امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1392 ارديبهشت 16، 16:36)Hadi نوشته است: من کم کم دارم می فهمم از حواس پرتی مزمن دارم رنج می برم :21: امروز یادم اومده که جمعه شب لباسامو ریختم تو ماشین لباسشویی :21: بعد که رفتم درشون اوردم دیدم یه چیزی از جیبم افتاد بیرون. ام پی تری پلیرم سوخت 4fvfcja دو روزه تو ماشینه بدبخت. حتی جنازشم الان دیدم . 4fvfcjaاین چه زندگی ای هست واقعا :21:
چند هزار بار تا حالا شیر یا غدا گذاشتم بیرون از یخچال. مشکل دارم واقعا فکر کنم 4fvfcja غذا درست می کنم اخرش می بینمم مثلا نمک نزدم :21:

تازه شدی عین خودم4fvfcja
بیا بغل خودمKhansariha (18)
مال فکر زیاد و کار زیاده
البته بی خوابی هم بی تاثیر نیس
شبا تا دیر وقت تو کانون نمون و با این باختپولیسی ها کل کل نکن4fvfcja

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
سلام
ورودي هاي ذهنتونو كنترل كنين..
اجازه بدين تا فرصت پردازش داده هاي ك از قبل بوده رو داشته باشه ذهنتون..

(ورودي ها از چشم و گوش و .. وارد ميشن..)

1

در پناه خدا..
ياعلي.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1392 ارديبهشت 16، 17:04)حمید خان نوشته است:
(1392 ارديبهشت 16، 16:36)Hadi نوشته است: من کم کم دارم می فهمم از حواس پرتی مزمن دارم رنج می برم :21: امروز یادم اومده که جمعه شب لباسامو ریختم تو ماشین لباسشویی :21: بعد که رفتم درشون اوردم دیدم یه چیزی از جیبم افتاد بیرون. ام پی تری پلیرم سوخت 4fvfcja دو روزه تو ماشینه بدبخت. حتی جنازشم الان دیدم . 4fvfcjaاین چه زندگی ای هست واقعا :21:
چند هزار بار تا حالا شیر یا غدا گذاشتم بیرون از یخچال. مشکل دارم واقعا فکر کنم 4fvfcja غذا درست می کنم اخرش می بینمم مثلا نمک نزدم :21:

تازه شدی عین خودم4fvfcja
بیا بغل خودمKhansariha (18)
مال فکر زیاد و کار زیاده
البته بی خوابی هم بی تاثیر نیس
شبا تا دیر وقت تو کانون نمون و با این باختپولیسی ها کل کل نکن4fvfcja
من بچه ی خوبی ام. دیگه تهش 12.30 لالام :21:
نه. فکر کنم بیماری هست ها. من خریدم می رم همچین مشکلی دارم :21: تو خونه می گم اینا رو می خرم وبر می گردم در اکثر مواقع یه چی کمه :21:ادب هم نمی شم که بنویسم برم خرید :21: الان بیشتر از یه ساله دارم اشپزی می کنم ولی همیشه یه چیزیش می شه غداهه :21:.  مشکل بیسیکه واقعا

(1392 ارديبهشت 16، 17:11)سـُـها نوشته است: سلام
ورودي هاي ذهنتونو كنترل كنين..
اجازه بدين تا فرصت پردازش داده هاي ك از قبل بوده رو داشته باشه ذهنتون..

(ورودي ها از چشم و گوش و .. وارد ميشن..)

1

در پناه خدا..
ياعلي.53
کار از اینا گذشته سها خانوم 4fvfcja من با پورت COM وصل کردم مغزم رو به ورودی ها سریع ورودی دارم. کلا چیزی پردازش نمی شه فکر کنم :21: مشکل از جای دیگست
(پ ن : مزاح بود ها. چشم 303 )
(پ ن 2 : اصلا با شما شوخی می کنم خودم عذاب وجدان می گیرم 4fvfcja)
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

سلام 
خوبيد ؟
[تصویر:  huh-smiley.gif?1292867621]

اقا هادي با اين وضعي كه داريد .. من تجويز ميكنم قطعا يك دكتر بريد [تصویر:  kicked-out-smiley.gif?1292867628]:icon_biggrin:
البته اينا طبيعيه [تصویر:  holy-cow-smiley.gif?1292867618]
از عوارض بي خانوم بودنه [تصویر:  laugh2-smiley.gif?1292867631]:icon_biggrin:حميد خان شما هم همينطور [تصویر:  laugh2-smiley.gif?1292867631]:icon_biggrin:
[تصویر:  98886820611051912952.jpg]

4fvfcja
وقتي ميام كانون .. اول يك نگا به امضام ميكنم تا يك وقت كسي اون شخصيه چاخاله وسط امضامو نخورده باشه 22
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
من در عجبم خانم هپی این شکلکارو از کجا میارن
ما هر چی میگردیم پیدا نمیکنیم
فک کنم کارخونه ی ساخت شکلک دارن ایشون4fvfcja

بله هادی خان
پیر شدی دیگه ...دو روز دیگه میوفتی میمیری ها(دور از جون) پاشو برو زن بگیرSmiley-face-cool-2

ها ها ها[تصویر:  doden-smiley.gif?1292867583] :icon_biggrin:
بله حميد خان كارخونه دارم  [تصویر:  scrap-books-smiley.gif?1292867669] :|
____
اگه  يك بار يادتون بره چي قرار بوده بخريد [تصویر:  shopping-smiley.gif?1292867671]
وقتي بريد خونه[تصویر:  vader-smiley.gif?1292867693] [تصویر:  nite-mare-smiley.gif?1292867643]
ديگه اصلا يادتون نميره [تصویر:  zombi-smiley.gif?1292867706]:icon_biggrin:
[تصویر:  98886820611051912952.jpg]

4fvfcja
وقتي ميام كانون .. اول يك نگا به امضام ميكنم تا يك وقت كسي اون شخصيه چاخاله وسط امضامو نخورده باشه 22
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
ینی این شکلکا همشون تو حلقم4fvfcja

خانم میتی مبارک باشه
میبینم ک برنده بهترین آواتور شدین
انصافا خیلی قشنگه
مخصوصا اون گل روی سرش

بله داش هادی
زن ک بگیری دیگه از یاد رفتن از یادت میره4fvfcjaclapping

ولی شانس آوردین
اگه من شرکت کرده بودم ک خواب اول شدن رو باید میدیدید

سلام
می بینم که بحث آلزایمر و پیری و جوونی و ایناس....
در همین راستا

من یه داروی گیاهی گرفتم برای تقویت حافظه م...یک سال که موند و من کلا یادم رفته بود همیچین چیزی رو خریدم !!
بعدم چند وقت پیش مامان گذاشته جلوی چشمم که مثلا یادم نره بخورمش....همونم 6 روز در میون می خورم!

یادم میره خوب!
خیلی عجیبه ها!چون من فقط 11 سالمه!نمی دونم چرا حافظه م انقد تحلیل رفته!17
باید ببنیدم بندازم گردنم جعبه شو....4fvfcja
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
میگم اگه زن بگیریم که تازه کلی داده ی ورودی زیاد میشه 4fvfcja ماشالله کم هم که حرف نمی زنن خانوما 4fvfcja دیگه کلا هیچی دیگه. حواسپرتی میره درجش بالا :21:

(1392 ارديبهشت 16، 23:22)Hadi نوشته است: میگم اگه زن بگیریم که تازه کلی داده ی ورودی زیاد میشه 4fvfcja ماشالله کم هم که حرف نمی زنن خانوما 4fvfcja دیگه کلا هیچی دیگه. حواسپرتی میره درجش بالا :21:
نه داداش اكه زن بگيري مخت هنگ ميكنه نه ورودي داره اونوقت نه خروجي[تصویر:  25r30wi.gif]
خوشبحال خودم زن نميگيرم4fvfcja
خدایا تو را عاشق دیدم و غریبانه عاشقت شدم...

تو را بخشنده پنداشتم و گناهکار شدم...

تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم...

تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم...

تو مرا چه دیدی که وفادار ماندی؟؟؟...
------------------------------
پیامبر اکرم( ص)فرمودند:
مَن رَدَّ عَن عِرضِ اَخیهِ المُسلِمِ وَجَبَت لَهُ الجَنَّةُ اَلبَتَّةَ
هرکس آبروی مؤمنی را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود
خب که چی؟ نه واقا خب که چی؟4fvfcja

میخوای بگی ما تو خونه دانشجوییمون ماشین لباس شویی داریم؟4fvfcja

نه میخوای بگی که ام پی تری پلیر داری؟4fvfcja

یا اینکه میخوای بگی ماشین داری؟4fvfcja

یا اینکه اونقدر بچه مایه داری که شیر میخری اونم فاسد میشن میندازی بیرون؟4fvfcja

یا اینکه پز بدی آشپزی بلدم؟4fvfcja

سنی ازت گذشته 42

دوای دردت زن گرفتنه فقط بیچاره اون کسی که زنت بشه کارش به روانپزشک میرسه تاریخ های مهم تاریخ تولدش تاریخ تولد بابا مامانش تاریخ عقدتون تاریخ عروسیتون و...  همش یادت میره و کنتاکت میشه بینتون کارتون به طلاق میکشه

اصلان ولش کن تو زن نگیر4fvfcja
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

جواز بهشت

روزي مردي خواب ديد که مرده و پس از گذشتن از پلي به دروازه بهشت رسيده است. دربان بهشت به مرد گفت: براي ورود به بهشت بايد صد امتياز داشته باشيد، کارهاي خوبي را که در دنيا انجام داده ايد، بگوييد تا من به شما امتياز بدهم.

مرد گفت:من با همسرم ازدواج کردم، 50 سال با او به مهرباني رفتار کردم و هرگز به او خيانت نکردم.

فرشته گفت: اين سه امتياز.

مرداضافه کرد: من در تمام طول عمرم به خداوند اعتقاد داشتم و حتي ديگران را هم به راه راست هدايت مي کردم.

فرشته گفت: اين هم يک امتياز.

مرد بازادامه داد: در شهر نوانخانه اي ساختم و کودکان بي خانمان را آنجا جمع کردم و به آنها کمک کردم.

فرشته گفت: اين هم دو امتياز.

مرد درحالي که گريه مي کرد، گفت: با اين وضع من هرگز نمي توانم داخل بهشت شوم مگر اينکه خداوند لطفش را شامل حال من کند.

فرشته لبخندي زد و گفت: بله، تنها راه ورود بشر به بهشت موهبت الهي است و اکنون اين لطف شامل حال شما شد و اجازه ورود به بهشت برايتان صادر شد! 

:22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22::22:
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

(1392 ارديبهشت 17، 7:19)Alireza 68 نوشته است:
خب که چی؟ نه واقا خب که چی؟4fvfcja

میخوای بگی ما تو خونه دانشجوییمون ماشین لباس شویی داریم؟4fvfcja

نه میخوای بگی که ام پی تری پلیر داری؟4fvfcja

یا اینکه میخوای بگی ماشین داری؟4fvfcja

یا اینکه اونقدر بچه مایه داری که شیر میخری اونم فاسد میشن میندازی بیرون؟4fvfcja

یا اینکه پز بدی آشپزی بلدم؟4fvfcja

سنی ازت گذشته 42

دوای دردت زن گرفتنه فقط بیچاره اون کسی که زنت بشه کارش به روانپزشک میرسه تاریخ های مهم تاریخ تولدش تاریخ تولد بابا مامانش تاریخ عقدتون تاریخ عروسیتون و...  همش یادت میره و کنتاکت میشه بینتون کارتون به طلاق میکشه

اصلان ولش کن تو زن نگیر4fvfcja
تازه بابا خیلی چیزا رو نگفته بودم که در هر صورت دل قشر ضعیف جامعه نسوره. 4fvfcja مثلا پوست پسته هایی که مامانم صبج به هم داده بود هم تو جیبم بود. ریخته بود تو ماشین لباسشویی. سوئیچ های پرایدامونم بود. صبج رفتم برم بیرون دیدم پراید هاچ بکمون پنچره و مجبور شدم اون یکی پراید دیگمون رو بردارم 4fvfcja برای همین سوئیچ دو تا پراید بود. خدا رحم کرد سوئیچ پراید بابام دستم نبود. اخه بابا خیلی حساسه به ماشینش 4fvfcja4fvfcja4fvfcja
راستی یه استخرم داریم خونمون که از شیر پرش می کنیم می ریم شنا در شیر 4fvfcja خواستی یه بار دعوتت کنم بیای حداقل از دور ببینیش 4fvfcja بله خلاصه اینجوریاست 4fvfcja

مامانت کنارته همه چیت امادست حال می کنی با زندگی 4fvfcja دارم برات از مشکلات زندگی مجردی می گم انگیزه بشه بری زن بگیری علیرضا :21:

معلوم شد وضعمون خیلی خوبه یا هنوزم توضیح بدم برات؟ :21:
ولی با ام پی تری پلیرم خاظره داشتم 4fvfcja الان گذاشتمش تو افتاب خشک بشه شاید فرجی بشه :21:

من گوشيم براي هزارمين بار اب رف توش تاچش منفجر شد4fvfcjaاما با شسوار خشكيدمش الان بهتره ولي هنوز تو كماست4fvfcja4fvfcja4fvfcja
ولي من درستش ميكنم
خدایا تو را عاشق دیدم و غریبانه عاشقت شدم...

تو را بخشنده پنداشتم و گناهکار شدم...

تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم...

تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم...

تو مرا چه دیدی که وفادار ماندی؟؟؟...
------------------------------
پیامبر اکرم( ص)فرمودند:
مَن رَدَّ عَن عِرضِ اَخیهِ المُسلِمِ وَجَبَت لَهُ الجَنَّةُ اَلبَتَّةَ
هرکس آبروی مؤمنی را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود
سلام رفقا

اینفدر خوابم میاد که نگو ... دیشب هیچی نخوابیدم ساعت هفت ، دو سه ساعتی خوابم برد بعدش سریع بیدار شدم رفتم یونی تا همین الان 

دیگه نا ندارم... واسه فردا هم کلی تمرین دارم ... هنگه هنگم 1276746pa51mbeg8j
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان