امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

ميدونين چيه؟

بنظر من بجاي اينكه اينهمه از ديگران انتظار داشته باشيم كه واسمون كاري كنن، خودمون يكم همت كنيم و به فكر خودمون باشيم.

كانون فقط يه محركه، يه وسيله،

اصل موفقيت و ترك كردن بستگي به خود شخص داره،

حالا اگه من نتونستم ترك كنم، دليل نميشه كه بگم كانون مقصره، نه،

بايد خودم برمو راه موفقيتو پيدا كنم.
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
با دروود..
مدتی بود که تو شبانه روزی پست نزده بوودیم..تا اون جایی هم که یادمه،مدت زیادی..اما دو موضوع باعث شد پست بدم:
1 ریاضی..من هم امتحان ریاضی دارم:اس،که اصن بیخیالش..فقط زیست..4chsmu1

2 این بحثی که پیش اومد..من اصن کاری با این که منظور شخص خاص یا حرکت خاصی بوده یا نه ندارم..(چون وقتی هم پست کیمیا خانم رو خوندم،میدونستم کیمیا خانم منظوری نداشتن ولی میشد هم منظور گرفت..)
اما داداش ابول یه دفعه حرفات میزنه بالاهاا..یکم زود قضاوت نکنو آرامش داشته باش،مخ خودتو هم نپکون4chsmu1
بعدشم،با بیشتر حرفات و توازن که گفتی موافقم ولیی..
اول اینکه با تاپیک دردودل درست صحبت کناا..4chsmu14chsmu1..کسی هم که دلش میگیره،چه شما باشی،چه من،چه هپی خانم،چه همون اشخاص مجهولی که شما میگی امواج منفی میفرستن،دست خودشون نیست که،دله و میگیره،بسته به شرایط روحی و حالتی از زندگی ک توش قرار دارن..
و بعدش هم(و در تایید حرف اخیر کیمیا خانم) من،خودم،خیلی وقتا(از جمله دو هفته ی گذشته)،دوست دارم برم تاپیک درد ودل،و وقتی میبینم جوونای دیگه که دوستام هم هستن،درد دلهای مثل من دارن و رابطه ی عاطفی هم برقرار میکنم،آرومتر میشم.. ولی باز هم،بر حسب شرایط،بعضی وقتا هم با پست های شادی ک مثال هم زدی،خیلیی روحیه و انرژی میگیرم..(و با هیچ نوعی از پستها مشکل ندارم یا واسم فرقی نداره.).
بعدش هم..خود شما و اشخاص عزیز دیگه ای که پست شاد میزنن،درد دلهایی دارن،و خوب تو همون شرایطی از زندگی ک گفتم قرار میگیرن،و نیاز دارن که حرف دلشونو بزننو خالی شن..(خود شما هم الان اگه میرفته بودی تاپیک دردو دل،حرفات سر ریز نمیکرد انقد4chsmu1).. پس..
اول اینکه هیچ کسی قصدی از درد و دل نداره،و حتی هممون بهش نیاز داریم..
دو این که،همون طور که شما و کیمیا خانم هم گفتید،بر حسب توازن و شرایط،هر کسی با هر سلیقه و روحیه ای،از پست خاصی خوشش میاد و حتی هر کس خوشش نمیاد،اصلا لازم نیست وارد اون تاپیک بشه یا همه ی پستارو کامل بخونه(همون طور که خود من مدتی وارد تاپیک درد و دل،یا دیروز از میان ما رفت و حتی مدتی که اشاره هم کردم،وارد شبانه روزی نمیشدم..)

سوم این که،هم شما و هم دوستای عزیز دیگه(شخص خاصی به جان خودم منظورم نیس:اس 4chsmu1)به هم دیگه نپریید..1
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
clapping4fvfcjaاين جور كه دارن مخفيا پيش ميرن دو روز ديگه ٧ عضو و ٨ نفر از انها پنهان!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2303303Smiley-face-cool-2clappingclappingclapping
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سلام

کیمیا خانوم عرض ادب و ارادت خدمت شما3034fvfcja

خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه

نقل قول: دیشب یه پست دادم تو درد دل [تصویر:  o.gif]

امروز نیستش [تصویر:  o.gif]

سلام به مرد عزیز

چی میگی؟ (به لحن علی صادقی )

من وقتی گفتی رفتم چک کردم از 14 خرداد به اینور 3 تا پست تو درد دل پاک شده که توسط خود بچه ها حذف شده و مال تو توشون نیست4fvfcja 

ببین کدوم فروم که توش عضوی پست زدی4fvfcja

نوه حسین جان جان فدایی داری4fvfcjaKhansariha (18)

درساتو میخونی یا نه؟ معدلت زیر 16.5 بشه گوشتو میکشمSmiley-face-cool-2

سخن های آقا مهدی و امید فردا هم لایک و ارادت به جفتشون303

الون خانوم قول میدم امتحانام تموم شد از مخفی بودن بیرون بیام4fvfcja

منم الان نشستم دارم مکانیک خاک میخونم چقدر سخته خدا134fvfcja

ولی امیدوارم که قبول بشم

همونجور که تحلیل سازه و محاسبات عددی رو بصورت فشرده و تزریقی خوندم

خدا یا توکل به خودت (غلط کردم خدا جون ترم بعد از اول ترم میشینم میخونم42)
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

اقا رضا منم تفسيرررر دارم ميخونممم اخه يكي بگه چرا ما بايد همه چي بخونيم!!!!!!!!!!!!!!! منم خودممم جز گروه مخفيانمممممممvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshاز ديالوگ هاي ماندگار شب امتحان: من عمرا ارشد شركت كنم317317317317317317
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

عجب كاري كردم جزوه استادو نگرفتما،

نشستم كتابو ميخونم، 480 صفحس، من تازه صفحه 120ام.1276746pa51mbeg8j
این تاپیک درخواست جزوه رو نمی یابم ، اصن داشتیم همچین چیزی 42

سه روز دیگه مدار الکتریکی 1 دارم ...

رفقا جزوه ای سبک و خوب دم دستتون هست ، کار منو راه بندازه ؟ پیر شین جوونا ... خیرتون مستدام 53
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
برادر علیرضاای بابا 4fvfcja
یادمه یه بیت شعر نوشتم 4fvfcja
احتمالا ارسال نشده ... آخه دیال آپی شدیم باز 4fvfcja

آخیش ... یک شنبه آخرین امتحانم رو دادم 42
یعنی آخری ها ... آخری آخری ـه4fvfcja
هرچند ای کاش تموم نمیشد که اجباری منتظرم ـه :13:
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
سلااااااااااااام دوستااااااااااااان...

خوبییییییییین؟ خوشیییییین؟ سلامتیییییییییییییییییین؟ خیلی وقت بود کش نیومده بودم...4fvfcja4fvfcja4fvfcja

بچه ها... همه ما می دونیم اینجا یه تیکه از بهشته...یه خونه قشنگ... همه هم با هم دوستیم...Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)

ان شاءالله که اینجا برای هممون مفید باشه...نه اینکه انقدر فسیل بشین اینجا مثل من که یه مدت طولانی براتون اصلا مهم نباشه... cheshmak  اما الان می خوام برگردم پیشتون اگر خدا بخواد...Smiley-happy114Smiley-happy114Smiley-happy114Smiley-happy114

ابول خان اگه میبینین براتون بی فایده است اینجا تا موقعی که احساس می کنین براتون مفیده دور بشین ازش...

ولی من که همیشه پست هایی که باعث خنده برام میشد رو ازتون دوست داشتم و دوست دارم Khansariha (18)

یه مدت هم نبودین جای خالیتون اینجا محسوس بود... دوست داشتیم بودین...دوست داشتیم هستین... با اینکه من کلا خیلی وقته سایلنت هستم 4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja همتونم می دونین!!! اما خب میدیدم گاهی اوقات اینجا رو...Khansariha (8)Khansariha (8)

بنابراین همه اینجا ارزشمندن... البته به جز من!!!4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja4fvfcja ولی خب اینجا رو فقط برای دوستی و صمیمت و ترک استفاده کنین چون چیزی جز این نیست اینجا... اگه میبینین اینا رو براتون نداره یه مدت دور بشین مثل من...

ان شاءالله که هممون به چیزایی که می خوایم برسیم و برامون مهم باشه خیلی...Khansariha (46) بحث انگیزش خیلی مهمه...317317317317

یا الله...:22:
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
سسسسسسسسسلام

عید مبعث رو به همتون تبریک میگم317

خیلی خیلی مبارکه6

از بعثت او جهان جوان شد ، گیتى چو بهشت جاودان شد ، این عید به اهل دین مبارک ، برجمله مسلمین مبارک. 317

بفرمایید شربت

[تصویر:  1346100283775131_large.jpg]

بفرمایید شیرینی

[تصویر:  image-CEE3_5056BE1E.jpg]
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

مرسسسسسسسسسسسیییییییییییییی آقا علی رضااااااااااااااا

بچه ها همه یه حمد و سوره بخونین و صلوات بفرستین برای روح پر فتوح پدر آقا علی رضا...

ان شاءالله که مقرب درگاه الهی باشن...53258zu2qvp1d9vKhansariha (8)Khansariha (8)317

53

سلاااااااااااااام

نقل قول: آخیش ... یک شنبه آخرین امتحانم رو دادم [تصویر:  p.gif]
یعنی آخری ها ... آخری آخری ـه[تصویر:  e.gif]
هرچند ای کاش تموم نمیشد که اجباری منتظرم ـه 
عههههههههههه
اقای مرد فارغ التحصیل شدییییییین؟
مبااااااااااااااااارکهKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
اخ جوووووووووووووون جشن داریم
پس شیرینیتون کووووووووووووووو؟

نقل قول: رفقا جزوه ای سبک و خوب دم دستتون هست ، کار منو راه بندازه ؟ پیر شین جوونا ... خیرتون مستدام [تصویر:  8.gif]
جناب خلبان ب نظرم الان دیگه وقت جزوه ی جددی خوندن نیست42
جزوه ی استادتون هرچی ک هست بخونین بعدش سوالای جبه دار رو حل کنین42

نقل قول: یا الله...

بفرما تو دمه در بده بی بی4fvfcja شنیدم اسمت بی بیهSmiley-happy114

بچه هااااااااااا سوء تفاهمات رفع شد؟42
بیاین با هم دوست باشیمSmiley-happy114شادی کنیم6قدر لحظات با هم بودن رو بدونییییییییم 41
دو کلام از دن مادر عروس بشنویم17317
جشن فارغ التحصیله اقای مردهKhansariha (48)
عید مبعث هم ک هست بابابزرگ میخواد عیدی بده:22:
ی جشن دیگه هم هستش نمیگم الانSmiley-face-cool-2

نقل قول: ان شاءالله که مقرب درگاه الهی باشن.
ان شالله1
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
خجالت بکش مانا  جان !! :l

این نشاااااانه حاکم بزرگ استKhansariha (46) به یاااد کمان!!!

تو چرا به این توطئه های پشت پرده دامن میزنی عزیز دلم؟ Khansariha (18) از تو انتظار ندارم Khansariha (18)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)53258zu2qvp1d9v317

53

سلااااااااااااااااااااااااااااام317

عیدتوووووووووووووون مبااااااااااااااااارک317

مبعث عید خیییییییییلی خیییییییییییییلی بزرگیه.....امسالم که مصادف شده با تولد دو گل نوشکفته....اصن یه وضیییییییی....317

بدو تاپیک تولد که فردا سرمون شلوغه نمی تونیم بیایم ها....317

لطفا بیاین اونجا و به من  و دوستم تبریک بگییییییییییییین317

4chsmu14chsmu14chsmu14chsmu14chsmu14chsmu14chsmu14chsmu14chsmu14chsmu14chsmu14chsmu1
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
(1392 خرداد 16، 22:36)بارونی.... نوشته است: سلااااااااااااااااااااااااااااام317

عیدتوووووووووووووون مبااااااااااااااااارک317

مبعث عید خیییییییییلی خیییییییییییییلی بزرگیه.....امسالم که مصادف شده با تولد دو گل نوشکفته....اصن یه وضیییییییی....317

بدو تاپیک تولد که فردا سرمون شلوغه نمی تونیم بیایم ها....317

لطفا بیاین اونجا و به من  و دوستم تبریک بگییییییییییییین317

4chsmu14chsmu14chsmu14chsmu14chsmu14chsmu14chsmu14chsmu14chsmu14chsmu14chsmu14chsmu1

آبجي ولي فكر كنم تولد اين دو نو گل نو شكفته با عيد مبعث مصادف شده باشه ها،Smiley-happy114

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان