امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام دوستان 
اقا من متوجه این شدم که چند باری که یک ماهه یا چهل روزه ترک کردم این گودی و کبودی زیر چشم همیشه بوده و هیچوقت محو نشده البته مواردی بوده که بهتر شده ولی خوب نشده. دوستانی که تجربه ترک روزهای زیاد رو دارن ایا با بیشتر شدن روزای پاکی این مورد حل میشه؟
خیلی سخته وقتی پاکی و هنوزم اثار و عواقب کارهای گذشته وجود داشته باشه.  Shy  
البته بازم مطمئن نیستم که دلیلش این کوفتی باشه... ولی دلیلش هرچی هست خیلی زشته آدم زیر چشاش گود باشه، بقیه شاید فکرای بد در موردت بکنن Hanghead
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
گودی زیر چشم مال دود و دم و خواب نامناسبه
هیچ ربطی ام به خود ارضایی نداره
منم اولش اینجوری فکر میکردم
واقعا میبینم بعضی جوونا سیگار دستشونه یا قلیون میکشن خجالت میکشم خیلی میدونی چرا چون اونی که کارخونشو داره داره پول تو رو میخوره و تو داری پولتو که با زحمت بدست اوردی شایدم از جیب بابا جونت که باهزارربدبختی بدست اورده راحت اتیش میزنی
بزرگ شدن به دود و دم نیست به درک و شعوره به سن و سالم نیست
ممکنه از خیلی از شماها بزرگتر باشم ی چن سالی 29سالمه ولی
کوچیک خیلی از شماهام
ادعایی هم ندارم بخوام تو بلند گو بیانش کنم خواستم فقط بگم قدر جوونیتونو بدونین چون دیگه هیچ وقت این انرژی و توان و قدرت هیچ وقت بر نمیگرده به عمر صد سالتون
من قدر شو ندونستم میدونی قدر دونستن یعنی چی؟
یعنی خودتو دوست داشته باشی نه از این دوستانشای آی لاو یو
اینکه واقعا بشناسی خودتو زندگیتو توانایی هاتو خونوادتو علایقتو و با تمام وجود براش ارزش و احترام قائل شی
زندگی درسته ی بخشش شوخیه ولی اون بخش دیگش جدیه .جدی جدی رو هدفاتون گام بردارین
منم همسن شماها بودم هر چی میخواستم معنی زندگی د دنیامو بفهمم ولی نتونستم بفهم فکر میکردم رفیقام میدونن رفیقای بی خانواده و متکبری که همشون نیمه تاریک و کثیف وجودم بودن جرات نه گفتنو هیچ وقت نداشتم به اونایی که زندگیمو مختل کردن دخالت کردن تو زندگیم و بچه بازی در اوردم.
دوستان برادرا خواهرای محترم
من اگه زندگیمو تا الان باختم علت اصلیش خودم بودم و خودم نه خونواده مقصر بوده نه دیگران
و سریع تسلیم زندگی و ناملایماتش شدم
بجای تغییر با زندگی جنگیدم نتیجش شد این .یه جوون بیکار ک عقده ای و بیکار و نون خود خانواده باهزار تا ارزوهای گور به گور شده
به خدا اینا همه حرفای نگفتهام بود خواستم بگم حداقل چهار نفر دیگه عبرت بگیره از ما بیدار بشه از خواب و تخیلی که برای خودتون ساختین که دیره دیره هنوز جوونید و میتونید وقت دارید کافیه برید قران بخونید مسجد برید کار کنید زحمت بکشید عاقلانه زندگی کنید نه از روی احساس و هوس و ترس و..که خدای نکرده دست به کارایی بزنید که ی عمر مثل پشیمان بشین .
منم دارم ایندم را میسازم نگرانم نباشید ولی واقعا به چه قیمتی؟؟

یا علی
 سپاس شده توسط
کاش یکی این جا بود حرف می زدیم.
شب رو صبح کردن ، تنهایی سخته. Hanghead
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام

میخواید شب رو بیدار بمونید؟
 سپاس شده توسط
بله بیدارم
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
من هم بیدارم 4chsmu1
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
سلام..
دوستان کسی نرم افزار دیکشنری به جز بابیلون میشناسه که خوب باشه؟؟
حتی اورجینال...
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
برای دیکشنری لانگ من خوبه
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 9، 4:32)خانوم لبخند نوشته است: سلام..
حتی اورجینال...

با سلام،
به نظرم نرم‌افزار Lingoes خوب هست.

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
به نام خدا
پیام بهبودی
در دوران شهوترانی فعال خود، ترس از آینده و آنچه شاید اتفاق افتد برای بسیاری از ما یک واقعیت بود. چه میشود اگر کنکور قبول نشوم؟ موقعیت مالی خود را از دست دهیم؟ عزیزترین افراد ما فوت کند؟ بازنده شویم؟ و غیره و غیره. برای ما ساعتها یا حتی کل روز فکر کردن درباره آنچه شاید اتفاق افتد، عجیب نبود. نقش خود را در همه مکالمات و صحنهها حتی قبل از وقوع، بازی میکردیم و سپس مسیر خود را بر اساس "چه اتفاقی میافتد اگر..." تعیین میکردیم. با انجام این کار، نومیدی پشت نومیدی را برای خود رقم میزدیم. و شهوترانی ما تشدید میشد.  
از طریق توجه به مطالبی که توسط پاکی بالاها مطرح میشود، میآموزیم زندگی در زمان حال، و نه در عالم "چه اتفاقی میافتد اگر..."، تنها راه رهایی از پیش بینی های شوم و تاریک است. تنها میتوانیم با واقعیت امروز کنار بیاییم، نه با توهمات هراس آور درباره آینده.   
اعتقاد به اینکه نیروی برتر ما صرفاً بهترین چیزها را برای ما حفظ داشته است، تنها راه مبارزه با ترس است. از زبان انها که به پاکی روحانی رسیده اند میشنویم نیروی برتر چیزی بیش از حد توان اداره ما در طول یک روز را به ما تکلیف نخواهد کرد. طبق تجربه میدانیم اگر درخواست کنیم مطمئناً خداوندی که از او شناخت پیدا کرده ایم به ما توجه خواهد کرد. از طریق تمرین ایمان در سایه مراقبت نیرویی برتر از خود، در شرایط بد پاک میمانیم. هر بار این کار را انجام میدهیم، از "چه اتفاقی میافتد اگر" ترس کمتری خواهیم داشت و با آنچه هست احساس راحتی بیشتری میکنیم.
اینگونه است که یاد میگیریم زندگی فقط برای امروز، بار سنگین گذشته و ترس از آینده را کاهش میدهد. آموختیم همه اقدامات لازم را انجام دهیم و نتایج را به عهده نیروی برتر خود بسپاریم.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
دیکشنری فقط نرم افزار Dictionary.com
[img=0x0]http://darse-emruz.persiangig.com/image/ktark/logo/Rahrovan_paki/05_blue.png[/img]
۲۰ سال بعد کی زنده؟ کی مُرده؟
۲۰ سال بعد:
من کجا ام؟ پدر و مادر من کجا اند؟
خواهر و برادر من کجا ند؟
۲۰ سال بعد،معلم دوران دبستان من کجا اند؟
اگر برویم ۲۰ سال بعد و از اونجا به ۲۰ سال قبل نگاه کنیم ؛یعنی حال
خنده دار نیست که الآن بجای ساختن اون روز،مشغول خ ا باشیم،
خ ا از دید منِ ۲۰ سالِ بعد کار بی ارزشی نیست؟
اون روز با بیاد آوردن این صحنه ها که داریم این کارو میکنیم؛چه احساسی داریم؟
یعنی واقعا کار مهمی میکنیم؟ من فکر میکنم کارهای مهمتری هست برای انجام دادن
 اگر بفهمیم این کار واقعا در شأن انسانیت نیست
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 9، 4:32)خانوم لبخند نوشته است: سلام..
حتی اورجینال...

آکسفورد
لانگمن
Persian Dic (میتونی از بازار دانلود کنی ،دوزبانه است)
دیکشنری آنلاین چند زبانه https://fa.glosbe.com/
دیکشنری انگلیسی به انگلیسی لانگمن فکر کنم بهترین دیکشنری موجود باشه
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
ممنون از همه دوستانی که جواب دادن 1 53
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
من رفتم رای دادم Confetti
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان