امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

[تصویر:  5e3698f58f721b6140cc7cee696edc15.gif][تصویر:  5e3698f58f721b6140cc7cee696edc15.gif]وااااااااااااااااااي [تصویر:  5e3698f58f721b6140cc7cee696edc15.gif][تصویر:  5e3698f58f721b6140cc7cee696edc15.gif]
ديديد چي شد ؟!!‌[تصویر:  35dd3735dec863d5ab0744ec3d2b8031.gif]
كليدارو دادن به من !!!!!!!!!!![تصویر:  f0228f23aab8e390dfff3ac7804d3a05.gif][تصویر:  rog.gif]
خب هپي گرل صحبت ميكنه .. [تصویر:  82afd06327a0cdd3e517d2807c6d833b.gif]
1
2
3

( ته جنبم من[تصویر:  f7a4cd439956d5d5e1e18bb32cc65ad9.gif] )
از قديم گفتن .. [تصویر:  b703fd122e1d6be437b7e9b79a2231fa.gif]
نخود نخود هر كي رود خانه ي خود ..[تصویر:  92b53064600bf878b80067cde7871d8c.gif]
دوستان برويد كه ميخواهم چراغارو خاموش كنم [تصویر:  216633405bee15138166f8c827cefe61.gif]
ديديد كه اقا ارمان كليدارو دادن به من [تصویر:  8046e4c739546d522fcdffb32255dfdf.gif]
اصرار نكنيد .. امضا نميدم[تصویر:  b91ff669280e2df1f80a40a9d48d6c4a.gif] ( يعني خدا نكنه من به مقام برسم )[تصویر:  1e63f166406132fecd7165230b4b5271.gif]
[تصویر:  98886820611051912952.jpg]

4fvfcja
وقتي ميام كانون .. اول يك نگا به امضام ميكنم تا يك وقت كسي اون شخصيه چاخاله وسط امضامو نخورده باشه 22
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
هپی جونم بیا درو ببند کلیدا رو پس نده Khansariha (18)

کانونو بلیطی میکنیم varzeshvarzeshvarzesh

50-50 خوبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه؟ Khansariha (134)
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
اره ميلاد راست ميگه
يه تاپيكي چيزي واسه اتحاد و همبستگي واسه جوانان تازه متنبه شده واسه درس خوندن4fvfcja هم باشه خيلي خوبه
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
آره منم با پیشنهادآقا میلاد موافقم
خیلی خوب میشه
میتونیم تجربیاتمونو بگیم توش
حتی بیایم گزارش کار بدیم
شبهاي بلند بي عبادت چه كنم
جسمم به گناه كرده عادت چه كنم
دوستان همه گويند خدا مي بخشد
گيرم كه ببخشد ز خجالت چه كنم
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
New milad عزیز

ناراحت شدم شکستید، اما این مبارزه هم چنان ادامه داره تا بلاخره روزی همه ما از بند شیطان رها بشیم

پس بسم الله

یا علی بگو و دوباره شروع کن
53
[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  ec51f6eb240f.png]
سلام میلاد
بارفتن ودورموندن ازاینجا چیزی درست نمیشه
ماها هممون هزاربارزمین خوردیم تا راه رفتنو یادگرفتیم
اگه همون باراولی که زمین خوردیم بلندنمیشدیم وتلاش نمیکردیم نمیتونستیم راه رفتنویادبگیریم
وقتی یه زخم رودستمون میفته ماباهاش هی وربریم بدترش میکنیم ونمیذاریم خوب بشه
باید صبورباشیم و هرروز به زخممون برسیم اونوقته که خوب میشه

برادرمن فقط باتلاش وناامیدنشدن میتونیم به هدفمون برسیم
مامنتظرتیم برگرد ودوباره شزوع کن اما این بار محکمترو بااراده ترSmiley-face-thumb
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]
سلام

نقل قول: ساحل خانوم كجايي؟
(چون ديدم اين جا بيشتر پست ميزاري اينجا اومدم دنبالت)[تصویر:  i.gif][تصویر:  g.gif]

ساحل خانوم کلا کم پیدا شدن53258zu2qvp1d9v

امیدوارم که هرجا باشن حالشون خوب باشه

نقل قول: بچه ها

صورتک جدیدم چطوره!؟

واای که چقدر دریا رو دوست دارم...

[تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif]

نمیدانم عزیز قشنگهKhansariha (18)

من خودم تا دریا نیم ساعت راه دارم 4fvfcja

ولی هر از چند سال ی بار میرم دریا42

نقل قول: علیرضا چی فکر کردی ؟ من لینک چند سری آواتار رو سیو شده دارم[تصویر:  e.gif]این اوّلین آواتار سری لاکپشته. یادته ؟

4fvfcja
پس چی که یادمهKhansariha (46)

اتفاقا دیروز به همین اواتارت فکر میکردم4fvfcja

هادی هم همون بچه که حوله سبز سرش بود آرمان که همیشه با همین بود4fvfcja

اینم مال سها خانوم بود[تصویر:  ee69d3769e83.jpg]

هپی گرل خانوم شکلک نو مبارک4fvfcja

خدای من الان دیدم آرمان دیشب 10 تا پست گذاشته بود1744337bve7cd1t81

بچه ها این ی رکورد آرمان تعداد پستی که توی ی ماه میزنه رو تو ی شب زد3174fvfcja

نقل قول: بچه های قدیمی از جمله بابابزرگ و آرمان و رضا و سها خانوم( نه این یکی نمیشه[تصویر:  e.gif])و...

آواتار شما رو به بالاترین قیمت خریداریم[تصویر:  i.gif][تصویر:  e.gif]

از این مال خرام نیستما پول نقد میدم به قیمتم میخرم[تصویر:  g.gif]

هر کی خواست باهاش تعویضم میکنم[تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif]

راستی یادم رفت بگم فقط من تو کار مدلای قبل 90 هستم[تصویر:  d.gif]

شاهین جان آواتار من قدیمیه4fvfcja

دومین آواتاریه که گذاشتم با هیچ چی هم عوضش نمیکنم (مگه برای مسابقه آواتار که دوباره بعد از مسابقه میذارم سر جاش)

نقل قول: سلام دوباره [تصویر:  friaresmilley.gif]
اقا ارمان فكر كنم فردا كه اقا عليرضا بياد كلي خوشحال بشن ..[تصویر:  2vsj1nm.gif]
ااخه امروز كلي پست زديد [تصویر:  7eae1d80a0cabd905079693b4841f03c.gif]
8 تا [تصویر:  04e4e1cbc4e49aa7286dd6bfa6724c94.gif]
نبنديد كانونو .. [تصویر:  5f600d175d8b5441faff14db32bc4a41.gif]
من تازه ميخوام به مرغامون دون بدم [تصویر:  7d667ed5d1080e79ae02bb826d225b1e.gif] ([تصویر:  e.gif])

به نکته جالبی اشاره کردیدMuscular

سها خانوم 9 تا پست زد آرمان 10 تا یوهو317

بچه ها من مستجاب الدعا هستم4fvfcja

هرکی نذری داره بیاد پیش من با قیمت کم زیر قیمت بازار براش دعا میکنمKhansariha (46)

نقل قول: بله هپی خانوم ، فک کنم علیرضا از خوشحالی غش کنه [تصویر:  e.gif][تصویر:  e.gif]

دیگه به عشق علیرضا بود [تصویر:  e.gif][تصویر:  5.gif]

دمت گرم جوون317

ان شاء الله که شاخ سیبیلت همیشه سر بالا باشه4fvfcja

نقل قول: اين ترم ميخوام درس بخونم؛ترم قبل ديگه داشت حالم از دست خودم بهم ميخورد؛نه درس ميخوندم و نه عشق و حال‏!آخر ترم هم اويزون دخترها برای جزوه و شب های امتحان و ...خودمونيما؛هيچی از زندگی نفهميدم؛بايد درس بخونم؛چند نفر ديگه هم قصد دارن درس بخونن مث من؛خب يه تاپيک هم برای ما ایجاد کنيد؛چه انجمنيه که نميشه در جای دلخواه تاپيك زد‏?‏

این انجمن با انجمن های دیگه فرق دارهcheshmak

اما برای درس ی تاپیک هست اگه به دردت میخوره ازش استفاده کن

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=1022

و پیشنهاد میکنم که سر همه کلاسها باش و سرکلاس گوش کن اینجوری با ی دور خوندن مطلبو میگیریSmiley-face-thumb
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1391 شهريور 9، 23:09)Amirhossein18 نوشته است: اگه به آواتارم دقّت کنین میبینین که دستاش شبیه باله ان . اینا لاکپشتای دریایین که تو دریا زندگی میکنن .عمر طولانی ای هم دارن. خلاصه این که این لاک پشتای دریایی، موقع تخم گذاری خودشونو میرسونن به ساحل
تخما رو زیر شن مدفون می کنن و بر می گردن به دریا

خیلی از تخما رو پرنده ها و جک و جونورای دیگه پیدا می کنن و میخورن و بچّه لاکپشتاش هیچوقت سر از تخم بیرون نمیارن
مثل آدمایی که هیچ وقت به فکر ترک خودارضایی نمی افتن و هیچوقت پوسته ی تخم غفلتشونو نمی شکنن و بیرون نمیان...

حالا اون لاک پشتای تازه از تخم در اومده ، شروع می کنن به سمت دریا حرکت کنن . وقتی به دریا برسن شنا میکنن و زندگی خودشونو شروع میکنین ، امّا قبل اون باید از ساحل رد شن . ساحلی که توش کلّی جک و جونور میخوان بخورنشون...

این حکایت منه و رد شدن از مسابقه ی 10 روزه . حکایت آواتارم ...

سلام

ممنون از توضیحات کاملتون
بازخوردشم اینجاست4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja
باز مى‏ گردم بسوى تو در چنين حال، بازگشتن كسى كه از كرده پيشين خود پشيمان است

و از آنچه بر او گرد آمده نگران است و از ورطه‏ اى كه در آن افتاده از روى خلوص شرمسار است
و مى‏ داند كه عفو از معصيت عظيم در نظر تو بزرگ نمى‏ نمايد
و در گذشتن از گناه بزرگ بر تو دشوار نيست
و تحمل جرم هاى بيرون از حد بر تو گران نمى ‏آيد
و محبوبترين بندگانت نزد تو كسى است كه سركشى بر تو را فرو گذارد
و از اصرار بر گناه، اجتناب كند، و طلب آمرزش را ادامه دهد
و من نزد تو بيزارى مى‏ جويم از آنكه سركشى كنم
و به تو پناه مى ‏برم از آنكه در گناه اصرار ورزم
و براى آنچه در آن كوتاهى كرده‏ ام
از تو آمرزش مى‏ طلبم
و براى هر عملى كه از انجامش فرو مانده‏ ام از تو يارى مى‏ جويم

صحیفه سجادیه
(1391 شهريور 10، 12:11)homaraha نوشته است:
(1391 شهريور 9، 23:09)Amirhossein18 نوشته است: اگه به آواتارم دقّت کنین میبینین که دستاش شبیه باله ان . اینا لاکپشتای دریایین که تو دریا زندگی میکنن .عمر طولانی ای هم دارن. خلاصه این که این لاک پشتای دریایی، موقع تخم گذاری خودشونو میرسونن به ساحل
تخما رو زیر شن مدفون می کنن و بر می گردن به دریا

خیلی از تخما رو پرنده ها و جک و جونورای دیگه پیدا می کنن و میخورن و بچّه لاکپشتاش هیچوقت سر از تخم بیرون نمیارن
مثل آدمایی که هیچ وقت به فکر ترک خودارضایی نمی افتن و هیچوقت پوسته ی تخم غفلتشونو نمی شکنن و بیرون نمیان...

حالا اون لاک پشتای تازه از تخم در اومده ، شروع می کنن به سمت دریا حرکت کنن . وقتی به دریا برسن شنا میکنن و زندگی خودشونو شروع میکنین ، امّا قبل اون باید از ساحل رد شن . ساحلی که توش کلّی جک و جونور میخوان بخورنشون...

این حکایت منه و رد شدن از مسابقه ی 10 روزه . حکایت آواتارم ...

سلام

ممنون از توضیحات کاملتون
بازخوردشم اینجاست4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja
haha
آقا خیلی باحال بود4fvfcja
بالاخره یه ترول باحال تو اون تاپیک دیدیم4fvfcja
این شکستن تخم لاکپشتی که گفتم ، این یادمه یه جورایی حکایت اوّلین آواتارم تو کانون بود . البته اون آواتار شکستن تخم نبود ، ترکوندن حباب غفلت بود.
اوّلین آواتار من تو کانون این بود :
[تصویر:  1_136.jpg]

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
سلام دوستان .
خوبيد ؟
دوستان يك گلايه داشتم ازتون
الان يك 1 ساعتي ميشه كه من پست گزاشتم توي تاپيك جشن ....
اما دريغ از يك توجه و يا يك تبريك .
فكر كنيد دوست عزيزي كه امشب جشن پاكيش هست
اورژانسيه ..
بيتفاوت از كنارش رد ميشيد ؟
تمام تلاشتونو ميكنيد كه نشكنه ..
بعد اون وقت توي جشنش شركت نميكنيد !!
فكركنم بهتر باشه اينو بزارم اين جا

(1389 فروردين 24، 10:15)رضای 2 نوشته است: [تصویر:  smileybunny1.gif]سلام به همه دوستان[تصویر:  smileybunny1.gif]
[تصویر:  7630bb5e01041653bdeaaced87e426b0.gif]هدف از ایجاد این تاپیک ایجاد روحیه و تشویق دوستان و به باور رساندن دوستانی که به تازگی عضو کانون شدند که میشه موفق شد ...[تصویر:  7630bb5e01041653bdeaaced87e426b0.gif]

[تصویر:  78129312174875777443.gif]این کار انگیزه ی کنار گذاشتن این عادت چه در تازه وارد ها بیشتر میشه و حتی دوستانی که مدتی رو دارند در کانون سپری می کنند...[تصویر:  78129312174875777443.gif]

[تصویر:  cancan.gif]اگه این تشویق ها و روحیه باشه ، باعث میشه اون فرد نشکنه و به این فکر باشه که این تشویق ها براش ابدی باشه ..[تصویر:  cancan.gif]

[تصویر:  choir.gif]این تاپیک درمورد تشویق کردن افرادی هست که تونستند هر مسابقه رو پاک بگذرونند ... [تصویر:  choir.gif]

4fvfcja
وقتي ميام كانون .. اول يك نگا به امضام ميكنم تا يك وقت كسي اون شخصيه چاخاله وسط امضامو نخورده باشه 22
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
امام حسین (علیه السلام):
[highlight=#f5f5f5]"[/highlight]
"اگر مردم تعقل می کردند و مرگ را تصور می کردند، دنيا ويرانه مى‏شد..

آقا من این حدیث رو درک نمیکنم 42
[تصویر:  legend.jpg]

Nothing is impossible in the world, because
:impossible itself says
[تصویر:  itrolldanceplz.gif]
(: I'm possible

آقا من هم درک نمی کنم42

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
[تصویر:  sh%20%288%29.gif]
[تصویر:  sh%20%284%29.gif]
[تصویر:  d90b2a9a6979ff6a89b7dbedf3166d55.gif]
[تصویر:  multistars.gif]سلام سلا
م .. [تصویر:  multistars.gif]
[تصویر:  95c686774c0215402b0f27e35758f4da.gif]هورااااااااااااااااا[تصویر:  95c686774c0215402b0f27e35758f4da.gif]
[تصویر:  balloons.gif]امشب نازي ميره بهترينا .. [تصویر:  balloons.gif]
[تصویر:  626gdau.gif]هر كس نياد جشن با من طرفه [تصویر:  626gdau.gif]
[تصویر:  11211751258488108700.gif]
[تصویر:  79870411340059963646.gif]
[تصویر:  cancan.gif]جدي ميگما .. [تصویر:  cancan.gif]
هر كي نياد خودم ميدونمو .. خودم
4fvfcja
[تصویر:  83296285277604017953.gif]
برادران ببخشيد وسط بحثتون
ادامه بديد 4fvfcja

[تصویر:  Clown-Juggling-animated-animation-clown-...-large.gif]
[تصویر:  sh%20%284%29.gif]

4fvfcja
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
سلام

راستش برای منم درکش سخت بود دست و پا شکسته اما

یکم مطالعه کردم

اینو برداشت کردم

که :

مرگ حتمی هست و بخوایم نخوایم جن و انس بزرگ و کوچیک پیامبر فرشته های مقرب و خداپرست و کافر رو هم شامل میشه و برای همه هست

هیچکدوممون نمیتونیم ازش فرار کنیم اما بازم ازش غافلیم

حضرت علی ( علیه السلام ) در حدیثی می فرمایند از چند گروه در شگفتم و یکی از آن ها کسی است که مرگ را فراموش می کند در حالی که مرده ها را می بیند

قرانم این رو گفته

قل إن الموت الذی تفرون منه فإنه ملاقیکم ثم تردون الی عالم الغیب و الشهادة فینبئکم بما کنتم تعملون " ( جمعه/8)

در این آیه فرموده است که به مردم بگو این مرگی که از آن گریزانید پس شما را ملاقات خواهد کرد و شما پس از مرگ به سوی خداوند آگاه به همه پدیده های آشکار و پنهانی باز می گردید و اوست که شما را به آن چه در دنیا انجام داده اید آگاه می سازد .

خب حالا اگه من بخوام کم فروشی کنم اگه اون لحظه اگه یاد مرگ بیوفتیم انجامش میدیم؟

اگه من دارم گناه میکنم اون لحظه به مرگ فکر کنم بازم اینکارو انجام میدم؟

اگه واقعا ایمان داشته باشیم که آخرتی و مرگی هم هست و بهش فکر کنیم و خودمونو اصلاح کنیم و به جای تجمل گرایی و مال اندوزی بجای گناه

انفاق میشه و عمل صالح اگه اهل اندیشه باشیم و تعقل کنیم

بعد از اصلاح خودمون خود به خود دنیا هم اصلاح میشه و دگر گون میشه

این رو هم بد نیست یه جا خوندم خالی از لطف نیست نمیدونم چقدر مربوطه به موضوع

اشعار تکان دهنده امام هادی ( علیه السلام ) در باره سرنوشت زمام داران :
در تاریخ نقل شده که به متوکل عباسی به دروغ خبر دادند که امام علی نقی ( علیه السلام ) در حال گردآوری اسلحه و نیرو برای قیام علیه حکومت است
، از این رو متوکل دستور داد آن حضرت را دستگیر و نزد وی آورند هنگامی که سربازان متوکل به داخل خانه حضرت آمدند ،
دیدند آن امام همام بر روی قطعه ای حصیر در حال عبادت و نماز است و نه سربازی د خانه است و نه سلاحی !

در عین حال آن حضرت را نزد متوکل آوردند درحالی که متوکل در مجلس خود در حال نوشیدن شراب بود و به آن حضرت نیز پیشنهاد شراب داد

ولی امام فرمودند : به خدا قسم هیچ گاه پوست و گوشت و خون من به هیچ حرامی آلوده نشده است ، متوکل پیشنهاد داد آن حضرت اشعاری بسرایند ، اما امام فرمودند من چندان اهل سرودن شعر نیستم

ولی متوکل عباسی اصرار نمود و امام هادی در آن مجلس اشعاری تکان دهنده سرودند که از نظر خوانندگان محترم می گذرد :

باتوا علی قلل الأجبال تحرسهم ........ علب الرجال فما أغنتهم القلل
و أستنزلوا بعد عز عن معاقلهم ........... فأودعوا حفرا فیا بئس ما نزلوا
ناداهم صارخ من بعد ما قبروا ........... أین الأسـرة و التیجان و الحلل
أین الوجوه التی کانت منـعمة ....... من دونها تضرب الأستار و الکلل
فأصفح القبر عنهم حین سائلهم ........... تلک الوجوه علیها الدود یقتتل
فطالما أکلوا الـدهر و ما شــربوا ......... فأصبحوا بعد طول الأکل قد أکلوا
و طالــما عمـروا الدور لتسکنهم ......... فخلفوها علی الأعداء و إنتقلوا
أضــحت منـــازلهم قفزا معطلة ........ و ساکنوها الی الأجداث إرتحلوا
در این اشعار پر محتوا امام هادی به حقایقی اشاره کرده اند که چه بسا نزد همگان به ویژه حکام و صاحب منصبان مورد غفلت قرار گرفته و گاهی در همه عمر فراموش می شود ! مضمون فرمایش آن حضرت در این اشعار این است :

" مردان گردن کلفت و قدرتمند بر فراز قله های بلند و دژهای مرتفع از این حکام پاسداری می کردند! اما پس از آن همه عزت و شوکت از آن دژها به پایین کشیده شدند و در حفره هایی جای گرفتند که بسیار جایگاه بدی برای آنان بود ! پس از دفن آنان در گور ندا کننده ای ندا می دهد که تاجه و تخت ها و زیور آلات شما چه شد ؟ ! صورت های زببا و شاداب و پر طراوت کجا رفت ؟ صورت هایی که برای حفظ آنها از حشرات و گرد و غبار در پس پرده های زیبا قرار می گرفت ؟!
پس قبر از سو آنان به این پرسش پاسخ می دهد که این صورت ها اکنون جولان گاه کرم ها و حشرات شده است !و چه بسا آنان خوراکی ها و نوشیدنی های متنوع و گوارایی میل کردند اما اکنون و پس از آن همه خوردن ونوشیدن خود به خوراکی برای کرم ها تبدیل شده اند! و چه بسا خانه ها و کاخ هایی ساختند تا در آن زندگی نمایند اما همه را برای دشمنان خود جای گذاشتند و خود به جهانی دیگر انتقال یافتند ! در حال حاض خانه های انان خالی مانده و به ویرانه ای تبدیل شده است و ساکنان آن ها به سوی گور های خودروانه شده اند !"
پس از سرودن این اشعار تکان دهنده همه اهل مجلس متوکل گریستند و حتی خود متوکل که انسانی سنگ دل و دشمن اهل بیت ( علیهم السلام ) بود اشک از دیدگانش جاری شد و پس از این جریان دستور داد امام هادی را با احترام به منزلشان باز گردانند.

ای کاش عقلم میکشید و میتونستم جواب درخوری بدم به سوالتون53

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام
مامان سها 3 روزه نیومدهTears
کجایی مامانی؟ دلمون برات یه ریزه شده TearsTearsTearsTears
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان