امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

به به ببینید کی اومده
بابابزرگ خوش اومدینclapping

حال مادرتون چطوره؟
ممنون داداش حسام، سنا خانم و بهار خانم

شیرینی هم چشم حتما

خیلی برام دعا کنید
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
آقای عطا مبارک باشه ایشالله 53Khansariha (8)

استاد ببخشید ما دفتر چند برگ باید بیاریم برای این درس ؟ ؟؟؟ 1 ..میدونم خیلی تکراری شده بود این تیکه ولی گفتم از الان آماده تون کنم برای فردا کم نیارین جلوشون.128fs318181Khansariha (98)

آقای رامین خیلی پیشنهاد خوبی بود!! اصن حرف نداشت دارم به دستکاری اتوی مو فکر میکنم که اون خاانمه هزار و سیصد و خورده ی رو برق بگیره!! نمیدونم غیر عمد دیگه ی به ذهنم نمیرسه ..هر چی میرسه هپی تری فرندزی هستش که عملا کاربرد نداره ! #happy three friends

دختر صدو چهارده تایی به پایین پیدا میشه ...به شرطی که ما پسرها عاقل باشیم و از اول آشناییمون احساسات و اینا رو قاطی رابطه نکنیم ..میدونم تقریبا نشدنی هستش ولی اگه احساسات رو قاطی کنیم ، طرف هم خب طبیعتا احساسات در میکنه از خودش بعد ما حس برمون میداره که اوه خدای من یکی هست که دوستم داره ...باید به خاطرش دنیا رو وزمین و زمان رو به هم بریزم ..و بعد مهریه هایی داغون رو پیشنهاد میدن اونا و ماهم قبول میکنیم چرا ؟ چون احساسات رو قاطی کردیم! خیلی بده ها ..اصن کسی به ما یاد نداده مدیریت احساسات و هیجاناتمون رو .. 

پی نوشت: اصن طرف دختر یا پسر رو نگرفتم ..یعنی شاید از نوشته هام این طور برنیاد ولی نمیخواستم بگیرم فقط تجربه ثابت کرده در طول زندگی بشر که دخترها بیشتر میتوانند مسلط بشند به احساساتشون و عقلشون رو دخیل کنند ..خیال میکنید چرا دخترها 9 سالگی بالغ میشند پسرها 15 سالگی ؟
یا حضرت 53 زهرا (سلام الله علیها) 53
سسسسلام

به به چقد جو مثبت و شاده Khansariha (48)

عطا جان تبریک میگم بهت

خیلی عالیه استاد چه درسی شدی؟

حمید گوگوری خیلی خوش اومدی 128fs318181

مسافر کوچولو خانوم ورهرو خان هم متاهل شدن

و میتوانم خانوم که نیومدن هنوز

رامین همچنان مجلس گرم کن خوبیه 4

این هادی شوهر کرده نمیدونم چی میخواد از جون این ازدواج تا بحث ازدواج میشه بازم بپر بپر اول صفه 4fvfcja نکنه شلوارت دوتا شده؟

کی میشه خبر بیاد منم شوهر کردم 4fvfcja

سنا خانوم امضاتون خیلی زیباس

و اینکه مادرمون هم عمل جراحیشون موفقیت امیز بود و مرخص شدن fiesta
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

دوستان به نظر من حالا جدا از اینکه مهریه چند تا سکه اش معقول هست یا نیست 1 به نظرم مهمترین چیز شناخت شما و میزان اعتمادتون نسبت به طرف مقابل هست 1 به نظرم این مساله ها مهمترین چیزایی هستن که آرامش میده به هم دختر ها و هم پسر ها... فرقی هم نمی کنه واقعا... 1 
خب مثلا اگر پسری برای دختری کاملا قابل اعتماد نباشه اون دختر حتی بیشتر از هزار و سیصد و... هم مهریه در نظر بگیره... هیچ وقت احساس آرامشی رو که اون رو به کمالی که خدا براش در نظر گرفته 1 ناخوداگاه نمی تونه برسه و در طرف مقابل هم..
اگر دختری رو که یه پسر برای ازدواج در نظر گرفته... از لحاظ اخلاقی کاملا براش قابل اعتماد نباشه... و هنوز به شناختی که بهش آرامش بده از لحاظ اعتماد اخلاقی و... نرسیده... در صورتی که مهریه اون دختر 114 تا سکه هم باشه که به نظرتون معقوله... اگه اون دختر اون قدر قابل اعتماد نباشه و بعد از ازدواج بخواد اون 114 تا سکه رو بگیره همون ابتدا و چیزایی که می دونین 1 همون 114 تا سکه برای خیلی از پسرها مطمئنن خیلی سنگینه... شاید تا چندین سال درگیر پرداخت این مهریه باشن...

پس این عدده اونقدر ها هم باعث نمیشه که کسی خوشبخت بشه یا ضرر کنه یا نکنه... 1 اگر یه پسر به نظرم تو زندگی مشترک بخواد از پرداخت مهریه ضرر کنه و این احساس رو داشته باشه... قبلش مطمئن باشین ضرر های خیلی سنگین تری از لحاظ درونی کرده... و اون انتخابیه که باعث شده قبل از اون مهریه...تمام خوشبختیش رو... همه زندگیش رو تحت الشعاع قرار بده... (یا برای دخترا هم همین طور... حتی با مهریه هزار و سیصد و... سکه )

حقیقتش به نظر من بهتره به جای اصلا فکر کردن و اهمیت دادن خییییلی زیاد به این عدد... که هر چه قدر هم باشه اگه از یه پسر بخوان که پرداختش کنه و اون آقا پسر احساس خوبی نداشته باشه و دوست نداشته باشه که این کارو کنه... برای پسر سنگین تموم میشه دادن این مهریه... حالا هر چه قدر که می خواد باشه... بهتره واقعا تا به شناخت و حس آرامشی که در کنار فردی که انتخاب می کنین برای ازدواجتون از لحاظ اخلاقی نداشته باشین... این کارو نکنین... نه با 1 سکه مهریه نه با هزار و سیصد و خورده ای 128fs3181811
و وقتی کسی رو دیدید که اون آرامش رو در کنارش می دونید که به دست میارید... و مطمئن شدید... اون وقت دیگه این عدد اونقدر ها هم مهم نیست و بحث کردن راجع بهش هم کار خیلی جالبی نیست... 1 نه از طرف دخترا و خواسته هاشون... چون اگه همسرشون  زندگی مشترک در کنار اون رو دوست دارن باید از همین الان آرامش بخش باشن... همسر باشن... نخوان که احساس بدی به همسر آیندشون منتقل بشه به هیچ وجه... و آقا پسرا هم...  به فکر احساس همسر آیندشون باشن که با بحث کردن واینکه مثلا میگن چونه زدن :P در این مورد... احساس بدی به همسرشون منتقل نکنن 1

همین دیگه :P خیلی دیر شده باید زودتر بخوابم دیگه راستش :P :P

در پناه خدا فعلا بچه ها :P :P 53

(1393 مهر 19، 22:56)some day soon نوشته است: دختر صدو چهارده تایی به پایین پیدا میشه ...به شرطی که ما پسرها عاقل باشیم و از اول آشناییمون احساسات و اینا رو قاطی رابطه نکنیم ..میدونم تقریبا نشدنی هستش ولی اگه احساسات رو قاطی کنیم ، طرف هم خب طبیعتا احساسات در میکنه از خودش بعد ما حس برمون میداره که اوه خدای من یکی هست که دوستم داره ...باید به خاطرش دنیا رو وزمین و زمان رو به هم بریزم ..و بعد مهریه هایی داغون رو پیشنهاد میدن اونا و ماهم قبول میکنیم چرا ؟ چون احساسات رو قاطی کردیم! خیلی بده ها ..اصن کسی به ما یاد نداده مدیریت احساسات و هیجاناتمون رو .. 
راستش به نظر من این جملاتی که نوشتین... هیچ کدومش برای یه زندگی موفق بیس خوبی نیستن... البته خب واقعا این نظر منه...53

مثلا همین معیار دختر صد و چهار ده تایی به پایین... یا اونجا که نوشتید...ولی اگه احساسات رو قاطی کنیم ، طرف هم خب طبیعتا احساسات در میکنه از خودش بعد ما حس برمون میداره که اوه خدای من یکی هست که دوستم داره و بعد مهریه هایی داغون رو پیشنهاد میدن اونا و ما هم قبول می کنیم...

مثلا اون کار طرف مقابل که در واقع جوری که نوشتید به این شکله که از احساسات طرف مقابلش که الان دوستش داره سوء استفاده می کنه برای اینکه مهریه بیشتری رو پیشنهاد کنه و بگیره... اینا اصلا چیزایی نیستن که اگر فکرشون وجود داشته باشه و شما احساس کنین که همچین چیزایی هست و ادامه بدین... یا خودتون این طوری فکر کنین...و بشه با وجودشون یه زندگی آرامش بخش و ایده ال رو تشکیل داد 1
این نوع فکر کردن... به نظرم نمی تونه زیاد خوب باشه 53 البته بازم این نظر منه... 1  ان شاءالله همه بهترین تصمیمو بگیرن و ایده ال ترین ازدواج و زندگی مشترک رو تشکیل بدن53258zu2qvp1d9v53 1
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
خوش اومدی داداش علیرضا

خیلی خوشحالمون کردی

و خدارو شکر که حال مادرتون بهتر شدن و مرخص شدن

به ما 7تا درس از گروه عمران دادن

ایشالا که از پسش بر میام

ممنون داداش سام دی سون
آقا علی رضا... خییییییلی تبرییییییییییک میگم عمل موفقیت آمیز مادرتون رو 1 1 1

واقعا خبر خوشحاااااال کننده ای بود برای همممه بچه ها فکر کنم 1 1 studsmattastudsmattaKhansariha (57)

ان شاءالله کامل کامل خوبه خوب بشن در زودترین زمان ممکن 1

خب من دیگه برم :P خیلی دیر شد :P دیگه دعوا میکننم 4chsmu1 4chsmu1 :P :P
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش 

خواهی دید که آن لحظه هرگز فرا نخواهد رسید...

53

[تصویر:  bwgc4a4v29tlqllozxqq.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
نقل قول: سنا خانوم امضاتون خیلی زیباس

و اینکه مادرمون هم عمل جراحیشون موفقیت امیز بود و مرخص شدن [تصویر:  5.gif]

ممنووووون قابل شمارو نداره

خداروشکــــــــــــــــر317

چقدر این روزا خبرای خوب میشنویم تو کانون
خدایا شکرت
ان شاء الله همیشه خبرای خوب باشه

فقط می توانم بانو هر جا هستی برگررررررد پیشموووووووون لطفاclappingclappingclapping
تاپیک منت کشی کجاس؟میتوانم خانمو برگردونیم317
(1393 مهر 18، 21:08)سنــا نوشته است: سلااااااام

شب جمعتون بخیر

سلام آقا حمید 303

بازم بحث شیرین ازدواج راه افتاده 4
آقای فراسی درست میفرمایید هیچ چیز به اندازه ی اخلاق مهم نیست تو زندگی128fs318181
اما همین خوب بودن اخلاق رو میشه  قبل از ازدواج فهمید ؟؟
مواردی دیدم تو دوستای نزدیکم که قبل ازدواج به نظر خوب بودن اما بعد ازدواج با اخلاق طرف مشکل پیدا کردن
سلام
خوب کلا اشنایی قیل از ازدواج برای همینه. شما اگه مثلا شش ماه با یه نفر باشید دیگه بعدش می شناسیدش. خیلی سخته یه نفر خودش رو مخفی کنه برای یه مدت طولانی. خیلی باید ادم ریز بین باشه تو اون دوره ی قبل از ازدواج. اگه مشکلات کوچیک هم دیدین باید دقیق باشید در موردش. اینجوری ان شالله یشترین شناخت بدست می اد.

(1393 مهر 17، 23:11)ata نوشته است:
(1393 مهر 17، 22:10)آقای فراسی نوشته است: به نظر من مهریه رو نمی شه جزو خرجهای دامادی حساب کرد! احه قرار نیست که بدین فرداش که 21. فقط باید منطقی و معقول باشه. دختری که مهریه غیر معقول بخواد رو کلا بذارین کنار Vamonde ولی کلا نمی شه جزو خرجهای دامادی حساب کنید! 128fs318181
سلام

ممنون داداش بخاطر راهنماییهاتون

حالا میشه بگین این مهریه معقول یعنی دقیقا چند سکه؟

شما تا چند سکه رو معقول میدونید

دوستان دیگه هم اگه میشه جواب بدن
خوب به نظرم خیلی بستگی داره به خوب خیلی چیزا. عددش مشخص کردن سخته.

(1393 مهر 19، 21:31)سـُـها ^‿^ نوشته است: اینجا نظرمو گفتم:
(1393 تير 6، 12:33)سـُـها ^‿^ نوشته است: سلام
قرار شد از مهریه بگذریم.. من فقط برا این ک ی دیده صحیح داشته باشیم توی این گذشتن اینو میگم ک:

حد مهریه ی جورای توی قرآن مطرح شده..
وقتی موسی علیه السلام دختر شعیب علیه السلام رو خواستگاری کرد مهریه ی دخترش شد 8 تا 10 سال کار کردن داماد برای ایشون..
ی جور الگو هست این موضوع ک حد متعادل مهریه یک دختر درآمد 8 تا 10 سال پسر هست..

حالا کسی ک درامدش ماهی چند میلیونه ب حسب همین میزان و کسی ک درآمد کمتری داره هم ب همون مقدار..

ی حساب سر انگشتی میخواد ک میزان مهریه ای ک هر کدام از آقایون میتونن بدن چقدره..1

در پناه خدا،خوشبخت باشیم هممون..
یاعلی.53
البته یه نکته رو در نظر بگیرید. و اون اینکه در حقیقت اون زمان حضرت موسی دیگه تو خونه ی شعیب بودن. یعنی شما اگه هزینه های اجاره خونه و خوراک رو کم کنید بعدش می شه اینجوری حساب کرد 4fvfcja دیگه فک کنم دختره بدهکارم بشه ها!!!!!!!!!

(1393 مهر 19، 22:56)Alireza 68 نوشته است: سسسسلام

به به چقد جو مثبت و شاده Khansariha (48)

عطا جان تبریک میگم بهت

خیلی عالیه استاد چه درسی شدی؟

حمید گوگوری خیلی خوش اومدی 128fs318181

مسافر کوچولو خانوم ورهرو خان هم متاهل شدن

و میتوانم خانوم که نیومدن هنوز

رامین همچنان مجلس گرم کن خوبیه 4

این هادی شوهر کرده نمیدونم چی میخواد از جون این ازدواج تا بحث ازدواج میشه بازم بپر بپر اول صفه 4fvfcja نکنه شلوارت دوتا شده؟

کی میشه خبر بیاد منم شوهر کردم

studsmattafiesta
خدا روووو شکر علیرضا جاننننن fiestafiestafiesta

دارم تجربه می گم دیگه 4fvfcja

--------------------
عطااااا جان خیلی تبریکک می گمممم
ان شالله همیشه موفق باشی در تمام مراجل زندگیییییت
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

(1393 مهر 19، 22:51)ata نوشته است: ممنون داداش حسام، سنا خانم و بهار خانم

شیرینی هم چشم حتما

خیلی برام دعا کنید

سلام
آقا عطا ما اینجا منتظر هستیم ببینیم شما چ کردین و چطور بود.. بیاین زود تعریف کنین...clappingclappingclapping

و
(1393 مهر 19، 22:56)some day soon نوشته است:
دختر صدو چهارده تایی به پایین پیدا میشه ...

asabani
13
مگه میخواین سیب بخرین؟!؟؟؟!vayy
asabani
1744337bve7cd1t81
22

یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

امرووز يكي از بزرگترين افتخارات من به ثبت رسييد..:rolleyes:
من قبلتر با يه استاد سر يه كلاس مينشستم..Smiley-face-cool-2
اونم كي يه مهندس..
بله استاد عطا روو مييگمم..128fs318181

استاادد اولين جلسهه تبررييككك..Khansariha (70)

بهبودي مامان بزرگ بزرگ هم به سلامتي و ميمنت..53317

پس چرا مسافر خانوم شيريني ندادننن؟؟!!22 ..مزدوج شدن اوشون هم مبااررككك..Confetti (فقط بگيد عروسيرو سال ديگه بزارن ما بتونيم برييم مشهد،يه مقدار شاباش بگيريم حداقل22 4)

رهرو خان هم رؤيت ميشن جديدا آيا؟! ..به اوشون هم تبرريك بگييد..53

مزدوج شدن رامين هم مبارركككك..
444
ايول،پرانرژي برريمم درس رو ادامه بدييم ماا..studsmatta
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
آآآآآآآآآآآآآآآقا عطااااااااااااااااااااclappingclappingclappingclapping
چیشدد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//clappingclapping

4fvfcja4fvfcja
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
سلام

ممنون داداش امید و آقای فراسی

امید فردا جان از افتخارات منم اینه که توی کانون پیش شماهام

Khansariha (8)

خب سها خانم از کجا بگم:

اول اینکه از 8 تا 5 کلاس داشتم

و اینکه خیلی خوب بود، اونقدری که فکر میکردم استرس نداشتم

فقط داشجویان محترم لطفا به اینم فک کنین که یه استاد از راه دور ممکنه بیاد، اونم ساعت 6 صبح

پس لطفا قدم رنجه بفرمایید و در کلاس درس حاضر شوید53258zu2qvp1d9v

که یه استاد مثل من مجبور نشه ساعت 8 صبح بره سر یه کلاسه دو نفره 4fvfcja

یا حداقل باهمدیگه هماهنگ باشید که هیچکدوم نیاین Khansariha (46)

حالا میرسیم به کلاسای بعد از ظهر:

بعد از ناهار با خوشحالی از جلوی کلاسم رد شدم به امید اینکه همون دو نفر هم نیومده باشن

ولی واااااای، فک میکنین چی دیدم، حدود 25 نفر سر کلاس بودن، یعنی کلاس تقریبا پره پر بود

سناشونم از نصف سن من گرفته تا دو برابر سن من توی کلاس بود

یعنی چند نفر بودن که موهاشون سفید سفید بود

اینطوری شدم1744337bve7cd1t81

رفتم دسشویی یه آبی به صورتم زدم، خودمو جمعو جور کردم بعد رفتم سر کلاس

خلاصه با کلی سلام و احوال پرسیو خو ش آمدگوییو  سوال و جواب کردن درباره حضور و غیاب و

نحوه تدریس و کلی عرق ریختن درسو شروع کردم

تا نیم ساعته اول همینطوری عرق میکردمو حرف میزدم، ولی کم کم آروم شدم

بقیش دیگه خیلی ریلکس بودم تا کلاس تموم شد

بعدشم که اون سن بالاها اومدن گفتن ما شاغلیم نمیتونیم بیایم،

منم خجالت میکشیدم بهشون بگم نه، گفتم باشه فقط نمره حضور غیاب نمیگیرین

اینم روز اول ما به عنوان استاد بصورت مفصل... 303

ترلان خانم

تا الان داشتم برا خانوادم تعریف میکردم

الان وقت کردم بیام بنویسم

خلاصه ببخشید اگه دیر شد
آخی 4fvfcja