دخملا! پس من چی؟
اسم منم واسه مسابقه بنویسین317
آنروز...
تازه فهمیدم....
در چه بلندایی آشیانه داشتم..
وقتی از چشمهایت افتادم...
هنوز دست و پای دلم درد می کند...
چقدر شکستن سخت است
وقتی تو داری نگاه می کنی...
دوست جونیا میخوام باهاتون دردودل کنم
ولی اگ داداشیا یهو اومدند اینجا خواهش میکنم این پست منو نخونند چون خیلی خصوصی و دخترونست1276746pa51mbeg8j
شما دوست جونیا هم بین خودمون باشه. خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Kool
مرسیKhansariha (8)
روم نمیشم اینا را بگم ولی.................
راستش حتی تا چند وقت پیش هم اینجور فکرای سطح پایین را داشتم ک حتمآ باید تو این سن ها دوست جنس مخالف داشته باشی. یجور وابستگی کاملآ مسخره
ولی اینجور فکرا و رابطه ها هیچی جز افسردگی نداره
فک کنم بیشتر دلیل انحراف فکریمون همین چیزا باشه. چون ی روز ک خوب بگذره آخرش فکرای ب اصطلاح خوش باز ب گناه منجر میشه. ی روز دیگ هم ک با دلخوری بگذره برای فرار از مشکلات روحی و یا حتی تنهایی تلقین شده باز رو میاریم ب گناه!
حالا فکرشو بکن ب جز دوستای پاک خودت هیچکس دیگ را تو زندگی راه ندیم(منظور جنس مخالف بود)!
اونوقت دیگ شبا راحت میتونی بخوابی
دوستات هم هیچ کدوم ن قصد سوء دارند بهت ن آزارت میدند. تازه دوست دارند و کمکت میکنند!!!!!Khansariha (18)
اینا چیزایی بود ک حقیقتش اخیرآ بهش رسیدم1276746pa51mbeg8j
شما هم امتحانش کنید

اشتباه جونم خوش اومدی
کجا بودی این چند روز؟؟؟؟
فک کردیم دیگ نمیای پیشمون
خدا را شکر ک پیشمون هستی
اسمت وارد مسابقه تولد دوباره اردیبهشت شد گلم
1. نفیســـــــــــــــــه[تصویر:  hippie4.gif]
2. همــــــــــــارهــــــــــا[تصویر:  hippie4.gif]
3. آنــــــــــــــــــــــــــــــــــــا[تصویر:  hippie4.gif]
4.نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــازی[تصویر:  hippie4.gif]
5.گـــــــــــــــــــــــــــــلی خــــــانوم[تصویر:  hippie4.gif]
6.پـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــریـــــا[تصویر:  hippie4.gif]
7.بــــــــــــــــــــــــــــــــــــارونی گل و گلاب[تصویر:  hippie4.gif]
8.گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیـــــــتا[تصویر:  hippie4.gif]
9.ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــها[تصویر:  hippie4.gif]
10.مریم تنـــــــــــــــــــــــــــــــــــها[تصویر:  hippie4.gif]
11.همـــــــــــــــــــــــــــــــــــــا[تصویر:  hippie4.gif]
12.مســــــــــــــــافرکوچولو[تصویر:  hippie4.gif]
13.به یــــــــــــــاد حق[تصویر:  hippie4.gif]
14.دارلینـــــــــــــگ[تصویر:  hippie4.gif]
15.
رکســــــــانا[تصویر:  hippie4.gif]
16.دریاجون[تصویر:  hippie4.gif]
17.مونا[تصویر:  hippie4.gif]
18.چکاوک[تصویر:  hippie4.gif]

19.اشتباه[تصویر:  hippie4.gif]
دوست جونیا طبق آخرین مقرراتی ک تبسم جون وقتی حضور داشت گفته بود،برنده های ماه قبل بصورت خودکار وارد لیست مسابقه ماه بعد میشند حتی درصورت عدم اعلام حضور!
بنابراین اسامی زارا، سوزان و ترک وارد لیست مسابقه میشه
1. نفیســـــــــــــــــه[تصویر:  hippie4.gif]
2. همــــــــــــارهــــــــــا[تصویر:  hippie4.gif]
3. آنــــــــــــــــــــــــــــــــــــا[تصویر:  hippie4.gif]
4.نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــازی[تصویر:  hippie4.gif]
5.گـــــــــــــــــــــــــــــلی خــــــانوم[تصویر:  hippie4.gif]
6.پـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــریـــــا[تصویر:  hippie4.gif]
7.بــــــــــــــــــــــــــــــــــــارونی گل و گلاب[تصویر:  hippie4.gif]
8.گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیـــــــتا[تصویر:  hippie4.gif]
9.ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــها[تصویر:  hippie4.gif]
10.مریم تنـــــــــــــــــــــــــــــــــــها[تصویر:  hippie4.gif]
11.همـــــــــــــــــــــــــــــــــــــا[تصویر:  hippie4.gif]
12.مســــــــــــــــافرکوچولو[تصویر:  hippie4.gif]
13.به یــــــــــــــاد حق[تصویر:  hippie4.gif]
14.دارلینـــــــــــــگ[تصویر:  hippie4.gif]
15.
رکســــــــانا[تصویر:  hippie4.gif]
16.دریاجون[تصویر:  hippie4.gif]
17.مونا[تصویر:  hippie4.gif]
18.چکاوک[تصویر:  hippie4.gif]

19.اشتباه[تصویر:  hippie4.gif]
20.زارا[تصویر:  hippie4.gif]
21.ترک[تصویر:  hippie4.gif]
22.سوزان[تصویر:  hippie4.gif]
سلام سلام سلامMuscular

نفیسه جون، من گفتم خجالت میکشیدم پست بدم اون اول، اما الان که خجالت نمیکشم4fvfcja تازه همه ش میخوام زود از مدرسه که برگشتم بیام پیش شما دوست جونیام باهاتون حرف بزنمKhansariha (18)
چیزی هم که با هما راجع بهش حرف میزدیم یه خاطره ی بد بود که من تو درد دل ها گفتمش. ولی به قول شاعر گذشته ها گذشتهcheshmak

امروز امتحان داشتم و خیلی هم خوب بود تازهvarzesh
مگه من جرات دارم امتحانام خوب نشن؟17

و راجع به چیزی که نوشتی...
منم راستش قبلاً هی به خودم میگفتم غیرطبیعیه که من دوست جنش مخالف ندارم. دوستامم هی بهم میگفتن مامان بزرگ به خاطر این قضیه4fvfcja
ولی دونه دونه شون الان فکرشون مشغوله و هی اعصابشون خرده که این این کار کرد این اون کار کردwacko2
کی حال داره؟4fvfcja
همین جوری آزاد و رها...Muscular
خیلی هم خوبه!

ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــییییییییییییییییییییییییییییی............لاااااااااااااآآآآآآآآآ.
مممممممممممم

[تصویر:  _%20%2860%29.gif]

دخمرااااااااااااااااااااااااااااااااا چه طووووووووووووووووولین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[تصویر:  d0f702a17631ee2312e6c0e74ec4998c.gif]

اوووووووووووووومـــــدم بهتون تبـــــــــــــــــــــرررررررررررررررررررریــــــــــــــــــــک بگم اگه گفتین واسه چیییییییییی؟؟؟؟؟؟ واسه
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دااااااااااااااااااااااااااااشتن دوستای به این خوووووووووووووووووووبیییییییییییی تک تکتوووووووون فرشته هـــــــــــــاییییییییییی بیش نیستین....
[تصویر:  bce7ec04c46bce4e948b86f874b042ac.gif]
وووووووووو
خددددددددددددددددددااااااا همیشه هواتـــــــــــــــــــونو داره دخترااااااااااااااا قدر این لحظـــــــــــــــاااااااات رو بدنین..
وووووووووووو
بهممممممممممم شــــــــادی و نشـــــــــــــاط هدیه کنین
مراقب هم بــــــــــــاشین
وووووووووو مســــــــــــــابقـــــــــــات راااااااااااا جدیییییییییی بگیرییییییییییین

به امیدددددددددد پیرررررررررررررررروزیتون
[تصویر:  c571888d270dc9b9573db1796a8a894a.gif]

حــــــــــــالا نوبتههههههههههههههههههه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لبخـــــــــــــــندددددددددد!!!!!!!!
[تصویر:  a42bba14d394b43614138734b8e61aaa.gif]
نه.................نه

چون لبخــــــــــــــــند کمه
[تصویر:  love1.gif]
بــــــــــــــا صدای بلند
هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاااااااااااااااااااااااااااااا
317317هـــــــــــــــــــــــــــااااااااااااااااااااااااااااااااااا317317317
[تصویر:  love125.gif][تصویر:  love94.gif]

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سلااااااامKhansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)
مرسی نفیسه جووونم موضوع قشنگی رو انتخاب کردیKhansariha (8)
کاملا باحرفت موافقم..من به شدت یک چنین دوستی هایی رو تکذیب می کنم..باهاشون مخالف بوده.هستم و خواهم بود:smiley-yell:..علاوه بر اینایی که شما گفتی.. عزت نفس و به قول پریا"""چاکریم303پریا خانم"""...و حیای وشخصیت یک دختر زیر سوال میره...هرچند هم که این رابطه ها مدرنیته17با کلاس یا به قول بعضی ها ی رابطه عادی روووجلوه می کنه با عرض شرمندگی باید عرض کنم .نخییییییر..ایناهم بهانست(نظرتون چیه من ی سازمان کشف بهانه بزنم؟همه چی که شد بهانهKhansariha (134)).... اگه این دو دوس عزیز از مسائل عادی هم بحرفن..آخرش ی آلبالو گیلاسی رد و بدل میشه)..این قانون طبیعته..می دونید که فقط 20 درصد ارتباطات کلامی هست پس چه فرقی داره چی بگی ..اون حس متفاوت بین دختر و پسر بی کلام هم ایجادمیشه...نباشه بهتره..گاهی اوقات هم کمبود محبت دو طرفو به این سمت ها می کشونه..در هر صورت هرکی داره ببوسه بزاره کنار!!:smiley-yell:..ای ددددختر شیطون..رابطه رو گفتم هاااااااا...cheshmak4fvfcja
خدارو شکر ما که ازین قاعده مستثناییم ..ما که سواد نداریم دوس پسر داشته باشیم17..اما جدن خدارو شکر می کنم که تا بحال ازین موضوعات جون سالم بدر بردم..گرچه خیییییییلی ها باور نمی کنن.. می گن..اما..تو....!!!نداریییییییییییی؟؟؟؟42 مهم نیست ازشون می گذریم..بعدی لطفا!!Smiley-face-cool-2
موضوع اراده: آآآآی گفتی نفیسه که هرچه می کشییم ازینه....مثلا من می خوام 5صب بلند شم ساعت 4و59 دقیقه بیدار میشم میزارم گوشی رو روی 5:30دوباره می خوابم..دوباره ساعت 5و29 دقیقه بلند میشم می ذارمش رو 6 دوباره میگیرم می خوابم و.....اگه خواهر عزیزم با جفت پا نیا رو شکمم تا 1 بعد از ظهر همین کارو ادامه می دم1717174fvfcja4fvfcja4fvfcjaباید کاری کرد...هه!!فعلا..

بوووووووووووووس هزاااارتاااااااااا همیییییییه نسیم حیاتی هاااااااااروووووووو535353
[تصویر:  11966327979550411256.jpg]

ای فرزند آدم.....

من به هر آنچه بگویم *باش* می شود.مرا در آنچه امر کرده ام اطاعت کن تا تورا

چنان قرار دهم که به هر چه بگویی *باش* بشود.

53برای ماندگاری رویایی جز پاکی نداشته باش53

[تصویر:  nasimhayat.png]    
[img=0x70]http://www.full-dl.com/wp-content/themes/sms-persia/css/images/nazar.gif[/img]
.
.
.
.
کانونمونو چشم نکنن..
سلااااااااااااااااااااااام بچه هاااااااااااا
گل دختراااااااااااااااااااااااش
خوشکلاااااااااااای نسیم حیااااااتی..
خدایی همه پستاتونو خوندماااااا فک نکنید نخوندم. ولی خب تا اومدم صفحه بعد پستای صفحه قبل یادم رفت. اینم که نمیدونم چرا نمیشه نقل قول کرد17
رکسانا جوووووووونم خوشحالم باااانو.. پیروزیKhansariha (46)
اشتباه جووووونم خوب شد اومدی نبودیااا قهرمان.. دیر به دیر چرا میای خب.. زودتر بیا.. دیر دیر اومدن تو نسیم حیات جرم محسوب میشه53258zu2qvp1d9vKhansariha (48)

خب درباره دلایل که خب اصلیاشو بچه ها گفتن دیگه..
بنظر من همون فیلم دیدن و خیلی وقتی فکر کردن به چیزای که دیدن.. حرف زدن با دوستا درباره این مسائل.. ساده جلوه دادنشون.
یکی از بچه های دانشگاه آبجیم اینا خیلی راحت از بقیه میپرسید آخرین باری که خ.ا کردی کی بوده.. اصلا انگار خیلی طبیعی این کار.
و اون قضیه جنس مخالف هم درسته. مخصوصا اگه وارد بحثای اینجوری شن. خیلی تاثیرش منفی هست..

درباره اراد.. من سعی کردم تو خودم قویش کنم. پون معمولا اول سعی میکنم هدفمو از این کار پیدا کنم.انگیزمو مشخص کنم. ببینم چقد میخوام به اون هدفه برسم.
وقتی اینارو برا خودم روشن کنم راحت تر میتونم با مشکلاتش کنار بیام.
مثلا درباره این موضوع من تو دورانی که خیلی درگیرش بودم. عوارضشو دیدم تو خودم. یکیشونزانوهام بود که خیلی اذیتم میکرد. دیگه نمیتونستم به کارایی که دوس دارم برسم.
حتی پیاده روی طولانی خستم میکرد.. تحقیق کردم و از بچه ها پرسیدم گفتن با ترک کردنش این عوارض میره.. و واقعا میخواستم این عوارض از بین بره.
و تنها راهش ترک بود. از طرف دیگه وقتی گشتم و حدیثایی که درباره این موضوع بودو خودم داشتم دیوونه میشدم. هیچ مدله نمی ارزید واسه چند لحظه اینقد از خدا دور شم..
با خودم فکر کردم دیدم.. مگه میدونم فردا زنده ام یا نه. شاید فردا دانشگاه رفتنی مردم.. چرا این توبه
رو بندازم عقب. اگه وقت نشد از توبه کنم چی..(بچه هااا اینا شعار نیستا جدی بهشون فکر کردم)
بعدش وقتی هدفم معلوم شد دلیلاشو یکی یکی حذف کردم.. هر چی هم جلو بری آسونتر میشهKhansariha (48)

مریم جوووووووووووونم خب دل گرفتن واسه همه هست مگه میشه کسی دلش نگیره..
ولی خب نزار اذیتت کنه قربونت بشم. نزار روحیتو خراب کنه.. نزار واست سخت بگذره.. اینجور موقع ها که دلت میگیره هرچی به ناراحته فکر کنی بیشتر میری توش. بیشر ناراحتیت یادت میاد.حتی چیزایی که در حالت عادی ناراحت کننده نیست.ناراحتت میکنه. نزار اینجوری بشه.با دوستات برنامه بریز برو جای از این حالو هوا در بیای.
میدونم حسش نیستا ولی زورکی برو. اونجا یکی یه چیزی میگه یکم میخندی..

نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر وگبر وبت پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومبدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
clapping
پریا جونم آفرین دخمل ک امتحانتو خوب دادی. دوست جونیا شماها هم بیایند بگید ک امتحانتونو خوب دادید تا ما ذوق کنیم دیجه!!!!!!!!!317
پریا جونم همینطور ب آزادی خودت ادامه بده ک مطمئن باش سود میکنی........Khansariha (46)
الون جونم ما اگه تو را نداشتیم کی میومد اقدر بهمون انرژی بده و زودی فرار کنه! خیلی ماهی دختر
گلی چ خوشگل حرف میزنی. تازشم کلی خندیدم حرفاتو خوندم،خیلی با نمک نوشتی مخصوصآ اون آلبالو گیلاسه4fvfcja
راستی گلی خواهر منم همینطوره با من یعنی بیچاره چاره ایم نداره! تازه هم اتاقیام تو خوابگاه هم همینجور بودند باهام17
اون سازمانی هم ک گفتی کارمند نمیخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (134)
گیتاجونم مرسی با اون حرفای پر از تجربه. همیشه حرفاتو اجرا کردمو ب نتیجه رسیدم!Khansariha (46)41
سلاااااااااااام
ماشالله به این لیست بلند بالا!!
الهی ههمون بتونیم تا 10خرداد شیطان رو بچسبونیم به سقف و حسابی حالشو بگیریم
!!مواظب خودتون باشید
دوستتون دارم یه عالمه

و
اگه باز کسی بود بگه تا اسمش اضافه بشه ها!
تعارف نکنین!!
بگین!!
من باز میام اسماتونو اونقدر می کشم تا لیست خوجل شه!!

[b]پاکی از 10 اردیبهشت تا 5 خرداد
[/b]

تولدی دوباره در گروه دخترونه[تصویر:  veiledsmile2.gif]
هر کی هست بگه تا اسمش به لیست اضافه بشه
1. نفیســــــــــــــــــــــــــه[تصویر:  hippie4.gif]
2. همــــــــــــــــــــــارهــــــــــا[تصویر:  hippie4.gif]
3. آنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا[تصویر:  hippie4.gif]
4.نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــازی[تصویر:  hippie4.gif]
5.گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی خــــــانوم[تصویر:  hippie4.gif]
6.پـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــریـــــا[تصویر:  hippie4.gif]
7.بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارونی گل و گلاب[تصویر:  hippie4.gif]
8.گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیـــــــتا[تصویر:  hippie4.gif]
9.ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــها[تصویر:  hippie4.gif]
10.مریم تنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــها[تصویر:  hippie4.gif]
11.همــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا[تصویر:  hippie4.gif]
12.مســــــــــــــــــــــــــــــــــــافرکوچولو[تصویر:  hippie4.gif]
13.به یــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد حق[تصویر:  hippie4.gif]
14.دارلینـــــــــــــــــــــــــــــــــــگ[تصویر:  hippie4.gif]
15.
رکســــــــــــــــــــــــــــــــــانا[تصویر:  hippie4.gif]
16.دریــــــــــــــــــــــــــــاجون[تصویر:  hippie4.gif]
17.مونــــــــــــــــــــــــــــــا[تصویر:  hippie4.gif]
18.چکـــــــــــــــــــــاوک[تصویر:  hippie4.gif]

19.اشـــــــــــــــــــتباه[تصویر:  hippie4.gif]
20.زارا ـــــــــــــــــــــ[تصویر:  hippie4.gif]
21.ترکــــــــــــــــــــ[تصویر:  hippie4.gif]
22.ســـــــوزان[تصویر:  hippie4.gif]
باز مى‏ گردم بسوى تو در چنين حال، بازگشتن كسى كه از كرده پيشين خود پشيمان است

و از آنچه بر او گرد آمده نگران است و از ورطه‏ اى كه در آن افتاده از روى خلوص شرمسار است
و مى‏ داند كه عفو از معصيت عظيم در نظر تو بزرگ نمى‏ نمايد
و در گذشتن از گناه بزرگ بر تو دشوار نيست
و تحمل جرم هاى بيرون از حد بر تو گران نمى ‏آيد
و محبوبترين بندگانت نزد تو كسى است كه سركشى بر تو را فرو گذارد
و از اصرار بر گناه، اجتناب كند، و طلب آمرزش را ادامه دهد
و من نزد تو بيزارى مى‏ جويم از آنكه سركشى كنم
و به تو پناه مى ‏برم از آنكه در گناه اصرار ورزم
و براى آنچه در آن كوتاهى كرده‏ ام
از تو آمرزش مى‏ طلبم
و براى هر عملى كه از انجامش فرو مانده‏ ام از تو يارى مى‏ جويم

صحیفه سجادیه
سلام به همه دوستای گلم خوبید همگی اینشالا دیگه؟31753535353
خیلی دلم براتون تنگ شده ببخشید کم میام اما اگه بتونم حداقل میام پست های پرانرژیتون را میخونم3173173035353

تو مسابقه اردیبهشت ماه من هم هستمKhansariha (8) و تشکر از نفیسه جان بابت پیگیری ها و زحماتش5353

"وَ إِمَّا يَنْزَغَنَّكَ مِنَ الشَّيْطانِ  نَزْغٌ فَاسْتَعِذْ بِاللَّهِ إِنَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ،إِنَّ الَّذينَ اتَّقَوْا إِذا مَسَّهُمْ طائِفٌ مِنَ الشَّيْطانِ تَذَكَّرُوا فَإِذا هُمْ مُبْصِرُون"

"اگر  وسوسه‏ هاى شيطانى، متوجه تو شد، به خدا پناه ببر، و خود را به او بسپار، و  از لطفش مدد بخواه، زيرا او سخن تو را مى‏شنود و از اسرار درونت آگاه و از  وسوسه‏هاى شياطين با خبر است.
در حقيقت، كسانى كه [از خدا] پروا دارند، چون وسوسه‏اى از جانب شيطان بديشان رسد [خدا را] به ياد آورند و بناگاه بينا شوند.
"

"اعراف200 -201"

همارها مرسی بانو ک انقدر خوش سلیقه ای
لطف کن همینجوری خوشکل اسم پریسا جون خودمونم وارد کن
آنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا؟؟؟؟؟؟ من کی باهات قهر کردم آجی حون؟
من ک دیشب باهات حرفیدم! مگه میشه کسی دلش بیاد با انــــــــــــاجون من قهر باشه؟
خیلی هم دوست دارم!!!!!!!!!!!!
آخییییییییییییییی...بچه ها من اینجارو خیلی دوست دارم.....خیلی زیاد....اینجا اتوپیای منه.....همتونو دوس دارم....ازبس مهربونین.....Tearsاینا اشک شوقه....اگه نبودین بارونی الان کجابود؟....خداجونم ازت ممنونم به خاطر دوستای گلم53
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
دوست جونیا من ی اعترافی بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امروز عصر هی افکار بد میومد سراغم! من ب قوله گلی میگفتم بهونست، بعد چند دقیقه بعد میومدو من دس بسرش میکردم
بعدناش داشتم ب مامانم کمک میکردم ک یهو انگشتمو بریدم!
راستشو بخوایند من اینو ی نشونه از خداجون دیدم!
خداجون با این اتفاق خواست حواسمو بیشتر ب حقیقت جمع کنمو قدر پاکی و سلامتیمو بدونمو خیلی چیزای دیگ!
خداجونم دوست دارم
کاش همتون اینجا بودین.....با هم حرف میزدیم....درددل میکردیم.....البته منظورم از اینجا اتاقمه....خدا واقعا مارو دوس داره نفیسه جون....واقعا دوسمون داره.....منتها ماها...!!!!خدایا کمکمون کن که حکمتهاتو درک کنیم.....هیچوقت نفهمیدم چی شد که کارم به اینجا کشید....چه روزایی رو از دست دادم....خدایا.....
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
سلامممممممممممم
خوووووبید..Khansariha (8)
نفیسه دستت خوبه..منم ی بار ی تلنگری خوردم از خدا...
مهم اینکه الان پاااکی
بارونی جاااااان این طبع شاعریت منوکشته والاااااا ببینم ؟؟پروین اعتصامی عمته؟؟؟42
[تصویر:  11966327979550411256.jpg]

ای فرزند آدم.....

من به هر آنچه بگویم *باش* می شود.مرا در آنچه امر کرده ام اطاعت کن تا تورا

چنان قرار دهم که به هر چه بگویی *باش* بشود.

53برای ماندگاری رویایی جز پاکی نداشته باش53

[img=0x70]http://www.full-dl.com/wp-content/themes/sms-persia/css/images/nazar.gif[/img]
.
.
.
.
کانونمونو چشم نکنن..

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان