امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

اعلام وضعیت روزانه

نورماه. 20 اسفند. شکرت خدا

شازده کوچولو پنج‌شنبه 20 اسفند روز خوب

خداروشکر [تصویر:  53.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
از امروز یعنی 20 اسفند میخام در انجام ندادن همین یک گناه و متعلقاتش با شیطان مبارزه کنم ببینم چند روز واقعا میتونم مبارزه کنم.
بسم الله الرحمن الرحیم / وجدان بیدار / 21 اسفند / روز خوب / ای شیطان امروز را هم با تمام تلاشت باختی ولی با پشتکاری که من از تو سراغ دارم قطعا فردا باز هم خواهی آمد تا مرا ببری ، پناه بر خدا وقتی می آیی.
از امروز یعنی 20 اسفند میخام در انجام ندادن همین یک گناه و متعلقاتش با شیطان مبارزه کنم ببینم چند روز واقعا میتونم مبارزه کنم.
بسم الله الرحمن الرحیم / وجدان بیدار / 22 اسفند / تا ظهر روز خوب / ای شیطان می دونستم امروزم میای ، صبح که رفتم بیرون اون مسخره بازیتو در آوردی الانم که حی و حاضر داری تمام زورتو میزنی فکرمو منحرف کنی ، پناه بر خدا ، لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم ، حال نماز خوندن الان نداشتم ولی الان میرم نماز اول وقت روت سیاه بشه Khansariha (13) / ای شیطان امروز را هم خداروشکر باختی
موجود زمینی
۲۲ اسفند
روز خــوب
خدایا شکرت 53
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
نور ماه. 21. 22. اسفند روز خوب. خدایا شکرت. شکرت خدا

شازده کوچولو شنبه 22 اسفند روز خوب

53  طرح ختم قرآن 53

.
.
بسم الله الرحمن الرحیم / وجدان بیدار / یک شنبه 23 اسفند / تا الان (عصر) خوب ، ای شیطان دیشب هم آمدی ولی خداروشکر باختی ، انصافا خیلی هم زور زدی دیشب ولی سه تا چیز یادم اومد یکی اینکه در حال مبارزه با تو ام  ، حرفای خانم گلبرگ در قسمت آجیل مخصوص ترک ، و مهم تر از همه اینکه یادم اومد دیشب شب شهادت حضرت زهرا(س) بود ، دیگه این آخری که یادم اومد باختی . ولی امروز هم میدونم میای ، پناه بر خدا وقتی می آیی. / تا شب خوب 
بسم الله الرحمن الرحیم / از امروز یعنی 20 اسفند میخام در انجام ندادن همین یک گناه و متعلقاتش با شیطان مبارزه کنم ببینم چند روز واقعا میتونم مبارزه کنم.
وجدان بیدار دوشنبه / 24 اسفند : ناموسا ول کن مارو دیگه شیطان لعنتی ، یکم به خودت استراحت بدی بد نیست از صبح تا شب همش وسوسه میکنی /  تا الان ( 3 صبح) بد ولی نه اون چیزی که تو میخواستی ، زدی مارو ولی خودتم آخرش خوردی ! مبارزه است دیگه ، من هستم تا آخرین نفس ، بازم میای میدونم ! ولی بازم من مبارزه میکنم/ تا شب خوب
نور ماه. 23 هسفند.حضرت فاطمه ممنونم.
خدایا شکرت. دیروز روز پر گریه ای بود اما خدا ارومم کرد. راه درست رو نشونم داد. کمک کرد شب با تمام دردام بخوابم. و کمک کرد پاک باشم.شکرت خدا

بسم الله الرحمن الرحیم / از امروز یعنی 20 اسفند میخام در انجام ندادن همین یک گناه و متعلقاتش با شیطان مبارزه کنم ببینم چند روز واقعا میتونم مبارزه کنم.
وجدان بیدار سه شنبه / 25 اسفند / ای شیطان دیشب هم مثل همیشه آمدی، خُلف وعده اصلا تو کارت نیست! قدرتتم داره زیاد میشه ، یا من یکم ضعیف شدم ، خلاصه که فعلا به مرادت نرسیدی ولی منم از خودم راضی نیستم، اگه پشتکاری که تو داری رو من تو زندگیم داشتم تمام قله های علم و ثروت رو فتح می کردم
عاشق روز خوب
یک روز بدون درس و بدون استراحت و هیچی  Gigglesmile
ای شیطان می دونم علاوه بر وجدان بیدار سراغ من هم همش می آی.
من عزمم رو جزم کردم که گناه نکنم. حتی اگر هزار بار هم بشکنم عزمم سست نمی شه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
شازده کوچولو چهارشنبه 26 اسفند روز خوب

53  طرح ختم قرآن 53

.
.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان