امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

ما که اومدیم هیشکی اعتنامون نذاشت 
هیچ انگیزه ای پس ازآن برایم نماند 
نیاز داشتیم کسی تحویلمان بگیرد که نگرفت
12 2
 سپاس شده توسط
(1395 آبان 24، 6:49)گلبرگ نوشته است: ما که اومدیم هیشکی اعتنامون نذاشت 
12 2

تو عشق مایی احی گلبرگ جونم 302 خوبی عزیزمم
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سپاس شده توسط
من همچنان سبزممممم 49-2 اجی همگروهیا چطورن 302
ایشالا همه پاکنن

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
12 2

گلبرگی جان من ازت معذرت میخوام..
شاید متوجه نشدم..
ببخش بانو 302
ديگه قول میدم حواسم جمع تر باشه تا پستی از زیر دستم در نره..

همه نسیمی ها باید همینجور باشن..همه باید هوای همو داشته باشیم..

خدا نکنه که نسیم حیاتیا نسبت به هم بی اعتنا باشن..

گلبرگی که بیشتر از هر کس دیگه ای حق آب و گل داره تو کانون1
و حق نسیم حیاتی بودن رو خیلی خوب تر به جا میاری همیشه..مثل حالا که حداقل جواب پست بچه ها رو میدی 1
اینا همش ارزشه واسه ما..
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
12 2

من که  زیاد کانون نمیمونم میام و میرم اتفاقی دیدم اومدی
که حالتم پرسیدم عزیزم
بوووس 302
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
(1395 آبان 23، 2:56)خانوم لبخند نوشته است: بچه های گروه من اوضاع چطوره؟؟!

خوبین؟؟؟؟
خوب باشیدها!!!

تو مسابقه گروهی و برنده شدن صرفا فقط پاکی و هفته سبز داشتن نیست بچه ها...
ما اگر باهم باشیم..پشت هم باشیم..هوای همو داشته باشیم برنده ایم..

با هفته ی زرد یا قرمز و امتیاز کم خجالت نکشیم...خجالت رو باید شیطون بکشه که عزم راسخ ما رو میبینه واسه پاکی..تلاشمون رو میبینه
مسابقه گروهی به ما همدلی رو یاد میده،محکم بودن رو یاد میده،همراه بودن رو یاد میده،رفاقت رو یاد میده..

مو رو نبینید بچه ها..پیچش مو رو ببینید 53258zu2qvp1d9v (سخن گهر بار[تصویر:  p.gif])
هرچند که نمیاید نسیم هیچکدوم دو کلمه حرف بزنید 1276746pa51mbeg8j

شادبانو هم که خودش رو راحت کرده ما رو ناراحت22
باز کن اون پروفایلتو آخه God

سلاااااااام خانوم لبخند جوووونم
خوبی عزیزم؟
من که عااالی ام روزهامم که خدا رو شکر خوب میگذره

شما درست میگی باید پشت همو داشته باشیم به همدیگه کمک کنیم
ولی متاسفانه من نمیتونم زیاد بیام کانون دور بزنم  میام به وظایفم کم و بیش عمل میکنم و میرم 1
شرمندتونم
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
آره بیایین باهم باشیم.هر بار میام میبینم گروه رهروان دارن میحرفن اما اینجا سکوته

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
سلاااام سلام سلام

خوبین بچه ها؟

من از گروه نورا سبزم

بقیه چطورن؟

موجود جان

ساحل جان

سین سین جان
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
معذرت میخوام از بچه های گروهم و نسیم که دارم کم کم میشم اسوه ی ناامیدی و ....
بقیه اشو نگم بهتره وگرنه کله امو کندین
نمیدونم شاید اول باید نمازمو درست کنم تا باعث بشه از گناه کردن دور شم 
فقط میدونم که تمام وجودم یه چیزیو گم کرده و دلتنگشم نمیدونم چیه از چ جنسیه فقط باعث میشه که این روزا هوای دلمو چشام ابری و بارونی باشه
ببخشید زیادی حرف زدم و ناراحتتون کردم
Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti
خودمونو کانونو نسیمو عشقه هوووورررررااااا
Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti
 سپاس شده توسط
ســلام1
از گروه نورا
سبز 49-2
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
انیس جان ممنون که همین یه کوچولویی هم که میای رو با ما شریک میشی
هرکس باید به اندازه خودش برای نسیم وقت بگذاره 1

دریاجونم چه خوب که متوجه این تفاوت شدی..
اصلا من انقد حرص میخورم این پسرا از ما قوی تر میشن 22
چه معنی داره اصلا...
والا 53258zu2qvp1d9v

شادبانو جانم همین که هوای دلت ابریه همین که حس میکنی باید بری دنبال چیزی و پیدا کنی خوبه..
خدا هوای دلای ابری رو بیشتر داره..
میدونم که حرفای من واسه نماز خوندن راه گشا نبوده و نیست..
اما میشه ازش فهمید که لبخندی که اینقدر بد و روسیاه بوده تونسته نماز رو جدی بگیره پس چرا من نه!!!!!!
وقتی داری به نماز فکر میکنی یعنی خدا داره نازتو میخره که این فرصتی که بهت داده رو قدر بدونی و ازش استفاده کنی برای حرف زدن باهاش..

موجود جان خداروشکر بابت این پاکی..مراقب خودت باش خواهری Khansariha (69)
بچه ها خیلی خوبه که میاید اعلام وضعیت میکنید..
فقط حواستون باشه که آخر هفته هم یکبار دیگه بیاید واسه اعلام وضعیت 128fs318181

از بس که من حرف میزنم 65
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااام 317
صب Confetti بخیییییییر

اون که نوشتم شوخی بود
ممنون همتونم 
گلبرگی نسیم  و دخترای خوب نسیم رو خیلی دوس داره
هر کاری که واسشون انجام بده بازم کمه 
الله یار همتوووووون
دست و جیغ و پرتاب گووووووجههههههههه
317 2uge4p4 Confetti 49-2 2uge4p4 4chsmu1
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
لبخند خانومی من کاملا با حرفایی که اون روز در مورد نماز زدی موافقم همونطور که بارها خیلیا همین حرفا شبیه همین جملات با همین منظور و معانی بهم زدن ولی الان کجای کارم؟
تاثیری روم نداشته. نباید بگم نداشت چون یه مدت از روی شرمساری از حرفاشون که درسته نماز میخوندم و حتی به چهل روز هم که میگن انجام بدی عادت میشه هم رسوندم ولی بی فایده بود.
منم یه زمانی فقط ماه رمضون نماز میخوندم چون روزه میگرفتم دو سه سالی که بخاطر مشکل جسمی نمیتونم روزه بگیرم نمازمم......
نمیدونم کسی یادش هست که اومدم و تو کانون عنوان کردم من به وجود خدا شک دارم و همین طور برتر بودن دین اسلم بر سایر ادیان و کمک خواستم بهم کتاب معرفی شد شخص معرفی شد تا سخنرانیاشون رو گوش کنم اما هیچکدوم کمکم نکردند میفهمیدم چی میگن ولی نمیتونستم چشم بسته قبول کنم نمیتونستم راحت قبول بپذیرم تا اینکه خود خدا کاری باهام کرد روزای سختی رو برام رقم زد تا متوجه بشم وجود داره و بعدش رسیدم به ادیان هیچ شیعه ایی نتونست منو به این باور برسونه که اسلام بهترین دینه اما یه مسلمون که مذهبش شیعه نبود تونست اونم نه بخاطر مذهبش همه حرفاش همه ادله و منطقش همه و همه از رو قران بود و من و به قران خیلی نزدیک کرد. اگر اینجام برای ادامه مسیر اگر سعی دارم میکنم تغییر کنم اگر تلاش میکنم از قافله اصلی عقب نمونم و اگر دارم به نماز خوندنم فکر میکنم شاید نزدیکی من با این مسلمون بوده که هنوزم که هنوزه برام هر از چند گاهی با صوت خودش قران میخونه و با ترجمه اون قسمت رو هم برام میفرسته. حس و حالی که از اون بهم دست میده خیلی متفاوته وقتی خودم میرم سمت قران و این فاجعه است میترسم از اینکه من وابسته اون فرد شده باشم نه خدا نه قران 
و اگر الان دارم دست و پا میزنم بخاطر اینه که تا دیر نشده بارمو از این دوستی ببندم. من کم چیزی از خدا نمیخوام راستش خیلی پروو تشریف دارم ولی فقط یه چیزو میخوام فقط خدا رو از خود خدا میخوام. اونم نه برای اینکه بگم واااای چه ادم عاقلی شدم نه از این خبرا نیست در اصل من خود خدا رو میخوام تا به تمام خواسته های اخروی و دنیوی برسم چون ادم ایده ال گراییم 
و همین ایده ال گرایی یه جایی کار دست ادم میده چون باعث میشه خیلی خودتو سرکوب کنی و انتقاد کنی خودتو برای نرسیدنها و تلاشهایی که میتونستی بکنی و تنبلی کردی 
من این چند وقته به خیلی حتی تو همین کانون درخواست کمک کردم حتی شده در حد التماس اما لبخند بانو میدونی چی شد؟ کار به جایی رسید که به جای کمک بیشتر تحقیر شدم نمیگم عمدا اینکارو کردن سهوا بوده و من خوب از این مساله یاد گرفتم که ادمها هر چقدر خوب و نیکو و با معلومات اما گاهی ممکنه از انچه یاد گرفتن نتونن به نحو احسن استفاده کنند و به دیگران کمک کنند و سهوا آزارت بدن و من اینقدر ادم شکاک و خل و چل و بد قلقی هستم که کمک کردن به من کار هر کسی نیست چون درصد باورپذیریم پایینه میدونم این مشکل منه
در مورد همین مشکلمون که اینجاییم هم با خوندن مطالب اینجا فهمیدم کلاهم پس معرکه است و باید ترک کنم و خیلی حرفای دیگه اما شدم زبور بی عسل ادم بی عمل . و این افراد به نظرت جایگاهشون کجاست؟
سرتونو درد اوردم خیلی وقت بود اینجا در این حد حرف نزده بودم و سعی داشتم همه چی رو تو خودم بریزم و اگر آنچه برخلاف میلمه نادیده بگیرم چون بیشتر اذیت میشم و از خودم چیزی نگم که کسی برای کمک به من سهوا حرفی نزنه که بیشتر غرورمو خورد کنه و بخواد لهم کنه.
اما لبخند بانو بالاخره منو به حرف اوردی برخلاف عقیده ات که باید خیلی چیزا رو اینجا نگفت و با هر کسی در حد خودش حرف زد و راز های مگو رو هم اینجا با اینکه همدیگه رو نمیشناسیم نباید عنوان کنیم.
میدونی خوبی این حرفا اینه که الان مسیری که عنوان کردم باعث شد من از مسیر کافر بودن حداقل خداپرست شدم و دین اسلام رو پذیرفتم و دنبال عاشقی با خدام ...
به نظرم در این مدت چندماهه پیشرفت خوبی بوده فعلا باید به همین قانع باشم... چاره ایی جز اینکار فعلا ندارم
کسی هست مرا یاری کند؟
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان