امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام53

ابجیا خوبین؟

پریسا جون ممنون امروز خیلی حالم بهتر شده.

سناجون ممنون از که بهم خبر دادی همدردی دوستان واقعا ارمش بخش بود.

راستی دوستان بحث افکار منفی به کجا رسید؟

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  nasimhayat.png]
[تصویر:  1.png]
سلااااااااااام
وای چقدر نسیم خوب شده هاااا

مهی جون پستای رنگی رنگیت توی حلقم
زنده بااااشی مااادر

سناجون چقدر چیزای خوشمزه
دخترا توی خوردنش رعایت کنینااا
پرخوری ممنوع

یک مشت خاک خووووبی بانوو؟
بیشتر بیا سر بزن عزیزم

اورسلا جون بذار یکم بچه ها جاگیر شن
اتاقاشونا درست کنن
بحثای خووووبی توی راهه
cheshmak

پریسا جون زود زود بیا سر بـــــــزن

خانومیاااااااا
این شبا منا هم دعاااا کنین
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام بچه ها.من که تا بیام تو بحث قرن ها طول میکشه .بهتره پس داخل نشم.
سنا جون ما هم تارف کن قول زیاد بر ندارم.:smile girl:
خوبید بچه ها؟رنگین کمان جون خوبی؟
من از امروز بازم شروو میکنم317
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

سلام بچه ها 303
خوبین؟
عزاداری هاتون قبول باشه
تواین روزای عزیز مارو هم فراموش نکنین Khansariha (8)
دریا جونم باریکلا
تو میتونی این بار تا همیشه پاک بمونی
من ک شک ندارم Smiley-face-thumb
بچه های گل پروازی یعنی نسیم حیاتی دیگه 4fvfcja
راهکارهایی که مربوط به مشکلات بود رو اینجا جمع بندی کردم
واما
موضوعی که الان داریم در موردش بحث میکنیم مبارزه با افکار منفی(منفیروس) هست
چون شما نبودین تا جایی که پیش رفتیم رو براتون میذارم
ایشالله که ادامه ی بحث رو همه با هم ادامه بدیم
مبارزه با افکار منفی
(1391 آبان 27، 1:53)chakavak نوشته است: نازی جونم مرررسی از بحثی که گفتی
نظر من:

اول از همه با خودمون که رودر واسی نداریم راهمون را باید تعیین کنیم
روش گیوتینی که خیلیا ازش استفاده میکنن فکرای منفی را بدو ورود تکه تکه اش کنید
فکرای منفی با حالتهای افسردگی یا عصبی بودن رابطه مستقیم داره
روحیمون باید تا حد امکان خوب باشه
شنیدین میگن مومن واقعی کسیه که همیشه دلش شاد باشه و اخلاقش نیکو باشه
یعنی غم ازش دوره و همیشه با دید + به همه چی نگاه میکنه
پس این خصلت را باید تقویتش کنیم
فعلاً تا اینجاش داشته باشید

منا دعااا کنیداااا

(1391 آبان 27، 13:15)ursula نوشته است: سلام53

نازی جون موضوع خیلی خوبی انتخاب کردی ابجی. این چیزیه که واقعا خیلی بهش نیاز داریم.

برای دوری از افکار منفی تلقین مثبت مخصوصا قبل از خواب و اول صبح کمک کننده است. تغییر حال و هوایی که توش هستیم هم می تونه کمک کنه مثلا اگه تنها هستیم بریم جایی که چند نفر دیگه کنارمون باشن یا اینکه با یه دوست صحبت کنیم حالا یا رودررو یا با تلفن یا چت یا هرچیز دیگه ای.

گاهی وقتا خوردن یه لیوان اب خنک هم میتونه به تمرکز حواسمون کمک کنه . انجام مدیتیشن هم خیلی خوبه مخصوصا اگه با تکرار یک ذکر باشه. البته ذکر خدا به تنهایی خیلی موثره.

می تونیم هر وقت فکر منفی اومد سراغمون چند ایه قران بخونیم یا یکی از دعاهایی که خیلی باهاشون انس داریمو بخونیم مثلا من خودم دعای کمیلو خیلی دوست دارم و واقعا هر وقت می خونم حالم کاملا عوض میشه.

ورزش کردن، گوش دادن به موسیقی ( موسیقی خوب یا به قولی فاخر) هم می تونه کمک کنه فکر منفی رو از ذهنمون دور کنیم.

اما به نظر من از اینا مهمتر پیشگیریه. یعنی قبل از اینکه فکر منفی بیاد سراغمون جلوشو بگیریم. حالا چطوری خوب اینم خودش بحثیه. من چند تا چیز به نظرم میرسه دیگران هم هرچی به فکرشون میرسه بگن که استفاده کنیم.

یکی از چیزایی که فکر می کنم مهم هست و متاسفانه می بینم خیلی داره باب میشه اظهار غم و غصه کردنه. مثلا از هرکی میپرسی خوبی ؟ میگه: ای بد نیستیم. هستیم حالا ....

و ازین جور چیزا. بهتر نیست بجای این بگیم الحمدالله . خدا روشکر و جمله های مثبت دیگه. در واقع منظورم اینه که بیام یه تغییر رفتاری تو خودمون بوجود بیاریم که اول از هر چیزی شاکر وقانع باشیم. وقتی ما به جای شکرگذاری خدا و قناعت به لطفش همش شکایت می کنیم ناخوداگاه همه چیزای منفی رو سمت خودمون میکشیم و خوب افکار منفی هم مستثنی نیستند.

من خودمو مثال میزنم . خوب من 31 سالمه ، اکثر هم سنو سالام الان یا سرکارن و اندازه این مدتی که من سابقه بیکاری دارم اونا سابقه کار دارن ازدواج کردنو دارن بچه هاشونو بزرگ می کنن یا اینکه ادامه تحصیل دادنو خلاصه بگم یه جورایی من ازشون خیلی عقبم. ولی میدونین چی تو زندگی منو بیشتر عقب انداخت ؟ ناشکری کردن . هی نشستم فکر کردم وای خدایا چرا اونا اینو دارن من ندارم چرا و چرا و چرا .... میگین اینا چه ربطی به افکار منفی داره ؟ خیلی ربط داره . اولا که با این افکارم دچار افسردگی شدم ، دوما همین افکار یه راه باز کرد برای افکار منفی . شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه خیلی وقتا قبل از خ.ا اول چند روز دپرس می شدم و یاد مشکلاتم می افتادم بعد برای فرار از غم و غصه هام غرق رویاهایی می شدم که در نهایت می رسیدم به افکار منفیو اخرشم که دیگه معلومه.

وقتی خدا رو شکر می کنیم خدا به ما ارامشی میده که به ما قدرت کنترل ذهنمونو میده. شاید ایناکه میگم از نظر علمی درست نباشه ولی من بارها اینا رو تجربه کردم.

یه راه دیگه برای پیشگیری درگیر کردنه ذهن با موضوعات خوب و سازنده است. بعضی وقتا من فکر می کنم ذهنم یه لحظه اگه به چیزی مشغول نباشه می میرم1744337bve7cd1t81 یه جایی خوندم که ذهن ما ناخوداگاه به سمت مشغول بودن میره. یعنی همیشه ذهنمون درگیر یه مسئله ای هست حالا هرچی. خوب چه بهتر که این مشغولیت به چیزای خوب باشه.

برنامه ریزی داشتن، انجام فعالیتهای مفید مثل ورزش، مخصوصا مطالعه، کارهای صنایع دستی و .... همه کارایی هستن که ذهن انسانو از افکار منفی دور می کنن.
فعلا چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه . بازم روی این مسئله فکر میکنم. هرچی به ذهنم رسید میگم. ایشالا که مفید باشه.53

(1391 آبان 27، 19:57)Mobina نوشته است:

راجع به موضوع:

وقتی یه فکر منفی میاد سراغم باید از همون اول خطشو کور کنم,اگه از همون اول جلوشو بگیرم دیگه رشد نمیکنه و تمام فکرمو مشغول خودش نمیکنه
پس قدم اول همون ریشه کم کردن یه فکر کوچیکه تا بزرگ نشه

ولی باید قبل از اینکه یه فکر منفی بیاد سراغم پیشگیری کنم,این پیشگیری شامل یه مجموعه از کارا میشه.مثل انجام دادن کارایی که دوست دارم,کارایی که باید انجام بدم صد البته قوی کردن رابطه ام با خدا و حفظ آرامش 1

(1391 آبان 27، 21:54)nazi1991 نوشته است:
من میخوام به طور کلی افکار منفی رو توضیح بدم(راه شناسایی ابتنلا به ویروس منفیروس).
....منفیروس رو روانشناسا این اسمو روش گذاشتن...میشه ویروس فکر منفی...
چون معتقدن مسریه این اسمو انتخاب کردن...Khansariha (56)

شما لطف کردید در مورد جنبه ی ترک بحث کردید که خیلی خوب بود...
من میخوام به طور کلی در مورد فکر منفی....را های مقا بله باهاش...و مثبت اندیشی صحبت کنم...
که سعی میکنم که هر بار یه تیکه بگم که حوصله ی خوندنشو داشته باشید:tanks:

علایم ابتلا به منفیروس:
تغییر خلق مثل بی دلیل احساس تنهایی ،ناراحتی، غصه، بی تفاوتی و خشم....
تغییر رفتار: نسبت به رویداد ها و شرایط اطرافمون تغییر موضع میگیریم مثلا فکر میکنیم فرد به خصوصی رفتارش ظاهرا بی دلیل با ما عوض شده و بی دلیل موضع میگیریم و رفتارمون رو غیرمنطقی باهاش عوض میکنیم....
تغییر دیدگاه یا همون رنگ زندگیمون عوض شه....تا حالا از زندگی راضی بودیمااا یهو بی مقدمه از همه عالمو آدم شاکی میشیم...و حس میکنیم از ما بدبخت تر دیگه وجود نداره!!!
اگه یکی تو تاکسی یا تو اتوبوس کنارمون بشینه که از زندگی ناراضی باشه سریع اون فکرای منفی به سراغمون میا د و پر و بال میگیره!!!
ولی باز هم تو افراد مختلف علایم متفاوته...
خوب علایمشو فهمیدیم...
علایم اینکه یه فکر منفی و به درد نخور داره تو وجودمون ریشه میکنه...
حالا چطور باید جلوشو بگیریم که گنده نشه که دیگه کاری ازمون بر نیاد...
انشالاا دفعه ی بعد در مورد را های پیشگیریش صحبت میکنیم

Smiley-face-thumb
ادامه دارد....
......loading.......

(1391 آبان 27، 23:14)happpygirl نوشته است:

خيلي بحثه خوبيه..[تصویر:  tender.gif]
اميدوارم همه ي اجيا بيان و نظراشونو بگن ..[تصویر:  girl_witch.gif]
خب

برای پیشرفت در کار یا احساس آرامش، بهترین راه این است که:

. اگر احساس افسردگی، عصبانیت، ترس یا تصوری از هر چیز منفی می کنید، بپرسید چه چیز باعث نگرانی است
[تصویر:  girl_yes3.gif] .

2 . وقتی که متوجه شدید که مساله چه بوده، خیلی راحت به خودتان بگویید: این افکار نه تنها به من کمکی نمی کند، بلکه مضر هم هست ; نباید به آن ها اجازه ورود بدهم و با تمام قدرت با آن ها مقابله کنید . همان ابتدای کار ضعیف می شوند که این هم پیشرفت خوبی است و با کمی تمرین پیشرفت های بیش تری هم می کنید
[تصویر:  girl_yes2.gif] .
3 . مراقب افکار منفی بعدی باشید که شاید ده ثانیه یا ده دقیقه بعد به سراغتان بیاید و به همان روش قبلی عمل کنید . با علم به این که این افکار مخل آرامشتان است، در برابر آن ها مقاومت کنید و به آن ها بگویید: از ذهنم دور شوید ای پیام های بیهوده، مضر، ظالم و انرژی دزد! من مانع ارسال این پیام به خود می شوم . این ها هیچ سودی برای من ندارند . کلی هم به ضررم تمام می شوند
[تصویر:  girl_yes.gif] .
4 . باز هم مراقب باشید و ببینید افکار ناخودآگاهتان چه هستند; افکار اصلی که گرفتارشان هستید، چه هستند و بعد در برابر افکار مخرب مقاومت کنید
[تصویر:  girl_pardon.gif]
ادامه دارد ..[تصویر:  Laie_30A.gif]

(1391 آبان 30، 0:01)سنا نوشته است: خوب حالا میریم ادامه ی بحث:

من هم به شدت مبتلا به این منفیروس(17) هستم.

و به عینه دیدم که عامل بسیاری از شکست ها، نا امیدی از زندگی، خیال بافی ها ، افسردگی ، عدم اعتماد به نفس و ... از همین افکار منفی منشا میگیرن...

پس بهترین راهکار برای یه زندگی موفق، از بین بردن منشا همه ی این عدم موفقیت ها یعنی افکار منفی هستش

یعنی در واقع باید مثبت اندیشی رو در خودمون افزایش بدیمSmiley-face-thumb

ای برادر تو همه اندیشه ای / ما بقی زان استخوان و ریشه ای

ترک کردن هم اول از همه نیاز به اصلاح اندیشه هامون داره

من بر می گردم...317
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام بچه ها [تصویر:  %28437%29.gif]

آبجی مونا مرسی از این که بحث های روانشناسی رو دوباره اینجا گذاشتی... خیلی خوندنشون برام مفید بود [تصویر:  %28595%29.gif]

آبجی چکاوک گلم چشم. سعی می کنم بیشتر بهتون سر بزنم [تصویر:  %28262%29.gif]

اورسلا جونم خیلی خیلی خوشحال شدم که حالت بهتره گلم [تصویر:  %28446%29.gif]

دریا جون حالت خوبه آبجی ؟ cheshmak

بچه ها راجع به بحثی که شده منم یه سری خصوصیات منفی دارم مثلا یکیش اینکه خیلی زود رنجم و گاهی خیلی زود عصبانی میشم از یکی ولی درجا پشیمون میشم! یکی از خصوصیات منفی دیگه ای که دارم رویابافی و خیال پردازیه.
و اینکه کارایی که خیال انجامشون رو دارم گاهی هیچوقت انجام نمیدم. یک مورد دیگه هم اینه که اکثر اوقات حالم بده و خیلی ناراحتم! نمی دونم چرا! شاید اینم ناشی از همون منفیروسه!

امیدوارم بتونم جلوشون بایستم! اگرچه همین الان از دست یه نفر خیلی عصبانی شدم و بهش گفتم! ولی خب پشیمون شدم الان! اما خب آخه چیکار کنم؟؟؟ هر دفعه میگم اون کار رو انجام نده! دوباره انجام میده !!
[تصویر:  %28237%29.gif]

[تصویر:  px5agx13rxfq4051c2r.png]

خیلی وقت ها می خوام به خودم و بقیه نشون بدم که رابطه با جنس مخالف در حد معمولی و متعارف درسته و اشکالی نداره!

اما وقتی به خودم میام میبینم هر برخوردم، هر شوخی و خنده نا به جا با نامحرم، احساس گناه بهم میده. به خاطر همین می خوام نباشه این برخوردا...این شوخیا....این خنده ها.

سلام دخمليا [تصویر:  balloons.gif]
خوبيد ؟[تصویر:  19.gif]
خوشيد ؟[تصویر:  smileybunny1.gif]
اوضاع خوبه ؟[تصویر:  chase.gif]
به اجي پروازيا [تصویر:  girl_witch.gif]خوش امد ميگم .. [تصویر:  give_heart.gif]
خيلي خوش اومديد اجيايه خوبم[تصویر:  curtsey.gif].. صفا اورديد[تصویر:  2uge4p4.gif] .. خونه خودتونه [تصویر:  choclboxsmiley.gif]
اميدوارم كه بتونيم در كناره هم به پاكي دسته جمعي برسيم [تصویر:  JC_cupidgirl.gif]
خب اجيا ادامه بحثي كه گفته بودم ادامه دارد [تصویر:  Laie_30A.gif]

5 . متوجه شدم افکار منفی هر چند ثانیه یک بار به ذهنم خطور می کنند[تصویر:  girl_sad.gif] . اوایل، مقابله با آن ها به تنهایی بسیار مشکل بو[تصویر:  girl_mad.gif]د; اما من نهایت تلاشم را کردم و باتمرین، در رویارویی با این افکار مضر و مزاحم، موفق تر شده ام[تصویر:  tender.gif] .
مرتب به خودم تلقین می کردم[تصویر:  grouphug.gif]: در برابر افکار مزاحم و بی ارزش که اصلا هیچ فایده ای هم ندارند، مقاومت کن[تصویر:  cowboypistol.gif]!

6 . در ضمن تمرین مهارت، احساس می کنید قوی تر از گذشته شده اید[تصویر:  2gwb921.gif] و زودتر متوجه پیام های منفی می شوید که به ذهن خودآگاهتان راه پیدا می کند[تصویر:  121fs725372.gif] .
7 . همچنین متوجه می شوید که راحت تر آن ها را شناسایی می کنی[تصویر:  34y5mvr.gif]د و در نتیجه، حتی مانع ورود آن ها به ضمیر خودآگاهتان می شوید [تصویر:  boxing.gif]و از آن جایی که به موقع جلوی آن ها را می گیرید، دیگر نمی توانند شما را شکست دهند; بنابراین احساس قدرت و نیروی بیش تری می کنید[تصویر:  trenchcoat.gif] .
ادامه دارد .. [تصویر:  5735.gif]

4fvfcja
وقتي ميام كانون .. اول يك نگا به امضام ميكنم تا يك وقت كسي اون شخصيه چاخاله وسط امضامو نخورده باشه 22
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
سلاام
آقا این مطالب منفیروس خیلی عالیه
الان من کلی فکره منفی تو سرمههههههه
13131313
هی نیگه تو درسو نمیفهمی ولش کن نمیخواد بخونی [تصویر:  q.gif][تصویر:  q.gif][تصویر:  q.gif]
ولی نهههههههه
ادامه میدم :smile girl:
خیلی هم میفهمم 171717171717
هپی بگو همشو دیگه 1313
نازی کوش مال اونم دمباله داشت 1313
سلام!!
یه وبی هس من خیلی دوسش دارم
توش نوشته بود که خ.ا بیشتر به دلیل افکار منفیه نه فیلمای بدو لباس نامناسبو اینا!!
اون موقع برام خیلی جالب بود بعد که رو خودم دقت کردم دیدم واقعیت داره!
دست همتون درد نکنه303! خیلی بدرد خورد!
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]
سلاممممممممممممممم
پریساا جون مرسی اما بازم بد تحریکممم اما چه کنممممTears
مونا جون مرسیKhansariha (8)
خوبیییییید؟
آره افکار منفی خیلی مهمه اما بیشتر این اراده اس که مهمه.
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

ســــــــــلام به همگی...
دریا جونی....
منم امروز یکم اوضام خوب نبود! اما یه جوری تونستم خودم رو از اون افکار نجات بدم! می دونی چه جوری؟
چشمامو بستم و با خودم فکر کردم من الان کجام!

بعد همه ی اینا رو مجسم کردم....
توی کدوم منطقه ام...
توی کدوم شهرم....
بعد توی کدوم کشورم....
بعد توی کدوم قاره ام.......
بعد به دریاها و جزیره های خیلی دور فکر کردم که ممکنه هیچ وقت نبینم اونا رو.......
به کل کره زمین فکر کردم.....
به کسایی که سفر می کن به فضا.....
به اینکه خیلی احتمالش کمه که امکان سفر به فضا برای یه کدوم از ما پیش بیاد....
یعنی یه آدمی با شرایط من خیلی قدرتش محدوده و جهان آفرینش خیلی خیلی بزرگه و شاید نسبت به ما تا یه حدی نا محدود...
وقتی به اینا فکر کردم دیدم دیگه اصلا هیچ تحریکی نیست دیگه.....
خیلی به نظرم کوچیک اومد!
یه آن دلم خواست روحم رو بزرگ کنم....
توی دنیای به این بزرگی تنها چیزی که ممکنه یه ذره با ارزش باشه روح ما آدماست....
اینا واقعا امروز صبح برام پیش اومد.....
عزیزم ما اگه بخوایم می تونیم به خیلی چیزا غلبه کنیم.
فقط باید بخوایم.
اون وقته که تک تک اعضای بدنمون و سلول های مغزمون به یاریمون میان....اولش سخته.اما اگه تلاش کنی حتما میشهKhansariha (8)

[تصویر:  px5agx13rxfq4051c2r.png]

خیلی وقت ها می خوام به خودم و بقیه نشون بدم که رابطه با جنس مخالف در حد معمولی و متعارف درسته و اشکالی نداره!

اما وقتی به خودم میام میبینم هر برخوردم، هر شوخی و خنده نا به جا با نامحرم، احساس گناه بهم میده. به خاطر همین می خوام نباشه این برخوردا...این شوخیا....این خنده ها.

سلاااااااااااااااااااااااااااااااام

خوبین دخترای گل؟

چه خبرا؟

تو عزادازیهاتون برای منم دعا کردین؟ من که خیلی براتون دعا کردمKhansariha (8)

شیرینی و شربت به همتون رسید؟؟4fvfcja

پروازی های گل جاتون مناسبه؟؟ اینقدر پرواز نکنید اینور اونور4fvfcja

شما هم لطفا تو بحث ما شرکت کنید

موضوع : افکار منفی و راه های مبارزه با اون

برای مسابقه ی همگانی هم خیلی مفیده

اینجا رو وقت کردین بخونین جالبه ، در مورد مقابله با افکار منفی

ببخشید دیگه وقت نشد خلاصش کنم53258zu2qvp1d9v

سلااااااااااااااااام

عزاداری هاتون قبول باشه

موناجون ممنون از جمع بندیت
هرکی هنوز نظری داره بگه
بچه ها یخوایم رو خودمون کار کنیماااا
فقط این نباشه که یه مطلبی اینجا بگیم و وقتی تمام شد یادمون بره

قوی و استواااار بااااشید

او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام53خوبین ابجیا؟ عزاداریاتون قبول حق.چند روز پیش که ایمیلمو چک می کردم متوجه شدم موضوع یکیشون افکار منفیه. مطلب خوبی نیست هر چند که کامل نیست. برا تون میزارمش ایشالا که مفید باشه. فکر می کنم در کنار مطالب بقیه دوستان بشه کاملش کرد. فقط متنش زیاده من کم کم می زارم که بتونین بخونینش.
تحقیقات در مهندسی بیو شیمی نشان می دهد که مغز انسان ماده ای را ترشح می کند به نام اندروفین .( مورفین طبیعی بدن )
کسانی که بر ذهن آنها تفکرات منفی حاکم است اندروفینی که از مغزشان ترشح می شود بیماری زاست و کسانی که ذهن مثبت دارند اندروفین آنها شفا بخش است : یک ماده با دو خاصیت!
امروزه از نظر علمی ثابت شده که هیچ چیزی نیست که از خودش هاله انرژی ساطع نکند .
قانون "دوبروی " می گوید: "هر ذره ای از خود انرژی به همراه دارد" . حتی با دوربینهای مخصوص از این انرژی ها عکس تهیه کرده اند .
هاله های انرژی با فرکانس مغز و تفکر انسان مرتبط هستند.

ما می توانیم هاله های انرژی خود را با متمرکز شدن بر روی شخصی یا محلی هدایت کنیم فقط کافی است به آن شخص فکر کنیم بلافاصله هاله های انرژی ما با سرعت نور به سوی آن شخص فرستاده می شود .
هاله های انرژی قابل باردار شدن است ؛ اگر تفکر انسان منفی باشد هاله منفی و اگر مثبت باشد هاله مثبت.
به اين ترتيب که انديشه های مثبت، مهر آميز، خيرخواهانه، سرشار از توانمندی، هوش و خلاقيت بر هاله اثر مثبت دارد و سطح انرژی های آن را بالا می برد و از نظر کمی نيز میتواند هاله انسان را بزرگتر نمايد .
[b]ادامه دارد....Khansariha (8)

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  1.png]
زهرا53258zu2qvp1d9v

حالات نگاه کردن در نماز

سلام دوستای نسیمی و پروازی:tanks:
ببخشید من نمیدونم الان بحث راجع به چیه؟ یکی روشنم کنه...
من الله توفیق53
یا عباس

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان