امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

انتقـــــــــــــــــادات

(1399 اسفند 24، 22:28)shine نوشته است: با آرزوی بهترین ها 302

همچنین آرزوی بهترین‌ها برای خودت.
امیدوارم نتایج فوق‌العاده از این‌جا بودنت بگیری و پاکی فقط جزئی از اون‌ها باشه.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
این مدیرتون که اسمش مهدوی 
بگین اینقد بمن پیام خصوصی نده رو اعصابمه
[...]
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 3، 17:19)MUTE نوشته است: سلام
این مدیرتون که اسمش مهدوی 
بگین اینقد بمن پیام خصوصی نده رو اعصابمه
[...]

سلام داداش عزیز 

این رو باید در نظر داشته باشیم که همه اینجا درد مشترکی داریم/داشتیم،
و اونایی که زمان و فکرشون رو برای بقیه هم صرف میکنن، از حسن نیتشون هست،
اینطوری رویکرد و عملکرد منصفانه تری میشه داشت.

موفق باشی ان شاءالله.

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام بر مدیران عزیز و زحمتکش
خدا قوت عزیزان 302
متاسفانه اسم برادر شارمین از دوستان من پاک شد امروز Khansariha (45)
ان شاءالله برای سایت مشکلی پیشش نیاد 63
دقیقا چندتا از بچه‌ها، از لیست پاک شدن

راشل از لیست دوستان من پاک شده، ولی من تو لیستش هستم

این دومین باره ، قبل از این مورد ، رو کاربر عارفه پیش اومده بود  Khansariha (56)
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
سلام  303

پیشنهادم اینه یه فراخوان برای قبولی سرپرستی این انجمن بزارید 
بهترین قسمت کانون داره خاک میخوره
خیلی دلم برا صندلی داغ تنگ شده .
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
(1400 خرداد 24، 19:43)فامیل دور نوشته است: سلام بر مدیران عزیز و زحمتکش
خدا قوت عزیزان 302
متاسفانه اسم برادر شارمین از دوستان من پاک شد امروز Khansariha (45)
ان شاءالله برای سایت مشکلی پیشش نیاد 63

(1400 خرداد 24، 20:36)Ghodrat نوشته است: دقیقا چندتا از بچه‌ها، از لیست پاک شدن

راشل از لیست دوستان من پاک شده، ولی من تو لیستش هستم

این دومین باره ، قبل از این مورد ، رو کاربر عارفه پیش اومده بود  Khansariha (56)

سلام 303
بله این مشکل مسبوق به سابقه هست،
و بخش لیست دوستان گاهی این مشکل رو داره،
نمیدونم در حال حاضر ابزار بهتری برای جایگزینیش هست یا نه،
ولی ان شاءالله که زمان اصلاحات فنی این موارد هم در نظر گرفته میشه.

(1400 خرداد 29، 22:14)ماجراجو نوشته است: سلام  303

سلام 303 
ممنون داداش عزیز،
به نظرم چند روز دیگه صبر کنید،
(احتمالا دو سه هفته دیگه) خانم یاقوت مدیر اون بخش ان شاءالله حضورشون در کانون مستمر میشه با ایشون هماهنگ کنید بهتر هست.

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
نقل قول: سلام [تصویر:  303.gif] 
ممنون داداش عزیز،
به نظرم چند روز دیگه صبر کنید،
(احتمالا دو سه هفته دیگه) خانم یاقوت مدیر اون بخش ان شاءالله حضورشون در کانون مستمر میشه با ایشون هماهنگ کنید بهتر هست.

درود 
بله ممنون از توجه شما  302
چند وقت دیگه هم صبر میکنیم 
در پناه خدا   53
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
(1400 خرداد 29، 22:14)ماجراجو نوشته است: سلام  303

سلام ،
خیلی ممنون از شما ک ب فکر هستین  53

در رابطه با انجمن شادشاد ب دلیل غیبتی ک من در چند ماه اخیر داشتم وقفه ای در روال فعالیت های مدیریتی ب وجود اومده ک انشالله از هفته های آینده فعالیت تاپیک هایی ک در رابطه با مدیریت شاد شاد هستند شروع میشه  128fs318181
البت من نگاه کردم ، تاپیک هایی ک ب حضور من نیاز هست فقط یکی دوتا هستند و بقیه با حضور کاربران عادی جلو میره. 
مثل تاپیک جواب قبلی رو بده .. 
ـــــــــ
در رابطه با صندلی داغ ، تصمیمی برای فعالیت این بخش در ماه های اخیر نداشتیم . 53258zu2qvp1d9v
ب دلیل عدم استقبالی ک سری آخر صورت گرفت و همچنین عدم رعایت قوانین در ارسال سوالات تصمیم گرفتیم ی مدتی این بخش غیرفعال باشه . 
اما اگر شما نگاه میکردین در تاپیک بدون تعارف.. من اعلام کردم ک ب زودی فعال خواهد شد .
این رفتار درست نیست،دیگه شورش رو در آوردید

وقتی به خودتون اجازه میدید آدم ها رو احمق فرض کنید و پیام های مباحثه من و جناب رادیکال رو پاک کنید که نکنه،به زعم خودتون کسی منحرف بشه،لطفا همه پیام ها رو پاک کنید،همه رو هر آنچه منم نوشتم،حذف کنید لطفا،اگه هنوز میشنوید.
نقل قول: سلام چَکی جون
ارادت
نمیدونم کاربر عادی میتونه جواب پستهای انتقاد رو بده یا نه
و نمیدونم اصلا اختلاف نظر دقیقا سر چه پ.پ.هایی بوده

اما امیدوارم حل بشه و به نقطه نظر مشترکی همگرا بشید با تیم مدیریت عزیز
و بمانید
و بگوییم و بسازیم با هم و لذتش رو ببریم

ولی من یه گلایه دوستانه (از جنس اَی تکخورا!) هم دارم خدمت شما و حاج آقا رادیکال عزیز
چرا تو میزگرد بحثها رو شروع نمیکنین که ما هم قاطی بحث شیم؟
شاید توی میزگرد حساسیت بحثها هم کمتر بشه .. چون اونجا بناش بر بحث و جستجو هست و اگر کسی نظر حادّی (از دیدگاه برخی دیگر) بده شاید راحتتر هضم بشه .. چون اصلا هدف تبادل نظرات هست.
البته که حرف بالام، به معنای محترم شمردن حق انتخاب شما در محل طرح بحث نیست.

درود خوشتیپ
امیدوارم 
که به جای سلام درود گفتم  به عقاید کسی توهین نکرده باشم 49-2
من قصد دخالت نداشتم
ولی چون اسم من هم نام برده شد. ترجیح دادم که چار کلام صحبت کنم. 49-2

خب من رادیکال هستم  یکی از جاسوسان موساد
چکاوک هم یکی از جاسوسان سیا هست.
خب بگزریم. ( چاشنه طنز بود که فضا خشک نباشد. : )   

من در قسمت شخضی توضیح دادم داستان چیه.

اما چرا میز گرد نه؟؟؟؟ 39
 قبلا یک بحث داخل میز گرد بود من هم نظرم در مورد گفتم حدود یک صفحه.
فقط اخرش  از یکی دوستان که حدیثی نقل کرد.
منبع خواستم

واکنش دوستان جالب بود.
یک صفحه متن رها کرده اند و فقط یک سطر اخر که درخواست  منبع بود
را پر رنگ کردن و یکی از همان ها گفت احترامی است 49-2

نمی خوام بحث باز کنم اصلا.

دوستان شما گفتن که مطالب در  پست های عمومی قرار ندهید. من هم پس از ان قرار ندم  و فعالیت را کم کردم

حدود 200 پست هم پاک کردم  برای احترام به انها.

صحبت ها را در قسمت یادداشت ها اوردیم. ولی دوستان شما باز مخالف بودن.
و حتی یکی از انها گفت شما به هویت دیگران حمله می کنید. Hanghead

مگه من و چکاوک برای کسی کارت دعوت دادیم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه ما جایی در تاپیک ها گفتیم بفرماید قسمت یادداشت ما بحث کن.
مگه من رفتم زیر پست کسی   بهش توهین کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بگزریم.

بحث های من و چکی به خاطر اینکه اغلب اوقات همزمان انلاین نبودیم با فاصله زمانی بود.
ولی خوب   اکثر  یادداشت های سانسور شد.   49-2

باشد که ما رستگار بشویم.

واما یک نکته این نقل زیر را ببینید. از مدتی پیش است. نمی خواهم اسم ببرم.

نقل قول: اما حقیقت این هست که در حال حاضر ظرفبت و توان لازم برای پذیرش تعداد بالای دوستان رو نداریم[تصویر:  302.gif]
فک کنم اگر دو نفر بروند زحمات دوستان شما کمتر بشود. 4chsmu1
مکان را برای تازه وارد ها اماده کنیم.
شاید مدیریت کردن مهم تر  از پاکی باشه 2uge4p4

باشد که ما رستگار بشویم.

این متن ها صرفا نظر شخصی من است.
نه درسته
نه غلط
 سپاس شده توسط
سلام
منم یه انتقادی دارم دوستان 303
ب نظرم اگر میشه سپاس زیر پست ها برداشته بشه
اینجا هدفش فقط پاکی و نزدیک شدن به خدا هست
و این منظر خوبی نداره در یک تاپیک یک پست 10 تا سپاس بخوره و یک پست هیچی
اعتبار کافیه برای نشون دادن اینکه شما از چیزی یا پستی ممنونی...
من کاری به الان ندارم ولی خودم شخصا بارها اینو دیدم
و خودمم یه بار ناراحت شدم...

شاید ب نظرتون مسخره و پیش پا افتاده باشه ولی تازه واردی که نتونه خودشو نشون بده و همچین چیزیو ببینه شاید ناراحت بشه و نیاد دیگ کانون

کلا فلسفه سپاسو توی کانون نمیفهمم...وقتی اعتبار وجود داره
مخصوصا وقتی ک یه پست کلی سپاس میخوره و یک پست هیچی.

و اگر همچین چیزی نمیشه
لطفا از این به بعد یا کلا روی سپاس نزنین یا برای همه بزنین

بازم میگم کاری ب کسانی ک الان یا بعضی اوقات توهین میکنن ندارم...
کلی میگم...
ازت ممنونم?
بابت لحظه هایی که میتونستی کم بیاری
ولی به خدا اعتماد کردی و کم نیاوری...!

سلام

در ابتدا به اطلاع می‌رسونم آقای رادیکال بعد از 10 تذکری که تیم مدیریت در این سه ماه بابت «عدم احترام به شخصیت‌های دینی»، «عدم رعایت ملاحظات لازم برای ارتباط با جنس مخالف»، «استفاده از تصاویر شخصیت‌های سیاسی»، «قرار دادن کلیپ دارای محتوای تحریک‌کننده»، «ترویج افکار ضددین و بی‌خدایی»، «ایجاد تشنج در سایت» و «مالتی اکانت بودن» به ایشون داده شد و با توجه به ادامه برخی رفتارها علی‌رغم دریافت تذکرهای‌ چندین باره، دسترسی‌شون به‌صورت دائم مسدود شد.

(1400 تير 13، 1:37)CHAKAVAK نوشته است: این رفتار درست نیست،دیگه شورش رو در آوردید

وقتی به خودتون اجازه میدید آدم ها رو احمق فرض کنید و پیام های مباحثه من و جناب رادیکال رو پاک کنید که نکنه،به زعم خودتون کسی منحرف بشه،لطفا همه پیام ها رو پاک کنید،همه رو هر آنچه منم نوشتم،حذف کنید لطفا،اگه هنوز میشنوید.

آقای چکاوک
حتما خاطر شما هست.
من مجددا جهت یادآوری میگم.
شما 7 اردیبهشت تذکر دریافت کردی که:

نقل قول: انجام بحث های سیاسی در کانون ممنوع است.
از گذاشتن آواتار و امضاهای حساسیت بر انگیز خودداری کنید.
گذاشتن تصاویری که مستقیما به موضوع یا شخصیتی سیاسی اشاره کند، با توجه به این که حساسیت برانگیز است و بحث سیاسی محسوب می شود، خلاف قانون است.

و شما بدون توجه به این تذکر، تصویر حذف‌شده توسط مدیریت رو مجددا قرار دادی و در ادامه هم نظم سایت رو به‌هم زدی و ما ناچار به مسدود کردن دسترسی شما به مدت یک هفته شدیم.

تذکرات قبلی فکر می‌‌کنم به‌اندازه کافی واضح و شفاف بود.
اما باز هم شما دیروز وارد بحث سیاسی شدی و صحبت از نظام و جمهوریت ایران و اغتشاشات 96 کردی. علی‌رغم این‌که به شما گفته شده بود بحث‌های سیاسی در کانون ممنوع هست.

به‌همین خاطر اخطار «قرار دادن محتوای سیاسی در پیام‌ها با وجود اطلاع از قوانین و علی رغم تذکر و اخطار قبلی» رو دریافت کردی.

باز هم یادآوری می‌کنم. شاید از یاد برده باشی.
شما دو ماه پیش تذکر دریافت کردی که:

نقل قول: لطفا انتقادات خود را در تاپیک مخصوص به خودش مطرح کنید.

اما متاسفانه باز هم فراموش کردی و پست انتقادی خودت رو با نیش و کنایه دیشب تو تاپیک شبانه‌روزی قرار دادی.
ما ناچار به حذف اون پست شدیم. البته که بابتش تذکر و اخطار دوباره‌ای به شما ندادیم.

این‌که شما تذکرهای قبلی رو فراموش می‌کنی و به قوانین احترام نمیذاری، احمق فرض کردن شما یا هر دوست عزیز کانونی دیگه نیست. این نوع ادبیات شما هم مناسب کانون نیست.

لطفا تاپیک قوانین سایت رو مجددا مطالعه کن.
نمی‌دونم چرا شما این قدر مقاومت در برابر قوانین و رعایت اون‌ها داری.

من چند بندش رو همین جا برای شما میارم:

(1391 آبان 28، 9:51)باران.. نوشته است: 7- در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید هر قشر یا فرد، با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمن‌ها قطع خواهد شد.

9- از پرداختن به مسايل حاشيه اي سایت و دخالت در نحوه مديريت جدا خودداري نموده و پيشنهادات و انتقادات خود را فقط و فقط در انجمن پل ارتباطی و در تاپيك های انتقادات و پيشنهادها مطرح نماييد.
ضمناً لطفا قبل از انتقاد از قوانين و عملكرد مديران پست ابتداي تاپيك انتقادات (فرهنگ انتقاد) را مطالعه نماييد.

10- مديران و همكاران دسترسي هاي لازم براي ويرايش و پاك كردن تاپيك ها و پست ها و محدود كردن كاربران خاطي را دارند و براي فعاليت هاي مديريتي ملزم به جواب پس دادن به كاربران نيستند!
چنانچه پستی از کاربران توسط مدیری حذف و یا ویرایش شد، در صورت داشتن سؤال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع هستید، برای مدیر آن انجمن یک پیام پروفایل ارسال نموده و یا برای مدیران ارشد از طریق سامانه "تماس با مدیران" ایمیل ارسال نموده و سؤال خود را به صورت خصوصی‌ مطرح کنید تا آن مدیر نیز در این باره شما را راهنمایی‌ و جواب سوالات شما را بطور کامل بدهد.
در صورت مطرح کردن سؤال در این رابطه و یا جویا شدن علت موضوع در انجمن های عمومی‌ آن ارسال سریعاً حذف خواهد شد.

(1392 مرداد 16، 23:02)سها نوشته است: 15- هر گونه بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی ممنوع می‌باشد ٬ در صورتی‌که هر یک از مدیران چنین موردی را مشاهده کنند دسترسی کاربر خاطی به انجمن قطع خواهد شد.

هر کدوم از موارد بالا رو شما چند بار رعایت نکردی؟ لازمه من بگم یا خودت خاطرت هست؟
این‌که ما این همه ملاحظه شما رو می‌کنیم و این‌که شما این همه بی‌ملاحظه ادامه میدید، خیلی بی‌انصافی هست.

طبق قانون شماره 15 و باتوجه به این‌که ما دو ماه پیش هم به شما تذکر دادیم، دسترسی شما می‌بایست همین الان مسدود بشه.

شما چند بار هم طی یک سال گذشته از ما خواستی که دسترسیت رو مسدود کنیم اما ما این کار رو انجام ندادیم.
به این خاطر که فرصتی به شما داده بشه و شاید این محیط کمکی برای پاکی شما باشه و دوست نداشتیم اون رو از شما دریغ کنیم.

لطفا توجه داشته باش که فرصت دادن به علت ضعف و ترس ما نبوده بلکه به علت صبر و حوصله زیاد ما و حداکثر کمکی که تا جای امکان از ما برمیومده بوده.

اما الان خیلی جدی و برای آخرین بار به شما تذکر میدم.
مجددا از شما می‌خوام به قوانین احترام بذارید.
از این به بعد هر نوع فعالیت سیاسی در هر جایی از شما دیده بشه، هر نوع بی‌نظمی و ایجاد تشنج که از شما به‌هر شکل و طریقی دیده بشه، هر نوع دخالت در کارهای مدیریتی توسط شما صورت بگیره و هر نوع بی‌احترامی به مدیران یا غیرمدیران انجام بدی، با احترام دسترسی شما رو بدون هیچ تذکر دوباره‌ای مسدود می‌کنیم.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 تير 13، 18:52)بهاران نوشته است: سلام
منم یه انتقادی دارم دوستان 303
ب نظرم اگر میشه سپاس زیر پست ها برداشته بشه
اینجا هدفش فقط پاکی و نزدیک شدن به خدا هست
و این منظر خوبی نداره در یک تاپیک یک پست 10 تا سپاس بخوره و یک پست هیچی
اعتبار کافیه برای نشون دادن اینکه شما از چیزی یا پستی ممنونی...
من کاری به الان ندارم ولی خودم شخصا بارها اینو دیدم
و خودمم یه بار ناراحت شدم...

شاید ب نظرتون مسخره و پیش پا افتاده باشه ولی تازه واردی که نتونه خودشو نشون بده و همچین چیزیو ببینه شاید ناراحت بشه و نیاد دیگ کانون

کلا فلسفه سپاسو توی کانون نمیفهمم...وقتی اعتبار وجود داره
مخصوصا وقتی ک یه پست کلی سپاس میخوره و یک پست هیچی.

و اگر همچین چیزی نمیشه
لطفا از این به بعد یا کلا روی سپاس نزنین یا برای همه بزنین

بازم میگم کاری ب کسانی ک الان یا بعضی اوقات توهین میکنن ندارم...
کلی میگم...

سلام
ممنون خانم بهاران که انتقادتون رو مطرح کردید.

حالا بد نباشه شاید من هم توضیحی بدم.
تو همه تالارهای گفتمان‌ها چه تو ایران و چه در سطح جهانی دکمه سپاس جهت تشکر کردن به‌کار گرفته میشه.
شخصی که به سوالی پاسخ بده یا شخصی که محبتی در حق شخص دیگه انجام بده، طرف مقابل با دکمه سپاس از اون فرد تشکر می‌‌کنه.

اما تو کانون این دکمه کلا معنای دیگه‌ای داره.
ما برای همراهی همدیگه، برای انرژی دادن به همدیگه، برای حمایت از همدیگه، برای نشون دادن خوشحالی‌مون از بودن همدیگه، برای مقاومت کردن‌ها و کم‌نیاوردن‌های همدیگه، بابت تسلیم نشدن و پاشدن‌های همدیگه از این دکمه استفاده می‌کنیم.

من اگه یه اعلام وضعیت ورزشی انجام بدم و هیچ‌کی اون رو سپاس نزنه، چه قدر فرق داره با این‌که 20 نفر پست من رو لایک کنن و بهم بگن که ما همراهتیم، خوشحالیم که هستی و به ورزشت ادامه میدی؟
خیلی.

بنابراین این سپاس‌ها بیهوده نیست. دل‌گرمی بزرگی برای همدیگه هست.

من اگه یه سلام، صبح بخیر خالی بنویسیم و هیچ کی پاسخ نده و هیچ کی هم سپاس نزنه، فرداش دیگه سلام صبح بخیر نمی‌نویسم. اما اگه همین سلام صبح بخیر رو 15 نفر لایک کنن، حتی اگه هیچ کس بهم پاسخ نده، می‌فهمم که 15 نفر از سلام من انرژی صبحگاهی گرفتن و من هم با میل و اشتیاق فراوان یه سلام و صبح بخیر پرانرژی دیگه فرداش می‌نویسم.

بعید می‌دونم کسی از دوستان به‌خاطر اذیت کردن شخص دیگه‌ یا بی‌توجهی به شخص دیگه، پستی رو سپاس کنن یا نکنن.
حالا تاپیکی ممکنه بازدید بیشتری داشته باشه و خب به همین خاطر سپاس‌های بیشتری بگیره. طبیعتا این موضوع نباید موجب ناراحتی ما بشه.

(1400 تير 13، 18:52)بهاران نوشته است: شاید ب نظرتون مسخره و پیش پا افتاده باشه ولی تازه واردی که نتونه خودشو نشون بده و همچین چیزیو ببینه شاید ناراحت بشه و نیاد دیگ کانون

اصلا مسخره نیست و کاملا درست میگید.
نکته‌ی خوبی رو اشاره کردید که هوای‌ تازه‌واردها رو داشته باشیم. حالا چه با سپاس زدن زیر پست‌هاشون چه با پاسخ دادن به پست‌هاشون و چه با پیام پروفایل دادن بهشون. جوری که دل‌گرم به این محیط بشن.
ممنون که این نکته رو اشاره داشتید.

البته این رو هم مدنظر داشته باشیم که شاید دوستی تو کانون باشه که فلسفه‌ی رایج دکمه سپاس رو تو کانون ندونه یا این سبک رو نپسنده. چون ما جایی اون رو قانون نکردیم.  Smiley-face-biggrin

اما در کل به‌جای این‌که به نبود سپاس‌ها فکر کنیم، شاید بهتر این باشه که همدیگه رو دعوت کنیم سپاس‌های بیشتری زیر پست‌های همدیگه بزنیم. بیشتر از همدیگه حمایت کنیم. بیشتر نشون بدیم که دغدغه‌ همدیگه رو داریم.  128fs318181

این مورد رو هم باید اشاره کنم که اعتبار نمی‌تونه جای سپاس رو بگیره. چون کارکرد دیگه‌ای داره. اصل اعتبار دادن برای این بوده که پستی که خاص‌تر هست و پستی که ویژه‌تر هست، بهش اعتبار داده بشه تا متمایز با سایر پست‌ها باشه. شاید در روز من 300 پست رو سپاس بزنم و 300 جا همراهیم رو اعلام کنم و 300 جا دل‌گرمی بدم اما فقط یک پست خاص به چشمم بیاد و به اون اعتبار بدم.  53258zu2qvp1d9v

حالا با توجه به این توضیحات اگر باز هم پیشنهاد دیگه‌ای دارید بفرمایید.
ان‌شاءالله دوستانی که پست‌تون رو خوندن هم به نکاتی که اشاره کردید توجه خواهند داشت. 303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

به به ببینید کی اینجاست،جناب مدیرکل،مشتاق دیدار جناب،پارسال دوست،امسال آشنا،سرافرازمون کردین با تکرار مکرراتتون

نیازی به کپی کردن محتوای اخطارها نبود،پیج ما واضح و شفاف در اختیار همه هست،دوستان میبینن ولی باز هم ممنونم که اینکار رو انجام دادید تا محتوای پستتون خالی نمونه.

اما راجع به بحث هایی که گفتید:

واضح و شفاف گفتم و میگم به شما و همه اونهایی که اینجا میخوان فعالیت کنن

اینجا در تملک دوستانی هست که همه جوره برا تبلیغات عقایدشون چه سیاسی و چه غیر سیاسی ازش استفاده می کنن و مخالف عقایدشون هم بر چسب هاشون هم مشخصه،بی دین،بی قانون،سیاسی،مغتشش و ...

اما جناب مدیرکل فرمودن که بنده بحث سیاسی کردم،به اون آقایی که اون موقع گفت پاسخ دادم ولی ایشون فقط یه دکمه بلده بزنه اونم delete هست،آواتار جناب ناظم،امضا برخی از عزیزان و ... محتوای سیاسی محسوب میشه،آهان حواسم نبود محتوای سیاسی ماها مشکل داره،مال ایشون و امثال ایشون جزو مقدسات محسوب میشه و فراتر از قانونه.

اما جناب مدیرکل می فرمایند محتوا سیاسی:زمانی آقای فخری زاده ترور شد،تو شبانه روزی کانون ترک خ.ا،زود تر از صفحات روزنامه کیهان،بنر های تسلیت و شهدا زنده اند و ... منتشر شد ولی باز هم من فراموش کردم این ها مقدسات فراقانونیه.

البته دوستان بیش از من محتوا های فراقانونی رو مشاهده کردن،صرفا چند مثال بود.

جناب مدیرکل اونی که نیازه قوانین رو مطالعه کنه،شما و برخی از اعضا تیم مدیریتتونه نه من،بس کنید این پاسخ های تکراری و حرف از قوانینی که خودتون هم بهش پایبند نیستید،بس کنید لطفا!
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان