امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

.........................................................................................
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 8، 15:07)smwarrior نوشته است: بچه ها خوبین؟ Hanghead
من اصلا درس نمی خونم یعنی میخونما نهایتا روزی ۱۰ صفحه Hanghead
کلی انباشتته دارم Hangheadکمتر از یه هفته هم مونده به امتحان اولم
Hanghead نمیدونم چمه از روزه نیستا حداقل میشه یه ۴۰صفحه در روز خوند با روزه ولی نمی خونم Hanghead
کسی پیشنهادی نداره؟
یا کسی هس ک بخواد باهم بخونیم؟ یه نفر ک همیشه آن لاین باشه همو چن ساعت چن ساعت چک کنیم مثلا Hanghead

من یکی که تا نشه شب امتحان نمیخونم 4chsmu1  یعنیا باید بزوور بکشوننم به درس خوندن Hanghead منم دوس دارم باهات بخونم اما زیاد اینجا نمیام بشه روزی یه بار
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 8، 16:26)smwarrior نوشته است:
(1396 خرداد 8، 15:11)زینبی نوشته است: سلام شقایقی خوبی؟
تو که خوبی من روزی 3صفحه به زور میخونم درسهاهم تلمبار شده رو هم همشم ماه رمضونم بهانه کردم 
نمیدونم چیکار کنم
این چک کردنه خوبه ولی من کانون زیاد نمیتونم بیام Hanghead

خوب اگه امکانش باشه تلگرام همو داشته باشیم ؟با هماهنگی مدیرا البته:]
خوبه که هماهنگ کن باهاشون من اخطار دارم 4chsmu1
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
.........................................................................................
 سپاس شده توسط
اره 65 65 65

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
[quote pid='390490' dateline='1496039233']
چندروزه دارم فک میکنم به درختم 4chsmu1
منم20تا
[/quote]

Khansariha (13) Khansariha (13) درختم.خودم توجه نکرده بودم Khansariha (13)
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

سپاس شده توسط
سلام به همگی
خب امروز نوبت منه حرف بزنم 1 احساس میکنم دنیا رو بهم دادن Khansariha (13)
حالا نه دیگه تا اون حد 65

حالا کو گوش شنوا 39
اینجا پرنده هم که پر نمیزنه 4chsmu1

خب از کجا شروع کنم Hanghead

همینطور که میدونین متولد 66 هستم، یعنی الان سی سالم شده... مشکلی که الان دارم اینه که دوس ندارم ازدواج کنم از یه طرفم به این فکر میکنم دیرتر ازدواج کردن، فاصله سنی با بچه هام شاید اینا مشکل ساز باشه
میدونین مجالس خواستگاریای ما اینطوریه که دوست و آشنا معرفی میکنن جلسه اول از خانواده پسر یک دو نفر میان می بینن و اگه پسندیدن میرن پسرشون رو میارن، بعضیا هم همون اول پسره رو میارن
خیلی بدم میاد اینطوری... نمیدونم شاید مجالس شمام اینطوری باشه
من دوس ندارم فقط بخاطر مسائل جنسی ازدواج کنم چون میدونم اگه فقط بخاطر این مسائل باشه شکست میخورم
هر کس میخواد بیاد نمیگم نیاد،هم استرس و هم اعصاب خردی می گیرم  وقتی هم میان نمیخوان یا خانواده ما نمیخوان یا کلا کنسل میشه، خیلی خوشحال میشم
میدونین چیه دوست دارم با کسی ازدواج کنم که دوستش دارم Hanghead
از قبل بشناسمش دوسش داشته باشم

[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
انیس جان فکر میکنم باید شنونده باشیم تو مسابقه گروهی ولی من فقط همینو بگم اون پسری هم که میخاد ازدواج کنه خونوادشو میفرسته صرفا برای مسائل جنسی که نمیخاد ازدواج کنه مطمئنا مسائل جنسی رو فقط ی بخشی از زندگیش میدونه دیگه ولی خب حالا رسم اینه که دو طرف از طریق خونواده صحبت کنن این که بد نیست
من فکر میکنم اگه ملاک ها ومعیارهای دو طرف همخونی داشته باشن وتو جلسه خواستگاری چهره دو طرف به دل هم بشینه ،بعدا کم یکم بیشتر باهم در ارتباط باشن عشق وعلاقه ایجاد میشه واین عشقی که عذاب وجدانی بابتش نداری 
کم هم ندیدیم ازدواج های این طوری که موفقن و عاشق همن

شقایقی چرا به این فکر نمیکنی که پدرومادرا نگران اینده ی بچه هاشونن زمانی که خدایی نکرده خودشون نباشن،اونا هم مثل همه ماها میدونن ی خانوم نمیتونه تو این جامعه تنها زندگی کنه ومیخان که دخترشون رو به ی ادم مورد اعتماد بسپارن که اسوده خاطر باشن(دختر مرواریدیه که از صدف پدر به صدف همسر منتقل میشه4chsmu1
بعدشم خب مگه خدا ما رو برای هم نیافریده خب چرا تنها زندگی کنیم؟

من اعتقادی به زندگی که شروعش فقط وفقط با عشق باشه ندارم،پس خدا این عقل رو واسه چی داده به ما
همه روانشناسا دارن میگن که عشق دوامش بعد ازدواج تنها چند ماهه بعدشم نمیگم نیستا هست ولی وقتی درگیر مشکلات اساسی بشی تو زندگی اونوقت عشق پاسخگو نیست ،کم رنگتر میشه
با وجود همون عشق ممکنه دونفر همدیگه مناسب برای زندگی هم ندونن

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
سلام دخترای گل

خوبین؟

با برنامه ریزی چطورین؟
کمکی خواستین در خدمتم ها
هرکس مشکلی یا سوالی در رابطه با برنامه ریزی داره بپرسه

تاپیک برنامه ریزی هم تشریف بیارین که بیشتر خوشحال میشیم 2uge4p4
لینکش تو امضام هست
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 10، 11:14)smwarrior نوشته است: 1.چرا نباید من دختر بتونم تنها زندگی کنم؟
2.فک نمی کنی همه ی اینا رو بهت تلقین کردن ؟
3.تا مردا دختر تنها دیدن هرکاری خواستن بکنن؟و الباقی؟
4.چرا باید منو با بهانه ی دختر بودن انقدرضعیف بار بیارن؟
من مشکلی با یار داشتن و ازدواج ندارم بله همدم داشتن و همسر داشتن خیلی هم خوبه درستش باشه ک عالیه
 با شرایط جامعه مون و فکری ک غالبه مشکل دارم جوریه ک دختر بدون شوهر نمی تونه دوام بیاره!!!
5.چرا به ما یاد نمیدن رو پای خودتم میتونی وایسی؟
6.حتما باید با شوهر موفق شد؟
7.من حتما باید ازدواج کنم تا برم خارج کشور برا تحصیل؟؟؟
مشکل من ایناست
نگفتم فقط از سر علاقه گفتم با علاقه باشه بهتره نه صرفا بخاطر چیزای دیگه مسلما ادم عاشق کسی میشه ک شرایطش باهاش جوره و نزدیکه بهش اونم تو سن بالای ۲۰سالگی 
ولی دخترای ۱۸ساله ی عاشقو منم قبول ندارم

1.من میگم انسان جفت افریده شده ونه دختر ون پسر نمیتونن تنها زندگی کنن(دین چارچونه برای زندگی انسان که ی چیزایی رو برای خانوما وی چیزایی رو برای اقایون تعریف کرده با تعاریف دین من میگم زن ومرد نمیتونن تنها زندگی کنن ن اینکه نتونن میتونن ولی خیلی خیلی سخت میگذره براشون)
2.نه چون معانی قران رو هم بخونم باز متوجه میشم ی چیزایی بد جاافتاده که نسبتش میدن به دین ودین رو تلقین شده میدونن(ی ادمهایی که تو جامعه صاحب نظر یا فیلسوفن یا دانشمندن یا ....)ولی من قبول ندارم 

3.همونجور که مردای خوب هستن مردای بدم هستن خدا ما رو از شرشون در امان نگه داره(همونجور که زن های خوب هستن زنهای بدم هستن)هم مرد تنها هم زن تنها در معرض خطرن مگه اینکه ایمان خیلی قوی داشته باشن

4.این به نظرم به تربیت خونواده ها ارتباط داره
من اصلن خودمو ضعیف نمیدونم ن خودم ن خونوادم ن اطرافیانم(مامانم همیشه میگه من تو رو با خیال راحت میتونم بفرستم اونور دنیا میدونم راحت میتونی برمیگردی)
ضعف جسمانی هم فرق داره خب خانوما رو خدا ظریف آفریده

5.مگه کسی شوهر کنه نمیتونه رو پای خودش وایسه؟زن وشوهر به هم نیاز دارن این به معنی دربند بودن زن نیست

6.نه خیلیها هستن تنها زندگی میکنن ولی به نظرم باید سخت بگذره ،همدم داشتن خوبه هم مرد هم زن
7.جامعه همونجور که ی سری قابلیت ها برای خانوما داره ی سری قابلیت ها برای اقایون داره

اقا من اینارو جواب دادم  53258zu2qvp1d9vاینا نظر شخص منه 53258zu2qvp1d9v

قاچاقی اومدم کانون ،نت تعطیله برام Hanghead  نیم ساعتم درس نخوندم  Hanghead

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
الان دیگه همه پاک شدن و خ ا نمیکنند و خودشونو ایده ال کردن که رفتیم دنبال تغییر جامعه و فرهنگ.
بدتون نیاداااا اما همین جامعه و فرهنگ متشکل از خود ماست. بهتره خودمونو اول درمان کنیم. هر کس خودشو درمان کنه و رفتارشو درست کنه همون جامعه و فرهنگم درست میشه.
والا
 سپاس شده توسط
ممنون زینبی جان و شقایق خانمی
302
نظراتتون برام محترمه
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان