امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

به به حسین 364  4chsmu1

خوش اومدی اقا پاشو برو یقه مجتبی خسیس رو جمع کن زن گرفته هنوز نه ناهار داده نه شام نه شیرینی 4chsmu1
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای مجتبی زن گرفته  :25r30wi:

همینجوری دارم میخندم  :25r30wi:

واقعا خوشحالم از شنیدن این خبر  :25r30wi:

اخ اخ دلم  :25r30wi:

مجتبی ما دوماد شدهههههههههههههههههههههههههه :25r30wi:

مبارک باشه شاه داماااااد  :25r30wi:

ای خدا بگم چیکارت نکنه ددی  :25r30wi:

عاشقتم ددی  :25r30wi:

چه خبر ددی؟ خودت زن نگرفتی؟  Khansariha (69)

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
(1394 آذر 4، 18:30)آقای دوم نوشته است: هشدار در مورد شایعات و فریب های دشمن
شایعات زیر کذب محض است 
هواستون باشد 
لطفا اطلاع رسانی کنید تا فریب های دشمن شکست بخورد.

ظهور پسر امام زمان!
در پیاده روی اربعین

تصویر متن ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺩﺍﺭد ﺑﻪ ﻣﻮﮐﺐ "ﺍﺣﻤﺪ ﺍﻟﺤﺴﻦ" ﮐﻪ ﺍﺩﻋﺎﯼ ﯾﻤﺎﻧﯽ، ﭘﺴﺮ ﺍﻣﺎﻡ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﻮﺩﻥ ﻭ ﻧﺎﺋﺐ امام زمان را در کارنامه خود دارد.

این مرجع خود خوانده که حتی توانسته در ایران نیز طرفداران اندکی برای خود دست و پا کند، ادعا می کند ظهور اتفاق افتاده و الان در عصر ظهور هستیم و به محض اینکه تعداد سپاهیانش به 10000نفر برسد، اقدام به قیام سراسری خواهد کرد.

نام برده ادعاهای شاذی دارد و مدعی هست در زمان فعلی دارای 9000حامی بوده و در برخی دیگر از فتواهای خود مدعی این نکته بوده که باید خون علمای شیعه علی الخصوص آیت الله سیستانی را ریخت.

در راه نجف تا کربلا موکب هایی هستند که تبلیغ این فرد را به طور علنی به خورد زائران حسینی می دهند.
 هرچه به زمان ظهور نزدیکتر شویم مدعیان کذاب آخرالزمان بیشتر دیده میشوند و این طبیعت عصر ماقبل ظهور است .

[تصویر:  photo_2015_11_25_18_32_03.jpg]

مدعیان کذب اینبار در مسیر بزرگترین پیاده روی دینی

به جون خودم اگه بعضیا اینارو پخش نکنن هیچکس هیچی نمیفهمه....
ما که نمیدونستیم خیالمون خیلی راحت تر بود.... 53
بعضی چیزای بیریخت رو منتشر نکنیم بهتره...
بعله به همین سرعت سوتی های بنده شروع شدن وبرادران همیشه حاضر در صحنه با سرعت بیشتری غلط املایی گرفتن 4chsmu1 
رامین تو هم دست به کار شو بلاخر تو زمینه سوتی اندازه ما تاریخچه ات قویه  4chsmu1

حسین چی  میگی یعنی میخوای بگی به تو هم نگفته بود زن گرفته؟ عجب ادمیه این بشر  Swear1 ( ستاد دو بهم زنی 317 )

ما هم هستیم نفسی میاد زن نه هنوز محور مقاوت رو حفظ کردم  Khansariha (46) ( صداشو در نیار یکی دو جا رفتیم بهمون زن ندادن  65 )
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1394 آذر 4، 20:55)Alireza 68 نوشته است: بعله به همین سرعت سوتی های بنده شروع شدن وبرادران همیشه حاضر در صحنه با سرعت بیشتری غلط املایی گرفتن 4chsmu1 
رامین تو هم دست به کار شو بلاخر تو زمینه سوتی اندازه ما تاریخچه ات قویه  4chsmu1
317
داداش اینقدر کانون نیومدی ، یادت رفته که چشمان تیز بینِ گرگ های سوتیِ ، همیشه حاضر در صحنه ، سوتی رو مثل مگس روی هوا می گیرند. :47b20s0:
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
شما نمیدونستی
آقای درخشنده آیا درست میگید شما53 ؟

ولی شاید عده ای دنبال بد نام کردن اسلام باشند

به نظر شما ما نباید اطلاع رسانی کنیم؟

حتی یک نفر هم که گمراه باشد بفهمد برای من خیلی ارزشمند است .
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
(1394 آذر 4، 20:55)Alireza 68 نوشته است: بعله به همین سرعت سوتی های بنده شروع شدن وبرادران همیشه حاضر در صحنه با سرعت بیشتری غلط املایی گرفتن 4chsmu1 

حسین چی  میگی یعنی میخوای بگی به تو هم نگفته بود زن گرفته؟ عجب ادمیه این بشر  Swear1 ( ستاد دو بهم زنی 317 )

ما هم هستیم نفسی میاد زن نه هنوز محور مقاوت رو حفظ کردم  Khansariha (46) ( صداشو در نیار یکی دو جا رفتیم بهمون زن ندادن  65 )

زن ندادن؟  1744337bve7cd1t81
چرا؟ 1744337bve7cd1t81

سپاس شده توسط
اونکه بخواد خودش گمراه بشه
گمراه میشه
با حرف من و تو که گمراه نمیشه آغای دوم//
همینطور با حرف من و تو هم به راه راست هدایت نمیشه
اینا همه دسیسه است
من وکیلمو میخوام
 سپاس شده توسط
راستی از هادی (آقای فراسی) چه خبر؟
سر میزنه کانون؟ چون اخرین بازدیدش پنهانه مجبور شدم اینجا بپرسم

سپاس شده توسط
من دیگه فسیل شدم رفت  4chsmu1  عینکم چشمم نبود ندیدم چی نوشتم

[تصویر:  324334_XtTHsK5z.jpg]

دیشب مغازه دوستم بدوم کلید سازی داره ی قفل خوشگل داشت مشتری اومده بود اونو گرفت دستش هرکارکرد نتونست باز کنه 

اینم گفت بیخیال شو نمیتونی باز کنی قلق داره ( درست نوشتم؟ ) تاحالا کسی نتونسته باز کنه

من غیرتی شدم گفتم مهندسین یا راهی خواهندیافت یا راهی خواهند ساخت  Khansariha (46)

اونم خندید و گفت اگه تونستی بازش کنی اندازه قیمت قفل بهت پول میدم ( 60 هزار تومن ) گفتم باشه ور رفتم دیدم باز نمیشه
من ومشتریه شروع کردیم به ور رفتن با قفله اون سریع بیخیال شد و گفت نمیشه من گفتم حالیم نیست باید باز بشه 4chsmu1

بعد دو سه دقه ورانداز کردن دیدم یک دکمه مخفی داره با نوک کلید فشارش داد ی صفحه ای بالا رفت جاقفلی پشتش بود یعنی اون جا قفلی که تو دید بود الکی بود 22

هیچی دیگه باز کردیم و دوستمون هم به همون سرعت زد زیر حرفش و شرطش  4chsmu1

رامین حسین من جای گاو صندوق کانون میدونم کجاس 
بیاین بریم ستاره ها و مدال  وتاج هارو اخ.تلاس کنیم  و با قیمیت دو برابر تو بازار سیاه کانون بفروشیم

(1394 آذر 4، 21:12)رامین. نوشته است:
(1394 آذر 4، 21:09)پارادایس نوشته است: اونکه بخواد خودش گمراه بشه
گمراه مسشه
با حرف من و تو که گمراه نمیشه آغای دوم//
همینطور با حرف من و تو هم به راه راست هدایت نمیشه
اینا همه دسیسه است
من وکیلمو میخوام

به این کاری که آقای دوم انجام داد میگن نهی از منکر .. لازمه آفا لازمه :47b20s0:

شما درست میگی جناب رامین ولی آخه باور کنین گوش بعضیا بدهکار نیست
البته دور از این جمع خودمون
کلن تو جامعه میگم
 سپاس شده توسط
نقل قول: زن ندادن؟  [تصویر:  1744337bve7cd1t81.gif] 
چرا؟ [تصویر:  1744337bve7cd1t81.gif]
یکیش گفت قصد ازدواج ندارم اونیکی هم گفت شبیه من نیست طرز فکرات برو بینیم بابا 4chsmu1

هادی هم از وقتی زن گرفت ناپدید شد از اولش مشخص بود که زن بگیره زذ میشه :4chsmu1 ( بلکه اینجوری غیرتی بشه ی پستی بزنه نامرد)

سپاس شده توسط
من کی باشم پارادایس
که بخوام خورده بگیرم
ولی گفتم بزار حداقل یه کسی بفهمه حواسش به دور جامعه باشه
ببین من خودم یه بار دچار اینها شدم.
میدونم داستانشون چیه !!
رفیقم میگفت بیا شیطان پرست شیم ماهی 700 هزار تومن میدن .
ماهی 700 تومن 5 سال پیش خیلی زیاد یود .
اما به لطف خدا من سراغشون نرفتم
داداش های من اونا خیلی نرم میاند جلو
حتی همین تلگرام ، وایبر اینا برای چی انقدر رایگان ؟
برای اینکه اشراف کامل اطلاعاتی بهمون داشته باشند
رئیس شبکه من و تو که یک یهودی هست گفت ما ایرانی ها را قورباغه پز میکنیم .
حالا این یعنی چی ؟
یعنی اینکه فرانسوی ها برای اینکه قورباغه را بپزند اون را داخل آب ولرم میزارند تا قورباغه بیاد بفهمه پخته ، اون موقه دیگه مرده .
داستان ما هم همین خیلی نرم راحت میاند .
همین محرمی بود که یک پسر یه گردبند انداخته بود
با دوستم بودم بهش گفتم این چیه ؟
گفت خون بچه شیعه است .
خون بچه شیعه رو گذاشته بود لای پنبه انداخته بود گردنش .
بعد یک ساعت بحث های مختلف فهمیدیم که اینا یه فرقه ی جدید خرافاتی هستن.
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
(1394 آذر 4، 21:17)Alireza 68 نوشته است:
نقل قول: زن ندادن؟  [تصویر:  1744337bve7cd1t81.gif] 
چرا؟ [تصویر:  1744337bve7cd1t81.gif]
یکیش گفت قصد ازدواج ندارم اونیکی هم گفت شبیه من نیست طرز فکرات برو بینیم بابا 4chsmu1

هادی هم از وقتی زن گرفت ناپدید شد از اولش مشخص بود که زن بگیره زذ میشه :4chsmu1 ( بلکه اینجوری غیرتی بشه ی پستی بزنه نامرد)

ددی خودمونیماااااا منم دختر بودم زن تو نمیشدم  4chsmu1
والا با این نوناااات  4chsmu1

هادی اصلا سر نمیزنه؟ یا میاد پست نمیزاره؟
برگشت ایران؟ الان مشهد زندگی میکنه؟

محرم رفته بودم مشهد...اونجا که بودم دونه دونه بچه های مشهدی کانون میومدم جلو چشام ... ایشالا هر جا هستن سالم و موفق باشن  53

سپاس شده توسط
آقای دوم حق داری
طرف وقتی حاضره بخاطر 700 هزار تومن دینشونو عوض کنه
بشناسش

خوبه که همیشه آپدیت هستی این ویژگیت رو دوس دارم 53 49-2
فقط اگه ممکنه تصویرایی که پست میزاری یکم کوچیکترش کن منم باید امضامو کوچیک کنم
چون خیلی بزرگ میشه 302
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان