امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

(1395 شهريور 8، 19:34)زینبی نوشته است: ........................................................
........................................................
سلام دخترا Hanghead  Hanghead Hanghead
ی سوال: 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
نظر شما درباره تحصیلات به عنوان معیار ازدواج چیه؟
کامل توضیج بدید لطفا فقط بالاتر یا پایین تر از خودتون کفایت نمیکنه 53258zu2qvp1d9v

من خودم به شخصه خیلی برام مهمه چون به نظرم نگرششون کاملا با هم متفاوته (البته در موردی که طرف اصلا دانشگاه نرفته باشه منظورمه.خیلی دیدشون و نگرششون با کسی که دانشگاه رفته فرق داره)
و ترجیحا پسر باید تحصیلاتش از دختر بالاتر باشه به دلیل حس هایی که ممکنه برا پسر پیش بیاد

سین سین جووونم مبارکه شغل جدید Confetti 49-2

دخترای گل گروه شمعدونی مبارکمووون باشه برنده شدنمون 2uge4p4 317
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
مامان نی نی ان شاالله که زایمان خوب و راحت داشته باشی و یه نی نی خوشمل به دنیا بیاری Confetti

تبریک به گروه شمعدونی 49-2 49-2 49-2
1396/6/13
یک قدم به سوی تو...

***  ترک یک گناه ، نذر لبخند امام زمانم  ***
[تصویر:  nasimhayat.png]
Sham عاالیه  Sham

سپاس شده توسط
من باز خراب کردم

ارسال شده از LG-E988s با استفاده از kanoon
خسته شدم به خدا، نمیخوام انرژی منفی بدم ولی یکی کمکم کنخ بگه با این بی تفاوتیم چیکار کنم. دیگه کانون شده عین اینستاگرام میام سر میزنم میرم اصلا انگار نه انگاز واسه چی اومدم. 1 ماهه نماز نمیخونم.

ارسال شده از LG-E988s با استفاده از kanoon
(1395 شهريور 9، 21:17)sin-sin نوشته است: دخترای گل گروه شمعدونی مبارک باشه برنده شدن تون توی این دوره ای که از مسابقات گروهی گذشت , مرسی که یک بار دیگه نسیم حیات رو سربلند کردین , مرسی از زحمات سرگروه تون و معاون تون  Khansariha (46)  Confetti
امیدوارم دور بعدی گروه های بعدی هم یکم بیشتر دقت کنن و جدی تر مسابقه بدن و مسابقه دادن براشون حکم سبز بودن داشته باشه نه فقط اسم نویسی ونبودن و تلاش نکردن و بی نظم بودن ... 53258zu2qvp1d9v

اعتبار هاتون به زودی داده میشه قهرمون های نسیمی ما  Khansariha (69)  Khansariha (69)
به باقی دخترا هم به ازای هر هفته ی سبز یک اعتبار داده میشه , امیدوارم تاثیری روی روحیه همه داشته باشه  302
جا داره از دریای گلم تشکر کنم که اینقدر هوای منو نسیم رو داره و همکار فوق العلاده ای برای من هست و در نبود مدیر دیگر مون حسابی نسیم رو میچرخونه و طبق قول م پیشم اعتبار داری و یادم هست  302

اینم بگم من دوباره شاغل شدم و صبح تا عصر سر کارم و وقتی میرسم واقعا خستم ولی نهایت تلاشم رو میکنم بیشتر بهتون سر بزنم و وظایف مدیریت نسیم رو جدی تر دنبال کنم , در نبودم هوای نسیم رو داشته باشین ها , مرسی از همه تون رفقای گلم  4chsmu1  49-2  2uge4p4
آجیه نازم فدات من کاری نکرددددم 302  تبریک تبریک شغلت کمکی بود در خدمتم 302 2uge4p4 
گروه شمعدونی گل تبریک تبریک مبارکهه Confetti 49-2 49-2
مامان نی نی گلم آجی نازم گل گلابم یه ماه دیگه یه فرشته کوچولو میاریا.آجی جان بیا عهد کن تا دستات پاک باشن میخای اولین بار بغلش کنی .یا علی بگو آجی
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

سپاس شده توسط
سلام عزیزانم
امیدوارم حاااااال دلتون خوب باشه Confetti
ممنون از دوستان و همگروهی های خوبم و همینطور ابجی سین سین و دریا و همه و همه ابجیای خوب و ماهم در نسیم ک بودنشون انگیزه اس و امید
راجع به سوال زینبم:
والا دلیل من برا ازدواج رسیدن به آرامشه چون خدا هم تو قران میگه از جنس خودتون براتون همسرانی افریدم ک مایه ارامش شما باشه بنظر من با استناد به همین ایه میشه گفت دلیل اصلی ازدواج کسب ارامشه
خب همین ارامش ابعاد مختلف زندگی رو در بر میگیره مثلا همین نیاز جنسی الان ک مجردیم فشار زیادی به ما وارد میکنه اما ادم وقتی ازدواج کنه دیگه نیاز نیست اینقد تو فشار باشه و به جای اینکه به راههای غیرشرعی و غیرعقلانی رو بیاره از راه حلال و بدون استرس تامین میشه والا 4chsmu1
سوال دوم هم بنظرم ادم تا خودشو نشناخته دست به انتخاب زدن اشتباس و این تو همه زندگیمون وجود داره مثلا وقتی میخایم رشته انتخاب کنیم تو دبیرستان وقتی تو دانشگاه میخوایم انتخاب رشته داشته باشیم وقت انتخاب شغل و کلا وقت انتخاب تا یه شناخت حداقلی از خودمون نداشته باشیم نمیتونیم انتخاب صحیحی داشته باشیم
چطور وقتی کسی خودشو نیمشناسه و نمیدونه با چ شغلی ، چ رشته ای ، چ ادمی احساس خوشبختی یا بدبختی میکنه، میخواد دس به انتخاب بزنه؟
گاهی ما هیجانی میشیم و درگیر جو..مثلا یادمه سالای اخر دبیرستان بودم واله و شیدای مداح مسجدمون شده بودم 4chsmu1 اینم داداش صمیمی ترین دوست من بود
اغا ما میرفتیم مسجد صدای این ک میومد ما وصف حالمون میشد این شعره ک میگه در نمازم خم ابروی تو در یاد آمد و حافظا21
تو رویاهام میگفتم اووووووووف چ باحاله شوهر ادم یه بچه مذهبی مداح باشه باهاش بری مجالسش کیف کنی برا خودت 4chsmu1
همین حد برام مهم بود!مثلا میگفتم اگه این بچه مذهبی پاسدارم باشه ک دیگه وااااااااااااااااای منو این همه خوشبختی محاله
عمق نداشت نگاهم و نظراتم توجه نمیکردم ک این ادم شاید اصن نخوره به من (همونطور ک نمیخورد) 
چون نگاه جدی ای به ازدواج نداشتم دوستامم همین مدلی بودن از ازدواج نامه های عاشقانه و تفریحهای دو نفره و تالاپ تالاپ ضربان قلب و حرفای یواشکی بین دوستامون مهم بود ن بیشتر!
حالا فکر کنید یه دختر با این ذهنیت ازدواج کنه (همونطور ک خیلی از دوستای من ازدواج کردن) چ اتفاقی میفته؟؟
بعد تموم شدن دوره عاشقی تازه میبینه ای وای چرا من از این ویژگیش خوشم نمیاد؟ ای کاش بجای این وِیژگی فلان طور بود؟ و هزاران چیز دیگه
دوستامو میبینم ک زیر بیست ازدواج کردن همه حسرت جوونی نکرده رو میخورن اینکه خیلی زود تو زندگی افتادن و تا به خودشون اومدن یکی دوتا بچه هم تو دست و بالشون بود
از اینکه رویایی ندارن و تا حدی بی اختیارن تو زندگیشون
بنظر من شروع سن خوب برای ازدواج برا هر کسی زمانیه ک خودشو بشناسه تا حد معقولی و بدونه با چ کسی و با چ ویژگی هایی میتونه زندگی کنه 
اگه غیر شناخت دس به انتخاب بزنیم هم طرفو بدبخت میکنیم هم خودمونو
خب سخنرانی بنده به پایان رسید زینب خانم شما چایی پخش کن ملت خوابشون نبره 4chsmu1
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
مرسی خواهری که نظرتو کامل گفتی وهمچنین مرسی از بقیه دوستان 302
دوستان برید نفری ی چایی بریزی بحورید 4chsmu1
خب بقیه دوستان نظرتون؟
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
.....................
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 10، 12:16)زینبی نوشته است: مرسی خواهری که نظرتو کامل گفتی وهمچنین مرسی از بقیه دوستان 302
دوستان برید نفری ی چایی بریزی بحورید 4chsmu1
خب بقیه دوستان نظرتون؟

آبجی همکاره من خیلی نیخام نظرما بدما اما بلد نیسم مثه بقیه خوجکل بحرفمم Hanghead
من خیلی خودم نیاز دارم به یه مرد کنارم ن برا نیاز جنسی فقط اما واقعا یه تکیه گاه خوب میخام و واقعا خدا کنه بیاد زود Khansariha (69)

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
میخواید همینجا ی چله بگیریم زودتر بیاد؟ Khansariha (13)

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
(1395 شهريور 10، 13:47)زینبی نوشته است: میخواید همینجا ی چله بگیریم زودتر بیاد؟ Khansariha (13)

آرههه Gigglesmile Khansariha (13)

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
هرکسی میخواد چله شرکت کنه اسمشو بگه 
1.دریایی4chsmu1

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
.....................
 سپاس شده توسط
(1395 شهريور 10، 14:12):hey_happy:زینبی نوشته است: هرکسی میخواد چله شرکت کنه اسمشو بگه 
1.دریایی4chsmu1
317 317

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
(1395 شهريور 10، 13:19)smwarrior نوشته است: ولی ی چیزی رو یادمون نره ک ازدواج نمیتونه تضمین کنه راه غیر شرعی نری: |
همونطور ک میبینیم ازدواج کرده ها هم خ.ا میکنن
و اینکه ممکنه طرف مقابل همیشه پیشت نباشه...اون وق چه کنیم¿
ی چیز دیگه ام هست....اومدیمو طرف نتونست مارو خوب ارضای جنسی و ...کنه...اون وقت چی¿

دیگ همین: |

خوب بازم آجی یکم فشار کمتر هست Hanghead وای اگه اینجور باشه چی Shy

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان