امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

نکنه میخوای بری گلاتو بفروشی به گروه پسرا 4fvfcja
دختر خوب ... همیشه همه چی اونجوری که ما میخوایم ردیف نمیشه که ...
پس بمون که نسیم حیات رو گل افشون کنی41 ...
حالا که گروه دوباره داره جمع و جور میشه ... با ما باش گل دخملمون53258zu2qvp1d9v
[b]
دلا دیدی که خورشید از شب سرد ، چو آتش سر ز خاکستر برآورد
زمین و آسمان گل رنگ و گلگون ، جهان دشت شقایق گشت از این خون
نگر تا این شب خونین سحر کرد ، چه خنجر ها که از دلها گذر کرد
ز هر خونِ دلی سروی قد افراشت ، به هر سروی تذروی نغمه برداشت
صدای خون در آواز تذرو است ، دلا این یادگار خونِ سرو است
اول يه عذرخواهی بابت تاخیر اعلام وضعیت...

خب خدارو شکر من خوبم
یه 10 روزی میشه از نو شروع کردم
نگرانم نگرانم...
چون 2 بار تا یکماه پیش رفتم و بعدش....Tears

تابستان هم بد نیست....
برنامه ریختم و سعی کردم سرم شلوغ باشه Khansariha (56):s::cool:
هورا هم با تاپیک برنامه ریزی اش داره کمکم میکنه 41
-----------------
تواب جون
شما عضو گروهی و سها جون فقط میگن بهترعضو رسمی گروه باشی(Official Member)+ 4fvfcja
بي صبرانه منتظر پستای شادت در گروه هستیم cheshmak

یه چیزی هم بگم :
من رفتم تالار ثبت نام برای گروهای ترک ولی فرم ات رو ندیدم 42
ببینم اینجا فرمت رو پست کردی؟
فرم هم که تو صفحه اول اون تاپیکی که گفتم هست
[تصویر:  wp4003454.jpg]
سلام

تواب جون عزیز دلم وقتی اشتباهی منظور منو متوجه شدی این میشه دیگه...

بعدم مگه دل تو حبابه که به این راحتی بشکنه؟؟؟

من گفتم تو تاپیک : "تالار اصلی گروه های ترک(ثبت نام برای گروه ها)" برو و فرمی که هست رو پر کن ..نه اینکه تو ارسال اول گروهمون اسمت رو بذاری..
همون موقع هم که دیدم پست اول رو نقل قول کردی تعجب کردم ..اما متوجه نشدم که هدفت چی بوده...درواقع متوجه تغییری که دادی نشدم و الان نگاه کردم دیدم که اسمت رو وارد کردی....
و تو اون تاپیک هم هرچی دقت کردم ارسالی ازت ندیدم..

هم مشکلی پیش نیومده خانمی...

فرم این شکلیه: (البته فکر کنم دارن نقل مضمون میکنم)

نام کاربری:
بیشترین رکورد ترک:
گروه مورد نظر(با ذکر دلیل):

همین ...
اینکه ناراحتی نداره....
متاسفانه تو یه کم سخت میگی منم که گیرایی چندان تعریفی ندارم...مثه داستان اسمت و خانم بودنت...

حالا هم منتظرم ....
اصرار من فقط برای نظمی هست که دلم میخواد حتما باشه....وگرنه که من عاشقه دختر گل فروش کانونم و گروه هم به وجودش نیاز داره...

موفق باشی..یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام به همگي امروز كه اومدم تو گروه خيلي متعجب و صد البته خوشحال شدم 317
معمولا اينطور بود كه بعد يه هفته ميومدم فقط 3-4 پست بيشتر نميديدم همين باعث ميشد پست نزنم و شايد ديگران هم مثل من چون پستي كه مشخص نبود كسي بياد كانون و بخونه انگيزي واسش نداشتم راستش درسته خيلي كم سر ميزنم اما از دوستان انتظار دارم منم تو جمعشون قبول كنن تشكر خشك و خالي فايده اي نداره دوست دارم در مورد حرفام نظر بدن
متاسفانه من مشكل بزرگي كه دارم اينه هر وقت ميام نت با اينكه اولش روحيم خوبه و كاما پاك اما بعد مدتي دوباره افكار مخوف مياد ذهنم و آخرشم اتفاقي كه نبايد بيفته ميفته هر بار هم اولش ميگم كه آخرش همچين ميشه اما خودمو گول ميزنمTears
البته نميخوام بهونه تراشي كنم ولي اوايل كه اومدم كانون اينطور نبود چون گروه فعال بود و من وقتم صرف خوندن تاپيك ها ميشد
من فقط تو كانون تو گروه ميام و خيلي كم به تاپيك هاي ديگه سر ميزنم البته مطالب كانون خيلي مفيده اما چون بچه ها رو نميشناسم فعاليت توشون برام جذاب نيست
ولي ديگه دوس ندارم تكرار شه ياد حرفي افتادم كه مهتاب زد كه بيايم چهل روز و پاك باشيم تا از امام زمان برا تولدشون عيدي بگيريم كاش تو اون لحظه ياد اين حرف ميفتادم امكان نداشت اشتباه كنمTears
اما همين حالا مطمِِئنم كه بهم عيدي ميده و اينو ازش ميخوام هم برا خودم و هم برا همه بچه ها53258zu2qvp1d9v
امام رضا هم كه ما رو نخواست نطلبيد شايد بتونم بهش قول بدم كه پاك باشم و اونم بهم نگاه كنه و منو بطلبه يادمه چند سال پيش اين قولو بهش دادم ولي بعد چند ماه شكستم اما بعد چند هفته سفرمون جور شدبا اين سفر بد تنبيهم كرد بهم گفت كه اگه اشتباه هم كني هنوز هواتو دارم پس نبايد الكي خودمونو گول بزنيمو بگيم كه نه اونا ما رو از ياد بردن53258zu2qvp1d9v
پس من نيمه شعبان منتظر عيديم ميمونم
ببخشيد خيلي طولاني شد خيلي وقتها خودم هم حوصله خوندن پستهاي طولاني رو ندارم
اما بعد اين همه مدت سكوت شايد لازم بودcheshmak
واينكه خوبه اونايي كه تجربه هاي موفق داشتن بگن تا چه حد درگير بودن و چه كار كردن كه تنوستن حتي 2 ماه دووم بيارن چون من از وقتي تومدم كانون نتونستم بيشتر از 1 ماه دووم بيارم پس فقط حرف نباشه چون من جز هورا از كسي نديدم تجربشو بگذاره
و همه بچه ها آيديشونو بگذارن تا وقتي با هم آن شديم بيشتر با هم باشيم
اينم آِيدي من gomshode.gharibe
مرسي كه همشو خوندي عزيزمcheshmak
بــــــــــــــــــــــــــوس

1-پاییز جون
2-مهتاب جون : من خوبم ... خوب خوب ... دارم به "نصف سال" نزدیک می شم ... من هر روز واسه کانونی ها دعا می کنم ... مخصوصا نسیم حیاتی ها ...
3-پانیذ جون
4-مریم جون
5-رها جون
6-نگار جون
7-نیلو جون:خدا رو شكر الان پاك ذهنم و عاري از هر فكر بد گذشته هم بماند...4fvfcjaو اينكه از هفته بعد ميرم سراغ ورزشvarzesh و دوباره دست به كتاب ميشم خوشحال ميشم بچه ها كتابهاي خوبي معرفي كنن...سروناز جون اون كتابي كه قسمتي از متنشو خوندي خيلي جالب بود لطفا دوباره اسمشو بگذار... و البته ميخوام شروع كنم برا ارشد هم بخونم چون حوصله يه سال بيكاري رو ندارم پس بايد قبول شمKhansariha (56)
8-تبسم جون
9-سروناز جون ... 10 روز پاکم . اوضاع روحی از 100 ، 30 ... کتابهای قشنگی خریدم و دارم میخونمشون . از گرما هم تقریبا پا از خونه بیرون نمیذارم . و همچنان ... تنهای تنها ولییییییییییییییییییییییییییییییییی ... دارم میرم ثبت نام کلاس یوگا تا شروعش کنم دوباره . اوضاعمو بهتر میکنه . تازگی ها هم خدا حرفایی بهم زد که از یه سری تصمیمات خودم خیلی شرمنده شدم و کلی ازش معذرت خواهی کردم . امیدوار منو ببخشه
10- بهار جون
11-لیلی جون
12-هورا جون>>>>>> مثل همیشه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا حسابی سرمو گرم کردم و سعی کردم مسئولیتای بیشتری رو قبول کنم تا غرورم بره بالاتر ! و از شکستم جلوگیری کنه ... مثلا آدم وقتی یه معلمه با خودش میگه خیلی زشته من که یه معلمم این کارو بکنم نا سلامتی باید سعی کنم الگو باشم خلاصه این یه روش جدیده که دارم امتحان می کنم ! که غرورمو کمی زیادتر کنم و فعالیتامو به شدت زیاد کنم یعنی تا حد توانم !!! فعلا که الحمدلله راضی ام ...امیدوارم این بار نتیجه بگیرم به دعاهاتونم محتاج و اینکهههههه زندگی بی نهایت زیباست مخصوصا وقتیکه صبحای زود بری توی خیابون و قدم بزنی و به تک تک درختا و جونورا و گل و گیاها و حتی آدمای اطرافت توی دلت سلام کنی و براشون یه روز زیبا آرزو کنی اون وقته که می فهمی نفس کشیدن چقدر لذت بخشه !
13-سها.......خوبم شکر خدا و داره یک سالم میشه...تولدم نزدیکه...

دسته ی تازه نفس ها :
1-سحر جوون
2-الی جون(نپتون)
3-سانی جون
شبهاي بلند بي عبادت چه كنم
جسمم به گناه كرده عادت چه كنم
دوستان همه گويند خدا مي بخشد
گيرم كه ببخشد ز خجالت چه كنم
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام نیلو خانم
صد البته که ما هم از دیدار مجدد شما متعجب و خوشحال شدیم varzesh
گلم دلمون برات تنگ شده بود
تواب جون گل فروشی که خودت از اون گلها زیبا تر هستی با اینکه ندیدمت ولی مطمئن هستم چون تو این چند وقت که پست هات رو خوندم متوجه سیرت پاکت شدم
پس گل ناز من تو گروه ما بمون ما هممون دوستت داریم
مهتاب گلم که پایدار و استواری خیلی دوستت دارم تو استوره صبر و مقاومت هستی تو گروه ما
سروناز گلم که مثله خودم عاشق کتابی خوشحالم که خوشحال و سر حالی از خوشحال بودن تو منم خوشحال میشم
مامانهای عزیز سها وهورا از اینکه انقدر شما رو اذیت میکنیم عذر میخوام ولی شما هم مثله همه مادرا باید صبور باشین
راستی سها جونم تبریک میگم چند روز دیگه تولد یک سالگیت هست
1-پاییز جون
2-مهتاب جون : من خوبم ... خوب خوب ... دارم به "نصف سال" نزدیک می شم ... من هر روز واسه کانونی ها دعا می کنم ... مخصوصا نسیم حیاتی ها ...
3-پانیذ جون:ای از احوال پرسی های شما بدک نیستم 4fvfcjaهنوز نفس میکشیم 29 روزه شدیم وخوبیم53258zu2qvp1d9v
4-مریم جون
5-رها جون
6-نگار جون
7-نیلو جون:خدا رو شكر الان پاك ذهنم و عاري از هر فكر بد گذشته هم بماند...و اينكه از هفته بعد ميرم سراغ ورزش و دوباره دست به كتاب ميشم خوشحال ميشم بچه ها كتابهاي خوبي معرفي كنن...سروناز جون اون كتابي كه قسمتي از متنشو خوندي خيلي جالب بود لطفا دوباره اسمشو بگذار... و البته ميخوام شروع كنم برا ارشد هم بخونم چون حوصله يه سال بيكاري رو ندارم پس بايد قبول شم
8-تبسم جون
9-سروناز جون ... 10 روز پاکم . اوضاع روحی از 100 ، 30 ... کتابهای قشنگی خریدم و دارم میخونمشون . از گرما هم تقریبا پا از خونه بیرون نمیذارم . و همچنان ... تنهای تنها ولییییییییییییییییییییییییییییییییی ... دارم میرم ثبت نام کلاس یوگا تا شروعش کنم دوباره . اوضاعمو بهتر میکنه . تازگی ها هم خدا حرفایی بهم زد که از یه سری تصمیمات خودم خیلی شرمنده شدم و کلی ازش معذرت خواهی کردم . امیدوار منو ببخشه
10- بهار جون
11-لیلی جون
12-هورا جون>>>>>> مثل همیشه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا حسابی سرمو گرم کردم و سعی کردم مسئولیتای بیشتری رو قبول کنم تا غرورم بره بالاتر ! و از شکستم جلوگیری کنه ... مثلا آدم وقتی یه معلمه با خودش میگه خیلی زشته من که یه معلمم این کارو بکنم نا سلامتی باید سعی کنم الگو باشم خلاصه این یه روش جدیده که دارم امتحان می کنم ! که غرورمو کمی زیادتر کنم و فعالیتامو به شدت زیاد کنم یعنی تا حد توانم !!! فعلا که الحمدلله راضی ام ...امیدوارم این بار نتیجه بگیرم به دعاهاتونم محتاج و اینکهههههه زندگی بی نهایت زیباست مخصوصا وقتیکه صبحای زود بری توی خیابون و قدم بزنی و به تک تک درختا و جونورا و گل و گیاها و حتی آدمای اطرافت توی دلت سلام کنی و براشون یه روز زیبا آرزو کنی اون وقته که می فهمی نفس کشیدن چقدر لذت بخشه !
13-سها.......خوبم شکر خدا و داره یک سالم میشه...تولدم نزدیکه...

دسته ی تازه نفس ها :
1-سحر جوون
2-الی جون(نپتون)
3-سانی جون
خداوندا حکمت قدمهایی که برایم برمیداری بر من آشکار کن
تا درهایی که به سویم باز میکنی ندانسته نبندم
ودرهایی را که به رویم می بندی به اصرار باز نکنم
سلام سلام سلام ....

بسیار سپاس از همه دوستای خوبم که انگار منتظر جرقه بودن.. cheshmak

معذرت میخوام که پستم طولانی میشه...تا تهشو بخونین لطفا...آخه مجبورم که توی یه پست به تمام حرفایی که زده شده جواب بده...

به ترتیب میگم..

سانی جون:
خیلی عالیه که میخوای با ما بمونی ...و اگر منظم بیایی و با برنامه نه اعتیاد پیدا میکنی به کانون (مثه من و چندتای دیگه) نه اینکه فاصله می افته و خدایی نکرده غافل میشی...
یه توضیح که فکر میکنم لازمه در مورد مسابقات بهت بگم..
ببین عزیزم چون مدت زیادی غایب بودی و هیچ اعلام وضعیتی نداشتی اسمت حذف شد...برای موندن تو مسابقات لازمه که حتما تو ماه سه بار بگی که در چه حالی هستی..که انشاالله همیشه تو حال خوبی و خوشی باشی...هم تو هم بقیه دوستان..

بهار جون:
فکر میکنم قبلا هم تو گروه گفتم..یا شایدم با پ خ به یکی از بچه ها.. که ترس خوبه تا وقتی که نیروی محرک باشه برای موفقیت...
که حتما هست..تا زمانی که ازش درست استفاده کنیم...خود من با اینکه واقعا احساس میکنم حالم خوبه اما همیشه میترسم...و احتیاط میکنم تا مبادا خدای نکرده اسارتم اینبار قوی تر برگرده....
نگو چون دو بار تا یک ماه پیش رفتی پس ممکنه بعد از اون هم همین باشه و این سیکل تکرار بشه... این فریبه شیطونه ....و یه نیروی فوق العاده منفی که تو و هر کس که این حالت رو داره باید بهش غلبه کنه...
یه راه خوب و موفق که تو کانون خودمون هم داره پیاده میشه استفاده از تکنیک های موفقیت هستش...
حتما به اون تاپیک سر بزنین و مطالب رو از اول بخونین و دنبال کنین...قطعا موثر خواهد بود...البته به شرطی که در کنارش دقت و تمرکز هم داشته باشیم...

پس پیش به سوی موفقیت.......

نیلو جون:
عزیز دلم خیلی خوبه که به کانون سر میزنی....و بهتر از اون میشه اگه به همه جا بری و ببینی که بقیه چی میگن...
گفتی وقتی میای نت اولش خوبه و آخرش به ناکجاآباد میره...
پس باید از همون اول راه رو مشخص کنی..
مثلا تالار آزاد کانون خودمون خیلی جای خوبیه برای وقت پر کردن..سروناز و تواب و من و هورا و خیلی های دیگه از بچه ها اونجا هستیم پس قطعا احساس غریبگی نخواهی کرد و بعد از یه مدت هم خودت جا می افتی...و اون موقع است که حسابی سرگرم میشی تا دلت نخواد بری جاهای بد...
تالار مذهبی جای مناسبیه برای وقتایی که دل تنگ میشی...
تالاز روانشناسی به لطف زحمتهای یکی از بهترینهای کانون خیلی غنی هست..اصلا از دستش نده و بقیه هم همینطور....
میتونی سایتا و کلوب های مناسب دیه ای رو پیدا کنی و مواقعی که از کانون خسته میشی بری اونجا ها و خلاصه نت اومدنت رو حتما هدف مند کن....
حتما هدفمند باشه....

پانیذ جون:
متشکرم از لطفی که داری و تو خودت یه دورهی خیلی عالی رو پشت سر گذاشتی 120 روز(درست میگم؟) رو به خوبی یادمونه.... پس حتما و 100% میتونی که تکرارش کنی و همیشگی....
ببین عزیز من تو با اون تجربه تقریبا به نیاز جسمی و عادت جسمی که تنت به این عادت داره غلبه کردی...میمونه جنبه روانی داستان که باید با برنامه ریزی آروم و آهسته بری جلو...
روح تو و تمام دوستان برای گرفتاری توی باتلاق این عادت آفریده نشده...شان من و تو و ما نیست که جلوی خدای که شاهد و ناظر ماست با بدترین حالت ممکنه نیاز خودمونو ارضا کنیم...
الان ..با اومدنمون به کانون آگاهی هامون بالا رفته..ما میدونی چی برامون بده و چی کار میتونه بهمون کمک کنه...
اینو تو تمام تاپیک ها میشه پیدا کرد...الان ما باید عمل کنیم به دانسته هامون...
و میتونیم...شک نکن..

سروناز جون:
منم خوره کتابم و خاصه رمان....که البته الان کاملا دارم جهت مطالعه ام و عوض میکنم انگار اشباع شدم.....الان میخوام از مطالعه برای یه سری از هدف هام استفاده کنم...
تو که کتابای روانشناسی میخونی..خیلی عالیه..منتظر چیزای خوبی که بهمون یاد بدی هستم..
و اینکه در کنارش از دوستایی که میدونی اهل مطالعه هستن بخواه که بهت کتاب معرفی کنن تا حالا که استادت جواب نداده خودت به جواب سوالات برسی تا روحت آروم بشه...

تواب جون:
اگه نیومدی تو گروه واقعا ازت دلخور میشم..
من که توضیح دادم..بیا بگو که خوندی توضیحاتمو و اگه ایرادی داره بگو تا حلش کنیم....اینطوری رفتن رو دوست ندارم....دلم میگیره.....
من و همه بچه ها منتظریم....

هورا جون :
با این بخش از حرفات که گفتی غرورم بره بالا تا مانع شکستم بشه ..از یه منظر دیگه موافقم..
چی ؟!! میگم..
از نظر من ماها وقتی خودمونو مشغول میکنیم و به قول تو در حد توانمون از خودمون کار میکشیم ..یعنی اینکه خودمونو شناختیم..شان خودمونو..قابلیتها و ظرفیت ها...
اون موقع است که حتما و حتما راضی نمیشیم به کو ارزش ترین چیز خودمونو مشغول کنیم و از خود حقیقیمون فاصله بگیریم..از چیزی که برای بودنش آفریده شدیم...
این رشد باعث میشه که به کم راضی نشیم...و خیلی عالیه....

مهتاب جون:
ممنونم ازت و امیدوارم که موفق تر از همیشه باشی...
عزیزم اینبار دیگه احوالپرسی نکردم....: دی

و
مریم...تبسم...پاییز...نگار...رها...لیلا....و بقیه غایبهای عزیز کجایین شما؟جاتون خالیه ها.......منتظرم.....

مواظب خودتون باشین..
مثه نیلو منم متشکرم که تا آخرش رو خوندین.... بوس بوس بوس...

در پناه امن یاد خدا؛ایام به کام..یاعلی.

من زیاد وقت ندارم !
فقط یه صحبتی با تواب جونم دارم
خانومی از ما ناراحت نباشیاااا
دوست نداریم توی اینجا احساسای بد داشته باشی
هممون خیلی تورو دوست داریم
توروخدا هرچه زودتر برو توی تالار اصلی و فرم رو پر کن تا بتونی عضو رسمی اینجا بشی
باشه؟؟؟
ما دوست نداریم دوست گلی مثل تورو از دست بدیم
رومو زمین نندازیااااا
ما به تو نیاز داریم

ببخشید که با دخترای گل دیگه صحبت نکردم انشاالله سرفرصت با تک تکتون می حرفمKhansariha (48)
همتونووووو دوست دارممممممممممممممممممممممم هوارتاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا317
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

سلام خواهرای گلم سها جونم من ورزش منو نجات داد خدارو شکر این دفعه حریفو دست کم نمیگیرم
تواب جون اين چند وقته كه گروه خلوت و سوت و كور بود تو و دو سه تا از بچه هاي ديگه چراغ گروه و روشن نگه داشتين كنارمون بمون تازه پيدات كرديم cheshmak317
شبهاي بلند بي عبادت چه كنم
جسمم به گناه كرده عادت چه كنم
دوستان همه گويند خدا مي بخشد
گيرم كه ببخشد ز خجالت چه كنم
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام سلام
و سکوت را می شکنیم....!
Muscularvarzesh41

چرا اینقد خوندن کامل پستها و جواب به اونها سخت مینمایاند این اواخر؟؟؟Tears+4fvfcja
من خیلی سعی کردم پست همه تون رو بخونم و تا حدی موفق بودم 42 نیلو جون به زودی جواب میدم ناراحت نشی 4fvfcja
از سها هم ممنونم بابت پیشنهاد و توصیه هاش به من و همه 41
سلام سلام ...
منم هستم .... varzesh

خیلی نمی شه که بمونم ... وگرنه دلم می خواست منم یه سرشماری دخترونه بکنم ...
حالا که تقریبا همه از شلوغی نسیمی راضین ، بیاید پس برنامه بریزیم ...
و گروهمونو مفید کنیم .... البته هنوز خیلی از بچه ها از خودشون خبر ندادن ..... عجله کنید ... بیاید دیگه ... دل هممون براتون تنگیده ....
-----------------------
سروناز جونم .. من تحویل نمی گیرم ....53258zu2qvp1d9v .. من که پیام خصوصیم بهت زدم .. ... به هر حال اگه کوتاهی هم کردم ببخشید ....

تواب جونم .... کجایی .... پستای تو انرژی می ده و من همیشه به انگیزت و انرژیت افتخار کردم ....
بیا و از کسی دلگیر نباش .... اسمتو تو تالار اصلی بنویس و برای همیشه تو گروه ما بمون ... ما ها به تو و تجربیاتت احتیاج داریم ... 41

بقیه دوستام ... ( اگه اسم نمی برم .. ببخشید) از اینکه همتون شاد و سربلندید خیلی خوشحالم ...
-----------------------
راستی

12 روز تا ولادت امام زمان "عج" مونده .... اگر دارید به 40 روز نزدیک می شید، خدا قوت ... صبور باشید ... راه زیادی نمونده ،حتما عیدیتون رو از آقا می گیرید ...
اگر نه .. این وسط شکستید و کمی کوتاهی کردید ... بازم خدا قوت ... اجرتون با خودش .... بهش اعتماد کنید و دلسرد نباشید ... یادتون نره که ارزش این پاکی خیلی بالاست ...
بیاید همه با هم این 12 روزو پاک باشیم ....

-----------------------
مواظب خودتون باشید.
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)

سلامی دوباره
خب من پستاتون رو خوندم cheshmak
چقد خودمو تحویل میگیرم ها ...انگار از 7 خان رستم گذشتم 4fvfcja

خب چند تا حرف با دوستام

مهتاب جون
مرسی که ذوحیه می دی ...من دیشب تو میدان مبارزه بودم ..
یاد حرفات افتادم و پیروز و سربلند از میدون مبارزه اومدم بیرون ،این به خودم41 اینم به تو Khansariha (46)

سروناز جون
من کتاب دوست دارم هرکتاب خوبی خوندی بیا اینجا معرفی کن من اگه گیرشون بیارم حتما میخونم cheshmak

پانیذ جون
خوشحالم اینجا و تاپیک نماز صبح با نشاط می بینمت Muscular

نیلو جون
دوستم من موافقم و از همه دعوت میکنم که اینجا همه از تجربیات مبارزاتمون بگیم cheshmak
راستی صندوق پیغامات رو هم یه چک بکن 4fvfcja

تواب جون
یه بار بیا و بببن دوستات همه تو پستاشون ازت تعریف کردن و میخوان که برگردی Khansariha (48)
اونوقت دلت میاد دل ما رو بشکنی 42
سلام
به خبری که خودم منشاش هستم توجه فرمایید.....

(دی دی دی دینگ.....دی دی دی دی دینگ...دی دی دی دینگ)
آرم اخبار بود...

تواب خانم رسما به گروه نسیم حیات پیوست..

317317317317317

خانم گل فروش که خودتم نمونه بهترین ها هستی خیر مقدم میگم و آرزو میکنم که هم گروه برای تو مفید باشه هم تو برای گروه ...53

موفق باشین..یاعلی.

سلام بچه ها پس سها وهورا کجان؟تواب خانوم خوش اومدی. حالم خیلی خوش نیست ولی صبوری میکنم دیگه حوصله ی درسو ندارم چند روزه درجا میزنم
ساني جون
سها كه همين دور وبر هست پست بالای پست تو 4fvfcja
ولی هورا یکم سرش شلوغه ...میاد 42

میگم خب اگه حوصله درس نداری،
یکم استراحت به خودت بده یا برو بیرون هوایی عوض کن varzeshMuscular
بعدش دوباره بخون cheshmak

---------------------------------

تواب جون کجایی؟؟
الان که دیگه عضو رسمی هم هستی 317
بیا دیگه Tears

موضوعات مرتبط با این موضوع...