مهمان عزیز : .:. اعلام نتایج و جشن چهره ماندگار سال 98 کانون: شنبه 16 فروردین ساعت 20 .:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امروز چه کار مفیدی انجام دادی؟

امروز توی مراسم سوم یه بنده خدایی شرکت کردم.
خیلی اومده بودن.

طرف جوون بود.
خدا بیامرزتش

اگر این پست رو خوندین یه فاتحه نثار روحش کنید 302
وَجَاهِدُوا فِي اللَّهِ حَقَّ جِهَادِهِ

برای یک نبرد سهمگین آماده ای؟
تا آخرین قطره ی خون آماده ایم

[تصویر:  05_blue.png]

نقل قول: همسر عزیزم، پدرم، خواهرم، برادرم، بقیه دوستانم!
اگر شهید شدم یک کلام حاج‌آقا مجتبی به نقل از علی علیه‌السلام می‌گفتند:
منتهی فضل الهی تقوی است، شهادت خوب است اما تقوی بهتر است تقوایی که در قلب است و در رفتار بروز پیدا می‌کند.
فکر نکنم مال یک روز باشد شاید یک روزه هم باشد ولی حاج‌آقا می‌گفت پی ساختمان فونداسیون آهن است.

قسمتی از وصیت نامه شهید روح الله قربانی

امروز به عیادت و البته مهمانی یکی از اقوام رفتیم.
از دردهایی که کشیده بود برای ما تعریف می کرد.

بهترین چیز سلامتیه. بزرگترین نعمته که ما ازش غافلیم.
چون اوضاع مالی خوبی ندارم، اندکی بهش کمک کردم 53

منتهی فضل الهی تقوی است، شهادت خوب است اما تقوی بهتر است تقوایی که در قلب است و در رفتار بروز پیدا می‌کند.
فکر نکنم مال یک روز باشد شاید یک روزه هم باشد ولی حاج‌آقا می‌گفت پی ساختمان فونداسیون آهن است.

امروز بالاخره بعد از دو ماه اتاقم و جارو کشیدم و تمیزکردم.بیچاره شیشه میز خودش زبون باز کرده بود ک ب شیشه پاک کن نیاز دارم 65
کاغذهای نوشته شده رو جدا کردم انداختم دور،برنامه هام و مرتب کردم و ب عبارتی ذهنمم تمیز شد و الان طبقه بندی شده همه چیز 53258zu2qvp1d9v

پ ن:آقای عاشق ماشالله چقدر مراسم میرین 17 نمونه ی ی فرد اهل دیدوبازدید آقای عاشق هستن 53258zu2qvp1d9v موقع عید فکر کنم تمام اقوام و دوست و آشنا رو میبینن 65

درود 
امیدوارم حالتون زر گوت باشه 4
امروز عملیات  hide flame  رو شروع کردم
چهار تا گوشی خراب رو با عیب یابی و  تست قطعه و  تعویض صحیح قطعه نجات دادم ، به دلیل قدیمی بودن گوشی ها با تست قطعات مشابه تو ۶۰ درصد موارد به نایجه رسیدم و تقریبا یکی از لمسی ها رو درم احیا میکنم Smiley-face-cool-2
[تصویر:  43616596_A147_4BF2_B571_EBBA66885B62.jpeg]

mir das egal vielen dak aber kein  Khansariha (63)

ماشاءالله پلاسما Khansariha (69) 
عاشق مولتی مترت شدم 4chsmu1 

همین الان مبلغی رو به هلال احمر کمک کردم. (یه بخشی داره کمک های برای مقابله با کرونا رو جمع آوری می کنه)  302

درود 
امروز با چند تا از دوستان که میدونستم مشکل خانوادگی مالی و گرفتاری در زندگیشون داشتن 
وقت گذروندم و‌صحبت کردم و‌سعی کردم حس درک شدن و‌فهمیده شدن خودشون و مشکلاتشون رو بهشون بدم‌، و بعد هم طبق اصول روانکاوی و اسیب شناسی  و با شناخت و اطلاعات قبلیم تشخیص  نسبی دادم‌ و بعد هم طبق نوع مشکلات مختصات زندگی و خصوصیات فردی  و توان هر شخص و واقعیات جامعه و با لحن مناسب و خاص و دوستانه ‌ راه حل هایی رو برای مشکلاتشون ارائه دادم .
نجاتشون ندادم ولی تسکینی بودم برای دردهاشون با شنیدن  بدون قضاوت و درک و زمینه ساز  ارامش  و راه حل های پیشنهادیم شاید مشکلات جانبی کوچکی رو‌حل کنه و بستر ساز حل مشکلات بزرگتر باشه به اذن واحد صمد  53

سپاس شده توسط
1.سکوت کردم.

2.اتاقم و اساسی تمیز کزدم: ) برنامه ی 26 تا 10 فروردین و نوشتم چسبوندم ب دیوار.

3.ب حرف های طرف مقابلم گوش دادم و خلاف میل خودم و مطابق میل اون جواب دادم و لبخند زدم فقط:/

4.با 8نفر از دوستان اتمام حجت کردم بالاخره تا کمک حال هم باشیم: )

5.بالاخره ی پیامی تخصصی نوشتم برای استادم : )

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان