امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

17

ناراحت شدی پاییز؟

من فقط نظر خودمو گفتم ها...53258zu2qvp1d9v

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام به دوستای گلم،خوبین؟
من مونام .... 23 سالمه .... صادره از تهران
دانشجوی رشته ی کامپیوتر ..... ترم آخر(لیسانس) .... اگه خدا بخواد
مهتاب جونم من اصلا ازت تقلب نکردما 4fvfcjaخب چه کار کنم منم همینم
اگه با کسی جور باشم به اندازه تموم دنیا انرژی دارم همه جا باهاش می رم ،ولی کلا دیر اعتماد می کنم خیلی شخصیت وابسته ای دارم و سخت می تونم مستقل فکر کنم یا تصمیم بگیرم.خیلی مغرورم و تقریبا مثل مهتاب سر مسائل کوچیک می تونم هر رابطه ای رو کات کنم
تقریبا 3 سال عمرمو به خاطر خودا.. خراب کردمو مشکلاتی پیدا کردم که قبلا نداشتم مثلا عدم اعتماد به نفس ،حساس و زودرنج شدن
دیگه اینکه عاشق اینم که توی اجتماع باشم و فکنم باید خبرنگار می شدم،دیوونه ی خرید کردنم فقط دوست دارم بخرم حتی اگه اصلا استفاده ای نداشته باشه
وای مهتاب منم مثل تو خیلی می خندم در هر شرایطی .سر همین موضوع شایدخیلی هارو رنجوندم ولی واقعا قصدی نداشتم فقط زیاد می خندم ولی اصلا از سوسک نمی ترسم مارمولک که ترسناک تره مهتاب جونم
عاشق آب میوه و بستنی هستم مخصوصا حالا که داره هوا گرم می شه ،موسیقی هم زیاد گوش می کنم ولی به شرطی که شاد شاد یا بندری باشه
دوستای گلمم رو هم خیلی دوست دارم
سلام پاییز عزیز

پیشنهادت خوبه که روی مسائل ترک بیشتر تمرکز کنیم ، اتفاقا من یه بار وسوسه شدنم رو شرح دادم و از بچه ها هم خواستم که تجربیاتشونو بگن ولی کسی چیزی نگفت. . به نظر منم بهتره بیشتر درباره مسئله خودار... بحث کنیم

ولی با سها جونم خیلی موافقم من خودم خیلی دوست دارم در کنار ترک با دوستای به این خوبی آشنا بشم
دوستون دارم
هورای شاد وارد می شودددد317
پاییز جونم فدات بشم من کی گفته تو حرفات بیخودیهههه؟؟؟
اتفاقا خیلی هم ممنونم که انتقادا و نظراتو میگی گلمKhansariha (48)
خوشگل خانومی و کلا دخترای گل یه توضیحی می خوام بدم برای اینکه چرا ما زیاد از خودا... صحبت نمی کنیم اینجا53258zu2qvp1d9v
بچه ها من یه کم بررسی کردم درباره دخترای کانون (و البته مخصوصا روی خودم) که چی میشه که هی این کارو تکرار می کنن....
یعنی رفتم ریشه یابی کردم...
و به جای اینکه منتظر بمونم تا بشکنین و بعد بگم برو ریشه یابیش کن و دلیلش چی بود و تکرار نکن و ...(مثل اکثر تاپیکای کانون که همه اش همینو میگن) خوم یه سری دلایلو درآوردم و اسمشونم گذاشتم قانون های گروه نسیم حیات53258zu2qvp1d9v
این کار چند تا فایده داره
اول اینکه اگه قوانین رو رعایت کنیم شخصیتمون کامل تر میشه (اگه خوب قوانینو بخونین احتمالا متوجه می شین که همه ما پتانسیلایی در وجودمون داریم که شاید خیلی هم دوست داریم ازشون استفاده کنیم ولی در عمل فقط می دونیم که ما می تونیم اما هیچ قدمی براشون بر نمی داریم...)
دوم اینکه اگه قوانین رو رعایت کنیم خود بخود خودا... هم ترک میشه ....(و صد البته این قوانین کامل نیستن ولی فکر می کنم واقعا مفید و کمک کننده اند)
سوم اینکه اصلی ترین کاری که باید برای ترک خودا... بکنیم اینه که کلا فراموش کنیم همچین کاری وجود داره و ما یه روزی بهش مبتلا بودیم !(وگرنه ترکش خیلیییی سخت میشه ) و اگه بازم خوب قانونا رو نگاه کنین می بینی به ظاهر هیچ حرفی از خودا... توش گفته نشده ! و این باعث میشه که اگه واقعا روی این قوانین تمرکز کنین ناخودآگاه کم کم این بیماری رو فراموش کنین...
البته اینا معنیش این نیست که بخوام بگم حتما کارم درسته ها
خواهشا اگه نظری دارین (بعد از این توضیحات) بگیییین
مخصوصا تو پاییز جونمممcheshmak
دوستون دارممم317
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

سلامممممممممممممممممم
چطوربن؟خوبین؟
خوب میخوام خودم رو معرفی بنمایم
من پانیذ هستم مخلص همه بچه های کانون که اینقدر خوب و مهربونن
24 سالم تو اردیبهشت میشه 25 سالم
رشتم رو هم قبلا گفته بو دم کامپیوتره و 1.5 هست که فارغ التحصیل شدم
بیکارم و مثه سرو ناز جونم هم میخورم و میخوابم
کلا با همه زود دوست میشم
تا حالا از چند تا از دوستام ضربه خوردم
کمی حساسم ولی دوستام میگن خیلی مهربونم (هندونه رو داشتین)
اهل شوخی و عاشق شعر و موسیقی و نقاشیSmiley-face-cool-2
همه رنگای شاد رو دوست دارمvarzesh
طرفدار پرسپولیسمKhansariha (48)
عاشق انواع آش و خورش بادمجان و ماکارونی و قرمه سبزی53258zu2qvp1d9v
از میوه ها عاشق گیلاس سیب قرمز و هندونه...............4fvfcja
بستنی خیلی دوست دارم 41
عاشق خواب و کلا با همه هم میسازم مامانم میگه که تو مثله خاک شیری با همه میسازی17
مامانم رو خیلی دوست دارم جونم به جونش بنده یه روز خونه نباشه انگار هیچ کس خونه نیستTears
سها جون و هورا جونم ببینین چقدر دوستتون دارم که بهتون میگم مامان
الان فکر کنم آرزو کنین یه بلایی سر کامپیوترم بیاد راحت شین سرتون رو بردمKhansariha (134)
فعلا بای اگه سوال دیگه بود بپرسین17
خداحافظي با لوازم آرايش در 5 مرحله
براي بعضي خانم‌ ها، گم شدن کيف لوازم آرايش يعني مصيبت بزرگ؛ چون استفاده از لوازم آرايشي براي شان به عادت تبديل شده و بعضي‌ ها حتي قبل از شستن صبحگاهي صورت ‌شان، اول سراغ ميز آرايش مي‌ روند.

اگر شما هم، چنين عادت اشتباهي داريد، بهتر است کمي روي خودتان کار کنيد تا اين عادت را کنار بگذاريد.

ما به شما مي ‌گوييم که چگونه قدم به قدم استفاده از لوازم آرايشي را کنار بگذاريد و با زيبايي طبيعي‌ تان ارتباط برقرار کنيد.

اعتماد به نفس داشته باشيد
اولين قدم براي کنار گذاشتن لوازم آرايشي اين است که روي اعتماد به نفس ‌تان کار کنيد. شايد شما سال‌ها فکر مي‌ کرديد که فقط با استفاده از يک خط ‌چشم و رژلب زيبا خواهيد شد ولي بهتر است روي اين عادتان کار کنيد. اگر به خودتان اعتماد به نفس کافي نداريد، چند لحظه بدون آرايش جلوي آينه بايستيد و روي نقاط قوت چهره ‌تان متمرکز شويد و از اين به بعد به همان نقاط قوت فکر کنيد. شما مي ‌توانيد کتاب‌ هاي افزايش اعتماد به نفس را هم مطالعه کنيد و تلاش کنيد ديگران را با شخصيت و رفتارتان تحت تاثير قرار دهيد نه با زيبايي ظاهري. شايد فکر کنيد اگر روزي بدون آرايش در مقابل ديگران ظاهر شويد، ديگران شما را زشت خواهند يافت ولي در بيشتر موارد اگر جسارت داشته باشيد و اين کار را انجام دهيد، ديگران حتي متوجه تغيير صورت شما نخواهند بود.

زيبايي طبيعي را امتحان کنيد
توصيه دوم ما اين است که به جاي استفاده از لوازم آرايشي، محصولات طبيعي را جايگزين لوازم‌ آرايشي روي ميز آرايش تان کنيد. براي اين منظور شما نياز به يک کرم مرطوب ‌کننده، يک کرم ضد آفتاب، کرم ويتامين A براي تقويت پوست لب خواهيد داشت. داشتن يک کرم روز و يک کرم شب، محصولات سلامت و زيبايي پوست شما را کامل مي‌ کند. يک کرم ضد آفتاب خوب، پوست شما را در برابر اشعه آفتاب محافظت مي ‌کند و از اثر لک آفتاب بر پوست شما پيشگيري خواهد کرد. پوست لب دائم در تماس با دندان‌ ها و هواي سرد زمستان است. اگر شما به کندن پوست لب تان عادت داريد، پوست لب‌ هاي شما ترک خورده و زخمي به نظر مي ‌رسند، با استفاده از کرم ويتامين A شما به پوست لب‌هاي تان اين امکان را مي ‌دهيد تا دوباره بازسازي شود و سالم و زبيا به نظر برسد. خريد يک شيرپاک ‌کن خوب و کرم لايه‌ بردار ضعيف هم مي‌ توانند به شما کمک کنند تا پوستي بهتر داشته باشيد.

زير نظر يک متخصص پوست و مو باشيد
حتما شما هم خانم‌ هايي را ديده‌ايد که پوستي فوق‌العاده جوان و شاداب دارند، چنين صورت‌ هايي به دليل طراوت و سلامت پوست‌ شان چهره‌هايي زيبا و جذاب به شمار مي ‌روند. اصولا داشتن پوستي سالم، شفاف و جوان يکي از معيارهاي چهره زيبا است. بنابراين اگر پوست صورت شما پر از جوش و آکنه است و يا خال‌ هاي بزرگ و بد شکلي روي پوست صورت شما وجود دارد و يا از خشکي و اگزماي پوست صورت به خصوص در نواحي دور لب و يا چانه و يا زواياي بيني در عذاب هستيد، راهش اين نيست که اين اشکالات پوستي را با کرم‌‌ پودرهاي گريم و يا چند لايه‌ کرم ‌پودر پايه و اصلي بپوشانيد، چون همين محصولات آرايشي مي توانند باعث التهاب و خارش پوست صورت شما شوند.

بهترين کار اين است که زير نظر يک متخصص پوست و مو روي پوست خودتان کار کنيد. متخصص پوست مي‌ تواند با تجويز کرم‌ هاي لايه‌ بردار و يا تقويت کننده پوست باعث تقويت و سلامت پوست صورت شما شود و در عين حال با استفاده از داروها و يا ليزرها به حذف اين نواقص پوستي کمک کند.

اگر پوست شما سالم، شفاف، شاداب و زنده باشد خواهيد ديد که اصلا به استفاده از کرم‌ پودر نيازي نخواهيد داشت. اگر شما مطمئن باشيد که پوست خوبي داريد ديگر احساس نياز نمي ‌کنيد که روي آن را با چند لايه کرم‌ پودر بپوشانيد.

به موها و ناخن خودتان برسيد
فراموش نکنيد هميشه مرتب بودن، زيبايي را براي تان به ارمغان مي ‌آورد. براي رسيدگي به موها و ناخن‌هاي تان لازم نيست چند لايه لاک بزنيد و يا از ناخن مصنوعي و ناخن کاشته شده استفاده کنيد. لازم نيست هر روز يک دنيا ژل و موس را روي موهاي تان خالي کنيد. به جاي آن يک ست مانيکور، پديکور خوب براي خودتان در منزل بخريد و ناخن‌هاي تان را هميشه مرتب نگه داريد. با محصولات شامپو و نرم‌ کننده مناسب، موهاي تان را حالت و فرم دهيد. مطمئن باشيد موهاي سالم و خوب نيازي به ژل و موس نخواهند داشت.

استفاده از لوازم آرايش را کم کنيد
اگر براي تان سخت است که يک باره استفاده از لوازم آرايش را کنار بگذاريد مي ‌توانيد از اين روش استفاده کنيد و استفاده از لوازم آرايش را کم کنيد. براي پوشاندن پوست صورت ‌تان از يک ضد آفتاب همراه با مواد روشن ‌کننده پوست استفاده کنيد. اين محصولات هم پوست شما را در برابر آفتاب محافظت مي‌ کنند و هم به پوست شما کمي ‌رنگ مي ‌دهند. به جاي استفاده از خط‌ چشم، فقط از يک لايه ريمل خيلي کم رنگ روي مژه‌هاي تان استفاده کنيد. با اين روش چشم ‌ها کمي بزرگ ‌تر به ‌نظر مي‌رسند. مي‌ توانيد از کمي رژ گونه براي رنگ کردن به گونه‌ ها، بيني، چانه و پيشاني خودتان استفاده کنيد. براي اين کار برس رژگونه را بدون فرو بردن در ظرف آن، فقط روي اين بخش ‌هاي صورت خودتان بماليد تا کمي گرد رنگي روي اين بخش‌ها بنشيند. با اين روش شما استفاده از لوازم آرايش را به ‌تدريج، کم کرده و مي ‌توانيد به مرور زمان استفاده از اين محصولات را به طور کلي کنار بگذاريد.
خداوندا حکمت قدمهایی که برایم برمیداری بر من آشکار کن
تا درهایی که به سویم باز میکنی ندانسته نبندم
ودرهایی را که به رویم می بندی به اصرار باز نکنم
131313 شکستم 131313
دلا دیدی که خورشید از شب سرد ، چو آتش سر ز خاکستر برآورد
زمین و آسمان گل رنگ و گلگون ، جهان دشت شقایق گشت از این خون
نگر تا این شب خونین سحر کرد ، چه خنجر ها که از دلها گذر کرد
ز هر خونِ دلی سروی قد افراشت ، به هر سروی تذروی نغمه برداشت
صدای خون در آواز تذرو است ، دلا این یادگار خونِ سرو است
بچه ها میخوام نظر شخصی خودم رو بگم اصلا منظور بدی ندارم یوقت سوء تفاهم نشه.راستش من با هورا موافقم.من خودم شخصا هربار که میام به موضوعهایی که راجع به خودا...نوشته شده توجه زیادی نمیکنم اما برام بی استفاده هم نبوده.بیشتر به امید اینکه از دوستام خبر پیدا کنم میام.اگه اینجا بیشتر بحث های دوستانه باشه و در کنارش به اون موضوع هم توجه داشته باشیم همگی بهتر میتونیم فراموش کنیم که این مشکلو داشتیم.اگه ما تونستیم تا حالا این رکوردهارو بزنیم صرفا به خاطر این بوده که همه برا هم نگرانیم و میخوایم که بینمون رقابت باشه وبه امید تشویق های مدیران و دوستان سعی در ترکش داشتیم وگرنه هیچ کدوم از ماها که از کارایی که بقیه انجام میدن خبر نداریم اگه این رابطه ی دوستانه نبود خیلی راحت میتونستیم اعلام وضعیت غیر واقعی کنیم.42

نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  23e325e16617.png]

........
......
....
..

\"اگه رنگین کمان رو بخوام باید زیر بارون خیس شدن رو تحمل کنم\"

\"از درخت خوشم میاد اگه باد بیاد خم میشه اما هرگز نمی افتد\"

[تصویر:  3qsmub0t9vacvs1i5y5.jpg]
سلام
دوستان از همتون معذرت میخوام...

برمیگردم حتما...

خواهش میکنم مواظب خودتون باشین...

ایام به کام ...یاعلی.

5353535353535353535353

سلام به همگی ....
سها کجا ؟
توی یه نصف روز اینجا چقدر اتفاق افتاده ....
مونا جونم تو اصلا تقلب نکردیا .... نه اصلا cheshmak
....
راستش من با یکم حرف سها و یکمه حرف هورا و یکمه حرف پاییز و یکمه حرفه تبسم ... موافقم 4fvfcja

اما خوب من خودم دوست دارم ... در کمال آگاهی ترک کنم ... این که بدونم خودار... وجود داره ولی من دلم نمی خواد انجامش بدم .
اینکه بخوای کلا فراموشش کنی ، کاره درستی نیست ...
چرا که ممکنه با هر چیز کوچیکی وسوسه بشی و به یادش بیافتی ...
نظر من اینه که همه ، انگیزه و هدف ترکشون این باشه:
خودار... وجود داره ... و همیشه می تونه گریبان گیر ما بشه ... اما ما به جایی رسیدیم .. که خودمون مایل به انجام این کار نیستیم .. چون از عوارضش ناراضی هستیم ... و از آینده ی بد می ترسیم ... و هزار تا دلیل قانع کننده ی دیگه ...
-----------------------
و باید با اطرافیانمون آشنا باشیم ... اما نه این که بخوایم وارد جزئیات زندگیشون بشیم ...
الان به نظر من تعریفایی که بچه ها از خودشون کردن ( ومن ) فقط یه توصیف کلی از علائق و خواسته ها و چیزی که الان هستیم .... و هیچ چیز اضافه ای توش نبوده ... و باعث می شه ... منی که مثلا با سها حرف می زنم ... بدونم تقریبا با چه آدمی دارم صحبت می کنم ... و گرنه برام صحبت کرن اصلا لذت بخش نیست ...و نمی تونم راحت تر باشم با طرف مقابلم . ( حداقل در مورد من اینجوریه ... )

--------------------
آهان راستی بچه ها من یه مشکل کوچولو دارم ... من نمی تونم از سایت خارج بشم ... هر چقدر خروج رو می زنم .... خارج نمی شه ...
الان از دیروز این جوری شده !!!!!
چی کار باید بکنمش ... ( لازم بذکر : حتی با خاموش شدن کامپیوتر و کارای جانبی هم خارج نمی شه )
53258zu2qvp1d9v
نشان 100 روزه

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
ساممممممممم
من تومدمKhansariha (48)
خوبین تا اطلاع ثانوی قراه من با این اکانت بیام تا مشکلم رفع بشه
من نیلو 21 ساله دانشجو مهندسی صنایع خیلی رشتمو دوست دارم به آینده کاریش هم خیلی امیدوارم
خصوصیات اخلاقیم هم آرومم اما بودن تو جمع و خیلی دوست دارم
خیلی وقته که گرفتارمTears
امــــــــــــــــــــــــــا دارم ترکش میکنم و از روزی که تصمیم گرفتم پاکم317317317317
سلام خانوما خوبین ؟

7 روز مونده تا عید ..... ننه سرما داره میره ( یا شایدم رفته ) .... بهار تقریبا اومده ... به درختا دقت کردید ، بعضیاشون شکوفه زده ... درختا دوباره دارن زندگی رو شروع می کنن ... زندگی سبز و زیبا رو ...
آهای دخترا (+ پسرا ) همه دارن خرید می کنن ، که توی سال جدید با لباسای نو ... ظاهرشونو عوض کنن .
دارن خونه تکونی می کنن که ظاهر خونشون رو تمیز کنن ، تا وقتی "عمو نورورز" میاد همه چیز خوب باشه ...

راستی شماها خونه تکونی رو شروع کردید !!!

بیاید خونه تکونی کنیم ... این جملرو بارها شنیدید : " خونه تکونی دلها "
بیاین ماهم خودمون تکون بدیم ... اخلاقای بدمونو بریزیم دور ... اخلاقایی که هم خودمونو آزار می ده و بعضی وقتا دیگرونو....

به نظرتون می شه ... می شه از یکی از این اخلاقای بد دل کند ،
می دونی بدی عید چیه ... اکثر ماها دلامونو می تکونیمو ... بعد 13 بدر و وقتی همه چیز به روال عادیش بر می گرده ... می شیم همونی که بودیم ....
و فراموش می کنیم ... اول سال درباره ی چی حرف می زدیم

بیایم ما از اون دسته نباشیم ....
سال جدید رو با یه آدم جدید شروع کنیم .. یه آدمی که خدا خیلی دوسش داره ...

از خودم شروع می کنم :
1- می خوام توی سال جدید ، تمام سعی ام رو بکنم پاک بمونم ... ( با تمام وجودم )
2- توی نماز خوندن تنبلی نکنم ....
3- و سعی کنم زود عصبانی نشم و تحملمو در برابر مشکلات زیاد کنم ....
4- کسی رو ناراحت نکنم ... یا اگه کردم یادم نره یه کلمه وجود داره به نام " ببخشید "
5- ساده تر زندگی کنم
6- یه کم به اطرافم بیشتر دقت کنم ... به دوستام ... به خونمون ... به خانوادم ... به درختا ... به گلا ... به دریا .... به مردم ... به فقیرا .... به همه ... و به خدا
7- .....
نشان 100 روزه

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
سلام خیلی خوشحالم که پیداتون کردم53258zu2qvp1d9v
من الی 22 سالمه پزشکی میخونم سرخوش بنظر میرسم ولی نیستم!42امیدوارم این دفه موفق بشم41 ببخشیدکی بوردم فارسی نداره سختمه بیشتر بتایپم cheshmak
سلام بچه ها.دیگه مدرسه تعطیل شد یعنی تعطیل کردیم.حالا باید برم برا کنکور بخونم برام دعا کنین بچه ها 53258zu2qvp1d9v

نشان 100 روزه

........
......
....
..

سلام دوستای گل
خوبین؟
وای تبسم خیلی دوست داشتم جات بودم اون سال که من مدرسم تموم شد بهترین سال زندگیم بود خیلی قدر این دورانت رو بدون... یادش بخیر اون موقع ها پاک بودم دوستای محشری داشتم ... اصلا دنیارو یه جور دیگه می دیدم...ولی انگار خیلی گذشته
یادش بخیر
سلام.آره واقعا هیچ دورانی مثل دوران متوسطه نمیشه به خصوص اگه هنرستان هم باشه.کاشکی میشد دوباره برگردم اول.خیلی دوران خوبی بود واقعا نمیدونم چطوری باید از مدرسه و دوستام جدا بشم.Tears

نشان 100 روزه

........
......
....
..

سلام...

من اومدم...

کی دلش برام تنگ شده؟؟؟؟

پاییز:
قهره قهره فکر کنم....میشه یکی ما رو با هم آشتی بده....به جون خودم من نه تند حرف زدم نه حرف بد زدم...:13:
حرف که میزنی؟؟؟بگو خوبی؟

پانیذ:
منم اردیبهشتی ام ها....بگو چند بهشتی؟؟!!
خوبی؟varzesh

مونا:
خوبی؟
به قول خودت انگار خیلی گذشته...اما واقعیتش اینه که اون روزا رو میشه بازم تجربه کرد...
حتی هزار بار بهتر و شورانگیز تر...
فقط باید به امروزمون دقت کنیم و قدر لحظه هامونو بدونیم و واسه فرداها خودمونو آماده کنیم...317

تبسم:
خسته نباشی خانم...
از من به تو نصیحت قدر این روزا رو بدون تا بعدا حسرتشونو نخوری...
یه عیدو از دست بدی بهتر از اینه که یه سال عقب بیفتی...Khansariha (56)

مهتاب:
من مثه همیشه بهت میبالم...
حتما منم چند تا کارو باید به لیست تو اضافه کنم...
حالا که دقت میکنم میبینم خیلی کار دارم....1744337bve7cd1t81

سحر:
دلم برات تنگ شده...خیلی انرژی میدادی بهم..الان مدتیه کم آوردم...303
خوبی خانمی؟

نیلو خانم:
رکورد داره اکانت تو گروه...4fvfcja درست مشه مشکلت انشاالله...تو با هر اسمی بیای ما دوستت داریم..
چه خبرا؟ خوبی؟

سانی:
کجایی؟؟؟
ماها خودمونو معرفی کردیم ها....بیا تو هم واسه بچه ها خودتو معرفی کن...منتظرم..clapping

مریم:
خوبی عزیزم؟ چه خبرا؟ 317

سروناز:
متاسفم که شکستی....
اگه برات ممکنه دلیلشو برام پیام کن...شاید بتونم کمکت کنم...53258zu2qvp1d9v
و قول هم میدم فقط دلداری نباشه...

و
نپتون:

... خوش آمدی ...

Welcome (1)

varzesh31741Khansariha (48)MuscularKhansariha (48)41317varzesh

(بالاخره یه دکتر هم وسط مهندسا اومد...البته پاییز گلم هم که روانشناس گروه هست و مریم خانم که مدیر عزیزمونه..)

عزیزو خوشبختانه بچه ها تازه خودشونو معرفی کردن و باهامون آشنا شدی..

لطف کن به نکته های زیر توجه کن..
*پست اول گروه رو با دقت و حوصله بخون..
*برای من یه پیام بزن و بگو که چی به چی..چی شد که شد..چرا میخوای نباشه و اینا....
*تو گروه مشارکت کن..
*با دوستات راحت باش..اگهه مشکلی داری بگو بچه ها نظرشونو میگن و ممکنه کمکت کنه..
*یادت باشه میتونی روی من حساب کنی..
*مواظب خودت باش..
*موفق باشی..

هورا جان:
فکر کنم داره ساک سفرشو میبنده...(خوش به حالش)
من اومدم گلم...
با خیال راحت برو و مواظب خودت باش....پیشاپیش بهت تبریک میگم..Khansariha (48)
و آرزو میکنم سفرت بی خطر باشه و بهت خوش بگذره...Muscular

مواظب خودتون باشین.....ایام به کام...یاعلی.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان